Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#113632 07/06/2002 01:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598

Bonus: Unibet
#113633 07/06/2002 05:35
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Ostatnio trafiłem na http://www.tennispicks.com i muszę przyznać iż stronka bardzo mi się podoba, szczególnie po darmowej (do końca roku w zamyśle autora) rejestracji udostępnione są ciekawe opcje m.in. picki, wirtualne obstawianie, baza danych H2H itp. Polecam miłośnikom tenisa.

#113634 07/06/2002 15:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Set - bardzo fajna stronka dzięki

Dzisaj rzuciłem okiem na mecze challendzerowe , które ostatnio o dziwo da się przewidzieć niestety o niektórych zawodnikach trudno coś powiedzieć i bardziej skupiłem się na wynikach osiągniętych przez graczy i wyszło mi tak :

Lisnard-Tabara 1 1.65
Horna-Kempes 1 1.5
Morrison-Taino 1 1.57
Webb-J.Lee 2 1.91

W FO zostałem dziś zmuszony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> do kibicowania Ferrero

#113635 07/06/2002 20:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jeżeli kogoś interesuje stronka z turnieju w Surbitronie to link do niej:

http://www.lta.org.uk/surbitontrophy/st_01home.htm#

po prawej jest launch scoreboard - wyniki podawane są po zakończeniu meczy jak na taki turniej może być

#113636 07/06/2002 22:55
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Jutro przewiduję następujące rozstrzygnięcia:

Coria-Acasuso 1 (niezła forma Corii plus bilans meczów między tymi panami 3:1 dla Giziermo)

Galimberti-Melzer 2 (Jurgen łoi wszystkich bez straty seta, więc i z Giorgio powinien sobie poradzić)

Dent-Ancic 1 (Taylor radzi sobie na szybkich nawierzchniach całkiem znośnie, wygra i tu)

Proszę o komentarze i dalsze propozycje. Pozdrawiam.

#113637 07/06/2002 23:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
dwie uwagi do do pólfinałów rolanda... na final typowałem safina i corretję a chcialem w nim zobaczyć corretję i ferrero ze względu na piękny tenis jaki gra corretja i ciekawy jaki gra ferrero
costa-corretja 2 sety bezbarwne a potem super gra... ciekawe zwroty piękne zachowanie costy... niestety wygrana tego ostatniego a szkoda bo to typowy ziemniak i finał z jego strony nie będzie interesujący
ferrero-safin typowałem wygraną rosjanina ale zobaczylem rewelacyjną grę juana carlosa i to on jest wg mnie zdecydowanym faworytem w finale... typuje 3:0 dla jcfa

#113638 08/06/2002 00:38
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
V. Williams - S.Williams 1 1.75
Wyzsza z siostr z Willimas potrzebuje wiecej snu, i dostala go - jej mecz trwal niecala godzine. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Inna sprawa to jej przeciwnik. ALe dla mnie 1.

#113639 08/06/2002 00:39
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Szukam stron z H2H kobiet, jak macie cos to podrzuccie.

#113640 08/06/2002 03:04
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Quote
Oryginalnie wysłał Lamberciak:
[qb]Jutro przewiduję następujące rozstrzygnięcia:

Coria-Acasuso 1 (niezła forma Corii plus bilans meczów między tymi panami 3:1 dla Giziermo)

Galimberti-Melzer 2 (Jurgen łoi wszystkich bez straty seta, więc i z Giorgio powinien sobie poradzić)

Dent-Ancic 1 (Taylor radzi sobie na szybkich nawierzchniach całkiem znośnie, wygra i tu)

Proszę o komentarze i dalsze propozycje. Pozdrawiam.[/qb]
Jak się okzało część meczów w Surbitonie rozegrano już dziś, a Dent zmiótł Ancica :-). Co myślicie o poniższych spotkaniach?

K. Carlsen - W. Moodie (skąd ten gość się wziął??)
T. Dent - J. Morrison
J. Novak - J. Lisnard
L. Horna - Z. Krajan

no i finał debla FO:
Kafel/Haarhuis-Knowles/Nestor

#113641 09/06/2002 04:13
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Ludzie, co wam się stało. Nie spać! Typować!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jutro finały challangerów:

Novak-Coria
Melzer-Horna
Moodie-Morrison

Co myślicie o tych meczach, no i o finale deblów i mixta FO?

