Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#111909 29/03/2002 18:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Moim zdaniem to sa ostatnie "podrygi" Andre i zrobi dzis wszystko zeby wejsc do finalu i wygrac ten turniej. Jego czas na wyzynach swiatowego tenisa powoli sie konczy, nadchodza z ogromna sila mlodsi i tylko dlatego ze wciaz jest wysoko rozstawiany i z tymi najgrozniejszymi spotyka sie w koncowych fazach turniejow moze np. dzis grac w polfinale tak znakomitej imprezy.

Andre spotykal sie ostatnio z zawodnikami, ktorzy nie sa w najwyzszej dyspozycji i poza odprawieniem Johannsona reszta raczej zgodnie z planem. Wystarczy jednak przypomniec wpadke Agassiego z Kratochvilem nie tak dawno..

2002-03-27 Agassi, A - Lapentti, N 2-0
2002-03-26 T Johansson - Agassi, A 0-2
2002-03-24 Calleri, A - Agassi, A 0-2
2002-03-22 Rusedski, G - Agassi, A 0-2
2002-03-12 Agassi, A - Kratochvil, M 0-2

Bezposrednie pojedynki przemawiaja za Marcelo:

1998-03-16 Key Biscayne Hardcourt F Marcelo Rios (CHI) 7-5 6-3 6-4
1998-09-28 Munich Indoor Carpet F Marcelo Rios (CHI) 6-4 2-6 7-6(1) 5-7 6-3
...chociaz bylo to dawno temu.
Podsumowujac:
Ciezki mecz i chyba go sobie odpuszcze, a na pewno grac na Andre odradzam po takich kursach..

Bonus: Unibet
#111910 29/03/2002 18:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ja się skusze chyba na propozycję betandwin

Rios +3.5 games 1.9

Tie-Break in match ? Yes 1.85

#111911 29/03/2002 20:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Hmmmm swoja droga sugerowac sie head to head nie wypada zawsze ale cos czuje ze agassi splami sie cos mi dzis tak intuicja mowi swoja droga za niski kurs by to grac na pewny mecz zagram riosa chyba
A propo mam pytanie póki jeszcze przed spotkaniami co sądzicie o meczach hewitt-federer
i serena-capriati
moja opinia taka ze skoro wczoraj hewitt ogral safina i jesli nie zmeczyl (oby... ) to powinien poradzic sobie z federerem w koncu on gral z slabszym zawodnikiem a head to head bodajze 4-1
co do 2 meczu jest ustawiony ktoras wiliams musi wygrac ten turniej nie po to sie spotkaly obie w polfinale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (któraś musiala wejsc ;-))

#111912 01/04/2002 00:02
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam wszystkich forumowiczów,
przy okazji świąt życzę wszystkiego co najlepsze , spokojnych i wesołych a neder wszystko celujących typów.

Finał kobiet odbył się bez niespodzianek i zgodnie ze spodzdziewanym scenariuszem. Finał Panów może przysporzyć wiele emocji, choć nie jest to takie oczywiste. Właściwie, analiza gry Federera czy Agassiego przy takiej dyspozycji Szwajcara wydaje się bezużyteczna. Najwyraźniej Federerowi siedzi piłka na rakiecie. Federer to gracz kompletny , return - proszę bardzo, foreheand - proszę bardzo, beackheand - proszę bardzo i to jaki !!!! Voley to samo, skrót czy lob to samo. Bardzo wysoka kultura gry i jak dodamy do tego niesamowitą dyspozycję to wynik spotkania powinien się zakończyć 3-0 dla Szwajcara. Federer miał zawsze kłopoty z utrzymaniem koncentracji przez cały pojedynek. W NASDAQ-100 OPEN - Miami widać, że potrafi. Zachowanie podczas pojedynku z Hewittem, wyraz twarzy wskazują, że Roger jest w świetnej formie, która nie jest przypadkowa czy też będąca następstwem natchnienia. Agassi będzie miał trudne zadanie. Styl gry Rogera bardziej odpowiada mu niż styl Hewitta, ale przy takiej grze jaką Federer prezentuję podczas turnieju będzie moim zdaniem bezradny tak jak wszyscy w tym turnieju do tej pory. Jedynym sposobem, moim zdaniem, jaki może umożliwić walkę z Federerem jest pojście do siatki i gra volejem i to pod warunkiem, że podanie będzie na tyle mocne iż nie będzie returnowane. Agassi w tym sezonie prezentuje częste jak na niego podróże do siatki i dobry voley, podanie niezłe jednak za słabe. Nie sądzę aby te elementy mógł nagle zmienić i stać się graczem serv/voley o silnym podaniu i agresywnej grze co jest, moim zdaniem, warunkiem jedynym aby pokonać Federera przy takiej dyspozycji. Myślę, że będzie 3-0 dla Rogera lub 3-1 choć 3-0 jest bardziej prawdopodobne.

