Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#111889 17/03/2002 05:40
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Panowie,
właśnie rozpoczyna się finał kobiet. Niestety moja prognoza jest nienajlepsza, jednostronne spotkanie w dwóch szybkich setach dla Martiny. Obym się pomylił. Panowie! Do telewizorów ( Eurosport a na Polsacie S. Henman-Martin powtórka o 9 rano, to są ciemięgi zamiast pokazywać na żywca drugi półfinał to wrzucili siatkówkę) i kibicujemy pięknej Hantuchowej.

Bonus: Unibet
#111890 17/03/2002 07:17
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
WIECZNA EKSTAZA !!!
No i nie pomyliłem się. Spotkanie miało jednostronny przebieg, tylko w drugim kierunku. Brawo Hantuchova !!! co za gra, Matka natura solidnie wykonała swoje zadanie-piękna, utalentowana i jaki charakter. Hingis nie miała nic do powiedzenia. Hantuchovej wchodziło wszystko. Podjęła ryzyko i zagrała jak natchniona, agresywnie i od samego początku przejęła incjatywę i już jej nie oddała do końca. Pokazała charakter, jak był moment krytyczny w drugim secie pozbierała się natychmiast i powróciła do gry ponownie przejmująć incjatywę. Takie spotkania są kwintesenją tej zabawy. Miejmy nadzieję , że taka dyspozycja Danieli zadomowi się na stałę.

#111891 17/03/2002 14:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]WIECZNA EKSTAZA !!!
No i nie pomyliłem się. Spotkanie miało jednostronny przebieg, tylko w drugim kierunku. Brawo Hantuchova !!! co za gra, Matka natura solidnie wykonała swoje zadanie-piękna, utalentowana i jaki charakter. Hingis nie miała nic do powiedzenia. Hantuchovej wchodziło wszystko. Podjęła ryzyko i zagrała jak natchniona, agresywnie i od samego początku przejęła incjatywę i już jej nie oddała do końca. Pokazała charakter, jak był moment krytyczny w drugim secie pozbierała się natychmiast i powróciła do gry ponownie przejmująć incjatywę. Takie spotkania są kwintesenją tej zabawy. Miejmy nadzieję , że taka dyspozycja Danieli zadomowi się na stałę.[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#111892 17/03/2002 14:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
to był dopiero początek wkrótce daniela pokaże klasę i wygra wimbledon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#111893 17/03/2002 16:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]to był dopiero początek wkrótce daniela pokaże klasę i wygra wimbledon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Nie tylko wimbledon panowie, nie tylko wimbledon...

#111894 17/03/2002 17:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]to był dopiero początek wkrótce daniela pokaże klasę i wygra wimbledon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Gratuluje narzeczonej, choć wyrabała mi taki fajny kupon że aż strach to trudno, mam nauczke nie graj kursów 1,08. Moim skromnym zdaniem to Hingis przegrała mecz bo myslała że zanim sie zacznie to juz wygra i sie przejechała. A poza tym to były "derby" bo wałlczyły dwie Słowaczki choc jedna ma paszport szwajcarski a druga moze kiedys "polski" (juan to aluzja do Ciebie).
Pozdrawiam Pawka z Kielc.

#111895 20/03/2002 14:00
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
hrbaty davydenko 2 2.2
dla mnie inaczej niż dla buków faworytem tego meczu jest davydenko

#111896 20/03/2002 14:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Nikt jeszcze nie pisal wiec moze ja podam (dla mniej zorientowanych).
Dzis rozpoczyna sie turniej z cyklu Masters Series w Miami.

Stronka:
http://www.nasdaq-100open.com/

Turniej z jeszcze wieksza pula niz poprzedni w Indian Wells zapowiada sie bardzo ciekawie zarowno wsrod pan, jak i panow. Tak wiec do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#111897 20/03/2002 14:51
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Dzis 2 meczyki ktore chcialbym zagrac za wiekszą kaske :

Calleri - Delgado 1 1.75 STS
Zuluaga - Diaz-Oliva 1 1.65 STS

Kursy jak zwykle w STS troche zawyżone ,a te 2 pary wydają mi sie całkiem przyjemne...

Z pozostałych , myślę nad:

Hrbaty - Davidenko 2 2.10
Molik - Perebeynis 1 1.50
Pratt - Dyrberg 1 1.65
de los Rios - Lee J. 2 2.05

Any comments ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam!

#111898 20/03/2002 18:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]hrbaty davydenko 2 2.2
dla mnie inaczej niż dla buków faworytem tego meczu jest davydenko[/qb]
Obaj w tym roku kompletnie bez formy Davydenko skreczował przed tygodniem w Indian Wells - ja odpuszczam to spotkanie - jak dla mnie szanse w tym meczu 50-50 i chyba tylko dlatego warto zagrać 2

#111899 20/03/2002 21:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
na dzisiaj polecam Bjorkmana

#111900 20/03/2002 22:28
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]hrbaty davydenko 2 2.2
dla mnie inaczej niż dla buków faworytem tego meczu jest davydenko[/qb]
I wygral :-)

Nikolay DavydenkoRUS 6 6
Dominik HrbatySVK 3 2

gratulacje.

Wojtek

#111901 24/03/2002 17:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Mam takie pytanie: Cze da sie gdzies sprawdzic jakie mecze beda pokazane w Eurosporcie na zywo?

