Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19
KIDD #1183295 01/05/2007 22:22
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
pokaz mi skald to postaram sie pomoc...

Bonus: Unibet
1985karas #1184438 02/05/2007 02:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Włodzimierz Baranowski, wiek 28
wartość: 1 207 000 zł, wynagrodzenie: 12 200 zł
nieziemska forma


celująca kondycja,
mierna szybkość,
bardzo dobra technika,
znakomite podania,
beznadziejny bramkarz
dostateczny obrońca
bardzo dobry rozgrywający
niedostateczny strzelec




Błażej Bogieł, wiek 25
wartość: 4 004 000 zł, wynagrodzenie: 48 800 zł
nieziemska forma
kartki: kontuzja: (lekki uraz)

celująca kondycja,
słaba szybkość,
mierna technika,
bardzo dobre podania,
tragiczny bramkarz
boski obrońca
słaby rozgrywający
bardzo dobry strzelec




Ireneusz Bronowicki, wiek 23
wartość: 2 175 000 zł, wynagrodzenie: 19 100 zł
boska forma
kartki:

świetna kondycja,
dobra szybkość,
solidna technika,
słabe podania,
tragiczny bramkarz
magiczny obrońca
dobry rozgrywający
przeciętny strzelec




Grzegorz Ciświcki, wiek 27
wartość: 1 434 000 zł, wynagrodzenie: 15 700 zł
niesamowita forma
kartki:

świetna kondycja,
świetna szybkość,
solidna technika,
dobre podania,
beznadziejny bramkarz
solidny obrońca
przeciętny rozgrywający
znakomity strzelec




Vali Curaj , wiek 21
wartość: 307 000 zł, wynagrodzenie: 3 600 zł
olśniewająca forma


dobra kondycja,
dobra szybkość,
mierna technika,
dostateczne podania,
tragiczny bramkarz
solidny obrońca
mierny rozgrywający
beznadziejny strzelec




Kaz Emerton , wiek 27
wartość: 1 584 000 zł, wynagrodzenie: 16 400 zł
nieziemska forma


celująca kondycja,
dostateczna szybkość,
przeciętna technika,
dostateczne podania,
tragiczny bramkarz
dostateczny obrońca
olśniewający rozgrywający
słaby strzelec




Edward Janowski, wiek 29
wartość: 730 000 zł, wynagrodzenie: 7 100 zł
boska forma
kartki:

solidna kondycja,
solidna szybkość,
przeciętna technika,
bardzo dobre podania,
beznadziejny bramkarz
dobry obrońca
bardzo dobry rozgrywający
przeciętny strzelec




Toon Jbari , wiek 18
wartość: 238 000 zł, wynagrodzenie: 3 000 zł
nieziemska forma


niedostateczna kondycja,
dobra szybkość,
beznadziejna technika,
dostateczne podania,
tragiczny bramkarz
dobry obrońca
dostateczny rozgrywający
tragiczny strzelec




Alexander Kirsch , wiek 23
wartość: 2 366 000 zł, wynagrodzenie: 38 200 zł
niedostateczna forma


dobra kondycja,
bardzo dobra szybkość,
dobra technika,
bardzo dobre podania,
beznadziejny bramkarz
boski obrońca
niedostateczny rozgrywający
słaby strzelec




Albert Kormoranowski, wiek 20
wartość: 842 000 zł, wynagrodzenie: 6 700 zł
magiczna forma
kartki:

dostateczna kondycja,
dobra szybkość,
beznadziejna technika,
dostateczne podania,
beznadziejny bramkarz
niesamowity obrońca
słaby rozgrywający
słaby strzelec




Szymon Królik, wiek 23
wartość: 1 124 000 zł, wynagrodzenie: 9 300 zł
boska forma


dostateczna kondycja,
dobra szybkość,
niedostateczna technika,
solidne podania,
beznadziejny bramkarz
znakomity obrońca
bardzo dobry rozgrywający
niedostateczny strzelec




Mateusz Lutek, wiek 20
wartość: 493 000 zł, wynagrodzenie: 6 700 zł
beznadziejna forma


przeciętna kondycja,
słaba szybkość,
solidna technika,
beznadziejne podania,
niedostateczny bramkarz
znakomity obrońca
dostateczny rozgrywający
beznadziejny strzelec




Karl Poll , wiek 22
wartość: 398 000 zł, wynagrodzenie: 4 600 zł
znakomita forma
kartki:

dostateczna kondycja,
dobra szybkość,
solidna technika,
słabe podania,
tragiczny bramkarz
dostateczny obrońca
beznadziejny rozgrywający
solidny strzelec




Marc Pradas , wiek 23
wartość: 1 180 000 zł, wynagrodzenie: 12 300 zł
znakomita forma


solidna kondycja,
solidna szybkość,
niedostateczna technika,
mierne podania,
celujący bramkarz
słaby obrońca
słaby rozgrywający
mierny strzelec




Milan Rampáèek , wiek 28
wartość: 291 000 zł, wynagrodzenie: 5 900 zł
tragiczna forma


celująca kondycja,
dostateczna szybkość,
niedostateczna technika,
słabe podania,
beznadziejny bramkarz
beznadziejny obrońca
bardzo dobry rozgrywający
dobry strzelec




Hubert Rybka, wiek 20
wartość: 1 432 000 zł, wynagrodzenie: 12 200 zł
znakomita forma
kartki:

solidna kondycja,
solidna szybkość,
mierna technika,
solidne podania,
tragiczny bramkarz
olśniewający obrońca
solidny rozgrywający
słaby strzelec




Ábel Sápi , wiek 23
wartość: 2 082 000 zł, wynagrodzenie: 19 000 zł
boska forma
kartki:

świetna kondycja,
celująca szybkość,
niedostateczna technika,
solidne podania,
tragiczny bramkarz
olśniewający obrońca
celujący rozgrywający
niedostateczny strzelec




Roman ©krabal , wiek 23
wartość: 743 000 zł, wynagrodzenie: 7 100 zł
nieziemska forma


mierna kondycja,
bardzo dobra szybkość,
dobra technika,
solidne podania,
beznadziejny bramkarz
przeciętny obrońca
solidny rozgrywający
celujący strzelec




Brian van der Meer , wiek 21
wartość: 407 000 zł, wynagrodzenie: 5 600 zł
mierna forma


bardzo dobra kondycja,
bardzo dobra szybkość,
tragiczna technika,
przeciętne podania,
beznadziejny bramkarz
celujący obrońca
słaby rozgrywający
słaby strzelec




Rob Van Mieghem , wiek 27
wartość: 901 000 zł, wynagrodzenie: 9 200 zł
magiczna forma


dostateczna kondycja,
niedostateczna szybkość,
słaba technika,
celujące podania,
beznadziejny bramkarz
solidny obrońca
świetny rozgrywający
dobry strzelec




Witold Żyłas, wiek 22
wartość: 300 000 zł, wynagrodzenie: 5 100 zł
niedostateczna forma


niedostateczna kondycja,
solidna szybkość,
beznadziejna technika,
mierne podania,
dobry bramkarz
niedostateczny obrońca
beznadziejny rozgrywający
beznadziejny strzelec



KIDD #1186043 02/05/2007 20:37
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
z tego co tu widze to masz wielu niezlych obroncow albo defensywnych pomocnikow i chyba tu powinienes miec swoja przewahe nad innymi...brakuje mi jakiegos naprawde dobrego napstnika,bo obronire i pomoc nawwet masz niezla no i bramkarz tez troszke slaby jak na lige w ktorej grasz.przynajmniej tak mi sie zdaje...
a co do taktyki to obowiazkowo 4 obroncow i jak masz dobrych def pomocnikow to musisz ich dwoch wystawic bedzie Ci bardzo ciezko bramke strzelic.Nastepnie zagraj sobie bez skrzydel tylko w srodku jednego ofensywnego pom i 3 napastnikow to mzoe byc dobra taktykla pod Twoich grajkow...tak mi sie przynajmniej wydaje,ale moge sie mylic...chyba ze zagrasz na dwoch skrzydlowych i dwoch napstnikow tez moze byc bardzo ciekawa taktyka,tylko musialbys sobie to wszystko poukladac w taktyce i dobrze poprzesowac zawodnikow zgodnie z pileczka i cos czuje ze powinienes odnosci sukcesy...Twoim atutem powinna byc obrona i wyjscie z kontry jak masz tylu def zawodnikow,takie jest moje zdanie...jak jeszcze bedziesz potrzebowal pomocy to mozesz na mnie liczyc...

1985karas #1194218 05/05/2007 03:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Osiagam nawet celującą obronę grając 5 obrońcami. Inne staty także mam na poziomie niektórych przeciwnikóe lub wyższe i mimo tego dostaję w dupe.

KIDD #1194584 05/05/2007 06:28
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
no coz nie wiem jaka jest tego przyczyna w sumie,ale ja Ci napislaem jak ja bym Twoj zespol ustawil,bo akurat masz takich a nie innych zawodnikow teraz...

1985karas #1195252 05/05/2007 20:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Heh...grając po swojemu i tak zapewne nie wygram więc najprawdopodobniej zagram po Twojemu. Może to odniesie skutek i zgarnę jakże potrzebne mi 3 pkt.

KIDD #1197922 06/05/2007 06:55
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
ja tam lubie sie bawic w taktyke,a u siebie tez mam nawet niezla ,ale ja mam 3 napopastnikow teraz,a Ty musisz obowiazkowo zagrac 4 obroncow dwoch def pomocnikjow i 2 skrzydlowych oraz 2 napadziorow:) takie moje zdanie jest

1985karas #1200964 07/05/2007 05:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Niestety przegrałem 0-4. Odechciewa mi się w to grać. Chyba już nic mnie nie uratuje przed spadkiem.

KIDD #1201049 07/05/2007 06:06
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
no to masz lipe troche i ja dokladnie ine wiem czemu tak jest...Musialbym to zobaczyc wzystko i ie troche zastanowic czemu az tyle przegrywasz,bo w sumie masz niezly skal co by tu nie mowic...
a jakim ustawieniem gralees wczesniej??

1985karas #1201058 07/05/2007 06:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Wcześniej grałem 5-3-2. Dlatego tak bo trenują obrońców.

KIDD #1201229 07/05/2007 07:33
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
acha czyli wszystko jasne ,no to moze dalej tak obie graj:),ale z 4 obroncami tez Ci powinno dobrze isc w obronie no i tych dwoch def pomocnikow,musisz tez dobrze poukl;adac zawodnikow wobec pilki bo to tez sporo daje:)

1985karas #1202173 07/05/2007 23:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
No ale własnie o to chodzi, że nie umiem ich dobrze poukladać. gdybym umiał to z moim składem napewno odnosiłbym większe sukcesy.

KIDD #1208286 10/05/2007 01:08
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
Ja sie musze pochwalic,ze lubie wlasnie takie przesuwanie zawodnikow po boisku i robie to zawsze z wielka checia ,musze przyznac,ze na razie mi to wychodzi:) ciekawe jak bedzie dalej...
TY na pewno musisz postawic na obrone i musisz ustawiac swoich obroncow i ppomocnikow b blisko siebie w obronie i im wyzej to moga grac troche szerzej,ja stosuje tylko taka taktyke,gram w sum ie w 6 lidze,ale tam tez a ne tylko boty i jestem na razie na 1 miejsu,chco Ty na pewno mas zbardziej wymagakajacych przeciwnikow i oni na bank sie znaja na tym co robia..
Radze Ci zebys dobrze ulozyl sobie obroncow wzgledem pileczki,bo inavczej to beda Cie wysoko ogrywali...
Chyba wiesz jak sie przesuwa pileczke??:P hehe
Radzilby od samego dolu pileczeke przesuwac i ustawaic bliskjo siebie obroncow i def pomocnikow ,zeby bylo malo wolnej przesyttrzeni w danym rejonie boiska i ine boj sie tego z lewej strony przykladowo dac do srodka jak jest akcja po praweej stronie,to strasznie pomaga i masz wiecej ludzi w danym sektorze boiska i duzo przechwytow:)

1985karas #1208345 10/05/2007 01:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Tak mniej więcej robię, ale wtedy rywal ma duzo więcej akcji niż ja, dużo więcej strzałów i wygrywa mecze ze mną.

KIDD #1210156 10/05/2007 07:51
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
nie wiem czemu tak sie dzieje,moze maja od Ciebie o wile lepszych zawodnikow,w sumie i trak masz bardzo dobrych z tego co widzialem,musisz dalej pracowac nad ta taktyuka,bo ona tez jest bardzo wazna,staraj sie dobrze ustawiac swoich zawodnikow w obronie,to klucz do sukcesu w Twoimi wypadku...

1985karas #1212337 11/05/2007 04:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
No nic - trenuję dalej. Dzisiaj 2 skoki defensywy.


Mateusz Lutek, wiek 20
wartość: 623 000 zł, wynagrodzenie: 6 700 zł
przeciętna forma


przeciętna kondycja,
słaba szybkość,
solidna technika,
beznadziejne podania,
niedostateczny bramkarz
niesamowity obrońca
dostateczny rozgrywający
beznadziejny strzelec





Brian van der Meer , wiek 21
wartość: 392 000 zł, wynagrodzenie: 5 600 zł
beznadziejna forma


bardzo dobra kondycja,
bardzo dobra szybkość,
tragiczna technika,
przeciętne podania,
beznadziejny bramkarz
świetny obrońca
słaby rozgrywający
słaby strzelec



KIDD #1214269 11/05/2007 23:07
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
ładnie ladnie:) ja tyudz temu mialem dwa skoki techniuki ,a teraz nic,ale za tydziuen moze bedzie lepiej:)
jak sie nazywa Twoj zespol??
bo moj to WKSARSENAL

1985karas #1215474 12/05/2007 08:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
WENECJA

KIDD #1215476 12/05/2007 08:23
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
spoko:) jak co to kiedys se sparinga zagramy:P i ograsz mnie jak nalezy,ale zobacze moze wtedy Twoja taktyke:) i cos Ci doradze wtedy

1985karas #1215478 12/05/2007 08:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Heh..w sparingach mi całkiem nieźle idzie, ale to pewnie dlatego, że często grywam z rywalami słabszymi od siebie.

Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, ANZELMO, latajaca_holenderka, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,598 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1