|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
#1 prof
267 Moya -Ulihrach 1.5 2.2 06/14.30 typ 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
#1 Grosjean-Arazi @1.45 TYP 1 Prof. #2 Moya- Ulihrach @1.5 TYP 1 Prof.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
EXPEKT ! Kratochvil - Clavet 2 1,80 Grosjean - Arazi 1 1,35
he....zobaczymy jak moje pierwsze typy na forum sie sprawdza:).
PRZEMYKI---( Gy_Gy_Crav )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
# 1 Damm/Suk - Gaudenzi/Sanguinetti 1 (1.45 prof.)
P.S. Odpowiadam Drak-owi - kurs na Williams wziąłem z internetu - jest to w tej chwili bez różnicy czy z profa czy z STS-u bo i tak wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Przemyki - swoje typy podawaj w temacie tenis 4, a nie w tenis-turniej - ok?
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Czas na kolejny typek
Henman - Gonzalez 1 sts 1.65
Mam nadzieje ze Tim podtrzymam bardzo dobra forme jaka prezentuje w tym roku na clayu(az dziwne...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
#1 Prof 07.05 (wtorek) 13-10 ================================== 282 Kafeln.-Squillari 1 (1.80) ==================================
#2 Prof 07.05 (wtorek) 12-10 ================================== 316 C.Martinez-Danilid 1 (1.45) ==================================
#3 Prof 07.05 (wtorek) 12-10 ================================== 336 Kostanic-Loit 1 (1.50) ==================================
Co do C.Martinez i J.Kafielnikowa to jakoś wciąż wierzę w ich doświadczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
#1 STS Federer - Gaudenzi 1 1.45
#2 STS Calleri - Koubek 1 1.50
#3 STS Hantuchova - Suarez 1 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
#2 dzis sts
216 16:00 Federer - Gaudenzi typ 1 1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
#3 Calleri- Koubek @1.55 TYP 1 (Expekt)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
#1 Zvonareva-Bes 1 1.5 10.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
#3 Black-Osterloh typ 1 (prof. 1.57)
(14-8)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
#3 Expekt 15:55 Pavel - Santoro 1 1.55
(18-4)
zagrałem dziś jeszcze Henmana oraz za mniejsze stawki Samprasa i Volandriego
P.S Nie wiem czy to prawda ale ponoć Calleri ma jakieś problemy ze ścięgnem Achillesa wieć radziłbym uważać na ten mecz
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
[QUOTE] oj sampras przegral..wrr szkoda i tak bywa ,ale uwazam ze sie nie oplaca obstawiac takich pewniakow i tak jest zawsze maly kurs a zawsze moze byc jakas niespodzianka oo np.kurnkova idzie skopala caly moj kuponok ,ale jescze zdarze sie odegrac gl all.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał soldierXX: [qb][QUOTE] oj sampras przegral..wrr szkoda i tak bywa ,ale uwazam ze sie nie oplaca obstawiac takich pewniakow i tak jest zawsze maly kurs a zawsze moze byc jakas niespodzianka oo np.kurnkova idzie skopala caly moj kuponok ,ale jescze zdarze sie odegrac gl all.[/qb] sampras to był pewniak po niskim kursie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Tegoż samego nie można powiedzieć o Kurnikovej, o której wiedziałem już przed meczem że przegra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Przecież to jest śmieszne żeby takie zawodniczki zaprazać, może to buźke ładną ma, ale grać to za bardzo nie umie.
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
jeżeli za sam przyjazd dostaje się wiecej niż za wygranie turnieju to po co się męczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
#4 Kuznetsova-Noorlander typ 1(prof. 1.45)
(15-8)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
4# W.Black/Ulyett- deJager/Paes 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
zapomnialem o kursie
sts 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
16-7
#4 PROF. 08.05 (środa) godz:14-30 ==================================== 268 Haas-Chela 1 (1.80) ====================================
#5 PROF. 08.05 (środa) godz:12-10 ==================================== 297 Tulyagan.-Dyrberg 1 (1.57) ====================================
Zarówno Haas jak i Tulyaganova przeszli pierszą rundę bez zbytnich problemów.Moim zdaniem nie natrafią na takowa także i teraz.
DJ SOSNA
|
|
|
Link skopiowany do schowka