Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Wielkie dzięki za typy którymi gram w systemie. Jednak mogę grać tylko tenis męski, damskiego Hill nie ma.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Tomi,
Corretja - Norman 1
Tutaj nie mam większych wątpliwości, Norman jest kompletnie bez formy w odróżnieniu od Corretji. Całkowicie się z Tobą zgadzam.
Hewitt - Haas ?
Haas jest niewygodny dla Hewitta. Jak grają ze sobą wynik może być różny. Hewitt jest z pewnością w lepszej dyspozycji niż Haas. Duże znaczenie będzie miała sytuacja w grupie, jak będzie trzeba wygrać to sądze, że Hewitt wygra. Do jutra jeszcze powrócę do tych pojedynków.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moj typ na 16:30.Jestem tego pewien na 99%
Sugiyama-beigberder typ 1 kurs 1.4 w sts
Beigberder dzis konczy turniej sugiyama to dlaniej za trudna przeciwniczka ,jak bedzie innaczej to trace 100zl hehe

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No na jednym kuponiku juz wygralem,gustaffson juz wyeliminowal pavla,czekam jeszcze tylko na sugiyame,ktora prowadzi 2-1 ,ale deszcz przerwal mecz.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Tomi, co do jednego typu na jutro zgadzam sie z toba w 100% jest to
corretja-norman 1
Jestem pewien ze corretja wygra ten mecz ,acz kolwiek ja jutro obstawiam nazwisko ktore na tym forum jest hyba niemilo widziane.
Rafter-Kiefer 1 kurs 1.45
(ciekawe co by Rafter na to powiedzial,wiem ze na temat tego zawodnika wie wszystko ,jego ksywa wiaze sie z duza przegrana na raftera)
Tego meczu jestem pewien w 99,9%.Kiefer nienawidzi zawodnikow ktorzy graja serw/voley
Na dodatek spotykali sie kilka razy i zawsze wygrywal rafter gladko.Dla mnie to pewniak jakich malo,ale wiadomo sport to sport i nigdy nic nie wiadomo.
Mozliwe ze mecz ten bedzie na zywo na ZDF,
beda emocje .Dzis wygralem na gustafssona ,wiec jutro wale 250zl na raftera.
Trzymajcie kciuki i oczywiscie polecam ten typ kazdemu.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Faktycznie, Expert masz rację jest to zachęcający pojedynek. Rafter jest w formie i można na niego stawiać. Dotychczasowe pojedynki w tym turnieju wygrywał pewnie i gładko. A Hewitt, co o tym sądzisz?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
sikor,co do hewitta nie mam takiej pewnosci jak do raftera.Wedlug mnie powinien wygrac hewitt,ale ogladalem ich pojedynki niejednokrotnie i wiem ze haas moze tez wygrac.Mozna przypomniec mecz gdzie haas prowadzil z hewittem 5-0 w pierwszym secie ,a pozniej przegrywal jak po masle.
Wszystko wskazuje na hewitta,ostatnio przeciez ciagle z nim wygrywa.No ale turniej jest w niemczech i roznie moze byc.Ja daje 70% dla hewitta.Powinien wygrac ,ale jak haas sie skoncentruje moze byc ciezko.
Ja bym postawil na hewitta.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Witam

25.05.Profesjonal

266 Gustafsson-Gaudenzi 1 1.60

Chociaż Gustafsson nie jest moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale wszystko wskazuje, że powinien je wygrać. Bilans gry na clayu obu zawodników jest podobny: Gustaffson 7-4 - Gaudenzi 6-3,
ale ogólnie Gustaffson jest na plusie 11-8, a
Gaudenzi 7-12. Poza tym za Gustaffsonem przemawia wygrana z Pavlem.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Lexm, może być różnie, Gustafsson gra nierówno.
pozdrowienia

Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
Witam.
Widzę, że pojawiło się dużo dyskusji co do Hewitta i Corretji za co serdeczne dzięki. [Linked Image]
Sytuacja w grupie jest na tyle ciekawa, że poza Szwecją wszyscy mają szanse na awans do finału.
Mimo to, Australijczycy będą "rozdawać karty", gdy wygrają wchodzą automatycznie do finału bez względu na wynik meczu Hiszpania - Szwecja. Hiszpanie natomiast, poza swoim zwycięstwem, muszą liczyć na potknięcie się Australii z Niemcami.
W normalnych warunkach Hewitt i Corretja bez problemów wygraliby swoje mecze, gdyż rywale nie imponują formą, jednak Corretja wyjdzie na kort ostatni i może już znać wcześniejsze wyniki - wtedy jego mecz może nie mieć żadnego znaczenia.
Dlatego proponuję, aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko, nie obstawiać Corretji. Mimo powyższych dyskusji, Hewitta chyba warto obstawić, gdyż on będzie prawdopodobnie miał szansę zapewnić awans swojej drużynie (ewentualna porażka może wyeliminować Australię), a Hewitta bardzo mobilizują takie wezwania (o tym wspomniał sikor i ja też tak sądzę).
Byłaby klęska do Lleytona, gdyby pozbawił swoją drużynę finału przegrywając z Haasem, który nie jest w najlepszej formie.

Co do typu Experta to też sądzę, że Rafter powinien wygać (widać po wynikach, że jest w formie). Jednak nie puszczam tego meczu gdyż dawno nie widziałem jak prezentuje się Patrick.

Gorące pozdrowienia dla fanów tenisa [Linked Image]

Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
Mały błąd, Corretja wychodzi prędzej na kort, więc może warto go obstawić !

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ale wtopilem .Rafter polegl z kieferem,a sugiyama przegrala z beigbeder, ale zycie kreci sie dalej.Zobaczymy co bedzie jutro ,na razie musze przemyslec jutrzejsze spotkania.
(Ach ten rafter-przeciez corretja byl pewniejszy)

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Expert:
Ale wtopilem .Rafter polegl z kieferem,a sugiyama przegrala z beigbeder, ale zycie kreci sie dalej.Zobaczymy co bedzie jutro ,na razie musze przemyslec jutrzejsze spotkania.
(Ach ten rafter-przeciez corretja byl pewniejszy)

Za bardzo zlekceważył Kiefera, troche więcej koncentracji i Kiefer by nie miał nic do powiedzenia.
Z taką nonszalancją nie ma o czym myśleć we Francji.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 86
P
Pat Offline
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 86
Cześć,
Nareszcie mam chwilę czasu żeby coś napisać.
Co do meczu Rafter-Kiefer (6:1,2:6,4:6) to mimo, że Patrick jest jednym z moich ulubionych graczy to raczej nie zdecydowałbym się na ten mecz (i to za 1.45).
Expert co do Kiefera to jesteś w błędzie. Powiedziałbym nawet, że w rzeczywistości jest akurat odwrotnie do tego co napisałeś.
Z czterech dotychczasowych pojedynków Kiefer wygrywał trzy razy (i nie można nawet powiedzieć żeby były to zacięte mecze).Poza tym nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że Kiefer nienawidzi zawodników serve and volley. Tak w ogóle kogo masz na myśli ?
Jak wspominałem Kiefer prowadzi z Rafterem 3:1 z Henmanem prowadzi 3:2 Krajickowi ustępuje zaledwie na 2:3. Jeśli piszesz, że nienawidzi zawodników grających w ten sposób ktoś mógłby pomyśleć, że seryjnie z nimi przegrywa a jest tak jak widać.
Dobrze, że temat ten cieszy się dużym powodzeniem.
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
Cześć.
dwa ciekawe single na dzisiaj z STS

914 Luzzi F. Marin J. "1" 1.60
909 Diaz J. Alonso J. "1" 1.45

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Typ na dzisiaj
STS
379 Hewitt L. Safin M. "2" 1.95

Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
Cześć.
Wczorajsze mecze dość dziwnie się potoczyły, ale to już historia.

Widzę, że już są pary do French Open i od razu rzuca się w oczy po raz kolejny mecz (błąd [Linked Image]) z Raymond.
Tym razem gra z Glass i nie sądzę, aby przegrała ten pojedynek. Już kiedyś pisałem o niej, że jest zawodniczką bardzo równo grającą i przegrywa głównie ze światową czołówką, wszystkie słabsze rywalki gładko z nią przegrywają, a tu kurs w profie 1.50 ? [Linked Image]
Z kolei w turnieju mężczyzn wysoki kurs wydaje się na Enqvista z Ilie 1.6 ?
Enqvist ostatnio prezentuje dość dobrą formę, podobnie jak Raymond przegrywa ze specjalistami od clayu i tu ma przegrać.....nie sądzę!
Aha! Jeszcze spodziewam się, że Rusedski nie ma najmniejszych szans z Portasem. Portas w życiowej formie z kolei Greg to specjalista, ale od zupełnie innej nawierzchni.

Czekam na komentarze co do tych interesujących meczy. [Linked Image]

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
HUBER-FARINA-ELIA typ 1 kurs 1.65
(niczeg nie gwarantuje)

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
A co do meczyu raftera z kafielnikovem.Jest to dla mnie mecz o zbyt duzym ryzyku.Osobiscie dlugo myslalem jak to spotkanie mogloby sie potoczyc.Gdybym pokusil sie na ryzyko ,obstawil bym Raftera.Ale odpuszczam ten mecz,rusek moze sie wysilic i kto wie.Wybralem huber ,to jest na pewno pewniejsze.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Spotkanie na dzisiaj 28.05.

Massu-Mellise 2 w Prof. kurs 1.80*1.80
to chyba jakieś nieporozumienie. Kurs y u zachodnich bukmacherów nie pozostawiają złudzeń kto jest faworytem tego spotkania.

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 2,862 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,527
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1