|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 83 |
Na jutro za profem Mezczyzni: #1 337 Arthurs-Dent 1 1.52 8/10 #2 334 Philipp.-Kiefer 1 1.5 7/10 #3 333 Rusedski-Roddick 2 1.83 5/10 #4 336 Bastl-Nalbandian 2 1.7 4/10 #5 339 Clement-O.Rochus 1 1.37 8/10
Kobiety: #1 346 Hantuch.-Matevzic 1 1.12 8/10 (choc radze uwazac na takie pewniaki) #2 347 Rubin-Panova 1 1.15 9/10(99% pewniak) #3 342 Mauresmo-Myskina 1 1.55 7/10 #4 344 Capriati-Bedanova 1 1.13 9/10 #5 343 Daniilidou-Oremans 1 1.48 6/10 Pozdr
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
patrze i patrze i wszyscy stawiaja na pavla czyzby rzeczywiscie lapentii nie mial szans w tym spotkaniu ...a moze zmienie i postawie na pavla? hmmm...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
czwartkowa skutecznosc moja to 70% :eek: 14 meczow oki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 6 w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
moje typy piatkowe: 1.Dokic v. Dechy 1 2.Kafelnikov v. Malisse 1 3.Rusedski v. Roddick 1 4.Krajicek v. Srichaphan 1 5.Bedanova v. Capriati 2 6.Myskina v. Mauresmo 2 7.Philippoussis v. Kiefer 1 8.Callens v. Williams 2 9.Clement v. Rochus 2 10.Rubin v. Panova 2 11.Dent v. Arthurs 2 12.Pierce v. Granville 1 13.Oremans v. Daniilidou 2 14.Bastl v. Nalbandian 2 15.Matevzic v. Hantuchova 2 16.Pavel v. Lapentti 2 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Moje przeczucia na dzień dzisiejszy co do tenisa: @1 Rusedski - Roddick 1 7/10 @2 Bastl - Nalbandian 1 7/10 @3 Philipousis - Kifer 2 5,5/10
Wszystko zdazyc sie moze....tak wiec....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Nalbandian 1.8 Pavel 1.55 Philipoussis 1.5 Danilidou 1.5
Ako STS 6.27
Jak to nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ,to sie zdziwię :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Moje typy na dziś
1.Philippoussis v. Kiefer 1! 2.Kafelnikov v. Malisse 2? 3.Rusedski v. Roddick 2! 4.Krajicek v. Srichaphan ? 5.Clement v. Rochus 1! 6.Pavel v. Lapentti 2 7.Bastl v. Nalbandian 2 8.Dent v. Arthurs 2 9.Callens v. Williams 2 10.Rubin v. Panova 1 11.Myskina v. Mauresmo 1? 12.Pierce v. Granville 1 13.Oremans v. Daniilidou 2 14.Bedanova v. Capriati 2 15.Matevzic v. Hantuchova 2 16.Dokic v. Dechy 1
PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Aha, jeszcze jedno.. Dlaczego wszyscy grają Arthursa - nie kumam tego BOOOMU na dziadka z kraju kangurów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dla mnie 2.25 na Denta w Pro wygląda ślicznie i raczej skorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z niespodzianek widze też: Malisse 5/10 Myszkina !!! 6/10 A w meczu Rusedski-Roddick nie widze zdecydowanego faworyta - będą tiebreaki To tyle ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam! PS. Jak ktos ma konto unibecie to Rochus za 3.25 jest warty zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
witam
dziś : PAvel (chociaż to Rumun) Clement (chociaż post MAciejeva dał mi do myślenia)
poza tym : Philipousis i Roddick ( chociaż tych dwóch panów mam na czarnej liście ) Nalbadnian ( Argentyńczyk na trawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Wyjeżdżam na małe, dwutygodniowe wakacje, więc ostatnia szansa dla mnie aby poprawić mój bilans na Wimbledonie. Spróbuję zrobić to dwoma dubelkami.
George Bastl v. David Nalbandian 2 @ 1.70 + Andrei Pavel v. Nicolas Lapentti 1 @ 1.55 (Yabet) 4/10
Nalbandian po tym kursie wygląda dla mnie na najlepszy zakład dzisiaj. Argentyńczyka oceniam znacznie wyżej niż Bastla. OK, Szwajcar wyeliminował w poprzedniej rundzie Samprasa, ale myślę że może to mieć negatywny wpływ na jego koncentrację dzisiaj i może nawet pomóc. Od początku turnieju stawiam konsekwentnie przeciwko Lapentti'emu. Miał on kupę szczęścia wygrywając z Delgado, nieco problemów z Cowanem i teraz grając z przeciwnikiem znacznie lepszym od poprzedników powinien w końcu przegrać. Niepokojący może być h2h, który jest 3-0 na korzyść Lapenttiego, ale te spotkania były grane kilka lat temu, więc mam nadzieję że większego wpływu to nie ma.
Dent - Arthurs 2 @ 1.70 + Philippoussis - Kiefer 1 @ 1.50 (Expekt) 2/10
Dent pokonał Arthursa w tym roku, ale obecnie Australijczyk jest w znacznie wyższej formie. Myślę, że ma więcej niż 60% szans w tym pojedynku. Philippousis na tej nawierzchni też jest dla mnie zdecydowanym faworytem w meczu z Kieferem.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzisiaj gram za spora kase: Arthurs-Dent 1 Philippoussis-Kiefer 1 Clement-Rochus 1 Rusedski-Roddick 2 Moze sie odkuje za wczorajszy zawód jaki sprawił mi Koubek. Pań dziś wolę sie nie dotykać.(tylko na Wibledonie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
z kobiet dziś z B&W
Dokic-Dechy (+4.5 games) 1.75 Mauresmo-Myszkina (+3.5 games ) 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Ja dzis :
Pavel 1 :5gw:
Clement 1 :5gw:
Nic innego nie moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
No i Kafel wtapia... echh... A taki piękny kupon był z Casanovą, Lichowczewą i Voineą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
gdyby w meczu arthurs - dent doszlo do 5 seta to turniej byłby zagrożony bo przy takim serwowaniu chłopaki pewnie mogliby grać ze 3 tygodnie... na szczęście arthurs uratował sprawę i wygrał 4 seta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131 |
no i rusek dał d... a tyle mogłem wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
No ale 32 asy Arthursa to chyba niezly wynik, choc Philipousis dzis walnal 33 asiki. Wydaje sie ze i Krajicek wraca do formy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Jasny gwint. Pavel prowadzil 2:0 teraz jest 2:2. Mam go ostatniego na kuponie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
...ach ci R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: umuni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
piatkowa skutecznosc 75% :rolleyes: 12 trafilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 4 nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka