|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
sorry Grzechu ze straciłeś przeze mnie tą kasę,ale naprawdę dokładnie analizuje każdy maecz widać nie nadje sie do tego,zajmę sie tym na czym się naprawdę znam i nie będę wiecej zamieszczał tu swoich typów zwiazanych z tenisem jeszcze raz przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766 |
Witam Moim typem na jutro jest: 259 Henman-Canas 2 @2.1 (Profesjonal) ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/biggrin.gif) Henman jeżeli chodzi o grę na clayu nie zachwyca w tym roku (1 raz w ćwierćfinale, 7-4).Canas ma bardziej korzystny bilans na clayu 13-4. Moim zdaniem na pewno nie będzie to pojedynek 3 setowy i w tym należy upatrywać szansy Canasa. [This message has been edited by lexm (edited 01-06-2001).]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hanna: [b]sorry Grzechu ze straciłeś przeze mnie tą kasę,ale naprawdę dokładnie analizuje każdy maecz widać nie nadje sie do tego,zajmę sie tym na czym się naprawdę znam i nie będę wiecej zamieszczał tu swoich typów zwiazanych z tenisem jeszcze raz przepraszam Spoko Hanna - nic sie takiego nie stalo. Typy zamieszczaj (nie ma nieomylnych poza zyjacymi saperami ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) ) ale staraj sie nie okraszac ich takimi zwrotami "nie ugra nawet 3 gemow", "99% pewniak" itd. Po prostu nie nalezy tego naduzywac gdyz wielu ludzi czytajac cos takiego traci racjonalne podejscie do tematu. Pozdrowienia ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Lexm, w pełni się z Tobą zgadzam co do Canasa, szanse w tym pojedynku są co najmniej równe a kurs 2.15 u Hilla.
To będzie chyba mój jedyny zakład na tenis dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
co myslicie o tym meczu? 1.38 L Hewitt V A Roddick 2.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60 |
Ogladałem mecz Roddicka z Changiem na Eurosporcie. Po meczu komentator (Karol Stopa hyba?)stwierdził, że Hewitt będzię mniej wymagającym przeciwnikiem niż Chang
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Dzisiaj..Eagle/Florent 1 Henin 1 Ferrero 1 '21'Armenia-Bialorus 02
K. 2,53 za ? 000
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał cytrus: Ogladałem mecz Roddicka z Changiem na Eurosporcie. Po meczu komentator (Karol Stopa hyba?)stwierdził, że Hewitt będzię mniej wymagającym przeciwnikiem niż Chang Wlasnie daltego pytam ;-) tez slyszalem ten komentarz i sie troche zdziwilem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Stopa mysli dobrze.Hewitt nie jest typowym graczem na clay,pasuje mu raczej twarda nawierzhnia lub trawa.Chang byl dla Roddicka niebespieczny ,dlatego ze gra glowa a to Roddickovi nie odpowiada.Hewitt jest raczej 'silowy'tenisista i to bedzie chyba pasowalo Roddickovi.Roddick nie lubi dlugie 'madre wymiany'jakie pokazywal Chang ,ale odpowiadaja mu krotkie wymiany i silne uderzenia.Atutem Roddicka jest mocne podanie i silny forhend, jezeli zdrowie wytrzyma to ma szanse to wygrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Dzieki Dark za odzew. postawilem :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Zapomnialem dodac ze osobiscie bym to spotkanie nie obstawial......na Hewitta za maly kurs ..na Roddicka kurs ciekawy ,kdybym musial ten mecz obstawic... to max.do 50 zl dla zabawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
postawielm na Roddicka - gram wg systemu SebaS'a - zysk z kazdym kuponem, zakladam 1$ zysku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
DMK....Hewitt-Riddick......jak pisalem wyzej..JEZELI ZDROWIE WYTRZYMA.....no i niewytrzymalo.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Oryginalnie wysłał DMK: postawielm na Roddicka - gram wg systemu SebaS'a - zysk z kazdym kuponem, zakladam 1$ zysku Nie graj tym systemem w teisa. Czekaj na NBA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Sebas...tenis sie bardzo dobrze typuje...popatrz na moj kupon wyzej..3 tenisy trafione a pilka pudlo....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186 |
Propozycja na jutro w Profie: 356 Pala/Viz-Godw/W.Sm 1.75 1.85 oczywiście 1 Kurs na faworytów (1) jest bardzo korzystny, a jeśli ktoś chce postawić na 2 to w STS: 730 Pala/Vizner Godwin/We.Smith 1.35 2.60 Ciekawa różnica. U zagranicznych byłby niezły sure wins. W związku z tym pytanie: Którzy z buków zagranicznych przyjmują zakłady na deble, lub jeszcze lepiej, czy są może strony które takie kursy ( na deble ) porównują bo Tip-Ex czy Infobetting porównuja tylko męskiego singla?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Zibi...ladna roznica i moze byc 1 Pala/Vizner to bardzo dobra Czeska para.V ostatnich 3 turniejach zawsze byli w polfinalach. Przed rokiem w Paryzu skonczyli w drugiej rundzie z Carbonell/Garcia. Druga dwojka to Godwin N/Weir-Smith J.w tym roku w Miami 21.3.2001/twarda nawierzchnia/ pokonali Gambilla/Stark 2:0 i przegrali z Bjorkman/Woodbridge 2:1 22.5.2001 St.Polten/clay/ przegrana w 1 rundzie z Oncins/Orsanic to ich wszystkie osiagniecia.Wiecej razy nie grali razem. Wyniki czeskiej pary mam od roku 1999 z 4.5. Lublana.....od tego czasu nazbierali duzo ladnych sukcesow.Przed tygodniem w St.Polten pozyczyl Novak swego deblowego kolege Rikla i ten z Pala wygral ten turniej.Nowak go pozyczyl dlatego bo w zeszlym tygodniu mu malzonka urodzila blizniaki.Novak 10 dni z tego powodu nie trenowal i jestem sam ciekawy jak teraz wypadnie w Paryzu w deblu z Riklem.Kurz 1,75 jest calkiem ciekawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Zibi...ladna roznica i moze byc 1 Pala/Vizner to bardzo dobra Czeska para.V ostatnich 3 turniejach zawsze byli w polfinalach. Przed rokiem w Paryzu skonczyli w drugiej rundzie z Carbonell/Garcia. Druga dwojka to Godwin N/Weir-Smith J.w tym roku w Miami 21.3.2001/twarda nawierzchnia/ pokonali Gambilla/Stark 2:0 i przegrali z Bjorkman/Woodbridge 2:1 22.5.2001 St.Polten/clay/ przegrana w 1 rundzie z Oncins/Orsanic to ich wszystkie osiagniecia.Wiecej razy nie grali razem. Wyniki czeskiej pary mam od roku 1999 z 4.5. Lublana.....od tego czasu nazbierali duzo ladnych sukcesow.Przed tygodniem w St.Polten pozyczyl Novak swego deblowego kolege Rikla i ten z Pala wygral ten turniej.Nowak go pozyczyl dlatego bo w zeszlym tygodniu mu malzonka urodzila blizniaki.Novak 10 dni z tego powodu nie trenowal i jestem sam ciekawy jak teraz wypadnie w Paryzu w deblu z Riklem.Kurz 1,75 jest calkiem ciekawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
Link skopiowany do schowka