|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
typ na 29/10:
Enqvist-Escude 1 1,65 Prof
(9-11)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
mecz enqvist escude jest we wtorek mój typ na dzisiaj: arazi kiefer 1 1.75 poza tym zagram ulihracha pioline novaka portasa i malissea
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Mój typ na dzisiaj to: Bryan/Bryan-Boutter/Kucera TYP:1 W razie gdyby nie grali dzisiaj to typować będe Lapentii Dupius TYP:1 Bilans 14-6
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ponieważ Moya gra jutro typ na dzisiaj
343 1 Brya/Brya-Bout/Kue 1.58 2.05 29/17.00
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
29.10
Novak - A. Martin 1 1,45
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
29.10 Novak-Martin 1 1.45 30.10 Mirnyi-Hrbaty 1 1.5 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
Po krótkiej przerwie wracam do gry i mój pewniak na dziś to męski debel: Bryan/Bryan-Boutter/Kucera 1 1.58
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
moj typ na 29.10
ULIHRACH - CLAVET 1 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
29.10 (11-9)
N.Lapentti-Dupuis 1 1.5 13.10
Jeżeli nic się ponownie nie schrzani to ranking postaram się podliczyć już ja.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moj Typ na 29.10 Novak-Martin 1 kurs 1,45 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Paryż 29-10-2001 r. godz. 13,10 Lapentti - Dupuis 1 kurs Prof. 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
29 10 Novak-A.Martin 1 1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam.Jedno slowo o federerku.Pajac i nic wiecej i to w dodatku w ****e jebany.
ok dzis juz powinno sie zaczac "good bet" Mecz na dzisiaj:
PIOLINE-KUCERA typ 1 (11-9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Na zywo zagralem ulihracha,ale na podanie typu juz jest za pozno.
pozdrawiam i... czas leci i to w dodatku przyspieszyl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
ESCUDE gra jutro Więc ten typ przechodzi na jutro A dziś stawiam na DEBEL BRYANÓW z kursem 1,5 chyba (w kazdym razie wyzszym niz 1,45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Typ na dzis:
Pioline - Kucera 1 1.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Dzisiaj specjalnie popełniłem błąd przy podawaniu swojego typu, tzn. typowałem na Bryan/Bryan-Boutter/KUCERA... Jak wiadomo w parze z Boutter'em gra Kuerten a nie Kucera którego podałem. Chcąc sprawdzić czy aby jakieś misie nie przepisują w żywe oczy typów innych typerów np: moich typów(w tym wypadku) i jak się okazało udało mi się złapać pewnego delikwenta który DZIWNYM TRAFEM POPEŁNIŁ TEN SAM BŁĄD CO JA!!!!!!!!!! A mianowicie podał iż z Bouterr'em gra KUCERA a nie Kuerten(jak jest w rzeczywistości)!!!!!!!! Tym gościem jest kolega MUNIEK!!!! UUUUUUUUUUUu niładnie, nieładnie ........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Mój typ Pioline-Kucera 2 1.91 1:19
Piolin to już niestety dziadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
sexmis proponuję z Ufkiem założenie agencji detektywistycznej - niezły pomysł wpadł CI do głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a Kucera(Kuerten) własnie zaczął grać
|
|
|
Link skopiowany do schowka