Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]
Oryginalnie wysłał kuba81:
Nie masz powodow sie obrazac na Kure bo ten konkurs naprawde jest bardzo dobrze prowadzony...
w to nigdy nie wątpiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale walcz dalej bo przeciez nie wszystko stracone!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Nie będzie inaczej!W tym tygodniu "zaliczę" 5-0 (niech mi tylko #5 wejdzie) ia tak już do końca!
Uwaga! Dj dodatkowo umotywowany atakuje#5 PROFESJONAL piątek i już
====================================
252 Philip.-W.Ferreira...1 (1.66)
====================================[/qb]