Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Witam

Originally Posted by Rob Roy
Ja także podobnie myślę.
Powinno być wszystko dobrze zorganizowane.
Na forum ustalalibyśmy wszystko co dotyczy typowania i wysyłanych kombinacji.
Musimy wybrać osobę, która będzie zbierała pieniądze za udziały, a następnie po zebraniu, przekazywała osobie wysyłającej kupony.
Nie ma sensu dzielić kombinacji, na poszczególnych udziałowców. Wprowadzi to duże zamieszanie, i będę kłopoty z wysyłaniem.
Także myślę, że nie ma co czekać i grać wirtualnie. Te dwa udziały, to nie jest taka duża kasa. Zresztą co ta wirtualna gra ma znaczyć ? Trzeba podzielić funkcje w grupie. Powinniśmy się tym zająć jak najszybciej.
i
W innym wątku Rob Roy napisał
Quote
Może zrobimy jakąś konferencję na GG. Można byłoby omówić wszystkie kwestie. Każdy by się wypowiedział i ustalilibyśmy plan działania.
Nii wyobrażam sobie 13 chłopa na takiej konferencji na gg
Proponuję przenieść wszelkie dyskusje organizacyjne na poufne forum Andrzej Kmicic już coś sugerował .No jak WY sobie to wyobrażacie że będziemy powierzać swoje pieniądze jakiemuś nickowi który dziś może tak a jutro inaczej . Ja sam mam z 5 nicków ;-o))) natomiast nazwisko mam jedno .
Nie sesteśmy jeszcze organizacyjnie przygotowani do gry w nadchodzącym tygodniu chyba że na " wariata" .
Istotną rzeczą jest uświadomic sobie że trzeba przygotować na taką batalię więcej kasy . Powinna więc obowiązywac zasada jeśli przystępujesz to zabezpiecz sobie tyle pieniędzy aby starczyło na uzgodnioną razem ilość gier.
Bo może się zdarzyc tak ze dwa razy nie wyjdzie ktoś się wyłączy i cała grupa się wali choćby dalej chcieli grać . Może należało by rzetelnie ustalić nazwijmy to twardych graczy i połówkowych czyli grających mniejszymi udziałami ...???.
Pozostawiam to do przemyślenia .
Jednak nadal stoję na stanowisku że niektórych rzeczy nie wolno rozgłaszać publicznie i jest mi to obojętnie czy na poufnym forum u Kmicica czy tu czy otworzy się jeszcze inne forum . Jeśli ktoś uważa inaczej to niech tu poda swoje dane adresowe , nazwisko itd.

Pozdrawiam odważnych
xyzen


Ja jednak

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
W zasadzie co ja się tak rozpisuje przeciez poufne forum już od jakiegoś czasu funkcjonuje i Strateg1 dość sprawnie go prowadzi

ozdrawiam dociekliwych
xyzen

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Originally Posted by Pitersson
edi8, szacuneczek za ManUtd.! Ja za to dobrze wytypowałem Marsylię, za którą ktoś mnie tu strasznie zrugał smile. Szczerze mówiąc nie wiem nawet jakie wyniki są dla nas korzystne w drugim bloku, bo w pierwszym Bolton nam skiepścił sprawę, Manchester mamy raz wytypowany na x, więc o ile się orientuję cały czas możliwa 13, czy tak?

nikt Cie nie zrugal za typ na Marsylie smile , kazdy pisal swoje przemyslenia i typy i to wszystko smile


Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Originally Posted by saris
Ja Dzis Typuje Tak:

21.04.2007
1 Schalke - Energie Cottbus=> 1 WIN
2 Stuttgart - Bayern Münch=> X2 LOST
3 Bolton - Reading==========> 1X LOST
4 Charlton - Sheffield Utd==> 1X WIN
5 Fulham - Blackburn========> 1X WIN
6.Liverpool - Wigan=========> 1X WIN
7 Watford - Manchester City=> X2 WIN
8 West Ham - Everton========> 1X WIN
9 PSG - Nantes==============> 1X2 WIN
10 Man. Utd - Middlesbrough=> 1 LOST
11 Marseille - Troyes=======> X2 LOST
12 Monaco - Lille===========> 1X2 WIN
13 R. Sociedad - At. Madrid=> 1X WIN
14 Real Madrid - Valencia===> 1X WIN ( 64 minuta meczu 1-1)


Daje nam to 9216 zakladow !!!!

Az 4 bledy, tak czy siak poleglem pzez MU :/ Marsylia jednak nie wtopila, Reading mialem 1X2 ale trzeba bylo skrocic ktorys typ 3-drogowy i wybralem akurat zly :/ odnosnie Bayernu trzeba bylo Niemcow posluchac .....

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Originally Posted by saris
Originally Posted by Pitersson
edi8, szacuneczek za ManUtd.! Ja za to dobrze wytypowałem Marsylię, za którą ktoś mnie tu strasznie zrugał smile. Szczerze mówiąc nie wiem nawet jakie wyniki są dla nas korzystne w drugim bloku, bo w pierwszym Bolton nam skiepścił sprawę, Manchester mamy raz wytypowany na x, więc o ile się orientuję cały czas możliwa 13, czy tak?

nikt Cie nie zrugal za typ na Marsylie smile , kazdy pisal swoje przemyslenia i typy i to wszystko smile
nie no jasne, to taki joke laugh - to jest dyskusja, jeden ma rację w tym punkcie drugi w innym, myliłem się co do ManUtd. i Bayernu. a tak poważnie to ciekawe ile typów nam weszło w kuponie?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Ja sobie wyobrażam taką konferencję.

Proponuję, powierzyć pieniądze komuś godnemu zaufania, na przykład Dawideczkowi, oczywiście jeżeli się zgodzi.

Może Ty masz pięć nicków, ja mam jeden.
Jeżeli nie jesteś przygotowany do grania w nadchodzącym tygodniu, to nie graj. Zagrasz za trzy miesiące, jak już się przygotujesz.

Co do zamkniętego forum to się zgadzam, można tam prowadzić dyskusje, jednak taka konferencja pozwoliłaby znacznie przyspieszyć to, co mamy ustalić.

Aha, jeszcze kwestia udziałowców, przecież to jasne, że każdy może się wycofać, chyba nie oczekujesz, że będziemy podpisywać puste weksle.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
-> W Y N I K I

21.04.2007 1 X 2
1 Schalke - Energie Cottbus 2-0
2 Stuttgart - Bayern Münch. 2-0
3 Bolton - Reading 1-3
4 Charlton - Sheffield Utd 1-1
5 Fulham - Blackburn 1-1
6 Liverpool - Wigan 2-0
7 Watford - Manchester City 1-1
8 West Ham - Everton 1-0
9 PSG - Nantes 4-0
10 Man. Utd - Middlesbrough 1-1
11 Marseille - Troyes 2-1
12 Monaco - Lille 3-1
13 R. Sociedad - At. Madrid 2-0
14 Real Madrid - Valencia 2-1
-------------------------------------------
88 10 2
31 32 37<======fuks a raczej podpórka
67 21 12<======fuks
59 25 16<======podpórka
40 28 32<======podpórka
88 10 2.
24 30 46<======podpórka
35 27 38<======fuks tu również jako podpórka z procentami
72 21 7.
93 6. 1.<======fuks a raczej podpórka
86 11 3.
43 34 23
28 30 42<======fuks
51 28 21
---------------------------------------------
=> Czyli wpadło 8 błędów odchyleń od typów faworytowych.
Moje trafienia w 2 Testach:
w 800 zakładach tylko 4 11 nastki
w 2055 zakładach 6 11 nastek
Czyli wtopa. -> Ludzkie typowanie ! Na Mu pewniak. Ja liczyłem na 4-6 błędów a weszło 8. Oczywiście Bayern nie miał szans ! ale trzeba było na niego postawić.
---------------------------

Pozostała wartość ..

Po 14 meczach:
14 prawidłowych:
0 &#8364;0.00
13 prawidłowych:
7 &#8364;1,335.25
12 prawidłowych:
134 &#8364;69.75
11 prawidłowych:
1,319 &#8364;10.63

Kupony z 14 prawidłowymi:
0
---------------------------

Jak widać wyszło 9 jedynek, 4 remisy i 1-dna dwójka.
Największy błąd to nasz Man. Utd---X tu dałem na pewniaka !
Brak 14 nastki to szansa na kumulację...
------------------------
Chętnych do wspólnej gry zapraszam ! proszę o kontakt -> pv mile widziane kasa

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Troszkę z innej beczki - SUPERTOTO EXTRA. I tak bez większych przemyśleń moje typy z resztą w większości na pewniaki smile

1 Newcastle - Chelsea 2
2 Ajax - Sparta 1
3 AZ - Heerenveen 1
4 Utrecht - PSV 2
5 Atalanta - Roma X2
6 Empoli - Torino 1X
7 Lazio - Fiorentina 1X
8 Siena - Inter X2
9 Halmstad - Kalmar 1X
10 Trelleborg - Malmö 1X2

Liczba kombinacji : 96






Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by Rob Roy
Ja sobie wyobrażam taką konferencję.

Proponuję, powierzyć pieniądze komuś godnemu zaufania, na przykład Dawideczkowi, oczywiście jeżeli się zgodzi.

Może Ty masz pięć nicków, ja mam jeden.
Jeżeli nie jesteś przygotowany do grania w nadchodzącym tygodniu, to nie graj. Zagrasz za trzy miesiące, jak już się przygotujesz.

Co do zamkniętego forum to się zgadzam, można tam prowadzić dyskusje, jednak taka konferencja pozwoliłaby znacznie przyspieszyć to, co mamy ustalić.

Aha, jeszcze kwestia udziałowców, przecież to jasne, że każdy może się wycofać, chyba nie oczekujesz, że będziemy podpisywać puste weksle.


Co do finansów to mógłbym tej fuchy sie podjąć - tym samym kupony prawdopodobnie szłyby z mojego konta aczkolwiek co do wysyłania kuponów to chyba na siłach się narazie nie czuję. Maximum do wpłaty w Unibecie prze MB to 35000 także problemu nie ma. Większym problem przy kilku nieudanych naszych próbach mogą być limity MB smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
dlatego by uniknac limitow miedzy innymi to lepiej jak wysylaniem kuponw zajmie sie kilka osob.wszystko musimy ustalic i przedyskutowac ale gdzie to wiekszsc wie i nastepny weekend juz zagrac zwlaszcza, ze teraz nie bylo 14-ki to pula sie zwieksza smile jak poszlo Niemcom wczoraj ? wie ktos...

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
jesli ktos twierdzi, ze nie jestesmy gotowi na za tydzien to BLAD !!! mamy caly tydzien, by sie przygotowac.jesli chodzi o mnie ja na pewno nie "odplyne" - bede gral, az do skutku do pierwszej 14-ki , a jak ja juz ugramy to pozniej bedzie z gorki smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 9
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 9
Panowie z tym zbieraniem kasy do jednej osoby i posiadaniu paru nicków to jest tak, że problemu nie będzie przy wpłatach po 20 E tylko może być przy wypłacie samotnej 14 stki... Nie ma siły osoba zbierająca kasę musi również posyłać kupony i co najważniejsze MUSI sie ujawnić pozostałym grającym powiedzmy scanem dowodu lub podać konto w banku z danymi adresowymi
A z wpłatami nie widzę problemu nie wiem jak w unibecie ale w expie wpłacałem kumplowi na jego konto podał mi nr referencyjny imię i nazwisko i wszystko. Kto ma konta netowe przelewa bezpośrednio na unibeta pozatym nawet jak we wtorek wpłaci przez bank kasa jest max za 2 dni na koncie .A reszta może sie bawić przez moneya jak komuś wygodniej ja mam przelewy z neta za darmo więc mi obojętna forma .Już czas ustalić kto , bo trzeba by znać już numery kont do wpłat.
Ja się mogę ujawnić bez problemu nie mam nic do ukrycia i myślę że jest takich więcej konta mam w ING śląskim i PKO inteligo ale nie mam moneybookers pozatym nie widze problemu w limitach bo mam kredytówkę i z niej po zebraniu kasy można przelać w 30 sekund.Tylko że niestety nie czuje sie na siłach puścić taką ilość kuponów to musi robić ktoś kto ma ten program opanowany do bloków itd...
Musimy startować w sobote bo jest kumulacja !!!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
Panowie Zapraszam chętnych do wspólnej Gry !

Info na pw proszę futbol kasa piwo

Czas najwyższy zorganizować wyprawę po złote runo !

Nowy kupon już jutro z kumulacją dla nas !

*Polska GRUPA Supertoto* piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
Witam.
Panowie takie dyskusje sa potrzebne ale musi byc do wgladu regulamin w nowym temacie .Ja nie wiem kto przedstawi roboczą wersje,ale inaczej nie ruszymy."Dla jednego jedno konto,inny ma słaby net,ja nie potrafie wysłac.itd"Takie trwaja dyskusje bo nie ma wersji roboczej.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Proponuję więc abyśmy jak najszybciej się spotkali na gruncie sprzyjającym do nieskrępowanej niczym dyskusji/nadal mysle o tym poufnym forum /
Słowa Medivalla przeczą słowom Rob Roya .
Jeden twiierdzi że wszystko jest gotowe do podjęcia gry gdy drugi chce tworzyć regulamin .
Myślę że słuszne i celowe w takich przypadkach było by przedstawienie przez wniskodawców ich projektów i charmonogramów tego realizacji .
Zasada jest prosta :
Masz swoją wizję pokaż ją nam Jak dobra to ją realizujemy

Pozdrawiam
xyzen

Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
Pierwszym zadaniem bedzie wydzielenie jednego bloku na które mozna postawic "pewne" typy margines błedu = 1 (raz mozna się pomylić) najlepiej jakby to było podparcie typu właśnie "podpórka" (najczęściej remis) ale może być (to juz trochę gorzej) też z błedem bez roróżniania jaki to bład.
Blok ten to 3-4 mecze minimum. Jednym słowem to mecze dla was "pewniaki".
Code
-------------------------------
LP ZESTAW PAR                  
-------------------------------
 1 B. Dortmund - E. Frank...   
 2 B. M'gladbach - Stuttgart   
 3 B. München - Hamburg        
 4 Blackburn - Charlton        
 5 Man. City - Aston Villa     
 6 Middlesboro' - Tottenham    
 7 Portsmouth - Liverpool      
 8 Sheffield United - Wat...   
 9 Wigan - West Ham            
10 Toulouse - PSG              
11 Lille - Nancy               
12 Nice - Auxerre              
13 At. Madrid - Real Betis     
14 Valencia - Recreativo       
-------------------------------

Czy gramy w realu czy jeszcze na sucho to o burzę mózgów proszę :-)

AK

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
AK to ten weekend w koncu jak wypadl na sucho ???

to co napsial strateg: ze tylko 11-ki weszly ???

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by Andrzej Kmicic
Pierwszym zadaniem bedzie wydzielenie jednego bloku na które mozna postawic "pewne" typy margines błedu = 1 (raz mozna się pomylić) najlepiej jakby to było podparcie typu właśnie "podpórka" (najczęściej remis) ale może być (to juz trochę gorzej) też z błedem bez roróżniania jaki to bład.
Blok ten to 3-4 mecze minimum. Jednym słowem to mecze dla was "pewniaki".
Code
-------------------------------
LP ZESTAW PAR                  
-------------------------------
 1 B. Dortmund - E. Frank...   [b]1[/b]
 2 B. M'gladbach - Stuttgart   [b]2[/b]
 3 B. München - Hamburg        [b]1[/b]
 4 Blackburn - Charlton        [b]1X[/b]
 5 Man. City - Aston Villa     [b]X[/b]
 6 Middlesboro' - Tottenham    [b]X2[/b]
 7 Portsmouth - Liverpool      [b]X2[/b]
 8 Sheffield United - Wat...   [b]1X[/b]
 9 Wigan - West Ham            [b]X2[/b]
10 Toulouse - PSG              [b]X[/b]
11 Lille - Nancy               [b]1X2[/b]
12 Nice - Auxerre              [b]12[/b]
13 At. Madrid - Real Betis     [b]1X[/b]
14 Valencia - Recreativo       [b]1[/b]
-------------------------------

Czy gramy w realu czy jeszcze na sucho to o burzę mózgów proszę :-)

AK

chociaż nie jestem w waszej burzy mózgów to takie są moje wstępne propozycje .

jeśli dużo błędów to z góry sorry papa

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Djviejo
Kto wie może ta duża ilość błędów działać na naszą korzyść - Przewrotne co ??
Doprecyzował się termin spotkania na poufnym forum na dzisiaj (poniedziałek) o g 18 Strateg1 jest dobrze poinformowany prawdopodobnie będziemy TAM czatowć.
xyzen

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130

Blok pewniakow:

Bayern - Hamburg 1(x)
M'gladbach - Stuttgart 2(x)
Valencia - Recreativo 1(x)

NA ta chwile tylko te 3 mecze dalbym do tego bloku !!!!

Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, burbon), 1,149 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1