|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102 |
"Problemem AZS-u Olsztyn może być kontuzja kluczowego przyjmującego zespołu. Michał Bąkiewicz - bo o nim mowa – ma podkręcony staw skokowy i najprawdopodobniej nie wystąpi przeciwko Częstochowie." http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.16549Brak Bakiewicza bylby ogromnym oslabieniem olsztynian. W takim wypadku Czestochowa +1.5 wyglada smakowicie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a ja to zastanawiam sie nad zagraniem bez hp. na czestochowe przeciez olsztyn nie wygral zadnego meczu w rywalizacji z jastrzebiem ( nie licze ustawki w 3-cim meczu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2007
Posty: 52 |
Nie przesadzacie z tymi ustawkami??
Co do dzisiejszych meczy, to podobniejak OKSfan zagrałem na Czewęz handi - przyznam się, że wtedy jeszcze nie złyszałem o Bakiewiczu) Opierałem sie na ostatnim wyrównanym meczu tych drużyn w pucharze (3-2 ale PZU) Buk: Betgun
PZU AZS Olsztyn -AZS Częstochowa 2(+1,5)@1,73
A co do BOT Skra Bełchatów-Jastrzębski Węgiel KS, to za tym by grac na BOT przemawia, dużo bardziej stabilna forma BOT w całym sezonie i własna hala, na której nikt ich nie pokonał w rundzie zasadniczej. BOT Skra Bełchatów-Jastrzębski Węgiel KS 1@1,35
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Dla zainteresowanych w Sportingbecie Skra po 1.444
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Dzisiaj drugii mecz finalowy MP . Skra na wlasnym parkiecie wczoraj przegrala 3-0 i mysle ze dzisiaj bełchatowienie zagraja o wszystko .. Gdyby Jastrzebie dzisiaj rowniez pokonalo ..Skre to zrobilo by sie bardzo nie ciekawie ,, Stan rywalizacjii 2-0 i dwa kolejne mecze w hali Wegla .. ktora jest atutem tego zespolu gdyz jest bardzo mala.. i niektore druzyny nie potrafia sie tam odnalesc...a na dodatek swiadoamosc ze mozna zdobyc MP , bedzie dodawac skrzydel.. podopiecznym Totolo W zespole skry zawodzil :.. Mariusz ktory nie mogl sie przebic przez blok ..Wegla.. ale i Dobrowolski ktory ,, za duzo razy gral do Mariusza w najwazniejszych momentach[on musi konczyc takie pilki,, ale zawsze mozna miec slabszy dzien i nalezy moim zdaniem ,,wybrac kogos innego z zespolu do wykonczenia akcji.. a w Skrze takich zawodnikow nie brakuje  ] W zespole Jastrzebia panowala dobra atmosfera .. Kadziewicz usmiechal sie nawet po nieudanej akcjii .. oni nie czuli presjii .. dla nich wielkim osiagnieciem jest dostanie sie do finalu [ jak pamietamy Mostostal mial.. pilke meczowa na weliminowanie Wegla] Swietny mecz zagral rozniez Murek .. ktory zostal najlepszym zawodnikiem meczu ,, Wypowiedzi niektorych zawodnikow i obydwoch ternerow po meczu" " Tomaso Totolo (trener Jastrzębskiego Węgla): Gratuluję obu drużynom. To był bardzo dobry mecz. Cieszę się, że zachowaliśmy spokój, mimo bardzo dobrej zagrywki przeciwnika. Staraliśmy się jak najlepiej grać od razu w pierwszej akcji, a także starannie w elemencie blok-obrona. To był jednak dopiero pierwszy mecz finałowy. Drużyna powinna zachować skromność, aby dobrze grać ze Skrą, która dominowała w rundzie zasadniczej. " " Daniel Pliński (Jastrzębski Węgiel): Wygraliśmy dzisiejsze spotkanie 3:0, przede wszystkim dlatego, że byliśmy bardzo skoncentrowani. Chcieliśmy zagrać dobre zawody i to się udało. Niesamowite wrażenie zrobiła na nas zagrywka Mariusza Wlazłego. Sam miałem się okazję przekonać o jej sile. Ja z nim pół roku trenowałem na kadrze i jeszcze go na takim gazie nie widziałem. Jutro kolejna walka. Przyjechaliśmy tutaj walczyć." " Daniel Castellani (trener Skry Bełchatów): Gratulacje dla drużyny przeciwnej, która zagrała dzisiaj bardzo dobry mecz. Nasz zespół grał poniżej swoich możliwości. Najwięcej problemów mieliśmy z atakiem z pierwszej piłki.
