|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
Heloo Witam wszystkich i zamirzam się do Was przyłączyć w typowaniu. Mój typ na dziś: Nagyova - Kostanic 1 Carlsson - Prakusya 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Nagyova - Kostanic 1 1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Marin-Etlis 1 @ 1,75 Nadrabiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Eeeeeeeee, Malami tutaj typujemy jeden mecz dziennie którego kurs jest równy bądż wyższye od 1.45 pamiętaj o tym gdyż w innym wypadku podany przez ciebie typ będzie nieważny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
PS2. A jak będziesz mieć typ nieważny to jest to równoznaczne z podaniem typu błędnego, a więc uważaj kobitko......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
malami zostaw ten drugi typ koleżanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
05-11-2001 r. Volvo Women's Open-Pattaya City, THA
Nagyova, H. - Kostanic, J. 1 Prof kurs 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Typ na dzis: (5.11)
Nagyova - Kostanic 1 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Ciekawi mnie jedno (tak w ogóle to sorry ze zasmiecam temat ) wszyscy gnoja Raftera zreszta on tez nie jest dłużny a nagle typuje mecz Nagyova-Kostanic i ciekawi mnie czy ta masa ludzi która tez typuje ten mecz sama go sobie wymysliła czy tez moze zerżnęła go od "banity".
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
Dzięki za informację sexmisiu.... Nie wiem jak tam poszedł mecz Nagyova-Kostanic.Wiem tylko że Labadze - M. Lee była 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Swój typ podam pózniej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka