Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]A właśnie z tą nagrodą to jak robimy, bo ja też mam 50 pak (ostatnio cieńko przęde, ale jak obiecałem to nie mogę teraz nie dać kasy). Komu i ile mam dać, bo już nie wiem czy te 50 złotych mam dać na trzecie miejsce czy na drugie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .
Jak ktoś coś będzie wiedział, w szczególności Kura to mówcie mi bo nie wiem komu dać kasę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV[/qb]
slav zgodnie z tym co ustaliliśmy wcześniej nagrodę od Ciebie i xeo powinna otrzymać osoba która zajmie drugie miejsce czyli Wiktor

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jeszcze raz dziękuje wszystkim za gratulacje i pomimo okresu wakacyjnego postaram się podawać w III edycji same trafne typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
gratuluje Kura zwycięstwa wiedziałem ze jesteś debeściak. Kiedy pijemy?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Ja również gratuluje!!! Może mnie zwycięzca namówi do gry w .enisa?!?!

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Witam

Gratuluje graczom ktorzy staneli na podium 1-3 m.

Prosze Wiktor_69 i kuba81 zeby wyslali swoje namiary na [email][email protected]/w[/email] sprawie zalatwienia wygranej/


kura....wpisowe wysylam w tym tygodniu..../niemoglem wczesniej/

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Cześć Drak !
Wiktor wyjechał i nie będzie go w Polsce do końca sierpnia - dlatego nie bierze udziału w III edycji konkursu. Jego namiary podam Tobie na priva. Piszę to bo pewnie zdziwiłbyś się gdybyś otrzymał priva ode mnie w jego sprawie (zostałem przez niego do tego upoważniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
Dzieki THOM za fatyge!
Na wakacjach jest SUPER.
DRAK, THOM wysle Ci nr mego konta.
Z gory dzieki za nagrode

Pozdro dla wszystkich

PS. A slav007o najprawdopodobniej juz zapomnial o obiecanej nagrodzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Nic nie zapomniał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jak obiecałem to wyślę, swięte słowa, jeżeli chodzi o moje słowo to możesz być jego pewny Wiktor69 i mam nadzieję że po otrzymaniu kaski sprostujesz tę bluźnierczą wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Do końca tego tygla na 100 % wyśle kaśkę (no chyba że w banku to dłużej będzie trwać, ale nie sądzę aby robili jakieś problemy z jednego przelewu)

Pozdrawiam Wiktor69 i się nie martw wyślę kasę, kurna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
Dziekuje slav007 za nagrode w konkursie II edycji, ktora otrzymalem jakis czas temu, lecz nie mialem mozliwosci podziekowac. Robie to teraz.
(lepiej pozno ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Sprostowuje poprzednia swoja wypowiedz

Pozdrawiam wszystkich

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1