Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
PUCHAR POLSKI 2007 - KIELCE

Rozpiska:

[Linked Image]


Co do składu, która powinna się znaleźć w sobotę w półfinałach... to chyba wszyscy wiemy... co i jak... czyli: Skra,Jastrzębski,Olsztyn,Czewa...

ALE... wink

Kursy można znaleźć, już w unibecie, tak się przedstawiają na chwilę obecną:

[Linked Image]





Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
zwyciezca pucharu polski w jakich rozgrywkach wystartuje ???

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by Luc Nilis
zwyciezca pucharu polski w jakich rozgrywkach wystartuje ???
Ligi Mistrzow, wiec wszyscy traktuja bardzo powaznie Puchar

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
wwwszędzie patrzyłem i nieznalazłem nigdzie ze będą jaiś mecz dziś transmitować , moze się mylę?????

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Originally Posted by wojbest
wwwszędzie patrzyłem i nieznalazłem nigdzie ze będą jaiś mecz dziś transmitować , moze się mylę?????

nie beda... podziekujmy Robertowi K.

Jutrzejsze polfinaly na TVP Sport ktora dociera (moze sie myle) do 5%-10% kibicow. Final na TVP otwartej w niedziele. Chociaz tyle...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Jakies info o skladach macie bo trzeba lekko na niespodzianki pograc. Mostostal wyglada smakowicie w play offach walcza jak rowny z rownym, to moze powalczy i ze Skra. Jakies handi jak wystawia zagram napewno. Domex mysle ze sobie z Rzeszowem poradzi, a co do reszty nie potrafie ugryzc Olsztyna chlopkai mierza w mistrza Polski,a zdrugiej strony Warszawa która juz w tym sezonie sobie pomierzyła:))

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Dlaczego mówisz o niespodziankach chyba łatwiejsza droga do wygrania pucharu i grania w LM niż do wygrania MP.
Skra ma odpuścić ?? Na takie Jastrzębie to Mostostal jest silny ale na Skre? Widziałeś ich kryzys w tym sezonie(nie liczę LM)?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Originally Posted by Rafik 25
Dlaczego mówisz o niespodziankach chyba łatwiejsza droga do wygrania pucharu i grania w LM niż do wygrania MP.
Skra ma odpuścić ?? Na takie Jastrzębie to Mostostal jest silny ale na Skre? Widziałeś ich kryzys w tym sezonie(nie liczę LM)?
dokładnie, zgadzam się z Tobą, żadna z drużyn nie odpuści, bo dużo łatwiejsza droga jest wygrać Puchar Poslki niz zdobyć Mistrzostwo Polski i tu będzie walkna całego, nie bedzie mowy o odpuszcaniu , co do Skry to nie widzę możliwosci porażki, Mostostal walczy z jastrzębiem ale oglądałem te mecze to raczej Jastzrębie ni gra na swoim poziomie, na ten czas Skra jest dużo lepsza niż Jastrzębie i nie ma co porównywać gry mostostalu z jastrzębiem przeciw chyba przylym Mistrzom Polski, ja gram : jastrzębie, Skra i PZU a czewę chyba odpuszczę wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
Prawa do transmisji wykupiła TVP i poza finałem, który pokarze wg planów w niektórych regionalnych stacjach będzie półfinał na tvp sport jak napisał Gomes. Porażka, bo za sprawą tego że zdobywaca będzie gral w LM, na pewno nikt (mam na mysli wielką czwórkę) nie będzie sobie odpuszczał tego turnieju, a zatem powinien byc ciekawy. Tvp mogła wykorzystać szanse żeby przyciągnąć do siebie widzów ale woli pokazywać jakieś beznadziejne seriale. Podobno od przyszłego sezonu, prawa do transmisji dostanie stacja, która zapewni relacjonowanie całego głównego turnieju.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
Jatrzębiom przyda się na pewno to zwycięstwo 3:0 (25:19, 25:15, 25:16) zarówno w dalszej grze w tym turnieju, jak i zapewne dobrze wpłynie na decydujący mecz play off z Mostostalem.

Trochę się zagapiłem i nie zgrałem 2 pierwszych meczy turnieju ale jeszcze 5 zostało smile

Buk: Betgun

PZU AZS Olsztyn-JWC AZS Politechnika Warszawa 1(-1,5)@1,27

Olsztyn powinien to wygrać 3-0, może 3-1, więc powinno wejść.

Z ostatnim dzisiejszym meczem już trudniej.. U siebie Resovia ugrała 2 sety z Czewo. Ale tutaj, w neutralnej hali, cięzko coś przewidzieć. Z drugiej strony ileż mogą przegrywać z Częstochową?

Wkręt Met AZS Częstochowa-Resovia SSA Rzeszów 2(+1,5)@ 1,85

Ale to będą 2 single..

Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
Więc: Olsztyn-Politechnika 3-2 (25:22, 23:25, 22:25, 25:15, 15:13)
Częstochowa-Rzeszów 3-0 (25:11, 26:24, 30:28)
Lipa
Jutro za to będziemy mieli:
godz. 16:00 BOT Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
godz. 18:30 PZU AZS Olsztyn - AZS Częstochowa

O ile mogę jeszcze coś mówić w kwestii typowania (patrz post wyżej i wyniki w tym) ;), to: BOT będzie faworytem i zobaczymy jakie będą kursy na handi, a co do drugiego meczu, to Olsztyn po tym co dzisiaj pokazał wcale nie jest skazany na wygranie tego meczu. Obydwa mecze powinny być wyrównane (to nic odkrywczego w tej fazie turnieju nie ma już takich rożnic miedzy drużynami jak w ćwiećfinałach)

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
iwosz dzięki za dzisiejsze typy <piwo>

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
siatka Skra Bełchatów - Jastrzębie 1 1.65

Przed nami pierwszy półfinał Pucharu Polski w którym zagra
mistrz i wicemistrz kraju z poprzedniego roku, dla mnie faworytem tego pojedynku jest Skra i kursu spodziewałem sie niższego w okolicach 1.4 jest dośc dużo wyższy ale to dobrze, Skra gra bardzo równo w tym sezonie a Jastrzębie nie gra równo, męczy sie z Mostostalem w playy-off, ale tutaj będzie walka na całego, ja skłaniam sie ku Skrze, dla mnie oni zdobędą Mistrza Polski i Puchar Polski, Skra ma moim zdaniem lepszego rogrywajacego, może i Jastzrębie ma lepszy srodek, choć Fin jest moim zdaniem na takim poziomie jak Pliński czy Kadziewicz, to jedank niewykorzystują tych możlwiości i Ivanomv gra mało srodkiem, gram na Skre bo ciekawym kursie, jak będzie okaze sie potem.

siatka Skra Bełchatów - Jastrzębie 1 1.65 6/10

Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
Sarkazm był niepotrzebny Maciek, bo na mnie odbiło sie to również boleśnie. Trydno było sie spodziewać, że Resovia nie ugra ani 1 seta, a PZU straci 2 z Poiletchniką, nawet wziąwszy pod uwagę te wszystkie powiązania między tymi klubami. To w końcu sport i jakby za każdym razem się wygrywało nie byłoby, gdzie grać..Dziś znowu dam sobie szanse i może uda się choć częśc odrobić. W tym celu będę grał najbezpieczniej jak się da, moim skromnym zdaniem amatora

Buk: Betgun

BOT Skra Bełchatów-KS Jastrzębski Węgiel S.A. 1@1,42

Już bez szaleństw z handi..


PZU AZS Olsztyn-Wkręt Met AZS Częstochowa 2 (+1.5)@1,42

Po wczorajszych meczach trudno wskazać mi faworyta, dlatego myślę, że gra na Czewo z 1.5 stowym handi będzie najbezpieczniejsza.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
nie przejmuj sie iwosz i tak 90 procent z nas graloby tak jak Ty a nie odwrotnie...

dzis gram Belchatow - bez handi, boje sie ze Jastrzebie jednak zacznie sie odradzac, tak jak mowil trener Skry, oni najbardziej sie obawiaja wlasnie Jastrzebia i patrzac na sklady maja racje... jak dla mnie gdyby Jastrzebie gralo teraz z Olsztynem badz Czewa gralbym na nich, w takim wypadku jednak zdecydowanie Bełchatów.. Wlazły wczoraj 27 pkt dzis tez poprowadzi Skrę do finału...

w drugim meczu zagralem Czewe +1,5 w toto-mixie po bardzo atrakcyjnym kursie 1,7... nie wydaje mi sie by Olsztyn, zmeczony wczorajsza batalia, dzis sobie latwo poradzil z Wkrętami smile

pozdrawiam piwo

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
wojbest gdzie o godzinie 10:42 było 1,65 na Skre ?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
w profie było 1,65 tyle ze na 1 set ktory notabene przegrali...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
W milenium było 1,65

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
No to jutro Olsztyn chyba nawet jednego seta nie wytrzyma kondycyjnie smile
Zobacze jutro co wystawia buki ale raczej sie skusze na dokladny wynik, byc moze nawet 3:0 dla Skry.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
No cóż .. nie wiem czy da sie trzy dni z rzędu grać trzy tb i wszystkie wygrac, zwłaszcza że ten ostatni jest ze Skrą ...

W związku z tym :

Skra - AZS Olsztyn typ 1 kurs 1.42 stake 8/10 biuro Unibet

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,705 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,317
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1