#113642 09/06/2002 04:58
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
I jeszcze moje typy:

Novak-Coria 1
Melzer-Horna 2
Moodie-Morrison 2

Bovia/Knowles-Bryan/Bryan 1

#113643 09/06/2002 05:40
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
kolego z deblami ci sie pomylily nazwiska , a meczach wyzej typuje nowaka, moodie i melzera

#113644 09/06/2002 14:30
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
hmm wycofuje sie z kazdego wyzej wymienionego meczu. na dzis proponuje tylko ferrero do rozpisu 3-0 lub 3-1

#113645 09/06/2002 15:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
A ja na dzis proponowalbym debla Rauno/Suarez sa w swietnej formie i juz w tym roku pokazaly ze sa lepsze od ray/stub a kurs 2.05 w stsie calkiem zachecajajcy

POzdrawiam

#113646 09/06/2002 16:05
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb]Szukam stron z H2H kobiet, jak macie cos to podrzuccie.[/qb]
Nie wiem czy o to Ci chodzi ale troche jest na www.tipgol.com [tipgol.com]

Wojtek

#113647 09/06/2002 17:26
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb]Szukam stron z H2H kobiet, jak macie cos to podrzuccie.[/qb]
Nie wiem czy o to Ci chodzi ale troche jest na www.tipgol.com [tipgol.com]

Wojtek[/qb]
Thnx, ale nie do konca o to mi chodzi. Mialem na mysli porownanie (na tipgol z tego co widzialem sa wymienione wszystkie pojedynki), cos takiego jak jest np na www.atptour.com [atptour.com] - tylko ja szukam compare kobiet.

#113648 09/06/2002 18:43
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,
Wszystkie znaki na niebie i ziemi jednym głosem krzyczą- Roland Garros wygra Hiszpan !!!
To i my wiemy, ale który ? Wszystko jest po stronie młodego Ferrero. Nienaganne, w miare stabilne podanie, jego najmocniejsza broń fore hand funkcjonuje bez zarzutu. To właśnie ten element jest kluczem do zwycięstwa. Z jego fore handem nie mógł sobie poradzić ani Agassi ( ku mojemu zaskoczeniu (sic) ?!...)ani Safin co było do przewidzenia. Do tego dochodzi szybka wręcz agresywna piłka, poprawna nienaganna technika i co spaja te wszystkie elementy w bezlitosnego killera clayu jego psychika. Ferrero w spotkaniu z Agassim przy schodzeniu z kortu wymuszonym deszczem miał twarz uśmiechniętą, wyluzowany i beztroski mlodzieniec, który miał już praktycznie pierwszego seta w kieszeni z żywą legendą tenisa. I taki właśnie jest Ferrero, pewny swojej siły beszczelnie skuteczny w najwłaściwszych momentach spotkania i bez żadnych emocji dobijający przeciwnika szybko i pcha się na usta słowo bezboleśnie ale to nie zgodne z prawdą- bardzo boleśnie. Jego przeciwnicy są bezradni, trzymając się jego back handowej strony liczą na jego błędy. A tu nic, jego beack hand jest całkiem poprawny, skróty, loby wszystko funkcjonuje. Nie widzę, jak Costa może przy takiej dyspozycji pokonać Ferrero. Myślę, że Ferrero nie da starszemu koledze nawet ugrać seta. Obym się mylił, na zakończenie kariery Costa może zdobyć tytuł na którym mu od lat zależy najbardziej, być może to spowoduje taką grę , która powali młodego Juana. życzę mu tego.

#113649 09/06/2002 23:18
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
No i stało się... Costa zwycięzcą Roland Garros 2002. Może i dobrze się stało, że zadufany w sobie "dzieciak" dostał srogie lanie od solidnego weterana. Inna rzecz, że kasa przepadła... echh.. No nic, trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty. Oto typy na turniej Gerry Weber Open:

Sampras-Stoliarov 1
D. Norman - Prinosil 2
Youzhny - Santoro 1
Moya - Koubek 1
Ljubicic - Sanguinetti 1

#113650 10/06/2002 03:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Śledzę te forum od około 1 roku i często analizuje typy zwłaszcza z tenisa a nie ukrywam że po analizie wiele z nich wykorzystuje.
Dzisiaj akurat postawiłem na Ferrero i był to typ na tak zwane 100% przekonania, niestety Ferrero grał dzisiaj bardzo dziwnie.
Przegrałem 250 zł wygrane wczoraj na siostrach Viliams
Miejmy nadzieje,że jutro będzie lepiej życze wysokich wygranych.

#113651 10/06/2002 04:06
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Widzieliśta nasza polska baba na 1 miejscu. Szkoda że tylko w konkursie. Swoją drogą szkoda że tu nie typuje.
GO GO GO OLA!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Sensei, betowiec, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 1,951 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1