|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Eurosport pokazuje to co się dzieje na korcie centralnym, ewentualnie na "Suzanne Lenglen", tak więc na te mecze bym nie liczył.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam wszystkich:)
Moim zdaniem srichapan w 3 setach ogra dzisiaj sluitera który nie wygrał w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu. Po za tym srichaphan ogrywał w tym sezonie naprawdę dużo lepszych tenisistów niż sluiter. P.S. kto przyjmuje zakłądy live???
pozdrawiam:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał młokos: [qb]witam wszystkich:)
Moim zdaniem srichapan w 3 setach ogra dzisiaj sluitera który nie wygrał w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu. Po za tym srichaphan ogrywał w tym sezonie naprawdę dużo lepszych tenisistów niż sluiter. P.S. kto przyjmuje zakłądy live???
pozdrawiam:)[/qb] młokos faktycznie ogrywał ale nie na clayu... dla mnie sluiter jest faworytem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
W Gamebookers na przykład na dziś są dwa: Santoro-Norman Grosjean-Clavet Choć biorąc pod uwagę przerwy z powodu deszczu to obstawianie live będzie masakryczne.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
juan carlos czy mógłbyś wytłumaczyć dlaczego sluiter jest dla ciebie faworytem?Chciałbym grubo zagrać ten kupon i możę zmienie zdanie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Dla mnie też Sluiter jest zdecydowanym faworytem. Tajlandczyk ostatni mecz na korcie ziemnym wygrał 2 maja 2000 roku, czyli ponad 2 lata temu ...
Młokos jak chcesz chętnie ci Srichaphana w P2P wystawię. 2.60 może być ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Aha i nie jest prawdą, że Sluiter nie wygrał w tym sezonie żadnego meczu. Grał niewiele po większych turniejach (gdzie rzeczywiście wszystko przegrał), ale grał też sporo challengerów, głównie na clay-u, gdzie radził sobie bardzo dobrze (wygrał trzy z nich - w Lubece, Hamburgu i Tunisie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał uQ$: [qb]Aha i nie jest prawdą, że Sluiter nie wygrał w tym sezonie żadnego meczu. Grał niewiele po większych turniejach (gdzie rzeczywiście wszystko przegrał), ale grał też sporo challengerów, głównie na clay-u, gdzie radził sobie bardzo dobrze (wygrał trzy z nich - w Lubece, Hamburgu i Tunisie).[/qb] Lubeka=Twarda nawierzchnia Hamburg=Hala Tunis=Clay Turniej w Lubece byl grany 3.2.2002 i turniej w Hamburgu 2.3.2002 czyli poczatek roku a wtedy sie raczej claye nie graja te zaczynaja najczesciej az w Kwietniu.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
co sądzicie o coutelocie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał Drak: [qb] Lubeka=Twarda nawierzchnia Hamburg=Hala Tunis=Clay
Turniej w Lubece byl grany 3.2.2002 i turniej w Hamburgu 2.3.2002 czyli poczatek roku a wtedy sie raczej claye nie graja te zaczynaja najczesciej az w Kwietniu.[/qb] Masz rację Draku, zrobiłem trochę zbyt duży "skrót myślowy". Chodziło mi o to, że nie jest prawdą, iż Sluiter wszystko przegrywał w tym roku, bo wygrał aż 3 challengery. A na kortach ziemnych też grał nieźle, oprócz zwycięstwa w Tunisie wygrał też np. kwalifikacje do turnieju Masters w Monachium.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał młokos: [qb]juan carlos czy mógłbyś wytłumaczyć dlaczego sluiter jest dla ciebie faworytem?Chciałbym grubo zagrać ten kupon i możę zmienie zdanie:)[/qb] sluiter to jest bardzo dziwny gracz bo nieobliczalny... clay to może nie jest jego specjalność, ale na tej nawierzchni przeciwnik po prostu się gubi... po prostu wygląda jak bezbronne pisklę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Uq$...wiem,wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jedno jest pewne Srichaphan jezeli ma podczas roku jakas zwyzke formy to raczej na twardej nawierzchni,clay mu nie pasuje.Zrobil jakies male wyniki na nim poczatkiem roku 2000,ale jest on typowym graczem od twardych nawierzchni. Sluiterowi wydaje mi sie ze takze pasuja raczej twarde nawierzchnie,ale na clayu raczej gra lepiej od Srichaphana i osiaga na tej nawierzchni lepsze wyniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał Drak: [qb]Uq$...wiem,wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jedno jest pewne Srichaphan jezeli ma podczas roku jakas zwyzke formy to raczej na twardej nawierzchni,clay mu nie pasuje.Zrobil jakies male wyniki na nim poczatkiem roku 2000,ale jest on typowym graczem od twardych nawierzchni. Sluiterowi wydaje mi sie ze takze pasuja raczej twarde nawierzchnie,ale na clayu raczej gra lepiej od Srichaphana i osiaga na tej nawierzchni lepsze wyniki.[/qb] byłem pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
juan...tak..o 2 sekundy... :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
No i Tim wygrał... zaraza... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Teraz dopiero żal tego pierwszego seta. Nic to, czekamy na dalsze niespodzianki ;-)). Gratulacje tym którzy zaufali Henmanowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Brzydki deszcz psuje piękny turniej :rolleyes: . Czemu redaktorzy Eurosportu uparli się na tenis damski, dla mnie jest on o wiele mnie ciekawy niż męski (właściwie on mnie nudzi, chyba że gra Anna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215 |
Witam Chela prze.....dolił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Tak, Chela przegrał i to niezwykle frajersko (ciężko zliczyć ile gemów przegrał, prwadząc wcześniej 40:0...). Dla mnie to większa niespodzianka niż porażka Blanco.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wlasnie wpisalem CHele na moja czarna liste. Przegralem dzisiaj przez niego ladna kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> zjebal mi dzisiaj caly dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Trzeba teraz szykowac sie na jutrzejsze mecze bo napewno nie zdarza rozegrac wszystkich dzisiaj przez ten deszcz...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345 |
Przepraszam wszystkich ale jestem debilem; czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak się czyta wyniki w tenisa (kto tam wygrywa kto przegrywa, chodzi o te cyferki) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|