Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich.Jako ze na forum jestem pierwszy raz ale ,strone to odwiedzam prawie zawsze,proponuje aby kazdy z was zamieszczal wlasnie tu swoje typy na tenisa tylko single.
Moj typ dopiero na 23.05

Pavel- Rochus typ 1
nieznam jeszcze kursu bo mecz dopiero po jutrze

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Expert Hill już ma kursy:

Win Open until 23 MAY 01 12:00 Win

1.45 A Pavel V C Rochus 2.45

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Thanks SebaS z kurs (szkoda ze troche taki maly) ciekawe jak u polskich bukow

Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Podoba mi się ten pomysł by podawć single na tennis ela na razie mam naukę i przez jakiś miesiąc będę je podawał ale rzadko

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Dokic, J. - Kuti Kis, R. 2
kurs 2.4 - STS
proponuję jescze komentarze tutaj lub w temacie tenis. W tym przypadku odsyłam do tematu tenis.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Witam

Profesjonal

302 Pierce-Tulyaganova 2 (2.40)

Pierce, co pokazał ostatni turniej nie może dojść do siebie po urazie pleców, jest bez formy i jej szanse w tym turnieju oraz w turnieju w Paryżu oceniam na znikome.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Może ktoś wie czy mecz Pierce można obstawić w TOTOMIXIE bo tam kurs może nawet wzrosnąć ale tylko wtedy gdy ludzie będą grali na nazwisko No i nie znajdzie się jakiś nadziany gość co się tutuaj dostał

Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
Cześć!

Na początku tego tematu Expert zaproponował mecz:

Pavel - Rochus "1"

Myślę, że jest to niezły typ, w profie kurs 1.52 na Pavla.
Mecz ten jest godny uwagi przede wszystkim, ze względu na kiepską klasę rywala. Pavel też ostatnio nie zachwyca, ale trochę nie miał szczęścia, gdyż trafiał na dobrych rywali (Kiefer, Mantilla).

Ciekawi mnie dziś jeszcze jeden mecz ze względu na różnicę kursów:
Schett - M.J.Martinez "1"
Prof płaci 1.5 a STS 1.35

Pozdrowienia [Linked Image]

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Cześć.

Prośba do typerów. Czy możecie w tenisie męskim przy typie podać który z niech jest pewniakiem.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
W tenisie nie ma pewniaków, 50% zwycięstwa to podłoże psychiczne zawodnika, wielu tenistów podczas turnieju ma zły dzień i może przegrać nawet ze słabeuszem, który może mieć akurat dzień i wszystko mu wchodzi.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
Cześć!

Nie do końca zgadzam się z tobą Sikor.

Sądzę, że w tenisie jest łatwiej znaleźć pewniaka niż w piłce nożnej.

Nie ma meczów 100% - to normalne, ale mecze 90% nieraz spotykamy - a takie można nazwać pewniakami. Właśnie dziś znalazłem taki mecz :

Raymond - Kuznicova "1"

W profie chyba nie lubią Raymond, gdyż zawsze ustawiają na nią wysokie kursy i zawsze Raymond wygrywa.
Myślę, że za 1.42 zdecydowanie warto obstawić Raymond. [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

Udanych zakładów !!!

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Tomi, też obstawiłem dzisiaj Raymond.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
Sikor, ja w tej chwili czekam tylko na ten mecz, gdyż Hewitt, którego obstawiłem dosłownie rozwalił Normana.
Myślę, że wszystko będzie w porządku. [Linked Image]

Dołączył: Apr 2001
Posty: 214
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 214
Typ na dziś:
STS
170 Alami K. Malisse X. 2 1.80

Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
Na jakiej podstawie twierdzisz, że Malisse ?

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Moim zdaniem superbaca ma rację. Ten mecz powinien wygrać Melisse. Alami nie zachwyca swą postawą w tym roku (4-10), kończył wszystko w 32 lub 16 i nie widzę powodu aby to się nagle zmieniło. Melisse gra na przyzwoitym poziomie (16-8)clay (6-3)i powinien poradzić sobie ze słabszym przeciwnikiem. W Profesjonalu kurs na Melisse 1.75.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czesc
Typ na jutro

Gustaffson.M-Pavel.A typ 1
Kursu nieznam bo mecz jutro.
Niestety mysle ze na Pavela nadszedl juz czas aby jechal do domu.Po zatym spotykali sie niedawno i wygral Gustafsson(2-1)
Jak bedzie? Zobaczymy

Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
Expert!
Z tym typem się nie zgodzę, myślę że wynik w tym meczu nie jest do przewidzenia. Dużo w tym meczu będzie zależało od dnia zawodników.
To, że Gustafson niedawno wygrał o niczym nie świadczy.
Może nadszedł czas rewanżu ? [Linked Image]

Pozdrawiam!

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
moim zdaniem również wygra Malisse, w tym roku zrobił duże postępy i jest w uderzeniu.
A Pavel chyba lepiej ostatnio się prezentuje.

[This message has been edited by sikor (edited 23-05-2001).]

Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
Cześć!
Myślę, że ktoś skorzystał z mojego wczorajszego typu (zwłaszcza SebaS, który chciał aby zaznaczać pewniaki).
Raymond gładko wygrała 6:3,6:2. [Linked Image]

W dzisiejszych meczach sądzę, że ciężko jest wytypować zwycięzcę, ale jutro mogą być kolejne pewne pojedynki.
Wchodząc do profesjonala zobaczyłem rozpisane na dzień jutrzejszy dwa ciekawe( na pierwszy rzut oka) mecze:

Hewitt - Haas "1"
Corretja - Norman "1"

Jeszcze dziś będę myślał nad tymi meczami (być może pewniaki). Trzeba wziąść pod uwagę sytuację w grupie, czy Australia i Hiszpania będzie musiała wygrać te mecze i czy Niemcy ze Szwedami mają jeszcze szanse na awans.

Czekam również na Wasze opinie o tych spotkaniach, każda wymiana zdań zwiększa nasze szanse na wygraną. Zapraszam do dyskusji gł. Sikora i innych fanatyków tenisa. [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]



[This message has been edited by Tomi (edited 24-05-2001).]

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, rymoholik, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 851 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1