Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#113213 14/05/2002 13:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Mi się wydają dość pewne te spotkania ale w tenisie nigdy nic nie wiadomo. Bardziej mnie ciekawi co chcesz zagrać z żużla. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Co grasz?

Bonus: Unibet
#113214 14/05/2002 13:58
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Witam Panowie!
Prosze o kilka pewnych "zapchaj dziur" do zuzla w STS. Na dzisiaj. Wydaja mi sie dobre:
Kuerten-Kiefer, Haas-Burgsmuller, Capriati, Venus i debel siostr Williams? Mam racje. Nie znam sie na tenisie, pztrzylem tylko po kursach i nazwiskach. Jesli Waszym zdaniem ktores z tych spotkan jest ryzykowne, prosze o info.
Pozdrawiam
Krompa[/qb]
mecz kuerten kiefer to dla mnie spotkanie dwóch ofiar losu w ktorym ta brazylijska pewnie wygra ale nie jest to tak oczywiste jakby wskazywał niski kurs... dla mnie po prostu nie opłaca się grać na kuertena

#113215 14/05/2002 14:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał dove:
[qb]@kk0202

-------> http://www.federtennis.it

Pozdrawiam
dove <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
dove a gdzie trzeba wejść żeby znaleźć drabinkę turniejową, bo ja niestety italiańskiego nie znaju.

#113216 14/05/2002 14:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Dzieki Juan Carlos za przestroge. Nie zagram tego.
A z zuzli na dzisiaj polecam w STS pozycje 132.2 i 136.1
Powinny spokojnie wejsc, jesli nie wydarza sie jakies cuda.
Pozdrawiam

#113217 14/05/2002 14:42
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]
mecz kuerten kiefer to dla mnie spotkanie dwóch ofiar losu w ktorym ta brazylijska pewnie wygra ale nie jest to tak oczywiste jakby wskazywał niski kurs... dla mnie po prostu nie opłaca się grać na kuertena[/qb][/QUOTE]

Cze Carlos

Ladne przyrownanie "ofiary losu".Lubie nizkie kursy ,ale na ten sie napewno nie zkusze.To mecz z innej beczki Anglia-Brazylia "20" 02 to cos innego,kurs lepszy i zadnej "ofiary losu" nie widac.

Pozdrawiam

#113218 14/05/2002 14:42
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał PROFIT:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb]Moj typ na jutro:

Ulihrach - Arazi 1 1.45 Expekt

bilans 3/1[/qb]
stop tysio daj se spokój z tenisem, sam wiesz jak jesteś w tym mocny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PS. Zedytuj kolego co trzeba, wtedy spotaksz się z wzajemnością.[/qb]
PROFIT ja się z twoich typów nie śmiałem, a jak już ci tak bardzo nie pasują to proszę z uzasadnieniem
jak zawsze pozdrawiam

#113219 14/05/2002 14:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
@werner2

Niewiem czy oto tobie chodzi ------>

Klikni na samym dole na "TMS ROMA 2002 Risultati e Programma"

#113220 14/05/2002 15:22
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
A ja na dziś proponuje mecz Voinea-Rusedski w STS z tego co sięorientuje i co widać bo ofertach buków internetowych Voinea gra z SAvoltem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#113221 14/05/2002 16:04
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,

Kureten - Kiefer 2

Nie jest to mocna 2 jednak moim zdaniem wynik tego spotkania jest sprawą otwartą. Taka prognoza nie byłaby dla mnie do przyjęcia przy normalnej dyspozycji Kuertena. Bardzo cenię tenis Gugi a zwłaszcza, niektóre uderzenia jedyne w ATP. Guga ma osobowość, która bardzo pasuje do dzisiejszej prognozy jak i nie jest w sprzeczności z wynikami w ostatnich tygodniach.
Kiefer ma dzisiaj, być może niepowtarzalną okazję wygrać na clayu z wirtuozem najleprzym na tej nawierzchnii.

#113222 14/05/2002 16:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Novak - Blake 2
Mieliśmy okazję, parę dni temu, oglądać pojedynek Blakea z Novakiem. Blake powinien to wygrać, jednak przeważyło doświadczenie starego wyjadacza. Myślę, że mając za sobą bagaż doświadczeń pierwszego pojedynku James może to dzisiaj wygrać. A uczy się szybko. Jestem zaskoczony tak dobrą grą na clayu Blakea. Praktycznie bezpośrednio wszedł na redclay europejski i zagrał bardzo dobrze. Wcześniej grał na amerykańskim greenclayu ale to inna bajka.

#113223 14/05/2002 16:20
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Coś dla Tysio111, tak jak prosiłeś, zdjęcie twojej ulubienicy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[Linked Image]

SLAV[/qb]
SLAV,
bardzo prosze o więcej !

#113224 14/05/2002 17:20
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Clement/Escude - Arnoid/Etlis 1
Henin/Shaugnessy - Fusai/Vis 1

Moim zdaniem mocne jedynki.