" Mysle ze w dzisiajszym meczu lepiej Skra zagra w ataku .. i walka na siatce bedzie wyrownana. Piotr Gruszka (Skra Bełchatów): Jestem na to bardzo zły, bo nasz zespół nie zagrał tak jak zawsze. Zagraliśmy gorzej niż zwykle, wszyscy czekali aż przegramy i wreszcie to się stało. Jednak najgorsze jest to, że w pewnym momencie zabrakło wiary. Jutro gramy kolejny mecz i zagramy najlepiej jak się da.Informacje z www.siatka.org [ siatka.org] Mysle ze sklady sie nie zmienia i bedziemy widziec na parkiecie nastepujace 6 :] BOT Skra: Dobrowolski, Heikkinen, E. Ivanow, Gruszka, Stelmach, Wlazły, Ignaczak (l) Jastrzębski: N. Ivanow, Pliński, Kadziewicz, Siezieniewski, Murek, Szymański, Rusek (l) Moj typ Bot Skra Belchatow - Jastrzebiski Wegiel S.S.A. 1 @1,5 Expekt Bot Skra Belchatow(-1,5) - Jastrzebiski Wegiel S.S.A. 1 @1,95 Expekt ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
Ja tylko dodam zebys cie pamietali panowie ze Slra w lidzemistrzow juz zagra dzieki wygranemu Pucharowi wiec uwazalbym dzis na zwyciestwo Skry bo nie chce mi sie wierzyc zeby SKra sie dzis podniosla. a tak szczerze to kto ma sie podniesc?? Dla mnie dzis Jastrzebie po kursie w ktorym buki sa nienormalne gdyz daja na zw. skry 1.5 ech a powinno byc 1.7 - 1.9 odpowiednio na zwyciestwa nie wiem skad im wyszedl taki kurs. Jastrzebie 2 kurs: 2.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Tolkien jak szybko zapomniałeś mecze Olsztyn-Jastrzsębie w Jastrzębiu  Pisałeś to samo - "kto ma się podniesc - Olsztyn to znów wygra"  Według mnie dziś Skra wygra, potrzebne są tylko wyzsze piłki do Wlazłego - przeciez on skacze jeszcze wyzej jak ogladałem powrotki to sie za głowe łapałem na jakim on pułapie łapał, a więc panowie Dobrowolski i NErwoj postarać się dziś. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no własnie jak to było we wczorajszym meczu, ktoś oglądał? Suche statystyki niewiele mi mówią. Wczoraj byłem dość mocno przekonany o wygranej Skry, zawiodłem się okropnie  Jednak myślę, że dzisiaj Skra powalczy o zwycięstwo, nie wyobrażam sobie dwóch porażek  Chociaż to tylko sport...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Korver powiem tak, rozgrywający sie nie popisali, w 1 secie do stanu 16-13 dla Jastrzębia Skra miała tylko 1 pkt zdobyty z ataku, więc nie trzeba tego komentować, w anstępnych setach wcale to lepiej nie wygladało  Dziś nie mogą zagrać gorzej - bo sie juz gorzej nie da, a mimo to sety były do 23 dwa razy- ale to dzięi fenomenalnej zagrywce Wlazłego - mimo iż Murek w formie nie mogł sobie za nic z nią poradzić i wywalał w trybunyy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Skra po 1.50 dzisiaj wydaje sie dobrym roziwazaniem , nie zagraja znow tak zle w ataku , a i pewnie zagrywka tak nie bedzie siedziala, Jastrzebie gra dosc prosta siatke i w koncu Skra ich rozkmini i powinno byc dobrze ! to jest final i skra nie moze sobie pozwolic na porazke drugi raz u siebie , wiec dzisiaj Skra win po 1.50 i Skra -1,5 seta tez mozna sprobowac !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
Tolkien jak szybko zapomniałeś mecze Olsztyn-Jastrzsębie w Jastrzębiu  Pisałeś to samo - "kto ma się podniesc - Olsztyn to znów wygra"  Według mnie dziś Skra wygra, potrzebne są tylko wyzsze piłki do Wlazłego - przeciez on skacze jeszcze wyzej jak ogladałem powrotki to sie za głowe łapałem na jakim on pułapie łapał, a więc panowie Dobrowolski i NErwoj postarać się dziś. Pozdrawiam  heheh amperek masz racje ale wtedy to byl wypadek przy pracy jastrzebian  pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
tym razem jastrzebnie przegralo dwa ostatnie sety frajersko bo 3 set gdy dochodza jest po 25 i sedzia po bloku wskazuje aut bo wszyscy z zawodnikow tak mysleli a pilka napewno trafila w linie ale oczywiscie powtorek juz realizotorzy nie dali bo po co , 4 set to juz niestety frajerstwo KS i Murka prowadza i przegrywaja. Taki sport taki dzien. ALe i tak JAstrzebie mam Mistrza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ciekawie zapowiada się trzecie spotkanie w Jastrzębiu, moim zdaniem po czterech meczach będziemy mieli remis 2-2 i wrócimy do Bełchatowa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Troszkę czasu minęło i niektórzy pisali do mnie, że niby przeszedłem na jakiś płatny serwis :Grin: ... Już jutro i w sobotę tzw. [jak ja to mówię] kurniku, rozegrane zostaną III i IV spotkania finałowe PLS. To co mogłem zobaczyć w Bełchatowie... utwierdzło mnie jeszcze bardziej że... Jastrzębie trafiło z formą w ten finał jak Iraklis w Grecji... [tam jeszcze nie wszystko przesądzone...no ale też niewielu się spodziewało że Pao może mieć jakiekolwiek problemy ze zdobyciem Mistrza, a tutaj proszę...] Czego możemy się spodziewać w Jastrzębiu? Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić jak potoczą się właśnie kolejne spotkania w tym finale.. z jednej strony mam obraz Skry... która pokonuje dość łatwo w zasadniczym..Jastrzębie, drugi obraz to właśnie spotkanie z piątku... w którym to Jastrzębie, pokazało że naprawdę potrafi grać w siatkówkę.. bo przez wielu fachowców było już troszkę 'tam gdzieś...' w trakcie np. spotkań z Mostostalem... Co do sobotniego spotkania mam różne uczucia... bo kurcze... gdyby... (b.nie lubię tego słowa) nie ten Wlazły... NO, ALE, jest on w drużynie... i że ma on obecnie taką formę, a nie inną... to już [:p] Co do typów i czy w ogóle ruszę to jutrzejsze czy też sobotnie spotkanie, spróbuję jeszcze napisać dziś lub jutro... --- Tak jakoś musiałem troszkę od siebie wtrącić...  Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
dokaldnie misiek ciekawe spotakanie i jak JAstrzebie zagra takjak w 4 meczu us iebie z olsztynem to wygra ze skra a jak tak jak we 3 to dosatnie baty pod skry kursy ciekawe bo na Jastrzebie 1.9- a na skre 1.80. LEcz pokursie 1.9 to zagram KS liczac nawet na tie-breaka dotego jakies mecze cw. tenisa i licza na spora kase jutro inaczej mam dosc bukamcherki hehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,791 |
To ja coś może skrobne na temat meczu : Resovia - Mostostal. W 1 meczu tych druzyn padł wynik 3:1 dla zespołu z Kędzierzyna. Mecz między obiema drużynami to mecz o start w europejskich pucharach. Resoviacy zapowiadają walkę o 2 zwycięstwa - dziś i jutro. W Resovi wszyscy zdrowi, jedynie na lekkie bóle narzeka Piotr Łuka. Natomiast w Mostostalu sytuacja wyglada już gorzej. Zagrają bez Kondrada Małeckiego , Jakuba Jarosza , oraz dziś mature pisze Bartosz Kurek, tak więc nie wiadomo czy zdąrzy na mecz w Rzeszowie. Tak więc Resovia - Mostostal 1 @ 1.65 (sts) i jutro myśle ze "Pasy" będą się cieszyć z awansu do Europejskich pucharów po 20 latach ! i 5 miejsca w lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
To ja coś może skrobne na temat meczu : Resovia - Mostostal. W 1 meczu tych druzyn padł wynik 3:1 dla zespołu z Kędzierzyna. Mecz między obiema drużynami to mecz o start w europejskich pucharach. Resoviacy zapowiadają walkę o 2 zwycięstwa - dziś i jutro. W Resovi wszyscy zdrowi, jedynie na lekkie bóle narzeka Piotr Łuka. Natomiast w Mostostalu sytuacja wyglada już gorzej. Zagrają bez Kondrada Małeckiego , Jakuba Jarosza , oraz dziś mature pisze Bartosz Kurek, tak więc nie wiadomo czy zdąrzy na mecz w Rzeszowie. Tak więc Resovia - Mostostal 1 @ 1.65 (sts) i jutro myśle ze "Pasy" będą się cieszyć z awansu do Europejskich pucharów po 20 latach ! i 5 miejsca w lidze. Kuba JArosz i Bartosz Kurek zagrają w tym dziesiejszym mecz  wypowiedź trenera "szkoleniowiec, który do Rzeszowa zabrał powracającego po kontuzji Jakuba Jarosza. - Kuba zaczął trenować w poniedziałek i będzie