Na stronie eurosport.com jest tylko:

17:00
LIVE WTA Tournament in Miami, Florida, USA (TENNIS)
Day 5

Wojtek

#111902 28/03/2002 20:23
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Hmmmmmm nie wiem czy na pewno ale........proponuje przeczytac...

SERENE WILLIAMS winning against Venus, in how much s'. clearly seen how much Venus in this period suffers the adversaries whom they bomb from the bottom (enough to watch the encounter yesterday). Then to record a period of shape there to say little extraordinary of Serene (even if I have seen it " pompata enough ").

#111903 28/03/2002 22:49
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,
Serena Williams - Venus Williams 1
Mocna jedynka w dwóch setach.
W takiej sytuacji mamy jeden problem, odgadnąć co zdecyduje Papa Williams. Moim zdaniem, rodzina Williamsów zastanawia się kto pokona Capriati w finale. Odpowiedź wydaje się prosta, Serena. Venus gra nienajlepiej i jeszcze kłopoty ze zdrowiem. Serena gra wyśmienicie. Zawsze Williamsowe grając miały dużo strat jak i dużo winnersów w myśl zasady - wejdzie nie wejdzie. Venus poczyniła ogromny postęp, gra już dojrzale a kulturę gry podniosła wysoko i już nie ma głupich straconych piłek. Ona wygra ten turniej! I oczywiście z Venus dwa krótkie sety aby się nie zmęczyć.

Hewitt - Safin 1
mocna jedynka w dwóch setach. Obecnie nie widzę tenisisty, który mógłby wygrywać z Hewittem. On będzie hegemonem, ciekawe jak długo.

Capriati - Seles 1
Gdyby do spotkania doszło na początku turnieju, to dawałbym większe szanse Seles. Teraz daję większe szanse Capriati, która miała zdecydowanie łatwiejszą drogę niż Seles. Spotkanie powinno odbyć zgodnie ze scenariuszem - Seles wygrywa pierwszego seta i przegrywa dwa następne.

#111904 28/03/2002 23:16
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Witam,
Serena Williams - Venus Williams 1
Mocna jedynka w dwóch setach.
W takiej sytuacji mamy jeden problem, odgadnąć co zdecyduje Papa Williams. Moim zdaniem, rodzina Williamsów zastanawia się kto pokona Capriati w finale. Odpowiedź wydaje się prosta, Serena. Venus gra nienajlepiej i jeszcze kłopoty ze zdrowiem. Serena gra wysmienicie. Zawsze Williamsowe grając miały dużo strat jak i dużo winnersów na zasdzie wejdzie nie wejdzie. Venus poczyniła ogromny postęp, gra już dojrzale a kultura gry podniosła wysoko i już nie ma głupich straconych piłek. Ona wygra ten turniej! I oczywiście z Venus dwa krótkie sety aby się nie zmęczyć.

Hewitt - Safin 1
mocna jedynka w dwóch setach. Obecnie nie widzę tenisisty, który mółby wygrywać z Hewittem. On będzie hegemonem, ciekawe jak długo.

Capriati - Seles 1
Gdyby do spotkania doszło na początku turnieju, to dawałbym większe szanse Seles. Teraz daję większe szanse Capriati, która miała zdecydowanie łatwiejszą drogę niż Seles. Spotkanie powinno odbyć zgodnie ze scenariuszem - Seles wygrywa pierwszego seta i przegrywa dwa następne.[/qb]
rozumowałem dokladnie w ten sam sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#111905 28/03/2002 23:18
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
tzn odnośnie meczu sióstr williams

#111906 29/03/2002 01:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Rozumowanie bardzo sluszne i jak widac jak najbardziej trafne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dobrze sie stalo, mecz bez historii aczkolwiek troche dziwny..no ale coz, tego jak bylo naprawde pewnie nigdy sie nie dowiemy. Fakt, ze jesli ktoras z siostr ma ten turniej wygrac to tylko Serena. Teraz czekamy co zrobi Jennifer z Monica..Jenny tez sie rozgrywala z meczu na mecz, ale dzis nie bedzie tak latwo.

#111907 29/03/2002 13:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Hmmm mógłby msie wypowiedzieć o wczorajszych pojedynkach dalem na to kupe szmalu ale ten kto ogladal widzial jak bylo a bylo źle a czasem wręcz tragicznie
Oba pojedynki po 3 setach i w tie breaku
w przypadku capriati odrobione 3 meczbole uffffff nerwy ze stali mialem ale wszystko cool weszlo
Hewitt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Capriati <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jejejejejejeje

#111908 29/03/2002 16:48
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Witam ciekawi mnie co myślicie o meczu Agassi-Riosa . Moim zdaniem szanse chyba są bardziej wyrównane niż uważają bukmacherzy ( Tatters. ma nawet kurs 3.25 na Riosa- z polskich buków 2.9 prof)

Obaj w tym turnieju nie starcili seta . Rios-owi chyba wreszcie "siedzi uderzenie" a jeżeli będzie tak dziś myślę że ma szanse wygrać.

I jeszcze jedna statystyka bo chyba tie-break w tym meczu jest bardzo prawdopodobny Agassi w tym roku 1-6 Rios 6-6

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1