|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Mi się wydają dość pewne te spotkania ale w tenisie nigdy nic nie wiadomo. Bardziej mnie ciekawi co chcesz zagrać z żużla. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co grasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał Krompa: [qb]Witam Panowie! Prosze o kilka pewnych "zapchaj dziur" do zuzla w STS. Na dzisiaj. Wydaja mi sie dobre: Kuerten-Kiefer, Haas-Burgsmuller, Capriati, Venus i debel siostr Williams? Mam racje. Nie znam sie na tenisie, pztrzylem tylko po kursach i nazwiskach. Jesli Waszym zdaniem ktores z tych spotkan jest ryzykowne, prosze o info. Pozdrawiam Krompa[/qb] mecz kuerten kiefer to dla mnie spotkanie dwóch ofiar losu w ktorym ta brazylijska pewnie wygra ale nie jest to tak oczywiste jakby wskazywał niski kurs... dla mnie po prostu nie opłaca się grać na kuertena
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał dove: [qb]@kk0202 -------> http://www.federtennis.it Pozdrawiam dove <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] dove a gdzie trzeba wejść żeby znaleźć drabinkę turniejową, bo ja niestety italiańskiego nie znaju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Dzieki Juan Carlos za przestroge. Nie zagram tego. A z zuzli na dzisiaj polecam w STS pozycje 132.2 i 136.1 Powinny spokojnie wejsc, jesli nie wydarza sie jakies cuda. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał juan_carlos: [qb] mecz kuerten kiefer to dla mnie spotkanie dwóch ofiar losu w ktorym ta brazylijska pewnie wygra ale nie jest to tak oczywiste jakby wskazywał niski kurs... dla mnie po prostu nie opłaca się grać na kuertena[/qb][/QUOTE] Cze Carlos Ladne przyrownanie "ofiary losu".Lubie nizkie kursy ,ale na ten sie napewno nie zkusze.To mecz z innej beczki Anglia-Brazylia "20" 02 to cos innego,kurs lepszy i zadnej "ofiary losu" nie widac. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Oryginalnie wysłał PROFIT: [qb] Oryginalnie wysłał tysio111: [qb]Moj typ na jutro:
Ulihrach - Arazi 1 1.45 Expekt
bilans 3/1[/qb]  tysio daj se spokój z tenisem, sam wiesz jak jesteś w tym mocny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PS. Zedytuj kolego co trzeba, wtedy spotaksz się z wzajemnością.[/qb] PROFIT ja się z twoich typów nie śmiałem, a jak już ci tak bardzo nie pasują to proszę z uzasadnieniem jak zawsze pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
@werner2
Niewiem czy oto tobie chodzi ------>
Klikni na samym dole na "TMS ROMA 2002 Risultati e Programma"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
A ja na dziś proponuje mecz Voinea-Rusedski w STS z tego co sięorientuje i co widać bo ofertach buków internetowych Voinea gra z SAvoltem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam,
Kureten - Kiefer 2
Nie jest to mocna 2 jednak moim zdaniem wynik tego spotkania jest sprawą otwartą. Taka prognoza nie byłaby dla mnie do przyjęcia przy normalnej dyspozycji Kuertena. Bardzo cenię tenis Gugi a zwłaszcza, niektóre uderzenia jedyne w ATP. Guga ma osobowość, która bardzo pasuje do dzisiejszej prognozy jak i nie jest w sprzeczności z wynikami w ostatnich tygodniach. Kiefer ma dzisiaj, być może niepowtarzalną okazję wygrać na clayu z wirtuozem najleprzym na tej nawierzchnii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Novak - Blake 2 Mieliśmy okazję, parę dni temu, oglądać pojedynek Blakea z Novakiem. Blake powinien to wygrać, jednak przeważyło doświadczenie starego wyjadacza. Myślę, że mając za sobą bagaż doświadczeń pierwszego pojedynku James może to dzisiaj wygrać. A uczy się szybko. Jestem zaskoczony tak dobrą grą na clayu Blakea. Praktycznie bezpośrednio wszedł na redclay europejski i zagrał bardzo dobrze. Wcześniej grał na amerykańskim greenclayu ale to inna bajka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]Coś dla Tysio111, tak jak prosiłeś, zdjęcie twojej ulubienicy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image] SLAV[/qb] SLAV, bardzo prosze o więcej !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Clement/Escude - Arnoid/Etlis 1 Henin/Shaugnessy - Fusai/Vis 1