#111913 01/04/2002 00:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Mogę tylko dodać że Federer nie stracił seta i chyba jeżeli się nie mylę nie został przełamany - zagrałem Federera za @2.4 - muszę przecież juanowi się wypłacić

#111914 01/04/2002 05:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Niestety z Fedrerem nie wyszło

W tygodniu u mężczyzn Puchar Davisa więcej na :

http://www.daviscup.org/scripts/dcpage.dll?pid=105&

WTA :

Porto, Portugal $140,000 - Clay
http://www.portoopen.com/

Sarasota, FL, USA $140,000 - Clay
http://www.sarasotaopen.com/

#111915 05/04/2002 00:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
jak ktoś stawiał na suchą w meczu z kostanic (mecz był dziś kończony) to wynik był w drugą stronę niż to wczoraj podawano i niż to jest teraz na słowackiej telegazecie...
wygrała sucha 7-5 2-6 6-2 więc nie drzyjcie kuponów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#111916 05/04/2002 01:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]jak ktoś stawiał na suchą w meczu z kostanic (mecz był dziś kończony) to wynik był w drugą stronę niż to wczoraj podawano i niż to jest teraz na słowackiej telegazecie...
wygrała sucha 7-5 2-6 6-2 więc nie drzyjcie kuponów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
sam się pogubilem...może ktoś wie kto wygrał ten mecz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#111917 05/04/2002 16:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Dzis zaczynaja sie cwiercfinaly pucharu Davisa.
Jest kilka ciekawych spotkan z dobrymi kursami.
Mam taka prosbe jesli ktos by mogl wyszukac i przedstawic na jakiej nawierzchni graja poszczegolne teamy..Bo niestety ja nie mam czasu i moge sie tylko domyslac, a jednak jest to wazna sprawa.

Argentyna - clay ?
Rosja - hard?
Francja - hard?
USA - hard?

Wlasnie Marat pieknie rozprawia sie z Johansonem wiec Kafel pewnie nie bedzie maksymalnie skoncentrowany w meczu z Enqvistem wiec duza szansa na 2 po dobrym kursie..

Inne dobre mecze wg mnie to:
Grosjean, S - Ulihrach, B 1 kursy ok. 1.50
Gaudio, G - Ljubicic, I 1 kursy ok. 1.55

Chociaz w przypadku Gastona to troszke mniej pewna sprawa bo Ivan to jedyna szansa chorwatow na jakis punkt w tym spotkaniu..

Czekam na prognozy innych!

#111918 05/04/2002 16:54
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
France vs. Czech Republic : Carpet - Taraflex (Indoor)

U.S.A. vs. Spain : Grass - Grass (Outdoor)

Russia vs. Sweden : Clay - Red Clay (Indoor)

Argentina vs. Croatia: Clay - Red Clay (Outdoor)

Moje typy krótko :

Francja po dzisiejszym dniu 2:0 - więcej szans ma Novak niż Ullichrach ale u siebie Francuzi powinni dwa mecze wygrać

Gaudio 1 - Gaudio bedzie chciał podtrzymać swój świetny rekord w Pucharze Davisa 7-0 i pewnie mu się to uda na ziemi i u siebie w domu jest zdecydowanym faworytem

Kafelnikow-Enqvist kurs na Enqvista bardzo ładny w expekcie u naszych buków chyba trochę za mało

#111919 05/04/2002 17:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
dla mnie najpewniej dziś wyglądają zwycięstwa grosjeana i kafla
nie sądzę żeby się kafel enqvistowi podłożył w pucharze davisa... w jakimś turnieju to co innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no i jeszcze wspomnę o niedawnej kompromitacji szweda w meczu ze sqillarim

#111920 05/04/2002 17:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Czy ja wiem Juan.. Obiecalem sobie kiedys ze nie zagram wiecej Zeni i musze sie dzis powstrzymac. Odpuszczam jednak ten mecz, nie sadze zeby p. Davisa byl dla niego wazniejszy niz jakies inne turnieje..Nawet nie mowie tu o jakims podkladaniu sie, ale nawet o slabszej dyspozycji..Zobaczymy jak bedzie. Narazie Marat meczy 2 seta wiec jeszcze roznie moze byc, a to tez bedzie mialo wplyw na gre Kafela.

