|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
pokaz mi skald to postaram sie pomoc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Włodzimierz Baranowski, wiek 28 wartość: 1 207 000 zł, wynagrodzenie: 12 200 zł nieziemska forma
celująca kondycja, mierna szybkość, bardzo dobra technika, znakomite podania, beznadziejny bramkarz dostateczny obrońca bardzo dobry rozgrywający niedostateczny strzelec
Błażej Bogieł, wiek 25 wartość: 4 004 000 zł, wynagrodzenie: 48 800 zł nieziemska forma kartki: kontuzja: (lekki uraz) celująca kondycja, słaba szybkość, mierna technika, bardzo dobre podania, tragiczny bramkarz boski obrońca słaby rozgrywający bardzo dobry strzelec
Ireneusz Bronowicki, wiek 23 wartość: 2 175 000 zł, wynagrodzenie: 19 100 zł boska forma kartki: świetna kondycja, dobra szybkość, solidna technika, słabe podania, tragiczny bramkarz magiczny obrońca dobry rozgrywający przeciętny strzelec
Grzegorz Ciświcki, wiek 27 wartość: 1 434 000 zł, wynagrodzenie: 15 700 zł niesamowita forma kartki: świetna kondycja, świetna szybkość, solidna technika, dobre podania, beznadziejny bramkarz solidny obrońca przeciętny rozgrywający znakomity strzelec
Vali Curaj , wiek 21 wartość: 307 000 zł, wynagrodzenie: 3 600 zł olśniewająca forma
dobra kondycja, dobra szybkość, mierna technika, dostateczne podania, tragiczny bramkarz solidny obrońca mierny rozgrywający beznadziejny strzelec
Kaz Emerton , wiek 27 wartość: 1 584 000 zł, wynagrodzenie: 16 400 zł nieziemska forma
celująca kondycja, dostateczna szybkość, przeciętna technika, dostateczne podania, tragiczny bramkarz dostateczny obrońca olśniewający rozgrywający słaby strzelec
Edward Janowski, wiek 29 wartość: 730 000 zł, wynagrodzenie: 7 100 zł boska forma kartki: solidna kondycja, solidna szybkość, przeciętna technika, bardzo dobre podania, beznadziejny bramkarz dobry obrońca bardzo dobry rozgrywający przeciętny strzelec
Toon Jbari , wiek 18 wartość: 238 000 zł, wynagrodzenie: 3 000 zł nieziemska forma
niedostateczna kondycja, dobra szybkość, beznadziejna technika, dostateczne podania, tragiczny bramkarz dobry obrońca dostateczny rozgrywający tragiczny strzelec
Alexander Kirsch , wiek 23 wartość: 2 366 000 zł, wynagrodzenie: 38 200 zł niedostateczna forma
dobra kondycja, bardzo dobra szybkość, dobra technika, bardzo dobre podania, beznadziejny bramkarz boski obrońca niedostateczny rozgrywający słaby strzelec
Albert Kormoranowski, wiek 20 wartość: 842 000 zł, wynagrodzenie: 6 700 zł magiczna forma kartki: dostateczna kondycja, dobra szybkość, beznadziejna technika, dostateczne podania, beznadziejny bramkarz niesamowity obrońca słaby rozgrywający słaby strzelec
Szymon Królik, wiek 23 wartość: 1 124 000 zł, wynagrodzenie: 9 300 zł boska forma
dostateczna kondycja, dobra szybkość, niedostateczna technika, solidne podania, beznadziejny bramkarz znakomity obrońca bardzo dobry rozgrywający niedostateczny strzelec
Mateusz Lutek, wiek 20 wartość: 493 000 zł, wynagrodzenie: 6 700 zł beznadziejna forma
przeciętna kondycja, słaba szybkość, solidna technika, beznadziejne podania, niedostateczny bramkarz znakomity obrońca dostateczny rozgrywający beznadziejny strzelec
Karl Poll , wiek 22 wartość: 398 000 zł, wynagrodzenie: 4 600 zł znakomita forma kartki: dostateczna kondycja, dobra szybkość, solidna technika, słabe podania, tragiczny bramkarz dostateczny obrońca beznadziejny rozgrywający solidny strzelec
Marc Pradas , wiek 23 wartość: 1 180 000 zł, wynagrodzenie: 12 300 zł znakomita forma
solidna kondycja, solidna szybkość, niedostateczna technika, mierne podania, celujący bramkarz słaby obrońca słaby rozgrywający mierny strzelec
Milan Rampáèek , wiek 28 wartość: 291 000 zł, wynagrodzenie: 5 900 zł tragiczna forma
