|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Pare meczy nad ktorymy warto sie zastanowic i cos z nich wybrac:
Arthurs 1 :5gw: Gambil 1 :3gw: Pavel 1 :3gw: Safina 1 :5gw: Gross 1 :4gw: Ogorodov 1 :5gw: Knowles/Nestor 1 /debel/ :4gw: Prinosil/Rikl 1 /debel/ :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał kuba81: [qb]Oniegin nie musisz podawac tych stron poniewaz gwarantuje ci iz kazda osoba tutaj ma strony H2H.[/qb] chyba jednak nie znaja skoro stawiaja jak stawiaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Do Oniegina - jakbys takie info wysunal przed pojedynkiem (Mirnyj-Sluiter)to moze ostrzeglo by to ludzi przed graniem tego spotkania tak pewnie (ja nie ukrywam, ze tez gralem mocno Maxa), a po fakcie to mozna przytoczyc wiele fajnych statystyk (nie zawsze na sprawdzenie wszystkiego jest czas), ale bylo by bardzo milo zebys czesciej sie dzielil wczesniej przed pojedynkami statystykami i swoimi sugestiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ja na dzis proponuje : Bhupathi/Mirnyi-Kitinov/Landsb. 1 1,35 Philippoussis - Ferreira W. 1 1,70 Spadea - Lee H.T. 1 1,65 Federer - Prinosil 1 1,40 a z mniej oczywistych postawilbym na Youzhny-ja w starciu z Pavelem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215 |
ja rowniez nie mam czasu, aby sledzic kazdy ruch pytona i raftera hehe. oto moj typ na dzisaj: federer-prinosil typ:2 @2.9 w totomixie
pozdrawiam Stein
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oniengin, stawiaj caly czas stosujac H2H, a z pewnoscia dobrze Ci to nie wyjdzie. Aczkolwiek oczywiscie ma to jakies znaczenie, kto komu pasuje, ale tenis to taka dyscyplina, ze liczy sie aktualna forma niz historyczne wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
dzis wybralem na singla B]Philippousis - Ferreira 1[/b]
a co do Maxa, coz zdarza sie...trzeba bylo stawiac single to bym wam jeden kupon zepsul, a inne weszly, a tak...? POZDROWIENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał Pyton: [qb]Oniengin, stawiaj caly czas stosujac H2H, a z pewnoscia dobrze Ci to nie wyjdzie. Aczkolwiek oczywiscie ma to jakies znaczenie, kto komu pasuje, ale tenis to taka dyscyplina, ze liczy sie aktualna forma[/qb] aktualna forma? no to max nie (i nie byl) jest w najwyzszej formie hehe Pyton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam Stein
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Oniegin skoro jestes taki madry to zobaczymy jak sie sprawdzi twoj typ federera z prinoslilem .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oniegin udzielaj sie czesciej na forum , to my zaczniemy sledzic twoje typy, a poza tym jak trafisz dzis Prinosila to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie pozdrowionka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Federer 6:2 6:4....Oniegin jesli masz sie tak udzielac to ja bardzo dziekuje ale lepieje nie udzielaj sie wcale tak jak sie spodziewalem twoj typ byl smieszny ale myslalem ze czyms nas zaskoczysz...Aha i te strony dzieki ktorym wymysliles ten "super mecz"to wywal do kosza najlepiej...i nie podwazaj typow innych bo to twoje sa beznadziejne i tu jest zasada ze jesli ktos nie tarfi jakiegos meczu to sie z niego nie smieje bo kazdemu sie moze trafic ale ciebie musze wysmiac sorry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]Oniegin udzielaj sie czesciej na forum , to my zaczniemy sledzic twoje typy, a poza tym jak trafisz dzis Prinosila to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie pozdrowionka[/qb] no to piwa nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2-6 4-6 czekam na krytyke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam Stein