#113225 14/05/2002 17:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]bardzo prosze o więcej ![/qb]
www.kurnikowa.prv.pl [kurnikowa.prv.pl] -> Po co smiecic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Sikor a wiesz jakiego koloru Kurnikowa nosi dolna czesc bielizny? [free.of.pl] Obstawiamy:
>Czarne
>Biale
> Ciemnokoperkowe lekko wpadajace w czerwień

Za duzo reklamy z Tyskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#113226 14/05/2002 19:39
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
sikor,smieszy mnie twoja teoria aby dzis stawiac na kiefera.Mimo tego ze gra u siebie to przegra.Guga w rzymie byl bez formy ale to niczego nie udowadnia.Jestem calkowicie przekonany ze ten mecz wygra i to 2-0 w setach.Pozatym jego wypowiedz na konferencji prasowej byla ze tak powiem motywujaca.Poprostu jesli tu da plame to znaczy ze w roland garros ma nikle szanse.Sadze ze guga w hamburgu dojdzie przynajmniej do cwierc finalu.Jesli chodzi o Blaka to zgadzam sie z toba w 100% ostatnio po stronie novaka stala opatrznosc,teraz blake powinien wygrac.Postawilem na ten mecz symboliczna sume tak dla zwiekszenia emocji.

#113227 14/05/2002 19:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]sikor,smieszy mnie twoja teoria aby dzis stawiac na kiefera.Mimo tego ze gra u siebie to przegra.Guga w rzymie byl bez formy ale to niczego nie udowadnia.Jestem calkowicie przekonany ze ten mecz wygra i to 2-0 w setach.Pozatym jego wypowiedz na konferencji prasowej byla ze tak powiem motywujaca.Poprostu jesli tu da plame to znaczy ze w roland garros ma nikle szanse.Sadze ze guga w hamburgu dojdzie przynajmniej do cwierc finalu.Jesli chodzi o Blaka to zgadzam sie z toba w 100% ostatnio po stronie novaka stala opatrznosc,teraz blake powinien wygrac.Postawilem na ten mecz symboliczna sume tak dla zwiekszenia emocji.[/qb]
widzę że czasy się zmieniają a rafter wciąż ten sam... wiem że już za późno rafter ale tyle bardziej pewnych meczów dzisiaj było po ładnych kursach czemu się akurat na gugę uparłeś?
pewnie wygrasz ale przy tak oszacowanych przez buków szansach kurs w granicach 4 na kefira to była niewątpliwa okazja

#113228 14/05/2002 19:56
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Moze nie ten temat,ale jakis "dobry czlowiek" z druzyny moderatorow wymazal temat Box to napisze tutaj.

W Pinnacle zauwazylem ze na mecz Sat 6/8 M. Tyson vs L. Lewis jakas dobra dusza wypisala kursy 1,8 Tyson i 2 Lewis.Jezeli ktos ma u nich konto to mozna smialo dawac na Lewisa w kursie 2.Nie patrzylem jeszcze na innych bukow ,ale wedlug mnie to bardzo ladny kurs.Osobiscie bym nigdy takiego nie wypisal.
Sledzie Tysona juz od jakiegos roku 1988 i bardzo lubie tego faceta,ale tutaj troche przesadzil z przeciwnikiem.Wedlug mojego zdania mogl sobie jeszcze powalczyc i zarobic troche ciekawej kasy.Ten mecz to wedlug mnie koniec jego zawodowej kariery.Szanse oceniam 25% Tyson-75% Lewis.Tyson raczej nie wytrzymie z Lewisem 12 rund,jestem tego pewny.Czym moze byc niebezpieczny dla Lewisa ??? tylko wrecz dynamitowym poczatkiem meczu i pewnie bedzie nastawiony na to ,zeby przy trosze szczescia szybko nokautowac Lewisa.Wierze ze Lewis potraktuje sprawe od poczatku powaznie i wykorzysta swoja najwieksza przewage nad Tysonem /dlugie rece/.
Lewis wie ze jest najlepszy i to udowodni/w zeszlym roku sie raz pomylil i Hasim Rahman mu pokazal ze i najlepsi jezeli nie biora przeciwnika powaznie moga przegrac/to sie teraz juz nie powtorzy.
Zycze wam wygranych na tym meczu.Mi sie chyba za wiecej niz 1,5 na Lewisa nie uda postawic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Sorry ze tutaj napisalem,ale chyba moderatorzy nie skasuja tego tematu tutaj jak to robia gdzie indziej.

#113229 14/05/2002 20:18
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
Tyson vs L. Lewis jakas dobra dusza wypisala kursy 1,8 Tyson i 2 Lewis.J

Ostatnio b. rzadko się odzywam na tym forum ale tekst poprzednika jest żenujący - nie dość że nie w tym temacie to jeszcze fatalna pomyłka. Oj spoda poziom forum...

Planet Pinnacle:

Boxing
WBC/IBF Heavyweight Title Fight
Sat 6/8 M. Tyson vs L. Lewis
08:00 PM

357 M. Tyson +180
358 L. Lewis -200

#113230 14/05/2002 20:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Maximus...masz racje....2,8...1,5

#113231 14/05/2002 21:28
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
No Rafter trzymaj kciuki za Guge.On jest moim ulubionym tenista ale za kurs 1,2 nigdy na niego bym nie postawil.Jest bez formy a Roland Garros sie zbliza.Pozdrowienia dla starej gwardii z Lodzi(macgaj co tam u ciebie?)

#113232 14/05/2002 22:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
postaram się wygrać
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1