Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
Originally Posted by Pitersson
witam po krótkiej nieobecności.
moim zdaniem warto grać tylko SupertotoXL, pozostałe są słabo płatne więc szkoda zachodu, lepiej popracować i przygotować się do weekendu i zgarnięcia wielkiej kasy. Co wy na to?
Jak tylko opublikują kupon na weekend zaczynamy przygotowania. Ja byłbym za wysyłaniem systemu zaproponowanego przez AndrzejaKmicica, tego za 267 euro. Myślę że na początek nic droższego byśmy nie chcieli ryzykować. W najbliższy weekend zagramy oczywiście na sucho, no i w tym temacie. Uważam też że wybór typów powinien odbyć się na zasadzie głosowania, czyli każdy klasyfikuje typy do 3 kategorii:
1. "super pewne"
2. "prawie pewne"
3. "wielka niewiadoma".
Potem dyskusja o wyborze fuksów i podpórek. No i wysyłka kuponu.
pzdr.



Tak mozemy grać tylko w supertoto ale nie wiem czemu panuje taka opinia, że wygrane sa wieksze (pomijając premię za samotną 14 kę) poniewaz najwiecej kasy to ja zebrałem własnie z gry w Extra.??? (miałem jedną 10 kę i kilka razy 9 ki w tym jedna płatną ponad 300 euro, z przechodzącej puli miałem 8 ke ok 50 euro i 7 ke ok 30 euro) i zwykle posyłam ok 20-30 kuponów.

A jezeli chodzi o opłatę to wynika ona z prawdopodobieństwa w Supertoto jest 4782969 kombinacji w Extra jest tylko 59049 kombinacji a wiec 81 razy mniej a opłata jest tylko 5 razy wieksza. Wiec niech ktoś mi wytłumaczy co jest korzystniejsze ????. Na korzyść Extra przemawia równiez ruchoma granica i przechodzaca pula płatnych wygranych co przy super niespodziankach ratuje czesto włożona kasę. Może nikt temu sie nie przyjrzał ale gra w extra naprawdę nie jest taka zła.

A jezeli chodzi o grę o samotną 14 kę to jest to zadanie ambitne i mozliwe do wykonania ale wymagajace poswiecen i ponoszenia kosztów i z cała pewnoscia sposób niemiecki nie jest sposobem na 14 ke. Jak juz wczesniej pisałem albo zwroty kosztów z małym lub srednim zyskiem albo gra o 14 kę. Chyba ze łut szczęscia dopisze wyjatkowo. Gra na 8-9 błedów jest kosztowna i mocno ryzykowna. Co nie znaczy ze chce od niej odwieść traktujcie to tylko jako taki głos rozsądku. Byłem w grupie w której wszyscy marzyli o 14 ce, grając na właśnie górną granicę błedów i po kilku wtopach grupa sie rozpłyneła. Niemcy sie trzymają ponieważ obie gry były zdecydowanie łatwe na taką ilość kuponów i tak zresztą grali. A może to jest sposób własnie grac na zysk a nie na marzenia ?.
Albo grac na oba sposoby ?. Nie wiem pogadajmy może o tym również.

pozdrawiam
AK

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 54
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 54
Zaragoza - Barcelona, nie widze tu zwyciestwa gospodarzy, zespoly te juz spotkaly sie w tym roku, w Copa del Rey 28/02/2007, Barca wygrala 1-2, (0-1, Xavi (min 18) 0-2, Iniesta (min 25), 1-2, Piqué (min 71)). W meczu tym nie gral jeszcze Eto a i sama Barca byla wtedy w znacznie gorszej formie niz obecnie. Po porazce u siebie w Lidze Mistrzow z Liverpoolem a potem na wyjedzie z Sevilla mamy 3 zwyciestwa i jeden remis z Realem Madryt (Barca konczyla w 9). Oczywiscie to nadal nie ta Barca co rok temu a Zaragoza to nie ogory ale osobiscie mysle ze mozna tu pomyslec "tylko" o X2.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
Originally Posted by lipkowsk
ale osobiscie mysle ze mozna tu pomyslec "tylko" o X2.

super czekamy na nastepne opinie
Ak

Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
==> W I T A M==>

07.04.2007 1 X 2
------------------------------------------
1 Hamburg - Stuttgart=======35 43 22
2 Hannover - B. München=====4 19 77
3 Schalke - Bor. M'gladbach=95 2 3
4 Arsenal - West Ham========87 9 4
5 Blackburn - Aston Villa===48 32 20
6 Middlesbrough - Watford===84 10 6
7 Reading - Liverpool=======16 36 48
8 Sheffield Utd - Newcastle=38 35 27
9 Wigan - Bolton============33 24 43
10 Portsmouth - Man. United=2 19 79
11 Auxerre - Bordeaux=======63 27 10
12 PSG - Le Mans============73 21 6
13 Zaragoza - Barcelona=====12 12 76
14 Athletic Bilbao - Vale...31 24 45
-------------------------------------------[/code]
-> Typy podstawowe-favoryty
1=x
2=2
3=1
4=1
5=1
6=1
7=2
8=1
9=2
10=2
11=1
12=1
13=2
14=2
====== Tak było wcześniej

Teraz mamy małą zmianę:

Code
 Procenty na dziś:
37  	34  	29 = typ podstawowy-favoryt 1-- tylko tu przewaga na typ 1.
16 	25 	59 = typ podstawowy-favoryt 2
91 	8. 	1. = typ podstawowy-favoryt 1
81 	14 	5. = typ podstawowy-favoryt 1
53 	32 	15 = typ podstawowy-favoryt 1
77 	13 	10 = typ podstawowy-favoryt 1
16 	26 	58 = typ podstawowy-favoryt 2
38 	34 	28 = typ podstawowy-favoryt 1
32 	33 	35 = typ podstawowy-favoryt 2
11 	20 	69 = typ podstawowy-favoryt 2
41 	35 	24 = typ podstawowy-favoryt 1
80 	15 	5. = typ podstawowy-favoryt 1
25 	34 	41 = typ podstawowy-favoryt 2
24 	30 	46 = typ podstawowy-favoryt 2
------------------------------------------------

Jak widać nie bardzo wielkie zmiany w ogólnym napływie kasy na poszczególne typy. Wychodzi 8 jedynek , zero remisów a przyjdą ? i 6 dwójek ( tu jak przyjdzie 4-5 to będzie ok )
-------------------
Kwota w puli
€20,748.70
Liczba kuponów
7,331
Wniesione kupony
207,487
Koszt kombinacji
€0.10
-------------------------- kasa piwo

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Możecie mnie wyśmiać ale jak widze 91% na Schalke to mnie śmiech ogrania. Pewnie grać nie będę ale jak miałbym grać to tutaj co najmniej podpórka. Przed meczem Bayernu Monachium z AC Milan chciałem się dowiedzieć skąd Bayern formę złapał i zapuściłem ESPN statystyki. Jak zobaczyłem skład Schalke to normalnie nei wiem kto tam ma wygrywać mecze. Ale może się nie znam, w tamtym sezonie się jeszcze znałem jak Budesliga była na Polsacie, a teraz nie mam "n". Wcale Schalke nie wygląda na takiego faworyta. I jak na stronie DJ Sosny typują "specjaliści" od lig to niemiecka wychodzi w tym roku najgorzej. Gruby minus. Najgorzej. Poddaję pod rozwagę, nie mam czasu ani pieniędzy wczytać się w ten mecz, ale 90% nie rozumiem.


Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
Te 91% to sie nie przejmuj to są procentowo składane typy na ten mecz (tylu ludzi zagrało jedynkę na Shalke) i jeżeli masz rację to zapewne tak bedzie ponieważ wszyscy własnie bardzo często nie wygrywają :-). A kupon "pachnie" możliwością zdobycia samotnej 14 ki ale nie ukrywam będzie dość trudno. Pachnie poniewaz jest sporo typów "dwójkowych" no i bliskość ligi mistrzów wrózy możliwe wpadki. A za opinię o meczu dziękujemy. Czekamy na więcej opinii do tego kuponu, zapraszam. Do analizy przystąpię dopiero jutro jak nieco wyklaruje się systuacja w typach. Sam zawsze gram dopiero w ostatnich dwu godzinach, wówczas wychodzi najlepiej.

pozdr

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
AndrzejKmicic - musisz chyba sam zadecydować gdzie szukać fuksów i podpórek i innych szczegółów systemu, po prostu ten weekend nie jest najlepszy na takie gry, każdy ma mnóstwo spraw do załatwienia, przygotowanie do świąt, sprzątanie, wyjazdy do rodziny itp. więc myślę że to jest przyczyną niezbyt burzliwej decyzji.
Generalnie puść kupon w stylu proponowanego z 3 blokami (1- Schalke, Arsenal, M'brough i następne tak jak pisałeś), po prostu się przekonamy jak to wychodzi, ile kosztuje i czy się zwraca trochę w razie wielu niespodzianek, bo wtedy przecież ładnie płacą 11, 12 i ewentualnie 13.
Obiecuję że w przyszłym tygodniu przyłożę się i do analizy i do skumania twoich systemów, które objaśniasz fachowo, ale żeby je zrozumieć trzeba troszkę spokojnie pomyśleć a ja w bieżącym tygodniu nie miałem takiego luksusu jak wolny czas. Może spróbujemy w środę Supertoto Extra? Mam nadziję że jak pojawi się zysk (choćby i wirtualny) to temat ożyje.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
==> W I T A M==>
Code
07.04.2007  	 	    1	X	2
------------------------------------------
1 Hamburg - Stuttgart=======35   43  	22 			
2 Hannover - B. München=====4 	19 	77 			
3 Schalke - Bor. M'gladbach=95 	2 	3 			
4 Arsenal - West Ham========87 	9 	4 			
5 Blackburn - Aston Villa===48 	32 	20 			
6 Middlesbrough - Watford===84 	10 	6 			
7 Reading - Liverpool=======16 	36 	48 			
8 Sheffield Utd - Newcastle=38 	35 	27 			
9 Wigan - Bolton============33 	24 	43			
10 Portsmouth - Man. United=2 	19 	79 			
11 Auxerre - Bordeaux=======63 	27 	10 			
12 PSG - Le Mans============73 	21 	6			
13 Zaragoza - Barcelona=====12 	12 	76-----------------Barca typ 2 pewniak ! Tylko to jej pozostało. 			
14 Athletic Bilbao-Valencia=31 	24 	45 		
-------------------------------------------
-> Typy podstawowe-favoryty

Code
 Procenty wczoraj:
37  	34  	29 = typ podstawowy-favoryt 1-- tylko tu przewaga na typ 1.
16 	25 	59 = typ podstawowy-favoryt 2
91 	8. 	1. = typ podstawowy-favoryt 1
81 	14 	5. = typ podstawowy-favoryt 1
53 	32 	15 = typ podstawowy-favoryt 1
77 	13 	10 = typ podstawowy-favoryt 1
16 	26 	58 = typ podstawowy-favoryt 2
38 	34 	28 = typ podstawowy-favoryt 1
32 	33 	35 = typ podstawowy-favoryt 2
11 	20 	69 = typ podstawowy-favoryt 2
41 	35 	24 = typ podstawowy-favoryt 1
80 	15 	5. = typ podstawowy-favoryt 1
25 	34 	41 = typ podstawowy-favoryt 2
24 	30 	46 = typ podstawowy-favoryt 2
------------------------------------------------
38 34 28-----1 punkt na jedynkę .
15 25 60
92 7 1
81 13 6
54 31 15
79 12 9
14 25 61
41 32 27
33 32 35
9 18 73
43 35 22
78 16 6
20 32 48
23 30 47
------------------------
Kwota w puli
€29,383.90
Liczba kuponów
11,467
Wniesione kupony
293,839
Koszt kombinacji
€0.10
------------------
I tym razem nie wielkie zmiany w ogólnym napływie kasy na poszczególne typy. Wychodzi podobnie 8 jedynek , zero remisów i 6 dwójek.
Takie małe różnice - dawno nie było .. Będzie chyba 9 błędów ?
------------------------------------------------------------------
=> Stawiamy na remisy !
X-od 5-6 musi wejść.
1- uzupełnienie
2-chyba 5 ale damy 4-6.
-------------------------
Czyli jedynek powinno wejść mało ? -> 4-6 ?
-> blok i Liga Mistrzów ?
2 Hannover - B. München====4 19 77
7 Reading - Liverpool=======16 36 48
10 Portsmouth - Man. United==2 19 79
14 Athletic Bilbao - Vale...====31 24 45
------------------------------------------