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Trzeci raz Fisher nie musiałeś powtarzać - efekty już widać. Myślę że już niebawem ktoś z Polski pojawi się na 1 miejscu zamiast Profara , który podał 1 trafny typ i jakoś dalej się nie kwapi. Szkoda że nie można zobaczyć przed skończeniem spotkań jak typowali pozostali - przynajmniej mi nie udało się tego znaleźć Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
Kuba stane w obronie oniegina - znam go i wiem ze jest na rowni z Toba a moze nawet i lepszy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Kafel spoko ale po co krytykuje innych?Najpierw mu wytlumacz na jakich zasadach to wszystko dziala a potem niech sie wypowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Po co sie wysmiewac z ninnych ?Nie widze w tym jakiegokolwiek sensu...Nie lepiej podac typ uzasadnic go i jesli nie wjedzie to trudno?Po co od razu wysmiewac sie?!Z checia poczytam typy kazdego kafel ja tez sie staram podawac dobre typy i nie mowie ze zawsze mi sie udaje ale ja z nikogo sie nie wysmiewam:)A wiec Oniegin udzielja sie tylko nie smiej sie jak komus cos nie wejdzie bo nikt nie jest idealny!Pozdrawiam i zapraszam na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
A poza tym w H2H wychodzilo w bilansie 2-0 dla Federera ( w tym 1-0 na Grassie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Ja na dzis zagrałem 4 pary:
1) Fereira - Sluiter 1 Zagrałem na Bura poniewaz uważam ze dysponuje lepszymi umiejetnościami technicznymi niz Holender, choć wczoraj Sluiter zagrał tylko 4 gemy a Wayne 3 sety ale nie sadzę żeby to miało decydujace znaczenie. Technika wygra. 2) Arturs - Schalken 2 Postawiłem na Holendra ponieważ sądzę,że wygra z Australijczykiem choć gra na trawie u członków brytyjskiej wspólnoty stoi na wysokim poziomie, ale Holendrzy tez maja turniej na trawie w den bosch i grac umieja. 3) Kiefer - Poop 2 Wydaje mi sie ze wygrana Kiefera z Samprasem zmieniła wartość Nicolasa u buków, przeciez on jest cienki jak barszcz, Alexander w 2000 roku doszedł do ćwierćfinału w Wimbledonie i lepiej gra od Kiefera na trawie. Uważam ze Nicolas to typowy ceglista a nie grasowiec. 4) Hewitt - T.Martin 1 Pomimo szacunku dla wiekowego amerykanina uważam ze Hewitt to wygra choć nie jestem pewien czy da rade w finale Henmanowi. Widac że gra na trawie jest jedną z ulubionych Leytona.
A co do Henmana kurs 1,15 mnie odtraszył. Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Moje typy na dziś:
Mikaelian Dokic Johanson Ferreira Krajan
Z mniej pewnych :
Raymond Hewitt Kiefer
Pawka - nie mogę sie z Tobą zgodzić co do kiefera - on wygral ten turniej w 99 roku, poza tym on lubi szybkie nawierzchnie , a na clayu jest wlaśnie cienki jak barszcz! Nie twierdzę ze jest dzis pewniakiem , ale Popp mial Wimbledon 2 lata temu i nic nie pokazal ani wcześniej , ani później, więc.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Maciejev z Sosnowca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam!!! Ostatnio troche mnie zabolalo ciut $$$ przez Maxa i Philippousisa, ale coz... gramy dalej
Arthurs - Schalken 2 schalken jest lepszym graczem technicznie i powinien uporac sie z Arthursem, a poza tym Holendrzy sa dobrzy w trawie i na trawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Poza tym to chyba Hewitt i Ferreira powinni spokojnie wygrac, choc stawki sa niespecjalne. POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Oryginalnie wysłał Kura: [qb] Szkoda że nie można zobaczyć przed skończeniem spotkań jak typowali pozostali - przynajmniej mi nie udało się tego znaleźć
Pozdrawiam[/qb] Dziękuję wszystkim za odzew. Góra tabeli powinna być niebawem biało-czerwona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Co do samego softwaru to rzeczywiście szkoda że nie widać bieżących picków, poza tym mnie przeszkadza to, że po obstawieniu od razu odejmuje nam z bieżącej puli przez co spada się czasowo w klasyfikacji. Mam nadzieję że doczekamy się tam konkursu z nagrodami. Pozdrawiam fanów tenisa, dla nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|