Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Regulamin:

1. Każdy z uczestników ma do dyspozycji 5 typów na tydzień. Podajemy wszystkie możliwe mecze tenisowe ( single, deble męzczyzn oraz kobiet, typy na dokładny wynik meczu itd.)

2. Ranking będzie prowadzony na zasadzie: typ trafiony-typ nietrafiony.

3. Jeżeli uczestnik poda mniej typów niż 5 - zostanie mu to zaliczone jako typ nietrafiony . Jezeli poda więcej niż 5 - jako typ nieważny. Liczy się data wysłania pierwszych 5 typów.

4. Każda propozycja musi mieć kurs przynajmniej 1.45 ( nie mniejszy niż 1.45)

5. Korzystamy z oferty następujących bukmacherów : STS, Profesjonal, Expekt,Unibet

6. Mecz typowany musi zostać podany przed jego rozpoczęciem oraz przed godziną wyznaczoną przez wybranego bukmachera.

7. Nie edytujemy postów w tym temacie ( za wyjątkiem postu z regulaminem). Każdy post edytowany bedzie równoważny z typem nietrafionym.

8. Mecz który rozpoczyna się przed godziną 0.00 (niedziela/poniedziałek) ( i o tej godzinie) zaliczany jest do starego tygodnia a mecz który się rozpoczyna się po 0.00 liczony jest do nowego tygodnia.
W tym przypadku decyduje godzina podana u bukmachera - lecz pomijamy STS i prof patrzymy na godzinę podaną przez Expekt i UNibet. Oczywiście mecz może być podany z kursem z STS czy też profa.

9.W przypadku jeżeli ktoś poda typ z kursem poniżej 1.45 ma możliwość zmiany do momentu rozpoczęcia meczu ( godziny podanej przez bukamchera).Jeżeli tego nie zrobi typ niezależnie od wyniku będzie uważany za nietrafiony

10.Nagrodę (suma wpłat wszystkich osób) wpisowego otrzyma najwyżej sklasyfikowana osoba która wpłaciła pieniądze

11. Każdy uczestnik musi podać liczbę typów wymienionych w regulaminie jeżeli z jakiś przyczyn mecz podany się nie odbędzie nie ma takiej możliwości żeby przełożyc go na następny tydzień

12. W przypadku jeżeli 2 lub większa ilość osób będzie zajmować to samo miejsce po zakończeniu edycji i miejsce to bedzie decydować o podziale nagród przeprowadzona będzie dogrywka na takich zasadach jak play-off .
Kursy bierzemy z 4 buków wymienionych w pkt 5 w przypadkich polskich buków uwzględniamy podatek.

Przypominam że konkurs zasponsorował Drak:

Uwaga....OSTATECZNA PULA NAGROD OD DRAKA DO II EDYCJI TURNIEJU TENISOWEGO JEST :

1.MIEJSCE.........1000+100 Kc
2.MIEJSCE......... 200+ 20 Kc
3.MIEJSCE.........PREMIOWY KUPON DO OBSTAWIENIA W
FIRMIE PROFESJONAL O WARTOSCI
20 ZL.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Witam

Przypominam że od 1 kwietnia zaczynamy nową edycję turnieju tenisowego . W tym temacie czekam na zapisy wszystkich chętnych.

Po postach jakie się pojawiły dotyczące zmian i po rozmowie z Drakiem postanowiłem że liczba typów pozostanie bez zmian czyli 5

Wpisowe będzie wynosiło 30zł - proszę osoby które bedą się zapisywać o notkę czy będą grać z wpisowym czy nie

Osoby, które chcą wpałcić pieniadzę a tego nie robiły w pierwszej edycj informuję że są one wpłacane do mnie . Jeżeli ktoś potrzebuje moich danych proszę o wysłanie mi wiadomości na priva lub na forum

Pzrypominam że w przypadku wpłaty proszę o post na forum lub na priva że pieniądze zostały wysłane i najlepiej przydałby się dowód wpłaty jeżeli gotówka będzie wysyłana na konto bankowe.

Co do podziału pieniędzy z wpisowego uważam że trzeba będzie zaczekać do ostatecznej kwoty , jeżeli suma będzie większa niż w I edycji uważam że należy ją rozzielić pomiędzy 3 osoby

Termin wpłaty do 14 kwietnia

Druga edycja trwa do 30 czerwca

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Zapisuje sie oczywiście z wpisowym .

Prosze o dane na priv .

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Ja rowniez oczywiscie sie zglaszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
Ja również zgłaszam się do konkursu z wpisowym.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Zglaszam sie, oczywiscie z wpisowym.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Jakże by mogło mnie zabraknąć, ja oczywiście też wchodzę i jeszcze bardziej oczywiście ze wpisowym.
Jeżeli Kura nie zmieniłeś miejsca zamieszkania to ja ci do domu przyślę kasę tak jak w poprzedniej edycji, ale tak dla przypomnienia to podaj mi adres na priv, jakbyś mógł, bo chyba gdzieś zgubiłem. Z góry dzięi i pozdrawiam.

SLAV

Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Zglaszam sie wraz z wpisowym! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
zgłaszam się z wpisowym

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
W wyniku problemów z forum I edycja konkursu została przedłużona o tydzień w takim wypadku II edycja zacznie się 8 kwietnia , zapisy będą prowadzone do 7 marca a pieniadzę będzie można wpałcać do 21 kwietnia

wpisowe wynosi 30zł

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A więc ja Kura odnośnie konkursu taką mała propozycję składam która sam nie wiem w jakiej formie powinna wystąpić, a mianowicie odnośnie tego zamieszania całego wokół podawania typów z większymi kursami pod koniec I edycji. To może w drugiej edycji zrobimy jeszcze taką klasyfikację gdzie pierwsze miejsce będzie miała osoba najtrafniej typująca wysokie kursy. Wtedy uniknelibyśmy braku motywacji u uczestników niżej w tabeli którzy wciąż mogli by walczyć o jakąś nagrodę. Jeżeli zostanie wprowadzony jakiś wpis do regulaminu to ja chętnie przeznacze dla osoby która wygra w tej klasyfikacji 100 zł, może to nie jest dużo ale na tą nagrodę składam się sam a nie cała grupa więc tylko tyle narazie mogę zaproponować. Jeżeli ktoś chce się dołączyć razem ze mną do sponsorowania tej klasyfikacji to zapraszam.

