1.haas-santoro 1 prof 1,4 /haas po elim..."> 1.haas-santoro 1 prof 1,4 /haas po elim...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
#114575 02/08/2002 21:20
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
dzis zagralem spokojnie,zeby na picie mi starczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1.haas-santoro 1 prof 1,4 /haas po eliminacji samprasa bedzie pewnie podbudowany i zleje dzisiaj santoro. santoro i tak daleko zaszedl, co dla niego jest sukcesem, ale juz mu starczy. pewna 1.
2.kournikova-smashnova 1 prof 1,65 /tu sprawa jest nieco skomplikowana. anka niby caly czas gra coraz lepiej, ale powszechnie znane sa jej przejscia obok meczy, czy brak walki. jednak sadze ze dzisiaj jeszcze powalczy i da rade.
no, to tyle na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#114576 02/08/2002 22:02
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb]dzis zagralem spokojnie,zeby na picie mi starczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1.haas-santoro 1 prof 1,4 /haas po eliminacji samprasa bedzie pewnie podbudowany i zleje dzisiaj santoro. santoro i tak daleko zaszedl, co dla niego jest sukcesem, ale juz mu starczy. pewna 1.
2.kournikova-smashnova 1 prof 1,65 /tu sprawa jest nieco skomplikowana. anka niby caly czas gra coraz lepiej, ale powszechnie znane sa jej przejscia obok meczy, czy brak walki. jednak sadze ze dzisiaj jeszcze powalczy i da rade.
no, to tyle na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
dzisjaj to samo puściłem jak nie wejdzie to nam obu na picie zabraknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#114577 02/08/2002 23:09
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,

Safin - Canas 2

Roddick - Nalbandian 2

Grosjean - Novak 1

debel na deser

Hantuch/Sugy - Rubin/Shaugh 2

A Santoro , nie lekcewazylbym jego szans...

#114578 03/08/2002 08:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
po s****ielu samprasie i 320 euro koło nosa
dzis kutas groszan ****a kutas i znow 300 euro koło nosa ja *******e kutasów znow jedna pozycja
jebane *******one buki
C*** Z NIMI kutasami
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
dzisiaj nie wytzrymam tego

#114579 03/08/2002 12:38
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Mi zawalila Capriati <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Dobrze tylko, ze to bylo za polowe kasy wygranej na Haasie i Lechu...

#114580 03/08/2002 15:57
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Dzisjaj proponuje taki kuponik :zobacz:

Dokic - Kournikova 1 (1.47) San Diego
Acasuso - Davydenko 1 (1.5) San Marino
Haas - Canas 2 (1.8) Toronto
AKO: 3.97

Kto oglądał wczorajszy mecz Canas - Safin chyba nie ma wątpliwości, że z taką grą Canas bezproblemów poradzi sobie z Tommym, który wczoraj nic szczególnego (w porównaniu z Canasem) nie zaprezentował !!!

POZDRAWIAM

#114581 03/08/2002 16:47
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj0:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb]dzis zagralem spokojnie,zeby na picie mi starczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1.haas-santoro 1 prof 1,4 /haas po eliminacji samprasa bedzie pewnie podbudowany i zleje dzisiaj santoro. santoro i tak daleko zaszedl, co dla niego jest sukcesem, ale juz mu starczy. pewna 1.
2.kournikova-smashnova 1 prof 1,65 /tu sprawa jest nieco skomplikowana. anka niby caly czas gra coraz lepiej, ale powszechnie znane sa jej przejscia obok meczy, czy brak walki. jednak sadze ze dzisiaj jeszcze powalczy i da rade.
no, to tyle na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
dzisjaj to samo puściłem jak nie wejdzie to nam obu na picie zabraknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
no i weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#114582 03/08/2002 17:32
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
po wczorajszym sukcesie na dzisiaj proponuje:
1.haas-canas 2 prof 1,91 /no coz, w tej formie moze wygrac tylko canas. ogladalem wczoraj zarowno canasa jak i haasa w akcji. canas swietnie sie prezentuje, safina polozyl 7:5,6:3. natomiast haas jakos mnie wczoraj nie przekonal, aczkolwiek dal mi zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . podsumowujac canas win.
2.tutaj moim zdaniem ciekawy meczyk z kw. w cincinati.
spadea-fish 2 prof 1,47 /bilans pomiedzy nimi na hardzie 2:0, spadea lepsza forma, poza tym nic nie przemawia za fishem. pewna 1
no to tyle. mozna jeszcze dolozyc carlsena z saulnierem na 1. tez dosc pewne, ale tamto mi starczy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114583 03/08/2002 17:35
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
oczywiscie spadea-fish 1 :rolleyes:

#114584 03/08/2002 19:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich!!
podaje swoje typy
sts
dokic-1 1.50
asacuso-1 1.50
williams-1 1.40

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czekam na wasze opinie

#114585 03/08/2002 21:56
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
no i c***. poszedlem do profa a tu ****a zamkniete bo zlodzieje w wakacje zrobili sobie wolne i zamykaja juz o 14 a nie jak zawsze o 15, i z kuponu nici. jak wejda parki to sie w****ie lekko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . no, ale trzeba poczekac. a swoja droga chyba zaczna grac w necie. i tu mam pytanie do osob co graja tenisa w necie. jaki jest waszym zdaniem najlepszy buk, co ma najwiecej ofert na tenis? chodzi takze o challengery jesli sa wogole dostepne w ofercie jakiegos. z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114586 03/08/2002 23:05
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,

Canas - Haas 1

Roddick - Novak 2

#114587 04/08/2002 02:19
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
tak jak przypuszczalem kuponik wszedl ladnie, ale kasy nie ma. jebany prof musieli zamknac wczesniej. stowka mi uciekla. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na nich

#114588 04/08/2002 04:36
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj0:
[qb]Dzisjaj proponuje taki kuponik :zobacz:

Dokic - Kournikova 1 (1.47) San Diego
Acasuso - Davydenko 1 (1.5) San Marino
Haas - Canas 2 (1.8) Toronto
AKO: 3.97

POZDRAWIAM[/qb]
Kuponik wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale w każdym meczu był straszny horror :eek: jeszcze więcej takich stresów a zrobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#114589 04/08/2002 04:43
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mecz dokic kurnikova to jest normalny cud
dokic się pozbierać nie mogła kurnikova ją miała na widelcu ale na szczęście kiedy nadchodzi money time to jej się trzęsą nogi jak henmanowi
co do dokic to jutro gładka wtopa niezależnie od przeciwniczki... ona nie umie serwować

#114590 04/08/2002 12:32
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
juan: a ja mimo wszystko wole zagrac za jakies grosze Dokic po kursie ponad 6

#114591 04/08/2002 12:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał Veron:
[qb]juan: a ja mimo wszystko wole zagrac za jakies grosze Dokic po kursie ponad 6[/qb]
a kto wystawił już kursy na ten mecz?
uważam że jeśli na williams będzie 1.1 lub więcej to warto grać jeśli mniej to no bet bo dokic jest wg mnie całkowicie pozbawiona szans ale z zasady nigdy nie gram kursów poniżej 1.1... correct score 2-0

#114592 04/08/2002 12:59
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
sts właśnie wystawił 1.15 na williams a na pierwszy set 1.2... nie jest to napewno jakaś super okazja ale uważam że spokojnie można to jako pewniaka gdzieś dorzucić np do spadei w meczu z corią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#114593 04/08/2002 15:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
Expetk daje 1,1 i 6,25
GB 1,1 i 5
Venus jest rzeczywiscie bitym faworytem zwlaszcza po tym co wczoraj pokazala Dokic no ale anoz jej sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#114594 04/08/2002 15:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
na dzis proponuje:
1.roddick-canas 1 prof 1,6 /mlody amerykanin, ktory dosc pewnie pokonal novaka, nie powinnien miec problemow z canasem, ktory meczyl sie z haasem i dosc szczesliwie wygral w 3s. w tie-breaku.
2.spadea-coria 1 prof 1,8 /spadea pewnie wygra ten mecz i bedzie gral w glownej czesci turnieju. po prostu nie mam zadnych argumentow zeby postawic na corie.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1