#111921 05/04/2002 17:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Czy ja wiem Juan.. Obiecalem sobie kiedys ze nie zagram wiecej Zeni i musze sie dzis powstrzymac. Odpuszczam jednak ten mecz, nie sadze zeby p. Davisa byl dla niego wazniejszy niz jakies inne turnieje..Nawet nie mowie tu o jakims podkladaniu sie, ale nawet o slabszej dyspozycji..Zobaczymy jak bedzie. Narazie Marat meczy 2 seta wiec jeszcze roznie moze byc, a to tez bedzie mialo wplyw na gre Kafela.[/qb]
nie chodziło mi o to które imprezy są dla kafla ważniejsze... on po prostu ma tendencję do umyślnego przegrywania meczów i te porażki nie wynikają z mniejszego zaangażowania, a z ścisłego zaplanowania przegranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#111922 05/04/2002 17:36
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Raf.....szanse Kafelnikova sa duze dlatego ze w Rosjii jest antuka i to dosyc wolna.....Enqvist nie umie zagrac na takiej nawierzchni...a Kafelnikov ma dalszy plus ze gra u siebie i raczej nie przegra tego spotkania przed wlasna publicznoscia....ladna 1 w takim kursie

#111923 05/04/2002 18:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
co myslicie o meczu
W.Black-M.Mirnyi ???
niezly kurs 1.48 prof
ja daje 2

#111924 06/04/2002 15:19
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
dzisiaj ciekawie wyglądają deble:
rosja szwecja 2 grają kafel z safinem i bjorkman z johanssonem szwecja musi wygrać a rosjanie pewnie będą chcieli zagrać jutro o stawkę a nie o pietruszkę... poza tym szwedzi to dobrzy debliści, zwłaszcza bjorkman, o rosjanach się tego powiedzieć nie da
francja czechy 2 grają llodra z santoro i rikl z novakiem... oba deble są niezłe nie są to pary przypadkowe... wg mnie jednak to czesi są faworytami ze względu na większe doświadczenie i zgranie

#111925 06/04/2002 16:49
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
cze....zgadzam sie z typem debel Francja-Czechy 2
ladny mecz i ladny kurs trzeba skorzystac.....kibicowie nie zrozumieli wczoraj jeden z gestow NOVAKA i od tej chwili go nielubia,wierze ze reakcje kibicow nie beda mialy wplyw na jego gre i wierze wto ze Czesi beda walczyc i ze wygraja i gdyby mieli ten kort gryzc po kawalkach...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

No i jutro jasne ze Grosjean-Novak 2....wedlug mnie LADNY mecz do obstawienia....no i tu bym na to postawil i swoje skarpetki.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#111926 06/04/2002 18:01
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
Jak na mnie, jutrzejszym pewniakiem jest Escude.
Bohater ostatniej edycji Pucharu Davisa z pewnoscia bedzie chcial sie zrehabilitowac za porazke z Novakiem. Rodzaj nawierzchni, hala, publicznosc oraz co tam ukrywac, Ulihrah nie jest najmocniejsza strona Czechow, - wszystko jest po stronie francuza, jesli, oczywiscie nie bedzie to mecz o "pietruszke"

#111927 07/04/2002 04:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,
Davis Cup
debel
J.Blake/T.Martin - A.Corretja/J.Balcells 2

#111928 08/04/2002 16:04
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
W tym tygodniu mamy nstępujące turnieje :

ATP

Estoril Clay $595.000
http://www.atptennis.com/estoril/

Casablanca Clay $381.000
http://www.frmt.ma/gp2002/frames/en_home.htm

WTA
Amelia Island -Clay $585,000
http://www.blchamps.com/

Estoril -Clay $140.000

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1