|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]A właśnie z tą nagrodą to jak robimy, bo ja też mam 50 pak (ostatnio cieńko przęde, ale jak obiecałem to nie mogę teraz nie dać kasy). Komu i ile mam dać, bo już nie wiem czy te 50 złotych mam dać na trzecie miejsce czy na drugie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Jak ktoś coś będzie wiedział, w szczególności Kura to mówcie mi bo nie wiem komu dać kasę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV[/qb] slav zgodnie z tym co ustaliliśmy wcześniej nagrodę od Ciebie i xeo powinna otrzymać osoba która zajmie drugie miejsce czyli Wiktor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jeszcze raz dziękuje wszystkim za gratulacje i pomimo okresu wakacyjnego postaram się podawać w III edycji same trafne typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
gratuluje Kura zwycięstwa wiedziałem ze jesteś debeściak. Kiedy pijemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Ja również gratuluje!!! Może mnie zwycięzca namówi do gry w .enisa?!?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Witam Gratuluje graczom ktorzy staneli na podium 1-3 m. Prosze Wiktor_69 i kuba81 zeby wyslali swoje namiary na [email] [email protected]/w[/email] sprawie zalatwienia wygranej/ kura....wpisowe wysylam w tym tygodniu..../niemoglem wczesniej/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Cześć Drak ! Wiktor wyjechał i nie będzie go w Polsce do końca sierpnia - dlatego nie bierze udziału w III edycji konkursu. Jego namiary podam Tobie na priva. Piszę to bo pewnie zdziwiłbyś się gdybyś otrzymał priva ode mnie w jego sprawie (zostałem przez niego do tego upoważniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
Dzieki THOM za fatyge! Na wakacjach jest SUPER. DRAK, THOM wysle Ci nr mego konta. Z gory dzieki za nagrode
Pozdro dla wszystkich
PS. A slav007o najprawdopodobniej juz zapomnial o obiecanej nagrodzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Nic nie zapomniał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jak obiecałem to wyślę, swięte słowa, jeżeli chodzi o moje słowo to możesz być jego pewny Wiktor69 i mam nadzieję że po otrzymaniu kaski sprostujesz tę bluźnierczą wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Do końca tego tygla na 100 % wyśle kaśkę (no chyba że w banku to dłużej będzie trwać, ale nie sądzę aby robili jakieś problemy z jednego przelewu)
Pozdrawiam Wiktor69 i się nie martw wyślę kasę, kurna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
Dziekuje slav007 za nagrode w konkursie II edycji, ktora otrzymalem jakis czas temu, lecz nie mialem mozliwosci podziekowac. Robie to teraz. (lepiej pozno ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Sprostowuje poprzednia swoja wypowiedz
Pozdrawiam wszystkich
|
|
|
Link skopiowany do schowka