|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
już poprawione niestety ostatnio co raz mniej czasu na wszystko ale od przyszłego tygodnia błedów już nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235 |
Kura! nie uważam że konkurs przygasł od dłuższego czasu bieże w nim udział stała 13-ka. Ostatni tydzień czerwca to święto dla sympatyków tej dyscypliny sportu. Będzie w ofercie kilkaset meczy [single, deble , miksty ]. Proponuję poddać pod głosowanie propozycję: 1. 15 typów w przyszłym tygodniu 2. wydłużenie konkursu o tydzień do 7 lipca finału Wimbledonu. Głosuje 13 z konkursu 7 głosów za stanowi większość. Trochę adrealiny przyda się na koniec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
ZAPP jestem przeciwko Twojej propozycji chyba wiadomo dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
A ja jestem za! ... też wiadomo dlaczego !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał ZAPP: [qb]Kura! nie uważam że konkurs przygasł od dłuższego czasu bieże w nim udział stała 13-ka. Ostatni tydzień czerwca to święto dla sympatyków tej dyscypliny sportu. Będzie w ofercie kilkaset meczy [single, deble , miksty ]. Proponuję poddać pod głosowanie propozycję: 1. 15 typów w przyszłym tygodniu 2. wydłużenie konkursu o tydzień do 7 lipca finału Wimbledonu. Głosuje 13 z konkursu 7 głosów za stanowi większość. Trochę adrealiny przyda się na koniec.[/qb] ta propozycja jest poza dyskusją... zasady ustala się przed rozpoczęciem zawodów :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> przeciwko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
A ja proponuje: 1) Zakończyc II edycje w tym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Uznac zwycieztwo w konkursie Kury! (gratulacje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mi przyznac drugie miejsce i odpowiednia nagrode (z gory dziekuje za gratulacje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> raf pozostaje na trzecim (gratulacje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
2) Sprzecyzowac reguly nowego konkursu dotyczacego najwiekszego turnieju swiata - WIMBLEDON 2002 - trawajacego 2 tygodnie i przystapic do rozegrania tego turnieju
3) Przewidziec w regulaminie mozliwosc wprowadzenia zmian po kazdym dniu rozgrywek w zaleznosci od polozenia uczestnikow w tabeli konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Serdecznie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
wyniki:
1.Kura 40-15 2.Wiktor_69 38-17 3.slav007o 36-19 kuba81 36-19 raf 36-19 6.DJ SOSNA 35-20 7.juan_carlos 34-21 tOOmeq 34-21 9.Maciejev 33-22 10.kemp 32-21 11.THOM 30-25 xeo 30-25 13.ZAPP 28-27
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jako że jutro jest dzień przerwy w Wimbledonie ( przegapiłem 5 typ - miała być nim Chanda Rubin ) ostateczne wyniki drugiej edycji są następujące :
1.Kura 43-17 2.Wiktor_69 41-19 3.kuba81 40-20
4.slav007o 39-21 raf 39-21 6.juan_carlos 38-22 DJ SOSNA 38-22 8.tOOmeq 37-23 9.Maciejev 36-24 kemp 36-24 11.xeo 34-26 THOM 34-26 13.ZAPP 31-29
Dziękuje wszystkim za udział i już 8.07 ruszamy z III edycją
Co do nagród to myśle że Wiktor xeo i slav już to załatwią miedzy sobą. Drak prosił mnie żeby przekazac wiadomość że jets narazie w rozjazdach i bedzie dopiero ok 8.07 i wtedy zostaną omówione szczegóły przyznania nagród pierwszej trójce.
Pozdrawiam Adam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
No coz Kura wypada zlozyc serdecznie gratulacje za zwyciestwo w turnieju!!Warto zaznaczyc iz w pelni zasluzone poniewaz prezentowales najrowniejsza forme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Gratulacje rowniez dla Wiktora za 2 miejsce oraz gratulacje dla wszystkim uczestnikow za walke do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
POzdrawiam i obym rownie wysoko byl w 3 edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
Gratulatcje Kura za zwiciestwo, Kuba za podium! Wszystkim dziekuje za mila zabawe i do zobaczenia w IV edycji (jesienia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Adaaaś - gratulacje!!! - byleś THE BEST!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
And the winner is ................ KURA !!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CONGRATULATIONS
REGARDS
SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
A tak przy okazji, to kto sponsoruje nagrody za drugie i trzecie miejsce? Z kim mam sie skontaktowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał WIKTOR_69: [qb]A tak przy okazji, to kto sponsoruje nagrody za drugie i trzecie miejsce? Z kim mam sie skontaktowac?[/qb] Wiktor - xeo i slav obiecali nagrodę za drugie miejsce oraz nasz niezawodny sponsor z Czech - Drak jak już pisałem bedzie dostępny po 8.07 Dziękuje za gratulacje oraz sam się przyłączam do gratulacji dla Wiktora i Kuby za udany finisz oraz dla reszty która wytrzymała do końca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Gartulacje dla wszystkich , zwłaszcza dla Kury , Wiktora i Kuby .
Wiktor przeslij mi swoj numer rachunku bankowego i pozostale dane na priva , mam dla ciebie to co obiecalem czyli 50 zl .
Pozdrawiam .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
A właśnie z tą nagrodą to jak robimy, bo ja też mam 50 pak (ostatnio cieńko przęde, ale jak obiecałem to nie mogę teraz nie dać kasy). Komu i ile mam dać, bo już nie wiem czy te 50 złotych mam dać na trzecie miejsce czy na drugie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Jak ktoś coś będzie wiedział, w szczególności Kura to mówcie mi bo nie wiem komu dać kasę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
kura gratuluję zwycięstwa i obiecuję twardą walkę w next rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
gratuluje Kura! rowniez obiecuje w nastepnej edycji - konkurs stawiam na pierwszym planie i nie bedzie juz tak jak sie teraz zdarzalo "olewczych" typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: tak wiec walka zapowiada sie jeszcze bardziej interesujaco! dzieki wszystkim za walke i do zobaczenia w III edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hello, sorki ze pisze na razie jak pisze ale nie znam sie jeszcze za bardzo na obsludze tego serwisu. Jestem tu nowy od dzis i mam nadzieje ze moja wiedza (glownie zuzel, siata, tenis) pomoze nam wszystkim.
|
|
|
Link skopiowany do schowka