|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Ostatnio trafiłem na http://www.tennispicks.com i muszę przyznać iż stronka bardzo mi się podoba, szczególnie po darmowej (do końca roku w zamyśle autora) rejestracji udostępnione są ciekawe opcje m.in. picki, wirtualne obstawianie, baza danych H2H itp. Polecam miłośnikom tenisa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Set - bardzo fajna stronka dzięki
Dzisaj rzuciłem okiem na mecze challendzerowe , które ostatnio o dziwo da się przewidzieć niestety o niektórych zawodnikach trudno coś powiedzieć i bardziej skupiłem się na wynikach osiągniętych przez graczy i wyszło mi tak :
Lisnard-Tabara 1 1.65 Horna-Kempes 1 1.5 Morrison-Taino 1 1.57 Webb-J.Lee 2 1.91
W FO zostałem dziś zmuszony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> do kibicowania Ferrero
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jeżeli kogoś interesuje stronka z turnieju w Surbitronie to link do niej: http://www.lta.org.uk/surbitontrophy/st_01home.htm# po prawej jest launch scoreboard - wyniki podawane są po zakończeniu meczy jak na taki turniej może być
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Jutro przewiduję następujące rozstrzygnięcia:
Coria-Acasuso 1 (niezła forma Corii plus bilans meczów między tymi panami 3:1 dla Giziermo)
Galimberti-Melzer 2 (Jurgen łoi wszystkich bez straty seta, więc i z Giorgio powinien sobie poradzić)
Dent-Ancic 1 (Taylor radzi sobie na szybkich nawierzchniach całkiem znośnie, wygra i tu)
Proszę o komentarze i dalsze propozycje. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
dwie uwagi do do pólfinałów rolanda... na final typowałem safina i corretję a chcialem w nim zobaczyć corretję i ferrero ze względu na piękny tenis jaki gra corretja i ciekawy jaki gra ferrero costa-corretja 2 sety bezbarwne a potem super gra... ciekawe zwroty piękne zachowanie costy... niestety wygrana tego ostatniego a szkoda bo to typowy ziemniak i finał z jego strony nie będzie interesujący ferrero-safin typowałem wygraną rosjanina ale zobaczylem rewelacyjną grę juana carlosa i to on jest wg mnie zdecydowanym faworytem w finale... typuje 3:0 dla jcfa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
V. Williams - S.Williams 1 1.75 Wyzsza z siostr z Willimas potrzebuje wiecej snu, i dostala go - jej mecz trwal niecala godzine. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Inna sprawa to jej przeciwnik. ALe dla mnie 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Szukam stron z H2H kobiet, jak macie cos to podrzuccie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Oryginalnie wysłał Lamberciak: [qb]Jutro przewiduję następujące rozstrzygnięcia:
Coria-Acasuso 1 (niezła forma Corii plus bilans meczów między tymi panami 3:1 dla Giziermo)
Galimberti-Melzer 2 (Jurgen łoi wszystkich bez straty seta, więc i z Giorgio powinien sobie poradzić)
Dent-Ancic 1 (Taylor radzi sobie na szybkich nawierzchniach całkiem znośnie, wygra i tu)
Proszę o komentarze i dalsze propozycje. Pozdrawiam.[/qb] Jak się okzało część meczów w Surbitonie rozegrano już dziś, a Dent zmiótł Ancica :-). Co myślicie o poniższych spotkaniach? K. Carlsen - W. Moodie (skąd ten gość się wziął??) T. Dent - J. Morrison J. Novak - J. Lisnard L. Horna - Z. Krajan no i finał debla FO: Kafel/Haarhuis-Knowles/Nestor
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Ludzie, co wam się stało. Nie spać! Typować!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jutro finały challangerów:
Novak-Coria Melzer-Horna Moodie-Morrison
Co myślicie o tych meczach, no i o finale deblów i mixta FO?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
I jeszcze moje typy:
Novak-Coria 1 Melzer-Horna 2 Moodie-Morrison 2
Bovia/Knowles-Bryan/Bryan 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
