Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#111829 01/03/2002 18:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Siema
Dzis gram dwie pozycje ktore powinny wejsc
Gambill-Arthurs
TYP:1 na 70%
Henman -Johansson
TYP:2 na 50%
[Linked Image] [Linked Image]
[Linked Image]

Bonus: Unibet
#111830 01/03/2002 19:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
.

.

#111831 03/03/2002 17:17
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Serena Williams - Jenifer Capriati 1
Serena zrobila duzy postep przez ostatni rok. Chwilami gra lepiej od swojej siostry, która do tej pory prezentowala zdecydowanie wiekszy asortyment zagran niz jej siostra o dorodnej sylwetce ciala. Teraz poziom sie wyrownal, choc w pojedynkach miedzy nimi stawialbym nadal na Venus. Serena moim zdaniem powinna to wygrac w trzech setach.
El Aynaoui - Santoro 2
Agassi - Hewitt 2
Brak czasu na komentarz, moze pózniej.

#111832 03/03/2002 18:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
williams capriati 1
agassi hewitt 1
elay santoro 1

#111833 03/03/2002 19:29
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Dubai, pewnie wszyscy Arabowie nie widza innego rezultatu jak wygrana Marokanczyka. Zastanawiajace jest,jak to sie dzieje, ze El wygrywa wlasciwie dzieki jednemu zagraniu, obiega swoja strone backhandowa i posyla silnie rotowany forhand. Takie zagranie ma jeden warunek, musi byc konczace. W tym przypadku tak nie musi byc. Pozostawia pol kortu wolnego a jego przeciwnicy, jak uda im sie odebrac zagranie, to posylaja ponownie na strone backhandowa Marokanczyka, który z powodzeniem moze powtorzyc zagranie. Kazda proba poslania pilki na wolna strone kortu Marokanczyka konczy sie wyrzuceniem poza kort. Sytuacja jest szczegolnie denerwujaca bo na pierwszy rzut oka odpowiedz powinna byc prosta. Poslac pilke na wolny kort, no wlasnie i tu jest problem. Pilka jest tak zrotowana, ze jedynie wchodzi zagranie na strone backhandowa Marokanczyka, ktory tylko na to czeka.Z tym zagraniem nie moga sobie poradzic tacy technicy jak Johansson. Santoro moim zdaniem powinien sobie poradzic z tym zagraniem, a wtedy El bedzie mial klopoty. Jezeli Francuz bedzie równie bezradny wobec tego zagrania jak inni dotad, to wynik spotkania jest przesadzony. Santoro moim zdaniem ma najwieksze predyspozycje ku temu z dotychczasowych przeciwnikow Marokanczyka w Dubai.
Agassi - Hewitt 2
Styl gry Andre jest dogodny dla Hewitta. Moim zdaniem Hewitt wybiega to spotkanie i zajedzie kondycyjnie Agassiego, ktory nie sadze aby dysponowal obecnie forma i z kondycja moze miec klopoty. Jesli Hewitt utrzyma na przyzwoitym poziomie pierwsze podanie i return wowczas powinien to wygrac w dwoch setach.

#111834 03/03/2002 19:36
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
A ja na dzisiaj stawiam na Santoro i Agassiego(2-1 w setach). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#111835 04/03/2002 02:47
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
linki :

Atp

Delray Beach - hard 400 000$

http://www.atptennis.com/delraybeach/

Scottsdale - hard 400 000$

http://www.scottsdaletennis.com/scripts/mens/

Wta

Indian Wells - hardcourt outdoors - 2 100 000$

http://www.pacificlifeopen.com/

#111836 04/03/2002 19:56
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
portas - saretta 2 2.0
50%

#111837 04/03/2002 20:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ja dziś zdecydowałem się zagrać Ferreirę i Mantille po moim zdaniem przyzwoitych kursach 1.5
Najpewniej wygląda dziś mecz Blake'a z Gaudenzim ale kurs niezachęcający

#111838 05/03/2002 15:16
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Czarnoskóry James Blake przyniósł mi wiele radości i $$$ w poprzednich 2 tygodniach - wczoraj jdnak zawiódł ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - a może po prostu chce odpocząc przed zbiliżającym się Indian Wells <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dziś mam takie propozycje :

Pless - Delgado 1 1.65

Nawierzchnia będzie na pewno sprzyjała Duńczykowi , który ostatnio w dużo lepszej formie od swojego rywala... 7,5/10

Sanguinetti - C. Rochus 1 1.5

Kilka tygodni temu grali ze sobą - wygrał łatwo Włoch - powinien powtórzyć to dziś rówież bez większych problemów... 8/10