No to do maszyny -> niech liczy ! kasa piwo kasa

No i problem bo nie mogę wkleić zestawu do pobrania tongue
Zrobiłem na 30040 zakładów w tym pewniak Barca.
Dałem na 7-8-9 błędów czyli tu jest 14-nastka ! kasa
Jak ktoś chce to mu prześlę na pv.
pozdr. i czekamy--------- Wesołych Świąt ! smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
Gramy o 100 000 wiec nalezy założyć odpowiednią ilość błedów
ta ilość to 8,9 błedów w kuponie. Kupon podzieliłem na 4 bloki

Blok ligi mistrzów :
Code
----------------------------
LP ZESTAW PAR               
----------------------------
 2 Hannover - B. München    
 7 Reading - Liverpool      
10 Portsmouth - Man. United 
14 Athl. Bilbao - Valencia  
----------------------------

blok prawie pewne :

Code
-----------------------------------
LP ZESTAW PAR                      
-----------------------------------
 3 Schalke - Bor. M'gladbach    1X     
 4 Arsenal - West Ham           1X2     
 5 Blackburn - Aston Villa      1X     
 6 Middlesbrough - Watford      1X     
12 PSG - Le Mans                1X2      
14 Athl. Bilbao - Valencia      1X2      
-----------------------------------

blok nic nie wiadomo :

Code
---------------------------------
LP ZESTAW PAR                    
---------------------------------
 1 Hamburg - Stuttgart           
 8 Sheffield Utd - Newcastle     
 9 Wigan - Bolton                
11 Auxerre - Bordeaux            
---------------------------------

do gry o najwyzszą stawkę zalożyć trzeba rozkład błedów, jezeli 8-9 błedów nie wyjdzie cała kasa przepada dlatego gra na poziomie mniej więcej tak jak u niemców (ok 3-4 tys euro) jest bardzo mocno ryzykowna ale jedyna jezeli chodzi o gre na tym poziomie o najwyższą stawkę. Albo zbieramy dużą kase albo topimy wkład.
Załozenie po 2..3 błedy na każdy blok. daje w sumie 56x96x56 czyli astronomiczną sumę 301056 zakładów. To jest niedorzeczna ilość wiec nalezy ograniczyć wiec aby zachować ilość błedów trzeba zrezygnować w blokach z podwójnej granicy błedów. W najdłuższym bloku zrobimy 3 błedy w LM 3 błedy i w nic nie wiadomo damy przekornie 2 błedy. Ryzykownie ale redukcja dała ok 50 tysiecy zakładów to ciagle duzo za dużo wiec ograniczyłem typy na (kolega który napisał że w Shalke nie ma kto grac pewnie mnie zastrzeli, ale musiałem dać pewniaka w tym bloku):

Code
-----------------------------------
LP ZESTAW PAR                      
-----------------------------------
 3 Schalke - Bor. M'gladbach    1X  => 1     
 4 Arsenal - West Ham           1X2 => 1X2    
 5 Blackburn - Aston Villa      1X  => 1X   
 6 Middlesbrough - Watford      1X  => 1X   
12 PSG - Le Mans                1X2 => 1X     
14 Athl. Bilbao - Valencia      1X2 => 1X2     
-----------------------------------

ale margines błedów dałem na 3..4 i dało to redukcję na 24*32*41 = 31488

ale jak powiedziałem poziom błedów i ograniczenie typów to jest gra albo rydz albo nic !!!

