|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
dzis zagralem spokojnie,zeby na picie mi starczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.haas-santoro 1 prof 1,4 /haas po eliminacji samprasa bedzie pewnie podbudowany i zleje dzisiaj santoro. santoro i tak daleko zaszedl, co dla niego jest sukcesem, ale juz mu starczy. pewna 1. 2.kournikova-smashnova 1 prof 1,65 /tu sprawa jest nieco skomplikowana. anka niby caly czas gra coraz lepiej, ale powszechnie znane sa jej przejscia obok meczy, czy brak walki. jednak sadze ze dzisiaj jeszcze powalczy i da rade. no, to tyle na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał master_thief: [qb]dzis zagralem spokojnie,zeby na picie mi starczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.haas-santoro 1 prof 1,4 /haas po eliminacji samprasa bedzie pewnie podbudowany i zleje dzisiaj santoro. santoro i tak daleko zaszedl, co dla niego jest sukcesem, ale juz mu starczy. pewna 1. 2.kournikova-smashnova 1 prof 1,65 /tu sprawa jest nieco skomplikowana. anka niby caly czas gra coraz lepiej, ale powszechnie znane sa jej przejscia obok meczy, czy brak walki. jednak sadze ze dzisiaj jeszcze powalczy i da rade. no, to tyle na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] dzisjaj to samo puściłem jak nie wejdzie to nam obu na picie zabraknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam,
Safin - Canas 2
Roddick - Nalbandian 2
Grosjean - Novak 1
debel na deser
Hantuch/Sugy - Rubin/Shaugh 2
A Santoro , nie lekcewazylbym jego szans...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
po s****ielu samprasie i 320 euro koło nosa dzis kutas groszan ****a kutas i znow 300 euro koło nosa ja *******e kutasów znow jedna pozycja jebane *******one buki C*** Z NIMI kutasami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> dzisiaj nie wytzrymam tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Mi zawalila Capriati <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Dobrze tylko, ze to bylo za polowe kasy wygranej na Haasie i Lechu...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Dzisjaj proponuje taki kuponik :zobacz:
Dokic - Kournikova 1 (1.47) San Diego Acasuso - Davydenko 1 (1.5) San Marino Haas - Canas 2 (1.8) Toronto AKO: 3.97
Kto oglądał wczorajszy mecz Canas - Safin chyba nie ma wątpliwości, że z taką grą Canas bezproblemów poradzi sobie z Tommym, który wczoraj nic szczególnego (w porównaniu z Canasem) nie zaprezentował !!!
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
Oryginalnie wysłał lukboj0: [qb] Oryginalnie wysłał master_thief: [qb]dzis zagralem spokojnie,zeby na picie mi starczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.haas-santoro 1 prof 1,4 /haas po eliminacji samprasa bedzie pewnie podbudowany i zleje dzisiaj santoro. santoro i tak daleko zaszedl, co dla niego jest sukcesem, ale juz mu starczy. pewna 1. 2.kournikova-smashnova 1 prof 1,65 /tu sprawa jest nieco skomplikowana. anka niby caly czas gra coraz lepiej, ale powszechnie znane sa jej przejscia obok meczy, czy brak walki. jednak sadze ze dzisiaj jeszcze powalczy i da rade. no, to tyle na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] dzisjaj to samo puściłem jak nie wejdzie to nam obu na picie zabraknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] no i weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
po wczorajszym sukcesie na dzisiaj proponuje: 1.haas-canas 2 prof 1,91 /no coz, w tej formie moze wygrac tylko canas. ogladalem wczoraj zarowno canasa jak i haasa w akcji. canas swietnie sie prezentuje, safina polozyl 7:5,6:3. natomiast haas jakos mnie wczoraj nie przekonal, aczkolwiek dal mi zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . podsumowujac canas win. 2.tutaj moim zdaniem ciekawy meczyk z kw. w cincinati. spadea-fish 2 prof 1,47 /bilans pomiedzy nimi na hardzie 2:0, spadea lepsza forma, poza tym nic nie przemawia za fishem. pewna 1 no to tyle. mozna jeszcze dolozyc carlsena z saulnierem na 1. tez dosc pewne, ale tamto mi starczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
oczywiscie spadea-fish 1 :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich!! podaje swoje typy sts dokic-1 1.50 asacuso-1 1.50 williams-1 1.40
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
czekam na wasze opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
no i c***. poszedlem do profa a tu ****a zamkniete bo zlodzieje w wakacje zrobili sobie wolne i zamykaja juz o 14 a nie jak zawsze o 15, i z kuponu nici. jak wejda parki to sie w****ie lekko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . no, ale trzeba poczekac. a swoja droga chyba zaczna grac w necie. i tu mam pytanie do osob co graja tenisa w necie. jaki jest waszym zdaniem najlepszy buk, co ma najwiecej ofert na tenis? chodzi takze o challengery jesli sa wogole dostepne w ofercie jakiegos. z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam,
Canas - Haas 1
Roddick - Novak 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
tak jak przypuszczalem kuponik wszedl ladnie, ale kasy nie ma. jebany prof musieli zamknac wczesniej. stowka mi uciekla. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na nich
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał lukboj0: [qb]Dzisjaj proponuje taki kuponik :zobacz:
Dokic - Kournikova 1 (1.47) San Diego Acasuso - Davydenko 1 (1.5) San Marino Haas - Canas 2 (1.8) Toronto AKO: 3.97
POZDRAWIAM[/qb] Kuponik wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale w każdym meczu był straszny horror :eek: jeszcze więcej takich stresów a zrobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
mecz dokic kurnikova to jest normalny cud dokic się pozbierać nie mogła kurnikova ją miała na widelcu ale na szczęście kiedy nadchodzi money time to jej się trzęsą nogi jak henmanowi co do dokic to jutro gładka wtopa niezależnie od przeciwniczki... ona nie umie serwować
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
juan: a ja mimo wszystko wole zagrac za jakies grosze Dokic po kursie ponad 6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał Veron: [qb]juan: a ja mimo wszystko wole zagrac za jakies grosze Dokic po kursie ponad 6[/qb] a kto wystawił już kursy na ten mecz? uważam że jeśli na williams będzie 1.1 lub więcej to warto grać jeśli mniej to no bet bo dokic jest wg mnie całkowicie pozbawiona szans ale z zasady nigdy nie gram kursów poniżej 1.1... correct score 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
sts właśnie wystawił 1.15 na williams a na pierwszy set 1.2... nie jest to napewno jakaś super okazja ale uważam że spokojnie można to jako pewniaka gdzieś dorzucić np do spadei w meczu z corią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
Expetk daje 1,1 i 6,25 GB 1,1 i 5 Venus jest rzeczywiscie bitym faworytem zwlaszcza po tym co wczoraj pokazala Dokic no ale anoz jej sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
na dzis proponuje: 1.roddick-canas 1 prof 1,6 /mlody amerykanin, ktory dosc pewnie pokonal novaka, nie powinnien miec problemow z canasem, ktory meczyl sie z haasem i dosc szczesliwie wygral w 3s. w tie-breaku. 2.spadea-coria 1 prof 1,8 /spadea pewnie wygra ten mecz i bedzie gral w glownej czesci turnieju. po prostu nie mam zadnych argumentow zeby postawic na corie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|