|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
W tym tygodniu widzę że oferta bogata, więc zaczynam już dziś:
265(Prof)Gambill-M.Chang TYP 1 (1.52) 251(Prof)O.Rochus-Okun TYP 1 (1.52) 262(Prof)Ch.Rochus-Levy TYP 1 (1.5)
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
#1 Gambill-Chang 1 1.52 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Czas zaczac nowy tydzien
Srebotnik - Torrens-Vallero 1 prof 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
2# Sa - Fish 2 prof 1.80
Zapomnialem dodac GO POLSKA GO! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Ehh co sobie bede zalowal zagram slav inaczej niz ty poniewaz nie chce mi sie wierzyc by oba rochusy na trawie przeszly do 2 rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ch.Rochus - Levy 2 kurs 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
#1 Gambill - Chang typ 1 (STS 1.45)
(30-15)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
#2 Srichaphan-Ginepri typ 1 (prof. 1.45)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235 |
#1 STS 149 GAMBILL - Chang 1 [1.45] #2 STS 151 ELSENEER - Bogdanovich 1 [1.45] #3 STS 153 SRICHAPHAN - Ginerpi 1 [1.5] #4 STS 340 SREBOTNIK - Torrens Valero 1 [1.55] #5 STS 354 MANDULA/WARTUSCH - Kost./Nagyova 1 [1.55] [ 21-19 ]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Zwracam się do gospodarza konkursu z prośbą. Czy niemógłbym podac 3 typów z zeszłego tygodnia? Jak pewnie pamiętasz z przyczyn ode mnie nie zależnych nie zdążyłem podac wszystkich 5 typów a chciałbym zachować szansę na zwycięstwo w konkursie tenisowym.Proszę o szybką odp..Z góry dziękuję i POZDRAWIAM!
DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
DJ mysle ze Kura nie da ci takiej szansy poniewaz juz na poczatku takie sytuacje byly wyjasniane i juz w tej edycji ktorys z uczestnikow zaliczyl 0:5 .Ale zycze powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
no tak,ale ja wczesniej uprzedziłem że nie bede w stanie zdążyć podac 5 typów.Jak już byłem oferta była zbyt uboga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wierzę że Kura da mi szansę i nie pozbawi siebie tym samym poważnego rywala do zwycięstwa :rolleyes: Czekam na decyzję (pozytywną,of course)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
#1 Gambill - Chang 1 1.46 #2 Safina - Nooarlander 1 1.46
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
SOSNA niestety regulamin jest regulaminem - w niedziele była jeszcze możliwość podania 5 typów więć i tym razem nie ma wyjątku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
#1 rochus levy 1 1.68 #2 rittner gubacs1 1 1.6 z profa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
#3 Kafelnik.-Bjorkman typ 1 (prof. 1.62)
(30-16)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Wszystkich nowy zawodnik sie zglasza
Smashnova - Gagliardi 1 1.5 Sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Net Maniac...zglosic sie mozes do nowej 3.edycji ktora bedzie zaczynala w miesiacu Lipcu. Teraz 2.edycja turnieju dobiega powoli do konca i szkoda tutaj brudzic w ladnej i zacietej rywalizacji.Swoje typy mozesz spokojnie pisac do innego tematu.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzieki Drak Za wiadomosc Zgłosze sie w lipcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Trochę się obarziłem,że Kura wiedząc że depcze mu po piętach w walce o 1st miejce nie pozwlił mi podac 3 pozostałych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> No cóż on tu jest szefem i szanuję jego decyzje...chociaż straciłem wole walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
#1 PROFESJONAL 350 Vicente-Calatrava 1 (1.60)
#2 STS 669 Saretta - Lopez M 1 (1.60)
#3 PROFESJONAL 307 Schwartz-Benesova 1 (1.60)
#4 PROFESJONAL 404 Joha/Kief-Arn/Etli 1 (1.80)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Dj Sosna dziwie sie ze sie obraziles...z pewnoscia wiedziales wczesniej ze wyjedziesz i mogles podac typy w poniedzialek albo poprosic kogos by podal za ciebie a zreszta dziwie sie tobie bo w niedziele bylo 5 meczy a ty mimo wszystko wybrales dwa...dziwne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Nie masz powodow sie obrazac na Kure bo ten konkurs naprawde jest bardzo dobrze prowadzony a regulaminem jet regulaminem.Bodajze Zapp tez nie mogl podac 5 typow i dostal 0:5 ale pogodzil sie z tym.Ale walcz dalej bo przeciez nie wszystko stracone!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka