Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 47 z 72 1 2 45 46 47 48 49 71 72
Ramzes #1185743 02/05/2007 18:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Nie ma za co - rywal musiał mieć wysokie morale, żeby osiągnąc taka wysoką pomoc z jego zawodnikami.

Bonus: Unibet
KIDD #1185753 02/05/2007 18:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Widzę chyba jeszcze kontuzję obrońcy bo lewa obrona jakaś kulawa. Chyba że znowu zapomniałem zmienić skład frown

Ramzes #1185772 02/05/2007 18:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Żadnej kontzuji nie miałeś. Poprostu zapomniałeś ustawić obrońcy defensywnie.

KIDD #1185785 02/05/2007 18:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
No to teraz pozostaje liga - jak nie awansuję w tym sezonie do IV to chyba już odpuszczę. Tym bardziej że pensje zaczynają mnie zjadać.

Ramzes #1185795 02/05/2007 19:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
To może odpuść sobie awans i posiedź w tej 5 lidze smile

Ramzes #1185884 02/05/2007 19:38
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
No to ja bym postawil na cos co kazdy lubi czyli strzelanie jak najwiekszej ilosci bramek,czyli na atak,alboi jak to napisales na skutecznosc...

1985karas #1185941 02/05/2007 20:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
No to powinienes kupować do trenowania zawodników, którzy mają:

min zadowalającą skuteczność
min słabe podania (ewentualnie moga byc kiepskie jak będzie jakaś duża okazja)
specjałkę: szybki, techniczny, lub grający głową, ewentualnie nieprzewidywalny jednak do tego potrzebne sa wysokie podania
wiek: 17-18 lat
ewentualnie możesz kupić jakiegoś zawodnika ze skrzydlem solidnym i reszta tak jak powyżej i on będzie grał jako "napastnik na skrzydło"

KIDD #1186049 02/05/2007 20:39
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
chyba zrozumialem,ale pewny to nie jestm,co do tego niedlugo sie okaze...a jak chcialbym garc defensywnie,to co musze robic?/
a Ty co trenujesz??

1985karas #1186060 02/05/2007 20:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ja bardzo długo trenowałem defensywą. Na obronę kupuje się graczy też 17-18 lat z min zadowalającą defensywą i z wysokim podaniem (przeciętne, zadowalające, solidne itd). Dzieje sie tak dlatego, że grając defensywnie ustawiasz swój zespół najczęściej 5-3-2 lub 5-4-1 i wtedy masz niską pomoc. Tak więc najlepiej jest w takim przypadku grać z kontry a na poziom kontry wpływają umiejętności defensywne Twoich graczy oraz podania. Tak więc dąży się do tego aby mieć obrońców o wysokim poziomie podań (swego czasu u mnie grało chyba ze 3 z solidnymi podaniami, ze 4 z zadowalającymi i 2 z przeciętnymi).

KIDD #1188366 03/05/2007 07:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Karas, na początek trener zadowalający w pełni wystarczy. Solidny to koszt ponad 1 miliona - na początek byłby to zbyt duży procent budżetu.

Jeżeli dopiero teraz dołączyłeś do gry, to jesteś co najwyżej w 8 lidze. Ja bym proponował rozgrywanie. Samym atakiem dużo nie zrobisz, a na poziomie niskich lig już po sezonie konsekwentnego treningu powinieneś zacząć odgrywać znaczącą rolę. Tak na prawdę przy niskich statach 80-90% sukcesu, to przewaga w pomocy.

Radek_89 #1188660 03/05/2007 17:35
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
Dzieki panowie za rady,zrobie chyba jednak z ta pomoca ,czyli rozgrywaniem...a i jeszcze jakich zawodnikow mam kupwac??

1985karas #1188711 03/05/2007 17:56
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Karas, jeżeli będziesz trenować pomoc, to musisz mieć jeszcze jakąś formację do ataku. Ja od początku zainwestowałem w skrzydłowych, bo przy nich jest łatwiej wyciągnąć atak na wysokim poziomie. Kupujesz czterech skrzydłowych (na początku zadowalający starczą) i dajesz bocznych obrońców, skrzydłowych + napastnicy z poleceniem na skrzydło. Dzięki atakom, które wyciągniesz nie będzie praktycznie obrony w niskich ligach, w którą nie byłbyś w stanie "wjechać".

Radek_89 #1192661 04/05/2007 21:40
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
czyli dokaldniej opisz o co chodzi,bo ja nie do konca czaje...
Mam kupoic 4 zadawalajacych skrzydlowych i bocznych obroncow(ale ja ine wiek ktorzy to sa:P hehehe)oraz napastnikow( Ci to wiem ktorzy to sa:P hehe)a to polecenie na skrzydlo to o co w nium chodzi??

1985karas #1192718 04/05/2007 21:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Przeczytaj reguły gry i dopiero wtedy pytaj. Bez reguł nie jestem w stanie wyjaśnić Ci tego tak, żebyś zrozumiał o co chodzi.

Radek_89 #1193055 04/05/2007 23:12
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
no dobra to tak zrobbie,ale czytalem troche ,ale na razie za bardzo nie czaje ,ale moze cos sie zmieni niedlugo:P hheeh

1985karas #1194213 05/05/2007 03:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Chodzi zapewne o to, żebyś kupił skrzydłowych młodych min zadowalających (zalecałbym żeby mieli także min zadowalające rozgrywanie) gdyż przy treningu rozgrywania to i oni Ci łapią po pół treningu. Do tego bocznych obrońców - zalecenie takie aby mieli wysokie 2 cechy - defensywa i skrzydło i ustawiasz ich ofensywnie tym samym wzmacniając ataki boczne.

Napastników też w takiej sytuacji możesz ustawiać "na skrzydło" wzmacniając tym samym boczne ataki. Oczywiście staty Twoich ataków będą zależały od umiejętności "skrzydłowy" owych napastników, tak więc zalecane aby były one jak największe. Napastnicy dodatkowo powinni miec specjalności, takie jak pisałem Ci wyżej.

KIDD #1194582 05/05/2007 06:27
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
po malu zaczynam rozumiec,ale muszee troche poczytac te regulyb gry bo nie zawse mam czas na to....

1985karas #1195425 05/05/2007 20:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Kidd, jeżeli obrońcy mają być ofensywni, to "Defensywa" jest im niepotrzebna w takim stopniu. Bardziej kondycha + podania smile

Radek_89 #1195841 05/05/2007 21:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
No tak jesli graja ofensywnie to umiejętność defensywa jest duzo mniej ważne, gdyż nie daje aż tak duzo do obrony. Jednak wychodze z założenia, że nie wszystkie mecze będzie się opłacało grać userowi 1985karas ustawiać ofensywnie obrońców, nieraz bardziej będzie opłacało sie ustawić ich defensywnie i wtedy umiejętność "defensywa" naprawdę sie im przyda.

KIDD #1197919 06/05/2007 06:54
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
obronca powinien chyba miec obrone,bo jak ine ma to co z niego za obronca:P,cchyba,ze ta gra jest taka dziwna:P eheheh

Strona 47 z 72 1 2 45 46 47 48 49 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1