Taki maly off-topic, ale czy nie przypadkiem to Was Wisla wyjebala ?
Nie kolego poprostu my zerwaliśmy zgodę z Wisłą po tym jak Biedna Lechia zadzwoniła do Wisły mówiąc że Jaga biega po flagi i bije Lechii "ultrasów" Wtedy Wisła zdjeła Flagi i było po wszystkiemu koniec tematu jak chcerz to na priv zeby nie rozmywać Pozdro
filmiki z PAO kraza juz dlugi dlugi czas, cala Europa probuje na ten rytm, nawet u nas, z tych co widzialem najlepiej narazie wychodzilo w Bialymstoku ale linkow nie chce mi sie szukac
O co chodzi z tym lotem? Samolot chciał wylądować czy co ? Lasu nie widzieli ?
Ta katastrofa miała miejsce 26 czerwca 1988 roku. Lot był częscią airshow i dlatego to wydarzenie zostało uwiecznione na filmie. Pilot mial zrobic niski przelot testowy nad pasem dla demonstracji ale troche przedobzyl i za pozno dodal gazu. 3 osoby zginęły (nie wiem ile osob było na pokładzie, bo są sprzeczne dane). Potem pilot zwalal wszystko na komputerowy system Airbusa 320. Dokladna analiza wypadku pokazala ze nie byla to zadna wina samolotu tylko pilota.