Gambill - Arthurs 1 1.4

H2H 4-0 dla Gambila... W meczach Arthursa często są tiebreaki i tylko w nich Amerykanin może się podknąc, jednak obecna forma Gambila nie powinna tego sugerować... 8/10

Hipfl - Savolt 1 1.65

Hipfl bardziej doświadczony i lepszy tenisowo powinien sobie poradzić. Obaj preferują ziemię, ale na hardzie lepszy będzie Austriak... 7/10

Mam też na uwadze:

Haas - Moya 1 1.5
Melligeni - Okun 2 1.95

Powodzenia!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#111839 05/03/2002 18:04
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Dziś rezygnuje z grania w realu typy tylko na "papierze"

Haas-Moya 1
Obaj przenoszą sie z clay-u na korty twarde więc w tym przypadku Haas powinien poradzić sobie z Hiszpanem na tej nawierzcni. Liczę na to że przed Indian Wells będzie chciał rozegrać kilka pojedynków i podejdzie do meczu poważnie

Chela-Ginerpi 1

Ginerpi w tym roku niczym szczególnym się nie wykazał - gra w challengerach turnieje ATP kończył w pierwszyc rundach
Chela bardzo dobrze wypadł w turnieju w Sydney przed AO , w AO odpadł z Samprasem w drugiej rundzie , w ostatnich turniejach na ziemi radził sobie bardzo przyzwoicie czyli można sądzić że jest w niezłej formie. Jedyny minus to to że Ginerpi awansował do turnieju po kwalifikacjach

z postałych meczy zgadzam się z Maciejevem co do :
Gambilla i Okuna

#111840 05/03/2002 19:55
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Adams/Ellwood- Hipfl/Koubek 1 1.35
80%

#111841 05/03/2002 20:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Prosze o pomoc ,myslicie ze warto zagrac :
1.CANAS - Kratochvil
2.SANGUINETTI -Rochus
3.GAMBILL - Arthurs

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ?
Dzieki .Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#111842 06/03/2002 18:48
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
STS zmniejsza marżę

teraz mamy
np.

1.55 - 2.20
1.60 - 2.10
1.65 - 2.00

#111843 07/03/2002 17:55
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
na dziś

Kuti Kus-Arn 2 2.1 STS

Kuti Kus w tym roku komplentnie bez formy wygrany jeden mecz i do tego na clay-u. Niemka gra w tym roku całkiem przyzwoicie - przebiła się przez kwalifikacje AO gdzie w drugiej rundzie odpadła z Hingis, w Paryżu pokonała m.in Lichowczewą , w kwalifikacjach do Indian Wells bez problemu wygrała 2 swoje mecze

w betandwin kurs na Arn 1.66

459 19:10 Daniiliodou - Gersi 1 1.60

Greczynka moim zdaniem jest zdecydowaną faworytką Gersi ostanie 6 meczy przegrała
Grały ze sobą w tym roku wygrała Daniliodou 6-1 6-1 w kwalifikacjach w Paryżu

betandwin 1.32

z pozostałych meczy

Husarowa 1 1.5 chociaż jej przeciwniczka przebiła się przez kwalifikacje

#111844 07/03/2002 20:49
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Sampras - Ferreira 2
Kriz/Sreb - Dechy/Tu 2

#111845 08/03/2002 18:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
KUTI KIS - ARN 2
DANILIDOU - GERSI 1

KURA jeteś niezły!!!
dzięki!

#111846 08/03/2002 19:40
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
panova - oremans 1 1.65
65 %

torrens valero - black 2 1.85
55 %

#111847 09/03/2002 13:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Chcialbym zwrocic uwage na pozycje 320 dzis w profie a mianowicie
Smashnova-Grande 1,7 1,9
NO wiec po pierwsze
gamebookers 1,52 @Grande
betandwin 1,5 @Grande
poza tym z head to head wynika ze Grande leads 2:1 z tym ze ten 1 przegrany na clayu a 2 wygrane na hard zatem Indian Wells odbywa sie na HardCourt czyli chyba jednak prof sie myli i 1,9 @Grande jest dobrym typem

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Na marginesie mam pytanie do Kury : skad czerpiesz informacje na temat tenisa ( z góry dzięki)

#111848 09/03/2002 16:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
A ja chcialbym zwrocic uwage na dwa inne pojedynki w ktorych moim zdaniem szanse sa duzo bardziej wyrownane niz to widzi STS:

866 19:10 Coetzer - Razzano 1.15 - 4.00 2

862 19:10 Sanchez Vicario-Srebotnik 1.70 - 1.90 2

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, burbon, betowiec, Lukasz111, Sensei, kamel, rymoholik, alfa, bukma, 11kera11), 3,267 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1