celująca kondycja, dostateczna szybkość, niedostateczna technika, słabe podania, beznadziejny bramkarz beznadziejny obrońca bardzo dobry rozgrywający dobry strzelec
Hubert Rybka, wiek 20 wartość: 1 432 000 zł, wynagrodzenie: 12 200 zł znakomita forma kartki: solidna kondycja, solidna szybkość, mierna technika, solidne podania, tragiczny bramkarz olśniewający obrońca solidny rozgrywający słaby strzelec
Ábel Sápi , wiek 23 wartość: 2 082 000 zł, wynagrodzenie: 19 000 zł boska forma kartki: świetna kondycja, celująca szybkość, niedostateczna technika, solidne podania, tragiczny bramkarz olśniewający obrońca celujący rozgrywający niedostateczny strzelec
Roman ©krabal , wiek 23 wartość: 743 000 zł, wynagrodzenie: 7 100 zł nieziemska forma
mierna kondycja, bardzo dobra szybkość, dobra technika, solidne podania, beznadziejny bramkarz przeciętny obrońca solidny rozgrywający celujący strzelec
Brian van der Meer , wiek 21 wartość: 407 000 zł, wynagrodzenie: 5 600 zł mierna forma
bardzo dobra kondycja, bardzo dobra szybkość, tragiczna technika, przeciętne podania, beznadziejny bramkarz celujący obrońca słaby rozgrywający słaby strzelec
Rob Van Mieghem , wiek 27 wartość: 901 000 zł, wynagrodzenie: 9 200 zł magiczna forma
dostateczna kondycja, niedostateczna szybkość, słaba technika, celujące podania, beznadziejny bramkarz solidny obrońca świetny rozgrywający dobry strzelec
Witold Żyłas, wiek 22 wartość: 300 000 zł, wynagrodzenie: 5 100 zł niedostateczna forma
niedostateczna kondycja, solidna szybkość, beznadziejna technika, mierne podania, dobry bramkarz niedostateczny obrońca beznadziejny rozgrywający beznadziejny strzelec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
z tego co tu widze to masz wielu niezlych obroncow albo defensywnych pomocnikow i chyba tu powinienes miec swoja przewahe nad innymi...brakuje mi jakiegos naprawde dobrego napstnika,bo obronire i pomoc nawwet masz niezla no i bramkarz tez troszke slaby jak na lige w ktorej grasz.przynajmniej tak mi sie zdaje... a co do taktyki to obowiazkowo 4 obroncow i jak masz dobrych def pomocnikow to musisz ich dwoch wystawic bedzie Ci bardzo ciezko bramke strzelic.Nastepnie zagraj sobie bez skrzydel tylko w srodku jednego ofensywnego pom i 3 napastnikow to mzoe byc dobra taktykla pod Twoich grajkow...tak mi sie przynajmniej wydaje,ale moge sie mylic...chyba ze zagrasz na dwoch skrzydlowych i dwoch napstnikow tez moze byc bardzo ciekawa taktyka,tylko musialbys sobie to wszystko poukladac w taktyce i dobrze poprzesowac zawodnikow zgodnie z pileczka i cos czuje ze powinienes odnosci sukcesy...Twoim atutem powinna byc obrona i wyjscie z kontry jak masz tylu def zawodnikow,takie jest moje zdanie...jak jeszcze bedziesz potrzebowal pomocy to mozesz na mnie liczyc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Osiagam nawet celującą obronę grając 5 obrońcami. Inne staty także mam na poziomie niektórych przeciwnikóe lub wyższe i mimo tego dostaję w dupe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
no coz nie wiem jaka jest tego przyczyna w sumie,ale ja Ci napislaem jak ja bym Twoj zespol ustawil,bo akurat masz takich a nie innych zawodnikow teraz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Heh...grając po swojemu i tak zapewne nie wygram więc najprawdopodobniej zagram po Twojemu. Może to odniesie skutek i zgarnę jakże potrzebne mi 3 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
ja tam lubie sie bawic w taktyke,a u siebie tez mam nawet niezla ,ale ja mam 3 napopastnikow teraz,a Ty musisz obowiazkowo zagrac 4 obroncow dwoch def pomocnikjow i 2 skrzydlowych oraz 2 napadziorow:) takie moje zdanie jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Niestety przegrałem 0-4. Odechciewa mi się w to grać. Chyba już nic mnie nie uratuje przed spadkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
no to masz lipe troche i ja dokladnie ine wiem czemu tak jest...Musialbym to zobaczyc wzystko i ie troche zastanowic czemu az tyle przegrywasz,bo w sumie masz niezly skal co by tu nie mowic... a jakim ustawieniem gralees wczesniej??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Wcześniej grałem 5-3-2. Dlatego tak bo trenują obrońców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
acha czyli wszystko jasne ,no to moze dalej tak obie graj:),ale z 4 obroncami tez Ci powinno dobrze isc w obronie no i tych dwoch def pomocnikow,musisz tez dobrze poukl;adac zawodnikow wobec pilki bo to tez sporo daje:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
No ale własnie o to chodzi, że nie umiem ich dobrze poukladać. gdybym umiał to z moim składem napewno odnosiłbym większe sukcesy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Ja sie musze pochwalic,ze lubie wlasnie takie przesuwanie zawodnikow po boisku i robie to zawsze z wielka checia ,musze przyznac,ze na razie mi to wychodzi:) ciekawe jak bedzie dalej... TY na pewno musisz postawic na obrone i musisz ustawiac swoich obroncow i ppomocnikow b blisko siebie w obronie i im wyzej to moga grac troche szerzej,ja stosuje tylko taka taktyke,gram w sum ie w 6 lidze,ale tam tez a ne tylko boty i jestem na razie na 1 miejsu,chco Ty na pewno mas zbardziej wymagakajacych przeciwnikow i oni na bank sie znaja na tym co robia.. Radze Ci zebys dobrze ulozyl sobie obroncow wzgledem pileczki,bo inavczej to beda Cie wysoko ogrywali... Chyba wiesz jak sie przesuwa pileczke??:P hehe Radzilby od samego dolu pileczeke przesuwac i ustawaic bliskjo siebie obroncow i def pomocnikow ,zeby bylo malo wolnej przesyttrzeni w danym rejonie boiska i ine boj sie tego z lewej strony przykladowo dac do srodka jak jest akcja po praweej stronie,to strasznie pomaga i masz wiecej ludzi w danym sektorze boiska i duzo przechwytow:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Tak mniej więcej robię, ale wtedy rywal ma duzo więcej akcji niż ja, dużo więcej strzałów i wygrywa mecze ze mną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
nie wiem czemu tak sie dzieje,moze maja od Ciebie o wile lepszych zawodnikow,w sumie i trak masz bardzo dobrych z tego co widzialem,musisz dalej pracowac nad ta taktyuka,bo ona tez jest bardzo wazna,staraj sie dobrze ustawiac swoich zawodnikow w obronie,to klucz do sukcesu w Twoimi wypadku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
No nic - trenuję dalej. Dzisiaj 2 skoki defensywy.
Mateusz Lutek, wiek 20 wartość: 623 000 zł, wynagrodzenie: 6 700 zł przeciętna forma
przeciętna kondycja, słaba szybkość, solidna technika, beznadziejne podania, niedostateczny bramkarz niesamowity obrońca dostateczny rozgrywający beznadziejny strzelec
Brian van der Meer , wiek 21 wartość: 392 000 zł, wynagrodzenie: 5 600 zł beznadziejna forma
bardzo dobra kondycja, bardzo dobra szybkość, tragiczna technika, przeciętne podania, beznadziejny bramkarz świetny obrońca słaby rozgrywający słaby strzelec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
ładnie ladnie:) ja tyudz temu mialem dwa skoki techniuki ,a teraz nic,ale za tydziuen moze bedzie lepiej:) jak sie nazywa Twoj zespol?? bo moj to WKSARSENAL
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
spoko:) jak co to kiedys se sparinga zagramy:P i ograsz mnie jak nalezy,ale zobacze moze wtedy Twoja taktyke:) i cos Ci doradze wtedy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Heh..w sparingach mi całkiem nieźle idzie, ale to pewnie dlatego, że często grywam z rywalami słabszymi od siebie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|