do mojej dyspozycji - mówi Kubacki. Na miejscu został natomiast drugi z młodych zawodników Mostostalu Bartosz Kurek, który dziś rano ma zdawać maturę z biologii. - Bartek po egzaminie samochodem pojedzie do Rzeszowa. Trochę nam to komplikuje sprawę, bo po przejechaniu tylu kilometrów potrzebny jest pewien okres regeneracji - mówi trener Kubacki. - Bartek to jednak młody i ambitny zawodnik, więc da z siebie wszystko - dodaje" Moze i nie będą w najlepszej dyspozycji ale są młodzi i kto wie jak zagra Jarosz p oprzerwie i Kurek po maturze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
napisał: ToLkieNi jak JAstrzebie zagra takjak w 4 meczu us iebie z olsztynem to wygra ze skra a jak tak jak we 3 to dosatnie baty pod skry kursy ciekawe bo na Jastrzebie 1.9- a na skre 1.80. Jak chcesz.. to masz np. w unibecie @1.9 na Skrę... Ale nie o tym chciałem napisać... Hmmm, dziś typuję jednak mimo wszystko do zwycięstwa Mistrzów Polski, czyli zespół z Bełchatowa... Miałem to spotkanie odpuścić, bo naprawdę... Jastrzębie trafiło w formę w ten finał, ale po prostu czuję że dziś górą będą goście... Same statystyki jak i wypowiedzi zawodników.. pokazują nam że w hali 'SZEROKIEJ' znowu ażż taaakiej przewagi gospodarzom nie daje.. gdyż na rozegrane tam 11 spotkań, 6 razy górą była drużyna Skry. No cóż...wyszło mi na Skrę i tak spróbuję...  --- Wczoraj Pao ponoć przegrało w TB z 11-8...12-15, więc nowym mistrzem Grecji została drużyna Iraklisu, która miała III miejsce po rundzie zasadniczej... Czy również u nas powtórzy się taka historia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
No moze ja tez wtrace swoje 3 "pln"  Dzisiaj zaczynamy kolejne mecze finalu MP Dzisiejsze spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie... W hali Jastrzebskieg Wegla o 17,00 zacznie sie kolejny pojedynek miedzy .. Trabami a Skra. Dzisiejszy mecz jest bardzo wazny ..gdyz jak wiemy stan rywalizacji miedzy tymi druzynami to 1-1 a wiec .. po dzisiejszym meczu.. komus bedzie brakowalo tylko [albo AZ] jednego zwyciestwa w meczu .. do MP. Jak wiemy hala Jastrzebskiengo Wegla jest bardzo specyficzna ."przede wszystkim jest bardzo mała - za boiskiem jest niewiele miejsca. Dlatego bardzo trudno jest broić piłki, bo siatkarze muszą uważać, by nie wpaść na ścianę. To jednak nie jest największa niedogodność. Zawodnicy, którzy przyjmują zagrywkę mają ogromne kłopoty z obserwowaniem lecącej szybko piłki, ponieważ na ścianach są kolorowe reklamy, ktore maja podobne kolory jak pilka" Moze to jest maly handicap dla gospodarzy ale jednak nie sadze zeby taka drobnosta miala zawazyc na losach spotkania .. Jastrzebie napewno bardzo zmotywowane . gdyz pokazali ze sa wygrac w stanie z aktualnym Mistrzem Polski , a na dodatek teraz maja dwa meczu u siebie i moga zakonczyc ten final. Traby sześciokrotnie schodzily z boiska[wlasny parkiet] pokonani, w tym po spotkaniu ze Skrą, której ulegli 1:3. Co do Skry : "Cel minimum Skry to wygranie w Jastrzębiu przynajmniej jednego spotkania, a wtedy rywalizacja zakończy się 18 maja w Bełchatowie." Moim zdaniem : [ i nie tylko moim] BOT Skra to przede wszystkim Mariusz Wlazły plus dwa mocne środki i gdy ten pierwszy nie gra na swoje 101 procent, to pojawia się problem." Od dyspozycji tego zawodnik a będzie więc w dużym stopniu zależeć przebieg rywalizacji w Jastrzębiu. Ale jednak mysle ze Mariusz dzisiaj bedzie gral pierwsze skrzypce w zespole .. Moj typ to : Jastrzebiski Wegiel S.S.A. - Bot Skra Belchatow ponad 188,5 ptk @1,85 unibet Jak mial bym sprobowac zagrac 1 lub 2 Uśmiech to skusil bym sie na : Jastrzebiski Wegiel S.S.A. - Bot Skra Belchatow 2 @ 1,90 Bwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
widze ze tylko ja zagrałem na Jastrzębian:) zobaczymy jak będzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|