podam rozpisy bloków w formie pionowej ponieważ szeroki blok rozwalił by forum.
blok 1 LM
Code
1112
11X2
1121
112X
1X12
1XX2
1X21
1X2X
1211
121X
12X1
12XX
X112
X1X2
X121
X12X
XX12
XXX2
XX21
XX2X
X211
X21X
X2X1
X2XX
2111
211X
21X1
21XX
2X11
2X1X
2XX1
2XXX
blok 2 Prawie pewne
Code
111XX1
111XXX
11X1X1
11X1XX
11XX11
11XX1X
11XXX1
11XXXX
11XXX2
1X11X1
1X11XX
1X1X11
1X1X1X
1X1XX1
1X1XXX
1X1XX2
1XX111
1XX11X
1XX1X1
1XX1XX
1XX1X2
1XXX11
1XXX1X
1XXX12
1XXXX2
1211X1
1211XX
121X11
121X1X
121XX1
121XXX
121XX2
12X111
12X11X
12X1X1
12X1XX
12X1X2
12XX11
12XX1X
12XX12
12XXX2
blok 1 Nic nie wiadomo
Code
111X
1112
11XX
11X2
1X11
1XX1
1X2X
1X22
1211
12X1
122X
1222
X111
X1X1
X12X
X122
XX21
X221
2111
21X1
212X
2122
2X21
2221

jak zdążę to podam jeszcze inny sposób gry prawie na "chybił trafił" ale tak nie całkiem, tym samym blokiem ale za to za ludzkie pieniądze. Załózmy za 500 zł na około 1200-1300 kuponów.

Kolega strateg też zatypował i jego typy z pewniakiem na Barcelonę mozna pobrać z linku : pobierz klikając tutaj [lottocad.pl]

Wesołych Świąt
AK

Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
Na próbe blok na chybił trafił he he :
Code
-------------------------------------------------------------------
LP ZESTAW PAR                      BLOKI
-------------------------------------------------------------------
 1 Hamburg - Stuttgart             ......................121X2X1XX2
 2 Hannover - B. München           1211X2X112......................
 3 Schalke - Bor. M`gladbach       ..........1XX1111111X1..........
 4 Arsenal - West Ham              ..........X111XXX1XX1X..........
 5 Blackburn - Aston Villa         ..........11X1111X1221..........
 6 Middlesbrough - Watford         ..........12222X12XX1X..........
 7 Reading - Liverpool             21221X11X2......................
 8 Sheffield Utd - Newcastle       ......................2X21X21121
 9 Wigan - Bolton                  ......................21X1X11222
10 Portsmouth - Man. United        2XX12X2221......................
11 Auxerre - Bordeaux              ......................X1X211221X
12 PSG - Le Mans                   ..........111X1X21111X..........
13 Zaragoza - Barcelona            ..........2X2X121XX1X1..........
14 Athl. Bilbao - Valencia         1222221221......................
-------------------------------------------------------------------

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Witam.
Jako kibic dobrze SPRAWIE życzący pozwolę sobie dorzucić moje dwa grosze:
Jako że zwykle najlepsze info mają co,którzy są blisko "pieca"-
to posługuję się analizami i typami od ekspertów od ligi z danego kraju.I tak:
a/ angielscy eksperci z http://www.weekendfootball.co.uk
stawiają na zwycięstwo ARSENALU typując wynik na 3:1
b/ niemieccy eksperci z http://fussballvorhersage.de
stawiają na SCHALKE typując wynik na 3:0.
Boisko zweryfikuje czy mieli rację...
Zdrowych,Wesołych Świąt życzę!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Witam.
Jako kibic dobrze SPRAWIE życzący pozwolę sobie dorzucić moje dwa grosze:
Jako że zwykle najlepsze info mają ci,którzy są blisko "pieca"-
to posługuję się analizami i typami od ekspertów od ligi z danego kraju.I tak:
a/ angielscy eksperci z http://www.weekendfootball.co.uk
stawiają na zwycięstwo ARSENALU typując wynik na 3:1
b/ niemieccy eksperci z http://fussballvorhersage.de
stawiają na SCHALKE typując wynik na 3:0.
Boisko zweryfikuje czy mieli rację...
Zdrowych,Wesołych Świąt życzę!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316

Zastanawia mnie, że grasz Arsenal - West Ham 1X2, a mecz Blackburn - Aston Villa 1X.

