Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
edi8 #1041025 12/03/2007 21:54
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by edi8
BAHmVIP-myślę,że lekko się kolego rozpędzasz z zarzutami wobec mnie..albowiem zwykły kurs na podwójną szansę np.x2 zawierał wczoraj na w/w mecz kurs 1,27 ja zaś DOBITNIE I SZCZEGÓŁOWO opisałem co zawiera się w użytym tu pojęciu"SZTUCZNY SUREBET"w odróżnieniu od klasycznego,tradycyjnego znaczenia tego zwrotu.
Napisałem wyraźnie i nie będę tu ponownie przytaczał,że moje przekonanie co do niezaistnienia jednej z opcji wyniku w meczu/tu:zwycięstwa HERTHY BERLIN II/pozwala mi ZARYZYKOWAĆ.
Pojęcie ryzyka w ujęciu klasycznego"surebeta"nie ma-stąd moje
zastosowanie do wczorajszego odzdzielnego stawkowania w meczu remisu 3,20 na kuponie nr.1 i odzdzielnego na gości 2,30 na kuponie nr.2.Analiza była poprawna i wszedł remis 3,20.
P.S.:pojęcie"sztuczny surebet"wprowadził tu na forum ok.2 lata temu/prezentując swoją koncepcję gry/pewien zasłużony user,którego nicka w tym momencie nie mogę sobie przypomnieć z powodu wysokiej gorączki grypą spowodowanej.Z tego samego powodu nie będę mógł dziś wymieniać z Tobą dalej poglądów w poruszonej przez Ciebie sprawie.Serdecznie pozdrawiam.edi8

Przede wszystkim zdrowia życzę!

W przedmiocie sporu, to ja się nie rozpedzam tylko protestuję przeciwko mieszaniu słowa 'surebet' w Twoje rozważania pojęciowe.
Bo ten sztuczny surebet, to niczym demokracja socjalistyczna czy [/i]sprawiedliwość społeczna[/i].
Podobnie problematyczny jest przymiotnik klasyczny

Nie działaja na mnie "argumentacje przez ZBOWiD"
ani mącipole pojeciowe, które ma uzasadnić umieszczenie wiadomości w wątku o surebetach.

Jak jeden buk daje większy kurs na "x" a dugi na "2", to nie ma siły by u jednego mieć dobre "x2".
Jak buk daje najwyższe "x" i najwyższe "2", to wtedy są trzy mozliwości.
1) kurs "x2" jest fair czyli wynika z "x" i "2"
2) kurs "x2" jest minimalnie różny z powodu zaokrągleń.
3) kurs "x2" jest zdecydowanie zanizony

Przypadek 3) swiadczy o tym, że buk traktuje nas jak niekumatych idiotów.
Przypadek 2) pozwala czasem zarobić nieco wiecej albo jest wybieraby z powodu wymagań dotyczacych promocyjnych obrotów

Np. jak masz kursy 2,0 - 3,0 - 5,0
to na "x2" bywają kursy:
1) 1,875
2) 1,88
3) 1,81

Mozna grać 100 za 1,88
ale mozna też zagrac 3,0x60zł i 4,0x40zł (wygrana: 80-100zł)
albo mozna zagrac 3,0x70zł i 4,0x30zł (wygrana: 110-50zł)
... itp rozłożyć szansę wygranej wg własnych prognoz/analiz/....


... ale co to ma wspólnego z tematem wątku ?

Chcesz w nas wywołać zdziwienie jak u tego bacy,
co się dowiedzioł, że całe życie prozą godoł?


Również pozdrawiam i jeszcze raz zdrowia życzę.


PS.
Jeśli chodzi o zarzuty, to najbardziej brakuje mi (choć widzę postępy) w Twoich wiadomościach
Entera i spacji po końcu zdania, co czyni je mało czytelnymi.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Ciekawi mnie tylko kim był ten zasłużony user który 2 lata temu wprowadził pojęcie "sztucznego surebeta" laugh

Te forum chyba faktycznie robi sie bezużyteczne, żeby przez tydzień jakiś baran się mądrzył że osioł jest tak naprawde sztuczną świnią

