|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
acha a jak juz sie tak wypytuje to stronke z wynikami live turnieju facetów gdzie gra Voltchkov
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
radzio wita ponownie! Właśnie zaczął się mecz Hewitta, czekam na to jak będzie demolował Nieminena!!! nieźle się trzyma chang, prowadzi z moyą 2-1 i warto zauważyć że emeryt wygrywa lekko swoje serwisy. A co byście powiedzieli gdyby Chang po raz 3 w życiu wygrał w Cincinnati? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sam w to nie wierzę hehehe
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hewitt przegrywa w pierwszym secie 1-4. Mam nadzieje ze to tylko chwilowa dekoncentracja no a może ten Nieminen sie nadaje? Wygrał w końcu sztokholm ale to juz tak dawno temu było...
|
|
|
Link skopiowany do schowka