Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#114475 21/07/2002 20:35
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
...i rusek wygral tak to juz jest w tenisie.Widzisz Jaca181 nie zawsze ten ktory robi dobre wrazenie wygrywa ,zreszta ten mecz byl otwarty w dwie strony i poprostu canasa jednak opuscily sily fizyczne i psychiczne .Prowadzac 4-1 przegral 5 seta 6-4 tak to juz bywa.Mecz byl extra.

Bonus: Unibet
#114476 21/07/2002 21:02
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157

#114477 21/07/2002 21:03
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
Na szczęście nie zagrałem tego meczu.Nawet go nie oglądałem.Tak to juz bywa z faworytami.

#114478 21/07/2002 21:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał Jaca181:
[qb]Tak to juz bywa z faworytami.[/qb]
To zdanie najlepiej chyba udowadnia brak istnienia faworytów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#114479 22/07/2002 15:55
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
na dzisiaj proponuje:
1. poutchek-penetta 1 prof 1,39
2. j.vacek -a.kim 1 prof 1,55
2. voinea - dupuis 1 prof 1,34
co wy na to?

#114480 22/07/2002 15:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Coutelot - Gaudenzi 1 2.10 Expekt 6/10

#114481 22/07/2002 16:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja na dzisiaj proponuje takie typki:

Voinea - Dupuis 2 (ostatnio Vionea łatwo pokonał Dupuinsa wiec dziś czas na rewanż)

Martin A. - Marach 2 jedna duża sensacja musi być.W Roland Garos Marach odpadł coprawda w 1 rundzie ale po 5 setowy meczu)

Savolt - Lopez F. 2 takie przeczucie

Arthurs - Kohlmann 1 poprostu wierze w Arthursa

Ulihrach - Schiessling 1 to pewne
Roddick - Lee H.T 1 w dobrej formie wiec wygra

czekam na opinie

#114482 22/07/2002 18:37
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał hutnik:
[qb]Oto typy na dziś:
Santoro-K.Tiilika. 1.27 2.95 Typ:1
Mathieu-Nijaki 1.07 5.3 Typ:1 :5gw:
D.Sanchez-Squill. 1.5 2.2 Typ:1 :3gw:
Poutchek-Pennetta 1.39 2.45 Typ:1
Torr.Val.-Sakowicz 1.19 3.5 Typ:1
Kursy z prof.
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Nie wiem czy warto ryzykować na Santoro szczególnie po takim kursie bilans na ziemi w tym roku 1-6 a Tilikainen przeszedł kwalifikacje do Sopotu

dziś moim zdanie powinni wygrać Sanchez, Dent , Gambill kurs na Acauso też mnie skusił chociaż tego meczu tak do końca nie jestem pewny - no i dzięki temu że Fisher dał w konkursie Furlana zwróciłem i ja uwagę na ten mecz

#114483 22/07/2002 18:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Kura mówisz, że Santoro możę przegrać dzięki za pomoc.Zobaczymy jaki będzie wynik tego meczu.Odpisze jutro bo jestem co dziennie na necie od 9 rano do 15.
Pozdrowinia Kura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114484 23/07/2002 03:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ale dzisiaj typowanie mi nie wyszło. No w sumie jak ktos posłał na odwrót moje typy to wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No cóż jutro może bedzie lepiej

Przynajmniej piłke trafiłem

#114485 23/07/2002 16:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Co tak mało typów :rolleyes: :

Massa - Rosset 2 2.20 Expekt 5/10

Kohlman - Mantilla 1 3.55 Expekt 3.5/10


pozdrawiam

#114486 23/07/2002 16:53
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
Zna ktoś może oficjalną strone turnieju w Kitzbuhel????

Ja dziś postawiłem na:
Mirnyi - Mamiit 2 2.0
Massa - Rosset 2 2.1
Smashnova - Kurnkova 1 1.6
kurs ogólny 6.72 za 10zł daje 60zł

#114487 23/07/2002 17:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
http://www.generaliopen.at/index2.htm
stronka z Austrii

dzisiaj : Meligeni - wyniki Simoniego są fatalne w tym roku i 1.4 chyba warto zagrać

Suzuki - nie wiem dlaczego niektóre buki uważają M.Lee za faworyta przynajmniej jak dla mnie jest odwrotnie chyba tylko dlatego że pokonał na trawie Arthursa - Suzuki już troche grał na twardych kortach w tym roku a w tamtym była to jego ulubiona nawierzchnia

Vahaly - o tym meczu już było napisane na onthepunt wiec nie bede powtarzał kurs warty zagrania

#114488 23/07/2002 18:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
słuchajcie z jakich stron bierzecie wyniki na żywo (oczywiście tenisa) Ja korzystam z http://content.enetpulse.com/content/servlet/Interwetten?cmd=tennis ale nie jestem z niej zadowolony. Może znacie lepsze

Czekam na wieści

#114489 23/07/2002 18:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
szczególnie interesują mnie wyniki na żywo z Sopotu bo nasi rodacy na oficjalnej stronie pomysleli o tym ale dopiero od 26

#114490 23/07/2002 18:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał Grześ:
[qb]słuchajcie z jakich stron bierzecie wyniki na żywo (oczywiście tenisa) Ja korzystam z http://content.enetpulse.com/content/servlet/Interwetten?cmd=tennis ale nie jestem z niej zadowolony. Może znacie lepsze

Czekam na wieści[/qb]
Rzeczywiście nie wygląda to dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
14:00 David Sanchez Vs Franco Squillari 6-0 4-6 0-0 Not started

Najlepiej zawsze na oficjalnych stronach turniei bo na innych to tempo "odświeżania" jest zbliżone i powolne

#114491 24/07/2002 14:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Niech dzisiejszy dzień będzie równie udany:
Santoro - Rochus 2 2.75 GB 5.5/10

#114492 24/07/2002 15:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jaka jest oficjalna stronka turnieju w Kitzbihel

#114493 24/07/2002 16:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517

#114494 25/07/2002 14:25
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
Dzisiaj warto zwrócić uwage na mecz Zabaleta-Lapentti.Sts wystawił dobry kurs na Zabalete a mianowicie 1.85.Bilan tych tenisistów przemawia za Argentyńczykiem (3-1),z czego trzy ostatnie mecze wygrał Zabaleta(wszystkie na clayu).W dodatku w poprzedniej rundzie Zabaleta pokonał nie byle kogo bo Alberto Martina.Hiszpan to bardzo dobry zawodnik.Widziłem jego mecz z Canasem z poprzedniego turnieju i dużo nie brakowało a Martin pokonałby Argentyńczyka.Myśle,że przy takim kursie warto zagrać na Zabalete.
O

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, $-man, Sensei, rymoholik, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty), 668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1