Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#114196 28/06/2002 03:14
Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
Na jutro za profem
Mezczyzni:
#1 337 Arthurs-Dent 1 1.52 8/10
#2 334 Philipp.-Kiefer 1 1.5 7/10
#3 333 Rusedski-Roddick 2 1.83 5/10
#4 336 Bastl-Nalbandian 2 1.7 4/10
#5 339 Clement-O.Rochus 1 1.37 8/10

Kobiety:
#1 346 Hantuch.-Matevzic 1 1.12 8/10 (choc radze uwazac na takie pewniaki)
#2 347 Rubin-Panova 1 1.15 9/10(99% pewniak)
#3 342 Mauresmo-Myskina 1 1.55 7/10
#4 344 Capriati-Bedanova 1 1.13 9/10
#5 343 Daniilidou-Oremans 1 1.48 6/10
Pozdr

Bonus: Unibet
#114197 28/06/2002 03:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
patrze i patrze i wszyscy stawiaja na pavla czyzby rzeczywiscie lapentii nie mial szans w tym spotkaniu ...a moze zmienie i postawie na pavla?
hmmm...

#114198 28/06/2002 05:14
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
czwartkowa skutecznosc moja to 70% :eek:
14 meczow oki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 6 w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114199 28/06/2002 05:34
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
moje typy piatkowe:
1.Dokic v. Dechy 1
2.Kafelnikov v. Malisse 1
3.Rusedski v. Roddick 1
4.Krajicek v. Srichaphan 1
5.Bedanova v. Capriati 2
6.Myskina v. Mauresmo 2
7.Philippoussis v. Kiefer 1
8.Callens v. Williams 2
9.Clement v. Rochus 2
10.Rubin v. Panova 2
11.Dent v. Arthurs 2
12.Pierce v. Granville 1
13.Oremans v. Daniilidou 2
14.Bastl v. Nalbandian 2
15.Matevzic v. Hantuchova 2
16.Pavel v. Lapentti 2
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#114200 28/06/2002 13:34
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Moje przeczucia na dzień dzisiejszy co do tenisa:
@1 Rusedski - Roddick 1 7/10
@2 Bastl - Nalbandian 1 7/10
@3 Philipousis - Kifer 2 5,5/10

Wszystko zdazyc sie moze....tak wiec....

#114201 28/06/2002 13:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Nalbandian 1.8
Pavel 1.55
Philipoussis 1.5
Danilidou 1.5

Ako STS 6.27

Jak to nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ,to sie zdziwię :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#114202 28/06/2002 13:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Moje typy na dziś

1.Philippoussis v. Kiefer 1!
2.Kafelnikov v. Malisse 2?
3.Rusedski v. Roddick 2!
4.Krajicek v. Srichaphan ?
5.Clement v. Rochus 1!
6.Pavel v. Lapentti 2
7.Bastl v. Nalbandian 2
8.Dent v. Arthurs 2
9.Callens v. Williams 2
10.Rubin v. Panova 1
11.Myskina v. Mauresmo 1?
12.Pierce v. Granville 1
13.Oremans v. Daniilidou 2
14.Bedanova v. Capriati 2
15.Matevzic v. Hantuchova 2
16.Dokic v. Dechy 1

PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114203 28/06/2002 13:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Aha, jeszcze jedno..
Dlaczego wszyscy grają Arthursa - nie kumam tego BOOOMU na dziadka z kraju kangurów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Dla mnie 2.25 na Denta w Pro wygląda ślicznie i raczej skorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z niespodzianek widze też:

Malisse 5/10
Myszkina !!! 6/10

A w meczu Rusedski-Roddick nie widze zdecydowanego faworyta - będą tiebreaki stop

To tyle ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam!

PS. Jak ktos ma konto unibecie to Rochus za 3.25 jest warty zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#114204 28/06/2002 14:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
witam

dziś :
PAvel (chociaż to Rumun)
Clement (chociaż post MAciejeva dał mi do myślenia)

poza tym :
Philipousis i Roddick ( chociaż tych dwóch panów mam na czarnej liście )
Nalbadnian ( Argentyńczyk na trawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> )

#114205 28/06/2002 14:31
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Wyjeżdżam na małe, dwutygodniowe wakacje, więc ostatnia szansa dla mnie aby poprawić mój bilans na Wimbledonie. Spróbuję zrobić to dwoma dubelkami.

George Bastl v. David Nalbandian 2 @ 1.70
+ Andrei Pavel v. Nicolas Lapentti 1 @ 1.55 (Yabet) 4/10


Nalbandian po tym kursie wygląda dla mnie na najlepszy zakład dzisiaj. Argentyńczyka oceniam
znacznie wyżej niż Bastla. OK, Szwajcar wyeliminował w poprzedniej rundzie Samprasa, ale myślę że może to mieć negatywny wpływ na jego koncentrację dzisiaj i może nawet pomóc.
Od początku turnieju stawiam konsekwentnie przeciwko Lapentti'emu. Miał on kupę szczęścia wygrywając z Delgado, nieco problemów z Cowanem i teraz grając z przeciwnikiem znacznie lepszym od poprzedników powinien w końcu przegrać. Niepokojący może być h2h, który jest 3-0 na korzyść Lapenttiego, ale te spotkania były grane kilka lat temu, więc mam nadzieję że większego wpływu to nie ma.

Dent - Arthurs 2 @ 1.70
+ Philippoussis - Kiefer 1 @ 1.50 (Expekt) 2/10


Dent pokonał Arthursa w tym roku, ale obecnie Australijczyk jest w znacznie wyższej formie. Myślę, że ma więcej niż 60% szans w tym pojedynku. Philippousis na tej nawierzchni też jest dla mnie zdecydowanym faworytem w meczu z Kieferem.

#114206 28/06/2002 15:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzisiaj gram za spora kase:
Arthurs-Dent 1
Philippoussis-Kiefer 1
Clement-Rochus 1
Rusedski-Roddick 2
Moze sie odkuje za wczorajszy zawód jaki sprawił mi Koubek.
Pań dziś wolę sie nie dotykać.(tylko na Wibledonie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#114207 28/06/2002 17:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
z kobiet dziś z B&W

Dokic-Dechy (+4.5 games) 1.75
Mauresmo-Myszkina (+3.5 games ) 1.75

#114208 28/06/2002 18:24
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Ja dzis :

Pavel 1 :5gw:

Clement 1 :5gw:

Nic innego nie moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114209 28/06/2002 21:25
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
No i Kafel wtapia... echh... A taki piękny kupon był z Casanovą, Lichowczewą i Voineą...

#114210 28/06/2002 21:29
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
gdyby w meczu arthurs - dent doszlo do 5 seta to turniej byłby zagrożony bo przy takim serwowaniu chłopaki pewnie mogliby grać ze 3 tygodnie...
na szczęście arthurs uratował sprawę i wygrał 4 seta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#114211 28/06/2002 22:28
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
no i rusek dał d... a tyle mogłem wygrac

#114212 28/06/2002 22:41
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
No ale 32 asy Arthursa to chyba niezly wynik, choc Philipousis dzis walnal 33 asiki.
Wydaje sie ze i Krajicek wraca do formy.

#114213 28/06/2002 23:01
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Jasny gwint.
Pavel prowadzil 2:0 teraz jest 2:2.
Mam go ostatniego na kuponie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#114214 28/06/2002 23:37
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
...ach ci R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: umuni

#114215 28/06/2002 23:50
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
piatkowa skutecznosc 75% :rolleyes:
12 trafilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 4 nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1