Oczywiście wszystko może się wydarzyć, no i liczysz na niespodziankę, ale chyba powinno być odwrotnie. Ewentualnie Arsenal tylko 1.


Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Arsenal - West Ham

Dlaczego 1 ???
Nie lubie jak ktos cwaniakuje po faktach,ale mialem dzis zagrac ze Arsenal strzeli gola bodajze po 1,08 !! Boze dzieki ze nie zagralem, spojrzalem w statystyki i co zobaczylem ...
DWA OSTATNIE MECZE
07/04-07 Premier League Arsenal FC vs. West Ham United 0:1
01/02-06 Premier League Arsenal FC vs. West Ham United 2:3

Przypomnialem sobie rowniez jak beda po wielkim kryzyskie West Ham wygral z MU ! ..kilka kolejek temu ...

Kolejna sprawa ze teraz potencjalni spadkowicze z lig beda wygrywac spotkania z duzo duzo silniejszymi przeciwnikami.

Pozdrawiam,

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316

Teraz już wiem, dlaczego Arsenal trzydrogowo, ale Aston Villa też wygrała.

Dzisiaj tylko jakiś desperat, by trafił 14.



Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
Wyniki

07.04.2007 1 X 2
1 Hamburg - Stuttgart 2-4==42 33 25
2 Hannover - B. München 1-2==13 26 61
3 Schalke -Bor.M'gladbach 2-0==90 8. 2.
4 Arsenal - West Ham 0-1==83 12 5.
5 Blackburn - Aston Villa 1-2==56 30 14
6 Middlesbrough - Watford 4-1==76 16 8.
7 Reading - Liverpool 1-2==13 25 62
8 Sheffield Utd-Newcastle 1-2==42 30 28
9 Wigan - Bolton 1-3==34 32 34
10 Portsmouth - Man.United 2-1==9. 19 72
11 Auxerre - Bordeaux 0-0==47 34 19
12 PSG - Le Mans 2-1==74 17 9.
13 Zaragoza - Barcelona 1-0==18 29 53
14 Athl. Bilbao - Valencia 1-0==22 30 48
-----------------------------------------------
No i mamy 8 błędów !
3 w jedynkach
1 w remisach
4 w dwójkach
Jak dla mnie mało remisów i tu zawaliłem w typowaniu.
Oczywiście Barca nie weszła jako pewniak !
Wyszło ->6 1 7.
Test wtopa !
Było do przewidzenia, że wejdzie dużo błędów ale remisy zrobiły krecią robotę !

---------------------------
Po 14 meczach:
14 prawidłowych:
0 €0.00
13 prawidłowych:
0 €0.00
12 prawidłowych:
18 €447.36
11 prawidłowych:
284 €42.53
------------------------------------------------------------------
-----------Typy Ligi Mistrzów ?
2 Hannover - B. München 1-2==13 26 61
7 Reading - Liverpool 1-2==13 25 62
10 Portsmouth - Man.United 2-1==9. 19 72
14 Athl. Bilbao - Valencia 1-0==22 30 48
-----------
Weszło 2 błędy tylko, że na jedynkach a ja dałem dwa na remisach a jeden możliwy na jedynkach i tu mam wtopę ! tongue frown

Wiadomo Ludzkie typowanie jest zawodne !

Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
Totalna klapa, z 3000 euro włożonych tylko 600 euro zwrotu wczoraj byłem kompletnie załamany (dziś już mniej), cale szczęscie że to sucha zagrywka, powinno wyjść a nie wyszło.

