Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#113798 28/05/2002 17:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Eurosport pokazuje to co się dzieje na korcie centralnym, ewentualnie na "Suzanne Lenglen", tak więc na te mecze bym nie liczył.

Bonus: Unibet
#113799 28/05/2002 17:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam wszystkich:)

Moim zdaniem srichapan w 3 setach ogra dzisiaj sluitera który nie wygrał w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu. Po za tym srichaphan ogrywał w tym sezonie naprawdę dużo lepszych tenisistów niż sluiter.
P.S. kto przyjmuje zakłądy live???

pozdrawiam:)

#113800 28/05/2002 17:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał młokos:
[qb]witam wszystkich:)

Moim zdaniem srichapan w 3 setach ogra dzisiaj sluitera który nie wygrał w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu. Po za tym srichaphan ogrywał w tym sezonie naprawdę dużo lepszych tenisistów niż sluiter.
P.S. kto przyjmuje zakłądy live???

pozdrawiam:)[/qb]
młokos faktycznie ogrywał ale nie na clayu... dla mnie sluiter jest faworytem

#113801 28/05/2002 17:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
W Gamebookers na przykład na dziś są dwa:
Santoro-Norman
Grosjean-Clavet
Choć biorąc pod uwagę przerwy z powodu deszczu to obstawianie live będzie masakryczne.

#113802 28/05/2002 17:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
juan carlos czy mógłbyś wytłumaczyć dlaczego sluiter jest dla ciebie faworytem?Chciałbym grubo zagrać ten kupon i możę zmienie zdanie:)

#113803 28/05/2002 17:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Dla mnie też Sluiter jest zdecydowanym faworytem. Tajlandczyk ostatni mecz na korcie ziemnym wygrał 2 maja 2000 roku, czyli ponad 2 lata temu ...

Młokos jak chcesz chętnie ci Srichaphana w P2P wystawię. 2.60 może być ?!

#113804 28/05/2002 17:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Aha i nie jest prawdą, że Sluiter nie wygrał w tym sezonie żadnego meczu. Grał niewiele po większych turniejach (gdzie rzeczywiście wszystko przegrał), ale grał też sporo challengerów, głównie na clay-u, gdzie radził sobie bardzo dobrze (wygrał trzy z nich - w Lubece, Hamburgu i Tunisie).

#113805 28/05/2002 18:05
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]Aha i nie jest prawdą, że Sluiter nie wygrał w tym sezonie żadnego meczu. Grał niewiele po większych turniejach (gdzie rzeczywiście wszystko przegrał), ale grał też sporo challengerów, głównie na clay-u, gdzie radził sobie bardzo dobrze (wygrał trzy z nich - w Lubece, Hamburgu i Tunisie).[/qb]
Lubeka=Twarda nawierzchnia
Hamburg=Hala
Tunis=Clay

Turniej w Lubece byl grany 3.2.2002 i turniej w Hamburgu 2.3.2002 czyli poczatek roku a wtedy sie raczej claye nie graja te zaczynaja najczesciej az w Kwietniu.

#113806 28/05/2002 18:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
co sądzicie o coutelocie???

#113807 28/05/2002 18:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]
Lubeka=Twarda nawierzchnia
Hamburg=Hala
Tunis=Clay

Turniej w Lubece byl grany 3.2.2002 i turniej w Hamburgu 2.3.2002 czyli poczatek roku a wtedy sie raczej claye nie graja te zaczynaja najczesciej az w Kwietniu.[/qb]
Masz rację Draku, zrobiłem trochę zbyt duży "skrót myślowy". Chodziło mi o to, że nie jest prawdą, iż Sluiter wszystko przegrywał w tym roku, bo wygrał aż 3 challengery. A na kortach ziemnych też grał nieźle, oprócz zwycięstwa w Tunisie wygrał też np. kwalifikacje do turnieju Masters w Monachium.

#113808 28/05/2002 18:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał młokos:
[qb]juan carlos czy mógłbyś wytłumaczyć dlaczego sluiter jest dla ciebie faworytem?Chciałbym grubo zagrać ten kupon i możę zmienie zdanie:)[/qb]
sluiter to jest bardzo dziwny gracz bo nieobliczalny... clay to może nie jest jego specjalność, ale na tej nawierzchni przeciwnik po prostu się gubi... po prostu wygląda jak bezbronne pisklę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#113809 28/05/2002 18:31
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Uq$...wiem,wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jedno jest pewne Srichaphan jezeli ma podczas roku jakas zwyzke formy to raczej na twardej nawierzchni,clay mu nie pasuje.Zrobil jakies male wyniki na nim poczatkiem roku 2000,ale jest on typowym graczem od twardych nawierzchni.
Sluiterowi wydaje mi sie ze takze pasuja raczej twarde nawierzchnie,ale na clayu raczej gra lepiej od Srichaphana i osiaga na tej nawierzchni lepsze wyniki.

#113810 28/05/2002 18:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]Uq$...wiem,wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jedno jest pewne Srichaphan jezeli ma podczas roku jakas zwyzke formy to raczej na twardej nawierzchni,clay mu nie pasuje.Zrobil jakies male wyniki na nim poczatkiem roku 2000,ale jest on typowym graczem od twardych nawierzchni.
Sluiterowi wydaje mi sie ze takze pasuja raczej twarde nawierzchnie,ale na clayu raczej gra lepiej od Srichaphana i osiaga na tej nawierzchni lepsze wyniki.[/qb]
byłem pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#113811 28/05/2002 19:02
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
juan...tak..o 2 sekundy... :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#113812 28/05/2002 19:08
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
No i Tim wygrał... zaraza... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Teraz dopiero żal tego pierwszego seta. Nic to, czekamy na dalsze niespodzianki ;-)). Gratulacje tym którzy zaufali Henmanowi.

#113813 28/05/2002 19:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Brzydki deszcz psuje piękny turniej :rolleyes: . Czemu redaktorzy Eurosportu uparli się na tenis damski, dla mnie jest on o wiele mnie ciekawy niż męski (właściwie on mnie nudzi, chyba że gra Anna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#113814 28/05/2002 20:02
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
Witam
Chela prze.....dolił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#113815 28/05/2002 20:04
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Tak, Chela przegrał i to niezwykle frajersko (ciężko zliczyć ile gemów przegrał, prwadząc wcześniej 40:0...). Dla mnie to większa niespodzianka niż porażka Blanco.

#113816 28/05/2002 20:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wlasnie wpisalem CHele na moja czarna liste. Przegralem dzisiaj przez niego ladna kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
zjebal mi dzisiaj caly dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Trzeba teraz szykowac sie na jutrzejsze mecze bo napewno nie zdarza rozegrac wszystkich dzisiaj przez ten deszcz...

#113817 28/05/2002 21:27
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
Przepraszam wszystkich ale jestem debilem; czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak się czyta wyniki w tenisa (kto tam wygrywa kto przegrywa, chodzi o te cyferki) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1