Moim zdaniem mocne jedynki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał sikor: [qb]bardzo prosze o więcej ![/qb] www.kurnikowa.prv.pl [ kurnikowa.prv.pl] -> Po co smiecic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sikor a wiesz jakiego koloru Kurnikowa nosi dolna czesc bielizny? [ free.of.pl] Obstawiamy: >Czarne >Biale > Ciemnokoperkowe lekko wpadajace w czerwień Za duzo reklamy z Tyskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
sikor,smieszy mnie twoja teoria aby dzis stawiac na kiefera.Mimo tego ze gra u siebie to przegra.Guga w rzymie byl bez formy ale to niczego nie udowadnia.Jestem calkowicie przekonany ze ten mecz wygra i to 2-0 w setach.Pozatym jego wypowiedz na konferencji prasowej byla ze tak powiem motywujaca.Poprostu jesli tu da plame to znaczy ze w roland garros ma nikle szanse.Sadze ze guga w hamburgu dojdzie przynajmniej do cwierc finalu.Jesli chodzi o Blaka to zgadzam sie z toba w 100% ostatnio po stronie novaka stala opatrznosc,teraz blake powinien wygrac.Postawilem na ten mecz symboliczna sume tak dla zwiekszenia emocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]sikor,smieszy mnie twoja teoria aby dzis stawiac na kiefera.Mimo tego ze gra u siebie to przegra.Guga w rzymie byl bez formy ale to niczego nie udowadnia.Jestem calkowicie przekonany ze ten mecz wygra i to 2-0 w setach.Pozatym jego wypowiedz na konferencji prasowej byla ze tak powiem motywujaca.Poprostu jesli tu da plame to znaczy ze w roland garros ma nikle szanse.Sadze ze guga w hamburgu dojdzie przynajmniej do cwierc finalu.Jesli chodzi o Blaka to zgadzam sie z toba w 100% ostatnio po stronie novaka stala opatrznosc,teraz blake powinien wygrac.Postawilem na ten mecz symboliczna sume tak dla zwiekszenia emocji.[/qb] widzę że czasy się zmieniają a rafter wciąż ten sam... wiem że już za późno rafter ale tyle bardziej pewnych meczów dzisiaj było po ładnych kursach czemu się akurat na gugę uparłeś? pewnie wygrasz ale przy tak oszacowanych przez buków szansach kurs w granicach 4 na kefira to była niewątpliwa okazja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Moze nie ten temat,ale jakis "dobry czlowiek" z druzyny moderatorow wymazal temat Box to napisze tutaj.
W Pinnacle zauwazylem ze na mecz Sat 6/8 M. Tyson vs L. Lewis jakas dobra dusza wypisala kursy 1,8 Tyson i 2 Lewis.Jezeli ktos ma u nich konto to mozna smialo dawac na Lewisa w kursie 2.Nie patrzylem jeszcze na innych bukow ,ale wedlug mnie to bardzo ladny kurs.Osobiscie bym nigdy takiego nie wypisal. Sledzie Tysona juz od jakiegos roku 1988 i bardzo lubie tego faceta,ale tutaj troche przesadzil z przeciwnikiem.Wedlug mojego zdania mogl sobie jeszcze powalczyc i zarobic troche ciekawej kasy.Ten mecz to wedlug mnie koniec jego zawodowej kariery.Szanse oceniam 25% Tyson-75% Lewis.Tyson raczej nie wytrzymie z Lewisem 12 rund,jestem tego pewny.Czym moze byc niebezpieczny dla Lewisa ??? tylko wrecz dynamitowym poczatkiem meczu i pewnie bedzie nastawiony na to ,zeby przy trosze szczescia szybko nokautowac Lewisa.Wierze ze Lewis potraktuje sprawe od poczatku powaznie i wykorzysta swoja najwieksza przewage nad Tysonem /dlugie rece/. Lewis wie ze jest najlepszy i to udowodni/w zeszlym roku sie raz pomylil i Hasim Rahman mu pokazal ze i najlepsi jezeli nie biora przeciwnika powaznie moga przegrac/to sie teraz juz nie powtorzy. Zycze wam wygranych na tym meczu.Mi sie chyba za wiecej niz 1,5 na Lewisa nie uda postawic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Sorry ze tutaj napisalem,ale chyba moderatorzy nie skasuja tego tematu tutaj jak to robia gdzie indziej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258 |
Tyson vs L. Lewis jakas dobra dusza wypisala kursy 1,8 Tyson i 2 Lewis.J
Ostatnio b. rzadko się odzywam na tym forum ale tekst poprzednika jest żenujący - nie dość że nie w tym temacie to jeszcze fatalna pomyłka. Oj spoda poziom forum...
Planet Pinnacle:
Boxing WBC/IBF Heavyweight Title Fight Sat 6/8 M. Tyson vs L. Lewis 08:00 PM
357 M. Tyson +180 358 L. Lewis -200
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Maximus...masz racje....2,8...1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
No Rafter trzymaj kciuki za Guge.On jest moim ulubionym tenista ale za kurs 1,2 nigdy na niego bym nie postawil.Jest bez formy a Roland Garros sie zbliza.Pozdrowienia dla starej gwardii z Lodzi(macgaj co tam u ciebie?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
postaram się wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka