|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Juz samo to ze nie ma tematu tego buka jest wystarczajacym ostrzezeniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Experto przesadzasz  Nie ma tematów z wieloma porządnymi bukami a może nawet to i dobrze. A to że ktoś gra w jakiś malo znanych bukach nie uważam za coś złego ,jego kasa niech sobie gra tam gdzie chce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Dokładnie,niepodoba mi się to że tematy są usuwane a nie że ich niema. Pamietam jak zamieściłem temat z linkiem do buka, temat został linka usunieto. Myślę że portal polecajacy tego buka nieźle musiał zarobić bo jak dawali takiego bonusa, to przy takiej współpracy jak miał w.w portal musieli miec niezły grosz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
chociaż z drugiej strony to ciekawe co będzie jak im się policja do zadka dobierze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
zanim ich znajdą to pieniądze już będą tysiąc razy wyprane ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
robert423 ze kto ? na co ty czlowieku liczysz. Buk byl buka nie ma i nikt sie tym nawet nie zainteresuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
dokladnie,a kto stracil pieniadze to nie oszukujmy sie przez własną głupote i pazernośc na jakieś śmieszne bonusy.
Jest pinnacle,jest expekt,ew unibet i starczy.a nie ma sie co kierować bonusami u buków,zwłaszcza "takimi" u mniej znanych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Stracić pieniadze można prawie w kazdym buku, takze tych zamieszczanych na tym forum, chociazby nie dawno Pointbet, Playbanks, no i cały czas działajacy BWIN. A Pointbet to był zdaje się jeden z lepszych buków.
A majac na mysli policję nie myslałem o buku tylko o portalu polecającym
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
Bardziej martwiłbym się że na SBR maja D+ ale to nie jest taka zła ocena BAH też ma taką a nigdy z nimi kłopotów nie miałem lol... Pointbet też miał zawsze około D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
dokladnie,a kto stracil pieniadze to nie oszukujmy sie przez własną głupote i pazernośc na jakieś śmieszne bonusy.
Jest pinnacle,jest expekt,ew unibet i starczy.a nie ma sie co kierować bonusami u buków,zwłaszcza "takimi" u mniej znanych. a jaka jest różnica miedzy tobą a panem Heniem który zwykł mawiać - ...jest sts i totomix i starczy, a te internetowe bukmachery to na pewno jakieś oszustwo....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
A tak w ogóle to mógłby ktoś wyjaśnić, czemu słówko bet911 jest na forum cenzurowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
faktycznie, w takim razie jestem ciekaw co jest tego powodem... Czekamy na odpowiedz :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279 |
Bez obrazy, ale co Was to ochodzi, forum jest własnością Conrada i może z nim robić co zechce, a już na pewno nie bedzie sie przed wami tlumaczył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
skoro cos jest zabronione jestesmy ciekawi z jakiego powodu. To nie sa pretensje (przynajmniej z mojej strony) tylko ciekawosc czemu jest tak a nie inaczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Bez obrazy, ale co Was to ochodzi, forum jest własnością Conrada i może z nim robić co zechce, a już na pewno nie bedzie sie przed wami tlumaczył. Bardzo spłycasz problem. Do Conrada należy być może domena, pewnie i dzierżawa serwera, jak również jego wkład w to forum, pod postacią na przykład regulaminu. Kod forum należy do Groupee Inc. Posty i opinie na forum należą do ich autorów, nie Conrada. Forum to pretenduje to bycia bezstronnym (mimo reklam), chcemy wierzyć, że tak jest. Wszelkie zaś ingerencje podejmowane w postach jak i przeciwko użytkownikom powinny mieć oparcie w regulaminie forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Najśmieszniejsze jest, że można przeczytać (www. sports.betll.com) a nie można zacytować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Bez obrazy, ale co Was to ochodzi, forum jest własnością Conrada i może z nim robić co zechce, a już na pewno nie bedzie sie przed wami tlumaczył. Np. moze dopuszczać chamskie avatary pomimo zapisów regulaminowych: [----] 2. Zasady forum, których złamanie grozi ostrzeżeniem . 3 ostrzeżenia oznaczają permanentny ban na forum (patrz pkt 7.):
I. Zabrania się wulgarnych wypowiedzi. Wszelkie posty ubliżające, pełne wulgarnych wypowiedzi będa kasowane. II. Zabrania się treści godzących w narodowość, pochodzenie i światopogląd. Wszelka dyskryminacja nie będzie tolerowana. Dotyczy to także tzw. "Avatarów". [----]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Tak w ogóle to zdarzyło się aby komuś nie wypłacili pieniędzy?
Ja gram tam od ok. miesiąca w tym czasie zleciłem 2 wypłaty jedna ok. 300$ dotarły do mnie po ok 24-48 h.
Jednak jak słyszę jak 911 jest jechane równo to zastanawiam się czy nie uciekać pomimo że mają bardzo fajną ofertę na basabal.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|