SLAV

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Slav pomysł na pewno godny rozważenia . Pojawia się pytanie w jaki sposób wybrać tą osobę , która podaje najwyższe kursy , czy prowadzić oddzielną klasyfikacje , liczyć zysk tak jak to robią w dziale NBA itd .Jeżeli slav lub inni mają jakiś pomysł to napiszcie

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
zgłaszam się ale bez wpisowaego.
Fajnie że konkurs się przyjął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

DJ SOSNA

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]Slav pomysł na pewno godny rozważenia . Pojawia się pytanie w jaki sposób wybrać tą osobę , która podaje najwyższe kursy , czy prowadzić oddzielną klasyfikacje , liczyć zysk tak jak to robią w dziale NBA itd .Jeżeli slav lub inni mają jakiś pomysł to napiszcie[/qb]
Ja proponuje, zeby klasyfikacje liczyc tak jak do tej pory trafiony/nietrafiony ale dodatkowo zeby kazdy liczyl ile na jego typach mozna byo zarobic/stracic.

Czy rozwazaliscie cos takiego, zeby kursy z STS i Profa mnozyc przez 0,9 i dopiero to musialoby byc wieksze od 1,45?

Czasem jest tak, ze kurs jest w STS 1,45 a w np. Gamebookers 1,3 i nie wiadomo czy grac taki mecz czy nie.

Wojtek

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Wg mnie stawianie na rowni kursu 1,45 z STS i z Gamebookers czy innego bucka bez podatku jest wada ale to moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac.

Uwazam, ze podliczanie zysku/straty samego konkursu nie skomplikuje a pokaze wyraznie na czyje typy warto stawiac.

Na przyklad Twoj dzisiejszy typ na S.Villiams z kursem 1,8 z STS (ktory mozna chyba jeszcze zagrac za 1,88 w GB czy 1,91 w Expekt) nijak nie da sie wg mnie porownac do typu 1,45 z STS.

Wojtek

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Wg mnie jezeli jest sponsor to mozna robic rownolegla klasyfikacje na zasadzie suma trafinych kursow i nie bawic sie w liczenie podatku czy zsykow .

Wg tej zasady ktos kto bedzie w czolowce konkursu prowadzonego na dotychczasowych zasadach moze ale nie musi byc w czolowce klasyfikacji najwyzszych typow .

Jezeli uwazacie za problem prowadzenie takich stat to moge sie podjac liczenia drugiej klasyfikacji .

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
I jeszcze jedno dla drugiej klasyfikacji moge zasponsorowac 50 zl .(wiem , ze malo ale mam inne wydaki - car <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) .

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Wg mnie stawianie na rowni kursu 1,45 z STS i z Gamebookers czy innego bucka bez podatku jest wada ale to moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac.

Uwazam, ze podliczanie zysku/straty samego konkursu nie skomplikuje a pokaze wyraznie na czyje typy warto stawiac.

Na przyklad Twoj dzisiejszy typ na S.Villiams z kursem 1,8 z STS (ktory mozna chyba jeszcze zagrac za 1,88 w GB czy 1,91 w Expekt) nijak nie da sie wg mnie porownac do typu 1,45 z STS.

Wojtek[/qb]
ja się nie kieruję kursem a raczej subiektywną oceną szans
podatek u polskich buków wg mnie nie ma w konkursie znaczenia bo nie wynika on z oceny szans przez szacujących kursy a ze złodziejskiego prawa
uważam że klasyfikacja zysk/strata może mieć znaczenie pomocnicze ale w głównym konkursie nadal powinniśmy liczyć trafione/nietrafione

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Wg mnie stawianie na rowni kursu 1,45 z STS i z Gamebookers czy innego bucka bez podatku jest wada ale to moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac.

Uwazam, ze podliczanie zysku/straty samego konkursu nie skomplikuje a pokaze wyraznie na czyje typy warto stawiac.

Na przyklad Twoj dzisiejszy typ na S.Villiams z kursem 1,8 z STS (ktory mozna chyba jeszcze zagrac za 1,88 w GB czy 1,91 w Expekt) nijak nie da sie wg mnie porownac do typu 1,45 z STS.

Wojtek[/qb]
ja się nie kieruję kursem a raczej subiektywną oceną szans
podatek u polskich buków wg mnie nie ma w konkursie znaczenia bo nie wynika on z oceny szans przez szacujących kursy a ze złodziejskiego prawa
uważam że klasyfikacja zysk/strata może mieć znaczenie pomocnicze ale w głównym konkursie nadal powinniśmy liczyć trafione/nietrafione[/qb]
Wg mnie podatek ma jednak znaczenie bo czesto sie zdarza, ze STS wystawia troche wyzsze kursy niz buck zachodni przy takiej samej ocenie szans zeby oferta miala porownywalna atrakcyjnosc.

Jesli konkurs ma byc przydatny dla osob nie bioracych w nim udzialu to wg mnie kurs 1,45 u polskiego buka to za malo, zeby grac singla.

Moze lepiej byloby uwzgledniac kursy tylko od bukow u ktorych mozna grac bez podatku?

Wojtek

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1