Cała wina jest zawsze po stronie ludzi i typów, jak pisal rob-roy dobrze przewidziałem podwójne podparcie na Arsenal ale wpadłem na pojedyńczej podpórce na Aston Villa. Z kolei widzicie angielscy eksperci przewidzieli Arsenal a niemieccy Shalke a rację mieli tylko Niemcy. Na piłke zdaje sie nie ma mocnych :-).
W bloku "nic nie wiadomo" o jeden błąd za mało (przekornie postawiłem na 2 wyszły 3 błedy). W bloku "prawie pewne" poziom błedów był OK ale zgubił mnie skrócenie typu na Blackburn - Aston Villa 1X, ale musiałem skrócić ze wzgledu na niemiecki limit. I tak powstał drugi bład. No i blok ligi mistrzów. Ech gdyby tak kolega rob_roy wczesniej poddał w wątpliwość ten typ :-).
W bloku "ligi mistrzów" przesadzilem z błedami dałem 3 wyszły 2
gdyby nie ten błąd byłby pewny zwrot z nadwyżką.

Szkoda byłby dobry poczatek bo jak przewidziałem na ten kupon spokojnie można było zapolować na 14 kę, a tak mam wątpliwosci czy rozpętywac dalej tę burzę i narazać ludzi na przyszłe koszty.


pozdrówka
AK

Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
=> Zestaw na : 14.04.2007 kasa

1 Mainz - Schalke==========1. 2. 97
2 Stuttgart - Hannover=======98 1. 1.
3 Arsenal - Bolton==========61 39 0.
4 Man. City - Liverpool=======2. 28 70
5 Middlesbrough - A. Villa=====57 14 29
6 Portsmouth - Newcastle=====32 2. 66
7 Reading - Fulham=========95 4. 1.
8 Sheffield Utd - West Ham====85 13 2.
9 Bordeaux - PSG==========67 33 0.
10 Watford - Manchester Utd===1. 0. 99
11 Nantes - Lens==========35 19 46
12 Toulouse - Auxerre=======51 45 4.
13 Valenciennes - Marseille===40 16 44
14 Racing - Real Madrid======0. 1. 99
-----------------------------------------------------------------

Supertoto XL:
€20,131 dodatkowo w puli 14 spotkań z ubiegłego tygodnia.

Gwarancja jedynej wygranej:
Gwarantujemy minimum 100.000 Euro głównej wygranej, dla pojedynczego zwycięzcy z 14 trafnymi typami.

-> Typy podstawowe-favoryty
1=2
2=1
3=1
4=2
5=1
6=2
7=1
8=1
9=1
10=2
11=2
12=1
13=1
14=2
======
8 jedynek
0 remisów
i 6 dwójek
-------------------Co można wytypować ? :-D

Podstawowy podzial:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Mainz - Schalke==========1. 2. 97
2 Stuttgart - Hannover======98 1. 1.
3 Arsenal - Bolton==========61 39 0.
4 Man. City - Liverpool=======2. 28 70
5 Middlesbrough - A. Villa=====57 14 29
6 Portsmouth - Newcastle====32 2. 66
7 Reading - Fulham=========95 4. 1. -----blok górny od 1 do 7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
8 Sheffield Utd - West Ham===85 13 2.
9 Bordeaux - PSG==========67 33 0.
10 Watford - Manchester Utd==1. 0. 99
11 Nantes - Lens==========35 19 46
12 Toulouse - Auxerre=======51 45 4.
13 Valenciennes - Marseille===40 16 44
14 Racing - Real Madrid======0. 1. 99 ------blok dolny od 8 do 14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Jakie macie -> Pomysła ?

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Originally Posted by Andrzej Kmicic
Totalna klapa, z 3000 euro włożonych tylko 600 euro zwrotu wczoraj byłem kompletnie załamany (dziś już mniej), cale szczęscie że to sucha zagrywka, powinno wyjść a nie wyszło.

