Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#113672 13/06/2002 14:43
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Pare meczy nad ktorymy warto sie zastanowic i cos z nich wybrac:

Arthurs 1 :5gw:
Gambil 1 :3gw:
Pavel 1 :3gw:
Safina 1 :5gw:
Gross 1 :4gw:
Ogorodov 1 :5gw:
Knowles/Nestor 1 /debel/ :4gw:
Prinosil/Rikl 1 /debel/ :5gw:

Bonus: Unibet
#113673 13/06/2002 14:48
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Oniegin nie musisz podawac tych stron poniewaz gwarantuje ci iz kazda osoba tutaj ma strony H2H.[/qb]
chyba jednak nie znaja skoro stawiaja jak stawiaja
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#113674 13/06/2002 15:03
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Do Oniegina - jakbys takie info wysunal przed pojedynkiem (Mirnyj-Sluiter)to moze ostrzeglo by to ludzi przed graniem tego spotkania tak pewnie (ja nie ukrywam, ze tez gralem mocno Maxa), a po fakcie to mozna przytoczyc wiele fajnych statystyk (nie zawsze na sprawdzenie wszystkiego jest czas), ale bylo by bardzo milo zebys czesciej sie dzielil wczesniej przed pojedynkami statystykami i swoimi sugestiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#113675 13/06/2002 15:09
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ja na dzis proponuje :
Bhupathi/Mirnyi-Kitinov/Landsb. 1 1,35
Philippoussis - Ferreira W. 1 1,70
Spadea - Lee H.T. 1 1,65
Federer - Prinosil 1 1,40
a z mniej oczywistych postawilbym na Youzhny-ja w starciu z Pavelem

#113676 13/06/2002 15:24
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
ja rowniez nie mam czasu, aby sledzic kazdy ruch pytona i raftera hehe. oto moj typ na dzisaj:
federer-prinosil typ:2 @2.9 w totomixie

pozdrawiam Stein

#113677 13/06/2002 15:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Oniengin, stawiaj caly czas stosujac H2H, a z pewnoscia dobrze Ci to nie wyjdzie. Aczkolwiek oczywiscie ma to jakies znaczenie, kto komu pasuje, ale tenis to taka dyscyplina, ze liczy sie aktualna forma niz historyczne wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

dzis wybralem na singla
B]Philippousis - Ferreira 1[/b]

a co do Maxa, coz zdarza sie...trzeba bylo stawiac single to bym wam jeden kupon zepsul, a inne weszly, a tak...? POZDROWIENIA

#113678 13/06/2002 16:15
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał Pyton:
[qb]Oniengin, stawiaj caly czas stosujac H2H, a z pewnoscia dobrze Ci to nie wyjdzie. Aczkolwiek oczywiscie ma to jakies znaczenie, kto komu pasuje, ale tenis to taka dyscyplina, ze liczy sie aktualna forma[/qb]
aktualna forma?
no to max nie (i nie byl) jest w najwyzszej formie hehe
Pyton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdrawiam Stein

#113679 13/06/2002 16:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Oniegin skoro jestes taki madry to zobaczymy jak sie sprawdzi twoj typ federera z prinoslilem .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#113680 13/06/2002 16:42
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Oniegin udzielaj sie czesciej na forum , to my zaczniemy sledzic twoje typy, a poza tym jak trafisz dzis Prinosila to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie
pozdrowionka

#113681 13/06/2002 17:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Federer 6:2 6:4....Oniegin jesli masz sie tak udzielac to ja bardzo dziekuje ale lepieje nie udzielaj sie wcale tak jak sie spodziewalem twoj typ byl smieszny ale myslalem ze czyms nas zaskoczysz...Aha i te strony dzieki ktorym wymysliles ten "super mecz"to wywal do kosza najlepiej...i nie podwazaj typow innych bo to twoje sa beznadziejne i tu jest zasada ze jesli ktos nie tarfi jakiegos meczu to sie z niego nie smieje bo kazdemu sie moze trafic ale ciebie musze wysmiac sorry...

#113682 13/06/2002 17:48
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Oniegin udzielaj sie czesciej na forum , to my zaczniemy sledzic twoje typy, a poza tym jak trafisz dzis Prinosila to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie
pozdrowionka[/qb]
no to piwa nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2-6 4-6
czekam na krytyke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam Stein

#113683 13/06/2002 22:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Set Fisher:
[qb]Ponownie zapraszam na stronkę http://www.tennispicks.com/ .

[/qb]
Trzeci raz Fisher nie musiałeś powtarzać - efekty już widać. Myślę że już niebawem ktoś z Polski pojawi się na 1 miejscu zamiast Profara , który podał 1 trafny typ i jakoś dalej się nie kwapi.

