|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
...i rusek wygral tak to juz jest w tenisie.Widzisz Jaca181 nie zawsze ten ktory robi dobre wrazenie wygrywa ,zreszta ten mecz byl otwarty w dwie strony i poprostu canasa jednak opuscily sily fizyczne i psychiczne .Prowadzac 4-1 przegral 5 seta 6-4 tak to juz bywa.Mecz byl extra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157 |
Na szczęście nie zagrałem tego meczu.Nawet go nie oglądałem.Tak to juz bywa z faworytami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Oryginalnie wysłał Jaca181: [qb]Tak to juz bywa z faworytami.[/qb] To zdanie najlepiej chyba udowadnia brak istnienia faworytów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
na dzisiaj proponuje: 1. poutchek-penetta 1 prof 1,39 2. j.vacek -a.kim 1 prof 1,55 2. voinea - dupuis 1 prof 1,34 co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Coutelot - Gaudenzi 1 2.10 Expekt 6/10
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ja na dzisiaj proponuje takie typki:
Voinea - Dupuis 2 (ostatnio Vionea łatwo pokonał Dupuinsa wiec dziś czas na rewanż)
Martin A. - Marach 2 jedna duża sensacja musi być.W Roland Garos Marach odpadł coprawda w 1 rundzie ale po 5 setowy meczu)
Savolt - Lopez F. 2 takie przeczucie
Arthurs - Kohlmann 1 poprostu wierze w Arthursa
Ulihrach - Schiessling 1 to pewne Roddick - Lee H.T 1 w dobrej formie wiec wygra
czekam na opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał hutnik: [qb]Oto typy na dziś: Santoro-K.Tiilika. 1.27 2.95 Typ:1 Mathieu-Nijaki 1.07 5.3 Typ:1 :5gw: D.Sanchez-Squill. 1.5 2.2 Typ:1 :3gw: Poutchek-Pennetta 1.39 2.45 Typ:1 Torr.Val.-Sakowicz 1.19 3.5 Typ:1 Kursy z prof. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Nie wiem czy warto ryzykować na Santoro szczególnie po takim kursie bilans na ziemi w tym roku 1-6 a Tilikainen przeszedł kwalifikacje do Sopotu dziś moim zdanie powinni wygrać Sanchez, Dent , Gambill kurs na Acauso też mnie skusił chociaż tego meczu tak do końca nie jestem pewny - no i dzięki temu że Fisher dał w konkursie Furlana zwróciłem i ja uwagę na ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Kura mówisz, że Santoro możę przegrać dzięki za pomoc.Zobaczymy jaki będzie wynik tego meczu.Odpisze jutro bo jestem co dziennie na necie od 9 rano do 15. Pozdrowinia Kura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ale dzisiaj typowanie mi nie wyszło. No w sumie jak ktos posłał na odwrót moje typy to wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No cóż jutro może bedzie lepiej
Przynajmniej piłke trafiłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Co tak mało typów :rolleyes: :
Massa - Rosset 2 2.20 Expekt 5/10
Kohlman - Mantilla 1 3.55 Expekt 3.5/10
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157 |
Zna ktoś może oficjalną strone turnieju w Kitzbuhel????
Ja dziś postawiłem na: Mirnyi - Mamiit 2 2.0 Massa - Rosset 2 2.1 Smashnova - Kurnkova 1 1.6 kurs ogólny 6.72 za 10zł daje 60zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
http://www.generaliopen.at/index2.htm stronka z Austrii dzisiaj : Meligeni - wyniki Simoniego są fatalne w tym roku i 1.4 chyba warto zagrać Suzuki - nie wiem dlaczego niektóre buki uważają M.Lee za faworyta przynajmniej jak dla mnie jest odwrotnie chyba tylko dlatego że pokonał na trawie Arthursa - Suzuki już troche grał na twardych kortach w tym roku a w tamtym była to jego ulubiona nawierzchnia Vahaly - o tym meczu już było napisane na onthepunt wiec nie bede powtarzał kurs warty zagrania
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
szczególnie interesują mnie wyniki na żywo z Sopotu bo nasi rodacy na oficjalnej stronie pomysleli o tym ale dopiero od 26
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Rzeczywiście nie wygląda to dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 14:00 David Sanchez Vs Franco Squillari 6-0 4-6 0-0 Not started Najlepiej zawsze na oficjalnych stronach turniei bo na innych to tempo "odświeżania" jest zbliżone i powolne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Niech dzisiejszy dzień będzie równie udany: Santoro - Rochus 2 2.75 GB 5.5/10
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jaka jest oficjalna stronka turnieju w Kitzbihel
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157 |
Dzisiaj warto zwrócić uwage na mecz Zabaleta-Lapentti.Sts wystawił dobry kurs na Zabalete a mianowicie 1.85.Bilan tych tenisistów przemawia za Argentyńczykiem (3-1),z czego trzy ostatnie mecze wygrał Zabaleta(wszystkie na clayu).W dodatku w poprzedniej rundzie Zabaleta pokonał nie byle kogo bo Alberto Martina.Hiszpan to bardzo dobry zawodnik.Widziłem jego mecz z Canasem z poprzedniego turnieju i dużo nie brakowało a Martin pokonałby Argentyńczyka.Myśle,że przy takim kursie warto zagrać na Zabalete. O
|
|
|
Link skopiowany do schowka