Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
już poprawione niestety ostatnio co raz mniej czasu na wszystko ale od przyszłego tygodnia błedów już nie bedzie

Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Kura!
nie uważam że konkurs przygasł od dłuższego czasu bieże w nim udział stała 13-ka. Ostatni tydzień czerwca to święto dla sympatyków tej dyscypliny sportu. Będzie w ofercie kilkaset meczy [single, deble , miksty ]. Proponuję poddać pod głosowanie propozycję:
1. 15 typów w przyszłym tygodniu
2. wydłużenie konkursu o tydzień do 7 lipca finału Wimbledonu.
Głosuje 13 z konkursu 7 głosów za stanowi większość.
Trochę adrealiny przyda się na koniec.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
ZAPP jestem przeciwko Twojej propozycji chyba wiadomo dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
A ja jestem za! ... też wiadomo dlaczego !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał ZAPP:
[qb]Kura!
nie uważam że konkurs przygasł od dłuższego czasu bieże w nim udział stała 13-ka. Ostatni tydzień czerwca to święto dla sympatyków tej dyscypliny sportu. Będzie w ofercie kilkaset meczy [single, deble , miksty ]. Proponuję poddać pod głosowanie propozycję:
1. 15 typów w przyszłym tygodniu
2. wydłużenie konkursu o tydzień do 7 lipca finału Wimbledonu.
Głosuje 13 z konkursu 7 głosów za stanowi większość.
Trochę adrealiny przyda się na koniec.[/qb]
ta propozycja jest poza dyskusją... zasady ustala się przed rozpoczęciem zawodów :zobacz:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> przeciwko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
A ja proponuje:
1) Zakończyc II edycje w tym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Uznac zwycieztwo w konkursie Kury! (gratulacje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mi przyznac drugie miejsce i odpowiednia nagrode (z gory dziekuje za gratulacje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
raf pozostaje na trzecim (gratulacje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

2) Sprzecyzowac reguly nowego konkursu dotyczacego najwiekszego turnieju swiata - WIMBLEDON 2002 - trawajacego 2 tygodnie i przystapic do rozegrania tego turnieju

3) Przewidziec w regulaminie mozliwosc wprowadzenia zmian po kazdym dniu rozgrywek w zaleznosci od polozenia uczestnikow w tabeli konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Serdecznie pozdrawiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
wyniki:

1.Kura 40-15
2.Wiktor_69 38-17
3.slav007o 36-19
kuba81 36-19
raf 36-19
6.DJ SOSNA 35-20
7.juan_carlos 34-21
tOOmeq 34-21
9.Maciejev 33-22
10.kemp 32-21
11.THOM 30-25
xeo 30-25
13.ZAPP 28-27

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jako że jutro jest dzień przerwy w Wimbledonie ( przegapiłem 5 typ - miała być nim Chanda Rubin ) ostateczne wyniki drugiej edycji są następujące :

1.Kura 43-17
2.Wiktor_69 41-19
3.kuba81 40-20

4.slav007o 39-21
raf 39-21
6.juan_carlos 38-22
DJ SOSNA 38-22
8.tOOmeq 37-23
9.Maciejev 36-24
kemp 36-24
11.xeo 34-26
THOM 34-26
13.ZAPP 31-29

Dziękuje wszystkim za udział i już 8.07 ruszamy z III edycją

Co do nagród to myśle że Wiktor xeo i slav już to załatwią miedzy sobą. Drak prosił mnie żeby przekazac wiadomość że jets narazie w rozjazdach i bedzie dopiero ok 8.07 i wtedy zostaną omówione szczegóły przyznania nagród pierwszej trójce.

Pozdrawiam Adam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
No coz Kura wypada zlozyc serdecznie gratulacje za zwyciestwo w turnieju!!Warto zaznaczyc iz w pelni zasluzone poniewaz prezentowales najrowniejsza forme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Gratulacje rowniez dla Wiktora za 2 miejsce oraz gratulacje dla wszystkim uczestnikow za walke do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

POzdrawiam i obym rownie wysoko byl w 3 edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
Gratulatcje Kura za zwiciestwo, Kuba za podium! Wszystkim dziekuje za mila zabawe i do zobaczenia w IV edycji (jesienia)

Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Adaaaś - gratulacje!!! - byleś THE BEST!!!

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
And the winner is ................ KURA !!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

CONGRATULATIONS

REGARDS

SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
A tak przy okazji, to kto sponsoruje nagrody za drugie i trzecie miejsce? Z kim mam sie skontaktowac?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał WIKTOR_69:
[qb]A tak przy okazji, to kto sponsoruje nagrody za drugie i trzecie miejsce? Z kim mam sie skontaktowac?[/qb]
Wiktor - xeo i slav obiecali nagrodę za drugie miejsce oraz nasz niezawodny sponsor z Czech - Drak jak już pisałem bedzie dostępny po 8.07

Dziękuje za gratulacje oraz sam się przyłączam do gratulacji dla Wiktora i Kuby za udany finisz oraz dla reszty która wytrzymała do końca

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Gartulacje dla wszystkich , zwłaszcza dla Kury , Wiktora i Kuby .

Wiktor przeslij mi swoj numer rachunku bankowego i pozostale dane na priva , mam dla ciebie to co obiecalem czyli 50 zl .

Pozdrawiam .

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A właśnie z tą nagrodą to jak robimy, bo ja też mam 50 pak (ostatnio cieńko przęde, ale jak obiecałem to nie mogę teraz nie dać kasy). Komu i ile mam dać, bo już nie wiem czy te 50 złotych mam dać na trzecie miejsce czy na drugie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .
Jak ktoś coś będzie wiedział, w szczególności Kura to mówcie mi bo nie wiem komu dać kasę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
kura gratuluję zwycięstwa i obiecuję twardą walkę w next rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
gratuluje Kura!
rowniez obiecuje w nastepnej edycji - konkurs stawiam na pierwszym planie i nie bedzie juz tak jak sie teraz zdarzalo "olewczych" typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
tak wiec walka zapowiada sie jeszcze bardziej interesujaco! dzieki wszystkim za walke i do zobaczenia w III edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hello, sorki ze pisze na razie jak pisze ale nie znam sie jeszcze za bardzo na obsludze tego serwisu. Jestem tu nowy od dzis i mam nadzieje ze moja wiedza (glownie zuzel, siata, tenis) pomoze nam wszystkim.

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, betowiec, Akhu), 2,639 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1