Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nie wiem, może masz drugi kabel od monitora - istnieje możliwość, że właśnie kabel jest spieprzony.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by pawcio1
prawdopodobnie siadla mi karta graficzna w kompie......mam obraz ale sa na nim kreski wszerz monitora...i obraz jest lekko zamazany....nie wie ktos jak mozna jeszcze ja uratowac??....nie mam jak kupic juz dzisiaj ani jutro poniewz jestem daleko od polski....prosze o pomoc jak mam to sprawdzic czy to na pewno karta graficzna....plisss

99% to grafika (jeźeli zrozumiałem twój problem). Miałem to samo. Poziome kreski od ikonek, praca w Wordzie, czy innym programie tekstowym była wnerwiająca. Na Allegro sprzedałem grafikę+pł. gł. + ram i gość któremu to sprzedałem, napisał, że mu na monitorze zaczeły się pojawiać poziome smugi (zignorowałem go i po pół roku dostałem pozytywa grin).

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
@pawcio1, czy jeśli przesuniesz np. ikonkę to smugi idą razem z ikonką??? (jeśli, tak to na 99,9% masz ten probllem co ja miałem)

No i jeszcze Zbigniew mądrze gada.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
ida smugi....juz wiem ze to karta....zanioslem monitor do kumpla...u niego wszystko biega ok....kuzwa....skad ja wezme karte graficzna na Islandii....tutaj cos zalatwic to jest tragedia

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
sciagnalem sobie film, przy otwieraniu wyskakuje mi takie cos:
[Linked Image]
nastepnie program sie zawiesza i dupa...
inne filmy chodza :/
chcialbym se film obejrzec ale nie da rady wiec prosze o pomoc. Czy to uszkodzony plik, zle kodeki czy co?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by xqwzts
sciagnalem sobie film, przy otwieraniu wyskakuje mi takie cos:
[Linked Image]
nastepnie program sie zawiesza i dupa...
inne filmy chodza :/
chcialbym se film obejrzec ale nie da rady wiec prosze o pomoc. Czy to uszkodzony plik, zle kodeki czy co?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=102491

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Jak mam klopoty z klawiatura, to gdzie to moge na kompie naprawic w Windows 2000...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Pisac nie moge bo ymienilz mi sie ustawienia klawiaturz yamiast y mam z i na odwrot. Ma to ywiayek y klawoatura programistz ale nie wiem jak to naprawic.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Wciśnij Ctrl+Shift.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Nie dZiala ale prZYpominam sobie Ze wYlacZalem klawisZe funkcYjne.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nie pamiętam gdzie to jest w panelu sterowania, więc kliknij prawym przyciskiem na dolnym pasku, wybierz Paski narzędzi i jeżeli nie jest zaznaczony to zaznacz Pasek języka. Pojawi ci się na pasku koło zegarka PL i rysunek małej klawiatury. Kliknij klawiaturkę prawym przyciskiem i wybierz Ustawienia. Tam będziesz mógł wybrać Polski (programisty).

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Nie mam paska jezyka w paskach narzedzi. Wrzucilem do wzsyukiwania w systemie ale chyba nic z tego nie bedzie.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Kurde, nie zauważyłem, że masz Windows 2000. W takim razie nie mogę pomóc. Spróbuj poszukać w googlach.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Spoko, dzieki za te pomysly. Moze wystarczyloby uaktywnic te klawisze funkcyjne. Moze wiesz gdzie moge tego dokonac pytajnik nie dziala

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Jakiekolwiek pomysly? Wszystko mam poprzestawiane. Polskie litery sa tam gdzie powinny bzc znaki diakrytyczne. z i y podmienione.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by tangerine
Jakiekolwiek pomysly? Wszystko mam poprzestawiane. Polskie litery sa tam gdzie powinny bzc znaki diakrytyczne. z i y podmienione.

Moze masz laptopa? Jak tak wcisnij klawisz Fn.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Nie mam laptopa, ale wcisnalem kalwisz Fn i nie pomoglo.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 124
K
K^S Offline
member
member
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 124
może lewy alt+shift

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Originally Posted by K^S
może lewy alt+shift

Teraz lepiej. Wrocily liery z i y na swoje miejsce i mam znaki diakrytyczne. Tylko teraz nie mam polskich liter z altem (tych takich jak o z kreska)!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 124
K
K^S Offline
member
member
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 124
Zobacz jaki masz ustawiony język klawiatury.
Obok zegarka powinieneś mieć ikonkę PL lub EN - kliknij prawym i daj ustawienia. W zainstalowanych usługach powinno być "Polski programisty". Jak jest coś innego daj dodaj i zainstaluj polski programisty i ustaw ten język jako domyślny.
Jeżeli problem z ogonkami jest tylko w Internet Explorerze może być to spowodowane tym, że masz BitCometa do ściągania torrentów. Wtedy musisz włączyć IE z paska narzędzi wybrać Narzędzia/Zarządzanie dodatkami i wyłączyć BitComet Helper.

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1