Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 61 1 2 3 4 5 6 60 61
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
harris73, nie wystawil
pewnie zaczna od drugiej kolejki.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
A bwin podobno nie liczy punktow zdobytych przez jokera do ogolnego wyniku meczu

Czyli gdyby np. wczoraj Leszno wygralo w toruniu 1 punktem, to wg nich i tak by przegralo? laugh laugh laugh

Klasyfikacja indywidualna - ołkej
Generalna - absurd

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by muppet
A bwin podobno nie liczy punktow zdobytych przez jokera do ogolnego wyniku meczu

Czyli gdyby np. wczoraj Leszno wygralo w toruniu 1 punktem, to wg nich i tak by przegralo? laugh laugh laugh

Klasyfikacja indywidualna - ołkej
Generalna - absurd



ano absurd
Wlasnie interweniuje w tej sptawie, mam nadzieje, ze da sie im to wytlumaczyc i bedzie wszystko dobrze.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Apator Toruń - Unia Leszno (All Jokers count as normal rides - Max 3pts per ride) (Ile punktów zdobędzie Jaguś Wiesław (Tor)?) Mniej niż 12,5 USUNIĘTE witam mam pytanko zagralem wczoraj na baw ze jagus zdobedzie mniej niz 12,5 gdy wychodzilem na ecz bylo wszystko oki wracam po meczu do domq sprawdzam i widze ze zaklad usuniety, przeciez nawet nie wiem kiedy go anulowali moze po meczu?? poszlo mi sie walic troche gotowki wiecie moze o co tu chodzi???

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam Cie.
zaklad anulowany oczywiscie po meczu jak to Baw ma w zwyczaju.
Zle do brali linie niby i dlatego zaklad anulowany
Poki co kloce sie z nimi, zobaczymy jak to sie zakonczy
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Dzieki za odpowiedz
Juz ewentalnie bym zrozumial jesli by to zrobili przed ale po - to jest kpina jak tak mozna. To teraz co kolejke beda tak robic niby bedzie wpadalo a pieniazki nie wyplacone nie wiem jak wam ale mi zgarneli ok 200 zyli frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
HAGI a co ich pytales(BAW)?To nie mozliwe zeby nie liczyli Jokera do ogolnego wyniku meczu...!!!Jesli chodzi o zdobycze indyw. zawodnikow OK ale meczu na pewno nie.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by harris73
HAGI a co ich pytales(BAW)?To nie mozliwe zeby nie liczyli Jokera do ogolnego wyniku meczu...!!!Jesli chodzi o zdobycze indyw. zawodnikow OK ale meczu na pewno nie.


poki co walcze, aby mi zaplacili za over Adamsa.
Pozniej biore sie za reszte smile

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Hagi, Unibet wystawił kursy. Pół godziny przed meczami ale kursy byly dostepne. Linie wszystkie ustawione podobnie jak w innych bukach.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
A to przepraszam za blad.
hmm musialem widocznie przegapic ten moment.
Dzieki za sprostowanie.

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Z Millenium, gdzie kursy juz sa dla mnie niespodzianka to Rzeszow z Zielnonka. Wystawiona linia 8 oczek to chyba jakis zart. Pedersen, Nicholls, Dobrucki, Kuciapa to zawodnicy ktorych bedzie ciezko dzisiaj objechac. Do tego mlody Miesiac i Les i Messing, ktory mam nadzieje odbije sobie "slaby" wystep w Czestochowie. Goscie pokazali z Bydgoszcza ze w tym sezonie beda mieli spore problemy z utrzymaniem sie w Ekstralidze. Porazka na wlasnych smieciach z innym konkurentem do miana czerwonej latarni (wg przedsezonowych przepowiedni) moze ich duzo kosztowac. Do tego dzisiaj pewnie bez Protasiewicza, ktory przed sezoenm kosztowal Zielonke az ... trzech innych zawodnikow, mimo iz sam zawodnik przyszedl za darmo. Nie ma tez Lindgrena a juniorzy pozostawiaja duzo do zyczenia. Rzeszow potrafi przygotowac tor pod siebie (w przeciwienstwie do Zielonki) i jestem pewny ze z tego skorzystaja. Nie widze innego wyjscia niz wysokie zwyciestwo gospodarzy. Wysokie czyli ok 20 oczek, wiec dla mnie linia 8 jest prezentem. Czekamy co zrobi reszta ...

Rzeszow-Zielona Gora(+8) 1 1.85 8/10 Millenium

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by szachus
Z Do tego dzisiaj pewnie bez Protasiewicza
skad masz wiesci ze niepojedzie Pepe?
z tego co czytalem pojedzie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
pepe jedzie dzis u nas.
ja polecam nicholls(-1) z protasem miodzio 1 !

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
ile startow zalicza milenium? prosze o szybka odp.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
czy któs wie czy prof już coś wystawił? na razie milenium i toto z naziemnych mają kursy no a w necie na razie chyba nikt

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by Pizza-man
pepe jedzie dzis u nas.
ja polecam nicholls(-1) z protasem miodzio 1 !

moze i warto to zagrac ale Pepe napewno wystapi:

http://www.sport.zgora.pl/zuzel/index.php3?show=aktualnosci_wiecej&typ=1&id=12

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Z Pepe czy bez dzisiaj linia w Rzeszowie peknie ...

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
expekt daje linie -6. miejscowi zawodnicy doloza swoich pkt na tym torze+pedersen+nichols+dobrucki i messing. faktycznie wyglada to dobrze.ja stawiam dzis grubo i wierze ze w rzeszowie (i u mnie ;))na inauguracje bedzie swieto.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
-6 to jeszcze, ale ja się jednak poważnie zastanawiam nad zagraniem Zielonki +10. Nie ma Lindgrena - okej, niemniej będzie za niego Z/Z, a tacy zawodnicy jak PePe, Walasek, Iversen i Hamill pojadą po 6 razy. Jak widać, tacy słabi nie są. Juniorka ZG może nie powala, ale Stali także.

Dobrucki jedzie z kontuzją, Kuciapa - ciężko coś o nim mówić, ale rzeczywiscie sezon może być lepszy od poprzedniego. Pedersen niepokonany, ale Nicholls już niekoniecznie. Według mnie wcale tak łatwo Stali nie będzie.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
ok ale z tego co sie nie myle Lingren jest pod 3 wiec za niego moze jechac 1 lub 5 przynajmniej tak jest w Anglii, wiec albo Pepe albo Walasek. Pedersen dzisiaj zespolowa jazda udowodni ze jest powaznym kandydatem do MS. Obecnie przynajmniej prezentuje sie lepiej niz cala reszta. Nichols powinien swoje przywiezc a nasi rodacy dorzuca do pieca reszte. Jakos jestem dziwnie spokojny co do tego meczu ...

Strona 4 z 61 1 2 3 4 5 6 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1