Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
sorry Grzechu ze straciłeś przeze mnie tą kasę,ale naprawdę dokładnie analizuje każdy maecz widać nie nadje sie do tego,zajmę sie tym na czym się naprawdę znam i nie będę wiecej zamieszczał tu swoich typów zwiazanych z tenisem jeszcze raz przepraszam

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Witam
Moim typem na jutro jest:

259 Henman-Canas 2 @2.1 (Profesjonal) [Linked Image]

Henman jeżeli chodzi o grę na clayu nie zachwyca w tym roku (1 raz w ćwierćfinale,
7-4).Canas ma bardziej korzystny bilans na clayu 13-4. Moim zdaniem na pewno nie będzie to pojedynek 3 setowy i w tym należy upatrywać szansy Canasa.



[This message has been edited by lexm (edited 01-06-2001).]

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hanna:
[b]sorry Grzechu ze straciłeś przeze mnie tą kasę,ale naprawdę dokładnie analizuje każdy maecz widać nie nadje sie do tego,zajmę sie tym na czym się naprawdę znam i nie będę wiecej zamieszczał tu swoich typów zwiazanych z tenisem jeszcze raz przepraszam

Spoko Hanna - nic sie takiego nie stalo. Typy zamieszczaj (nie ma nieomylnych poza zyjacymi saperami [Linked Image] ) ale staraj sie nie okraszac ich takimi zwrotami "nie ugra nawet 3 gemow", "99% pewniak" itd. Po prostu nie nalezy tego naduzywac gdyz wielu ludzi czytajac cos takiego traci racjonalne podejscie do tematu. Pozdrowienia [Linked Image]

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Lexm, w pełni się z Tobą zgadzam co do Canasa, szanse w tym pojedynku są co najmniej równe a kurs 2.15 u Hilla.

To będzie chyba mój jedyny zakład na tenis dzisiaj.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
co myslicie o tym meczu?
1.38 L Hewitt V A Roddick 2.70

Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
Ogladałem mecz Roddicka z Changiem na Eurosporcie. Po meczu komentator (Karol Stopa hyba?)stwierdził, że Hewitt będzię mniej wymagającym przeciwnikiem niż Chang

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Dzisiaj..Eagle/Florent 1
Henin 1
Ferrero 1
'21'Armenia-Bialorus 02

K. 2,53 za ? 000

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał cytrus:
Ogladałem mecz Roddicka z Changiem na Eurosporcie. Po meczu komentator (Karol Stopa hyba?)stwierdził, że Hewitt będzię mniej wymagającym przeciwnikiem niż Chang
Wlasnie daltego pytam ;-) tez slyszalem ten komentarz i sie troche zdziwilem....

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Stopa mysli dobrze.Hewitt nie jest typowym graczem na clay,pasuje mu raczej twarda nawierzhnia lub trawa.Chang byl dla Roddicka niebespieczny ,dlatego ze gra glowa a to Roddickovi nie odpowiada.Hewitt jest raczej 'silowy'tenisista i to bedzie chyba pasowalo Roddickovi.Roddick nie lubi dlugie 'madre wymiany'jakie pokazywal Chang ,ale odpowiadaja mu krotkie wymiany i silne uderzenia.Atutem Roddicka jest mocne podanie i silny forhend, jezeli zdrowie wytrzyma to ma szanse to wygrac.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Dzieki Dark za odzew.
postawilem :-)

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Zapomnialem dodac ze osobiscie bym to spotkanie nie obstawial......na Hewitta za maly kurs ..na Roddicka kurs ciekawy ,kdybym musial ten mecz obstawic... to max.do 50 zl dla zabawy.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
postawielm na Roddicka - gram wg systemu SebaS'a - zysk z kazdym kuponem, zakladam 1$ zysku

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
DMK....Hewitt-Riddick......jak pisalem wyzej..JEZELI ZDROWIE WYTRZYMA.....no i niewytrzymalo.....

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał DMK:
postawielm na Roddicka - gram wg systemu SebaS'a - zysk z kazdym kuponem, zakladam 1$ zysku

Nie graj tym systemem w teisa. Czekaj na NBA

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Sebas...tenis sie bardzo dobrze typuje...popatrz na moj kupon wyzej..3 tenisy trafione a pilka pudlo....

Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Propozycja na jutro w Profie:
356 Pala/Viz-Godw/W.Sm 1.75 1.85 oczywiście 1
Kurs na faworytów (1) jest bardzo korzystny, a jeśli ktoś chce postawić na 2 to w STS:
730 Pala/Vizner Godwin/We.Smith 1.35 2.60
Ciekawa różnica.
U zagranicznych byłby niezły sure wins.
W związku z tym pytanie: Którzy z buków zagranicznych przyjmują zakłady na deble, lub jeszcze lepiej, czy są może strony które takie kursy ( na deble ) porównują bo Tip-Ex czy Infobetting porównuja tylko męskiego singla?

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Zibi...ladna roznica i moze byc 1 Pala/Vizner to bardzo dobra Czeska para.V ostatnich 3 turniejach zawsze byli w polfinalach. Przed rokiem w Paryzu skonczyli w drugiej rundzie z Carbonell/Garcia.
Druga dwojka to Godwin N/Weir-Smith J.w tym roku w Miami 21.3.2001/twarda nawierzchnia/ pokonali Gambilla/Stark 2:0 i przegrali z Bjorkman/Woodbridge 2:1
22.5.2001 St.Polten/clay/ przegrana w 1 rundzie z Oncins/Orsanic to ich wszystkie osiagniecia.Wiecej razy nie grali razem.
Wyniki czeskiej pary mam od roku 1999 z 4.5. Lublana.....od tego czasu nazbierali duzo ladnych sukcesow.Przed tygodniem w St.Polten pozyczyl Novak swego deblowego kolege Rikla i ten z Pala wygral ten turniej.Nowak go pozyczyl dlatego bo w zeszlym tygodniu mu malzonka urodzila blizniaki.Novak 10 dni z tego powodu nie trenowal i jestem sam ciekawy jak teraz wypadnie w Paryzu w deblu z Riklem.Kurz 1,75 jest calkiem ciekawy.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Zibi...ladna roznica i moze byc 1 Pala/Vizner to bardzo dobra Czeska para.V ostatnich 3 turniejach zawsze byli w polfinalach. Przed rokiem w Paryzu skonczyli w drugiej rundzie z Carbonell/Garcia.
Druga dwojka to Godwin N/Weir-Smith J.w tym roku w Miami 21.3.2001/twarda nawierzchnia/ pokonali Gambilla/Stark 2:0 i przegrali z Bjorkman/Woodbridge 2:1
22.5.2001 St.Polten/clay/ przegrana w 1 rundzie z Oncins/Orsanic to ich wszystkie osiagniecia.Wiecej razy nie grali razem.
Wyniki czeskiej pary mam od roku 1999 z 4.5. Lublana.....od tego czasu nazbierali duzo ladnych sukcesow.Przed tygodniem w St.Polten pozyczyl Novak swego deblowego kolege Rikla i ten z Pala wygral ten turniej.Nowak go pozyczyl dlatego bo w zeszlym tygodniu mu malzonka urodzila blizniaki.Novak 10 dni z tego powodu nie trenowal i jestem sam ciekawy jak teraz wypadnie w Paryzu w deblu z Riklem.Kurz 1,75 jest calkiem ciekawy.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
dwa razy nie chcialem...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich.Ale jestem zadowolony z dziszejeszego dnia niechce sie chwalic ale zrobilem bukow na 250zl,jak dl amnie to super kasa.Po pierwsze i najwazniejsze podziekowania dla Raftera,za jego typy ktore weszly,i za enqvista.Rafter dzieki naprawde gdyby nie ty to pewnie bym obstawil novaka.Napravde pevnie glupio to zabrzmi ale chcial bym wiedziec o tenisie tyle co ty .Zycze ci jak najlepiej i mam nadzieje ze na tym forum bedziesz jak najdluzej a nie jak zapowiadales tylko 2 miesiace.Dzieki stary ale naprawde dzieki tobie wygralem troche kasy.Zycze ci wszystkiego najlepszego i czekam na twoje dalsze typy.Rafter (ty tez zgarnoles kasy co ).Mysle ze bedzie coraz lepiej czekam na twoj typ/typy na jutro. [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, aker, alfa), 709 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1