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
BAHmVIP-naprawdę krótko/choć kiedyś sobie zapewne tu pogadamy../:
Jak być może to zauważyłeś jestem tu na forum absolutnym świeżakiem,gdyż mija właśnie miesiąc od mojego pierwszego wpisu.
Natomiast od lata 2001 r.wynosi mój staż jako czytelnika tego forum.W formie notatek mam zapisaną całą masę w tym czasie prezentowanych tu pomysłów na grę i jednym z takich jest ten o nazwie"sztuczny surebet",która to nazwa/chodzi mi teraz o przymiotnik"sztuczny"/wywołuje u niektórych niepotrzebne emocje.
Przytaczając ją niechciałem stwarzać sytuacji,w której autor w/w
pomysłu zarzuciłby mi plagiat jego pomysłu-i nigdzie nie pada tu moje przypisywanie sobie autorstwa tej koncepcji gry.Użyty skrót:
"tzw."-odnosi się semantycznie do tego,że KTOŚ TO TAK NAZWAŁ.
Ulokowanie wczoraj wpisu do tematu mającego w nazwie "surebets"
wobec nazwy tzw.sztuczny surebet jest oczywistością na gruncie lingwistycznym-ale nie musi jak się okazuje być to oczywiste i logicznie uzasadnione dla wszystkich...Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by gryzonko
Ciekawi mnie tylko kim był ten zasłużony user który 2 lata temu wprowadził pojęcie "sztucznego surebeta" laugh

Te forum chyba faktycznie robi sie bezużyteczne, żeby przez tydzień jakiś baran się mądrzył że osioł jest tak naprawde sztuczną świnią
"gryzonko"-przetrzyj raz w miesiącu szybę w której się przeglądasz to zobaczysz w niej tego barana o Twoich rysach....
Co do tego gościa,który "gryzonko"tydzień temu zaczął się mądrzyć na jakiś temat to wal śmiało"gryzonko" wprost do niego,
gdyż ja będę świętował tydzień od pierwszego wpisu w tym temacie dopiero w niedzielę,"gryzonko"!
P.s.:"gryzonko"-jeśli nie masz lusterka to z wczorajszej lub dzisiejszej wygranej/metodą tzw.sztucznego surebeta..../mogę Ci sprezentować-abyś mógł barana"gryzonko"zobaczyć.Pozdrawiam.

edi8 #1041335 12/03/2007 22:45
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
dobra dajcie juz spokoj chlopaki...

wink

wiadomo ze takie dyskusje do niczego nie prowadza wiec po to 'ciagnac'

edi8 #1041342 12/03/2007 22:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Gościu jesteś niesamowity, tobie na serio sie zdaje że fakt iż oba typy weszły coś zmienia...
Nawet nie przeszkadza ci to że jeden był zagrany po kursie chyba 1.33 , zaś drugi jak wynika 1.39
Originally Posted by edi8
Ryzykuję 1200 zł aby ew.wygrać netto 468 zł.

Faktycznie value jak diabli

Co , dalej nie rozumiesz ze to co wypisujesz nie ma kompletnie nic wspólnego z surebetami?

Eska #1041347 12/03/2007 22:54
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"Eska"-z mojej strony już dawno wszystko załatwione i to o co byłem pytany przez kilku userów starałem się jak najprecyzyjniej wyjaśnić.To nie ja użyłem zwrotów o idiotach,baranach i innych gryzoniach...Pozdrawiam.
P.s.:masz długi staż to zaproponuj nazwę na takie granie eliminujące z obstawiania jedną/najmniej prawdopodobną wg gracza/opcję wyniku 1x2,np.remis a uderzanie w 2 pozostałe ze stawkami dającymi identyczne co do kwoty wygrane.Dobrze?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564
Likes: 11
Prosze zakończyć dyskusje w tym temacie.

edi8 podawaj sobie takie typy w tematach do tego celu przeznaczonych.Jesli takigo nie ma to go sobie załóż.

Prosze nie odpowiadać na ten post.

edi8 #1041363 12/03/2007 23:01
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Wczorajszy pocelowany tzw.sztuczny surebet na brak zwycięstwa HERTHY BRELIN II w Regionallidze Nord ośmiela mnie do dzisiejszego zagrania na 3 opcje correct score w meczu ligi portugalskiej BENFICA-LEIRA:
a/ 2:o
b/ 2:1
c/ 1:1
Ryzykuję 1200 zł aby ew.wygrać netto 468 zł.
"gryzonko"-a gdzie Ty znajdujesz tu choć słowo o tzw.sztucznym surebecie przy dzisiejszej grze na 3 różne dokładne wyniki/correct score/?Te 1200 zł musiałem rozdzielić zróżnicowanymi stawkami na 3 zakłady,więc zastanów się dobrze nim ponownie taką głupotę napiszesz ,że kurs na correct score wynosił 1,33...Najniższy był 6,50.Pozdrawiam.