kolego z deblami ci sie pomylily nazwiska , a meczach wyzej typuje nowaka, moodie i melzera
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
hmm wycofuje sie z kazdego wyzej wymienionego meczu. na dzis proponuje tylko ferrero do rozpisu 3-0 lub 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
A ja na dzis proponowalbym debla Rauno/Suarez sa w swietnej formie i juz w tym roku pokazaly ze sa lepsze od ray/stub a kurs 2.05 w stsie calkiem zachecajajcy
POzdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał borsuk: [qb]Szukam stron z H2H kobiet, jak macie cos to podrzuccie.[/qb] Nie wiem czy o to Ci chodzi ale troche jest na www.tipgol.com [ tipgol.com] Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb] Oryginalnie wysłał borsuk: [qb]Szukam stron z H2H kobiet, jak macie cos to podrzuccie.[/qb] Nie wiem czy o to Ci chodzi ale troche jest na www.tipgol.com [ tipgol.com] Wojtek[/qb] Thnx, ale nie do konca o to mi chodzi. Mialem na mysli porownanie (na tipgol z tego co widzialem sa wymienione wszystkie pojedynki), cos takiego jak jest np na www.atptour.com [ atptour.com] - tylko ja szukam compare kobiet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, Wszystkie znaki na niebie i ziemi jednym głosem krzyczą- Roland Garros wygra Hiszpan !!! To i my wiemy, ale który ? Wszystko jest po stronie młodego Ferrero. Nienaganne, w miare stabilne podanie, jego najmocniejsza broń fore hand funkcjonuje bez zarzutu. To właśnie ten element jest kluczem do zwycięstwa. Z jego fore handem nie mógł sobie poradzić ani Agassi ( ku mojemu zaskoczeniu (sic) ?!...)ani Safin co było do przewidzenia. Do tego dochodzi szybka wręcz agresywna piłka, poprawna nienaganna technika i co spaja te wszystkie elementy w bezlitosnego killera clayu jego psychika. Ferrero w spotkaniu z Agassim przy schodzeniu z kortu wymuszonym deszczem miał twarz uśmiechniętą, wyluzowany i beztroski mlodzieniec, który miał już praktycznie pierwszego seta w kieszeni z żywą legendą tenisa. I taki właśnie jest Ferrero, pewny swojej siły beszczelnie skuteczny w najwłaściwszych momentach spotkania i bez żadnych emocji dobijający przeciwnika szybko i pcha się na usta słowo bezboleśnie ale to nie zgodne z prawdą- bardzo boleśnie. Jego przeciwnicy są bezradni, trzymając się jego back handowej strony liczą na jego błędy. A tu nic, jego beack hand jest całkiem poprawny, skróty, loby wszystko funkcjonuje. Nie widzę, jak Costa może przy takiej dyspozycji pokonać Ferrero. Myślę, że Ferrero nie da starszemu koledze nawet ugrać seta. Obym się mylił, na zakończenie kariery Costa może zdobyć tytuł na którym mu od lat zależy najbardziej, być może to spowoduje taką grę , która powali młodego Juana. życzę mu tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
No i stało się... Costa zwycięzcą Roland Garros 2002. Może i dobrze się stało, że zadufany w sobie "dzieciak" dostał srogie lanie od solidnego weterana. Inna rzecz, że kasa przepadła... echh.. No nic, trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty. Oto typy na turniej Gerry Weber Open:
Sampras-Stoliarov 1 D. Norman - Prinosil 2 Youzhny - Santoro 1 Moya - Koubek 1 Ljubicic - Sanguinetti 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Śledzę te forum od około 1 roku i często analizuje typy zwłaszcza z tenisa a nie ukrywam że po analizie wiele z nich wykorzystuje. Dzisiaj akurat postawiłem na Ferrero i był to typ na tak zwane 100% przekonania, niestety Ferrero grał dzisiaj bardzo dziwnie. Przegrałem 250 zł wygrane wczoraj na siostrach Viliams Miejmy nadzieje,że jutro będzie lepiej życze wysokich wygranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Widzieliśta nasza polska baba na 1 miejscu. Szkoda że tylko w konkursie. Swoją drogą szkoda że tu nie typuje. GO GO GO OLA!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|