Szkoda że nie można zobaczyć przed skończeniem spotkań jak typowali pozostali - przynajmniej mi nie udało się tego znaleźć

Pozdrawiam

#113684 13/06/2002 23:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
Kuba stane w obronie oniegina - znam go i wiem ze jest na rowni z Toba a moze nawet i lepszy...

#113685 13/06/2002 23:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Kafel spoko ale po co krytykuje innych?Najpierw mu wytlumacz na jakich zasadach to wszystko dziala a potem niech sie wypowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Po co sie wysmiewac z ninnych ?Nie widze w tym jakiegokolwiek sensu...Nie lepiej podac typ uzasadnic go i jesli nie wjedzie to trudno?Po co od razu wysmiewac sie?!Z checia poczytam typy kazdego kafel ja tez sie staram podawac dobre typy i nie mowie ze zawsze mi sie udaje ale ja z nikogo sie nie wysmiewam:)A wiec Oniegin udzielja sie tylko nie smiej sie jak komus cos nie wejdzie bo nikt nie jest idealny!Pozdrawiam i zapraszam na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#113686 14/06/2002 02:20
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
A poza tym w H2H wychodzilo w bilansie 2-0 dla Federera ( w tym 1-0 na Grassie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#113687 14/06/2002 14:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
dlr/reev schw/woe 1 1.75

#113688 14/06/2002 15:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Ja na dzis zagrałem 4 pary:

1) Fereira - Sluiter 1
Zagrałem na Bura poniewaz uważam ze dysponuje lepszymi umiejetnościami technicznymi niz Holender, choć wczoraj Sluiter zagrał tylko 4 gemy a Wayne 3 sety ale nie sadzę żeby to miało decydujace znaczenie. Technika wygra.
2) Arturs - Schalken 2
Postawiłem na Holendra ponieważ sądzę,że wygra z Australijczykiem choć gra na trawie u członków brytyjskiej wspólnoty stoi na wysokim poziomie, ale Holendrzy tez maja turniej na trawie w den bosch i grac umieja.
3) Kiefer - Poop 2
Wydaje mi sie ze wygrana Kiefera z Samprasem zmieniła wartość Nicolasa u buków, przeciez on jest cienki jak barszcz, Alexander w 2000 roku doszedł do ćwierćfinału w Wimbledonie i lepiej gra od Kiefera na trawie. Uważam ze Nicolas to typowy ceglista a nie grasowiec.
4) Hewitt - T.Martin 1
Pomimo szacunku dla wiekowego amerykanina uważam ze Hewitt to wygra choć nie jestem pewien czy da rade w finale Henmanowi. Widac że gra na trawie jest jedną z ulubionych Leytona.

A co do Henmana kurs 1,15 mnie odtraszył.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.

#113689 14/06/2002 15:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Moje typy na dziś:

Mikaelian
Dokic
Johanson
Ferreira
Krajan

Z mniej pewnych :

Raymond
Hewitt
Kiefer

Pawka - nie mogę sie z Tobą zgodzić co do kiefera - on wygral ten turniej w 99 roku, poza tym on lubi szybkie nawierzchnie , a na clayu jest wlaśnie cienki jak barszcz!
Nie twierdzę ze jest dzis pewniakiem , ale Popp mial Wimbledon 2 lata temu i nic nie pokazal ani wcześniej , ani później, więc.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Maciejev z Sosnowca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#113690 14/06/2002 15:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!!!
Ostatnio troche mnie zabolalo ciut $$$ przez Maxa i Philippousisa, ale coz... gramy dalej

Arthurs - Schalken 2 schalken jest lepszym graczem technicznie i powinien uporac sie z Arthursem, a poza tym Holendrzy sa dobrzy w trawie i na trawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Poza tym to chyba Hewitt i Ferreira powinni spokojnie wygrac, choc stawki sa niespecjalne. POZDRAWIAM

#113691 14/06/2002 17:10
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]
Szkoda że nie można zobaczyć przed skończeniem spotkań jak typowali pozostali - przynajmniej mi nie udało się tego znaleźć

Pozdrawiam[/qb]
Dziękuję wszystkim za odzew. Góra tabeli powinna być niebawem biało-czerwona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Co do samego softwaru to rzeczywiście szkoda że nie widać bieżących picków, poza tym mnie przeszkadza to, że po obstawieniu od razu odejmuje nam z bieżącej puli przez co spada się czasowo w klasyfikacji. Mam nadzieję że doczekamy się tam konkursu z nagrodami. Pozdrawiam fanów tenisa, dla nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, forty, latajaca_holenderka, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,383 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,740
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1