edi8 #1041370 12/03/2007 23:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
tymbardziej nie ma sensu umieszac takich typow w TYM temacie. trzeba bylo w PP podac i by nie bylo problemu wink

edi8 #1041393 12/03/2007 23:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by edi8
Originally Posted by edi8
Wczorajszy pocelowany tzw.sztuczny surebet na brak zwycięstwa HERTHY BRELIN II w Regionallidze Nord ośmiela mnie do dzisiejszego zagrania na 3 opcje correct score w meczu ligi portugalskiej BENFICA-LEIRA:
a/ 2:o
b/ 2:1
c/ 1:1
Ryzykuję 1200 zł aby ew.wygrać netto 468 zł.
"gryzonko"-a gdzie Ty znajdujesz tu choć słowo o tzw.sztucznym surebecie przy dzisiejszej grze na 3 różne dokładne wyniki/correct score/?Te 1200 zł musiałem rozdzielić zróżnicowanymi stawkami na 3 zakłady,więc zastanów się dobrze nim ponownie taką głupotę napiszesz ,że kurs na correct score wynosił 1,33...Najniższy był 6,50.Pozdrawiam.
468/1200=0.39 żadnych kursów misiu nie podałeś, wnioskuje żetak rozłożyłeś stawki by w każdym przypadku zysk wynosił 39% sumy stawek - kiepski interes

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
edi- wyczysc skrzynke bo mam 'cos' do wyslania dla ciebie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by BAHmVIP
Chcesz w nas wywołać zdziwienie jak u tego bacy,
co się dowiedzioł, że całe życie prozą godoł?
BAHmVIP-nie wiedziałem,że Pan Jourdain ze sztuki "Mieszczanin szlachcicem" Moliera był bacą...
Niezbyt więc gratuluję celności powyższego...ale w bukmacherce zdecydowanie lepszej trafności Ci życzę!
Pozdrawiam i już mnie tu nie ma/bo mam od wczoraj zakaz w tym temacie dysput-ale korzystam z prawa do repliki/.edi8

edi8 #1044893 14/03/2007 00:58
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by edi8
BAHmVIP-nie wiedziałem,że Pan Jourdain ze sztuki "Mieszczanin szlachcicem" Moliera był bacą...
Niezbyt więc gratuluję celności powyższego...ale w bukmacherce zdecydowanie lepszej trafności Ci życzę!
Pozdrawiam i już mnie tu nie ma/bo mam od wczoraj zakaz w tym temacie dysput-ale korzystam z prawa do repliki/.edi8

Wyciągasz nieuprawnione wnioski. "Włącz myślenie"(logiczne).

Może powinienem napisać góral: http://wss.pl/Coulisse/6590.aspx
ale mam prawo do własnej adaptacji.

Co do celności, to istotne było, że Twoją prozą był surebet a nie to czy obsadzisz nas w roli bacy czy Pana.





Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
Witam
Copa libertadores
Bolivar-Cienciano
-0,5 kurs 2,14 w canbet/iasbet
x2 w sportingbet 1,95 2,03% zysku

Pozdrawiam
Mirek

mirekg #1128970 11/04/2007 20:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 208
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 208
Ponownie pojawił się sure bet w meczu Hamilton - Fu

[email protected] betandgame.com [betandgame.com]
[email protected] vc [vcbet.com]

BPP: 96%

Dołączył: Apr 2007
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 2
surbet zysk tylko 54%

Alianza Lima vs Sao Paulo
Soccer :: International :: Copa Libertadores 19/04/2007 02:30 0%
10Bet-------5.27
Betoto------3.60
BetRoyal----5.50

surebet ze strony:

mkuks #1150984 19/04/2007 07:04
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Skąd ci tutaj 54% wyszło? Tak czy inaczej to lepiej tego nie grać, bo nadziać się na pomyłkę buka łatwo.

Gandhi #1150986 19/04/2007 07:38
Dołączył: Apr 2007
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 2
Surebut ze strony www.oddsexchange.com [oddsexchange.com]

to jest prawda że jest podejrzany

ale obliczony prawidłowo

inw. 100
5,27 * 29,22 = 153,99
3,60 * 42,78 = 154,00
5,50 * 28,00 = 154,00


mkuks #1151312 19/04/2007 17:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Nie ma się czym ekscytować. 80% pewności, że był to błąd oddsexchange czyli kurs został źle sczytany (zamienione miejscami drużyny). Błędy w tych serwisach zdarzają się o wiele częściej niż u buków. 20%, że błąd popełnił Betroyal. Oczywiście taki zakład nieważny.

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1