Cała wina jest zawsze po stronie ludzi i typów, jak pisal rob-roy dobrze przewidziałem podwójne podparcie na Arsenal ale wpadłem na pojedyńczej podpórce na Aston Villa. Z kolei widzicie angielscy eksperci przewidzieli Arsenal a niemieccy Shalke a rację mieli tylko Niemcy. Na piłke zdaje sie nie ma mocnych :-).
W bloku "nic nie wiadomo" o jeden błąd za mało (przekornie postawiłem na 2 wyszły 3 błedy). W bloku "prawie pewne" poziom błedów był OK ale zgubił mnie skrócenie typu na Blackburn - Aston Villa 1X, ale musiałem skrócić ze wzgledu na niemiecki limit. I tak powstał drugi bład. No i blok ligi mistrzów. Ech gdyby tak kolega rob_roy wczesniej poddał w wątpliwość ten typ :-).
W bloku "ligi mistrzów" przesadzilem z błedami dałem 3 wyszły 2
gdyby nie ten błąd byłby pewny zwrot z nadwyżką.

Szkoda byłby dobry poczatek bo jak przewidziałem na ten kupon spokojnie można było zapolować na 14 kę, a tak mam wątpliwosci czy rozpętywac dalej tę burzę i narazać ludzi na przyszłe koszty.


pozdrówka
AK

AndrzejKmicic - super robota! A że wtopa? - ja się cieszę z tego faktu - nie będzie hurra optymizmu i nie wiadomo jakich oczekiwań co do nagrody. Dla mnie płynie też wniosek, że można spróbować grać na mniejszą liczbę błędów (7-8?), za to lepiej zabezpieczonych (mam nadzieję że wyrażam się jasno).
Mam nadzieję że nadal będzie kilku zwolenników kontynuacji pracy takiej grupy, ja obiecuję się włączyć w typowanie, a do ciebie będzie prośba o tworzenie systemu, wygląda na to że znasz się na tym! Myślę że inni zgodzą się tu ze mną.
pozdr.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
cd. Supertoto kasa
=> Zestaw na : 14.04.2007

1 Mainz - Schalke==========1. 2. 97
2 Stuttgart - Hannover=======98 1. 1.
3 Arsenal - Bolton==========61 39 0.
4 Man. City - Liverpool=======2. 28 70
5 Middlesbrough - A. Villa=====57 14 29
6 Portsmouth - Newcastle=====32 2. 66
7 Reading - Fulham=========95 4. 1.
8 Sheffield Utd - West Ham====85 13 2.
9 Bordeaux - PSG==========67 33 0.
10 Watford - Manchester Utd===1. 0. 99
11 Nantes - Lens===========35 19 46
12 Toulouse - Auxerre=======51 45 4.
13 Valenciennes - Marseille====40 16 44
14 Racing - Real Madrid======0. 1. 99
-----------------------------------------------------------------
-> Typy podstawowe-favoryty--z pierwszego dnia
1=2
2=1
3=1
4=2
5=1
6=2
7=1
8=1
9=1
10=2
11=2
12=1
13=1
14=2
======
8 jedynek
0 remisów
i 6 dwójek
---------------
procenty na dzis:
9. 15 76=2
88 7. 5.=1
72 22 6.=1
10 16 74=2
50 30 20=1
49 29 22=1
75 14 11=1----blok górny 5-0-2
--------------------------
53 22 25=1
58 25 17=1
4. 8. 88=2
30 32 38=2
58 24 18=1
26 34 40=2
17 19 64=2----blok dolny 3-0-4
-------------------------
8 jedynek
0 remisów
i 6 dwójek
-------------Tak samo ilościowo (nikt nie obstawia remisów ? )

Pytanko
Jakie mogą wejść układy jedynki, remisy i dwójki ogólnie i w blokach ?
421
412
331
322
312
----chyba tylko takie 3-4 jedynki i reszta w bloku górnym ?

a w bloku dolnym
331
322
313
232
223
214
------chyba takie ?

Oczywiście biorę wszystkie typy 3 drogowo (nie daję pewniaków ! )
Błędy to:
1x
x2
x2
1x
x2
x2
x2---blok górny
-----
x2
x2
1x
1x
x2
1x
1x---blok dolny
----------
Teraz możemy się skupić wyłącznie na rozpisaniu błędow w blokach.
Czekam na Wasze pomysła. kasa piwo

Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,920 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1