Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Będzie i świadek Jehowy, i muzułmanin i jakiegoś Żydka też Ci załatwię - także przez cała podróż nie będziesz miał prawa się nudzić smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Ignorator ,ja właśnie także myślałem o Jeziorze Sulejowskim. Przepiękne tereny ,a skoro większość osób w ankiecie wybrała południe naszego kraju ,to byłoby to rozwiązanie kompromisowe smile i myśle ,że idealne dla wszystkich i sam napewo bym się zjawił. Dzisiaj albo jutro będę rozmawiał ,ze znajomym ,który by mógł podziałać coś w tym temacie bo tam mieszka i te okolice zna b.dobrze.

Co o tym myślicie ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A jak z dojazdem, bo to jeden z glownych czynnikow?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by lupus
A jak z dojazdem, bo to jeden z glownych czynnikow?
masz zamiar przyjechec czy piszesz zeby sobie postow ponabijac?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Rewelacja lupus. Do Piotrkowa Tryb. PKP ,później autobusy/busy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by lupus
A jak z dojazdem, bo to jeden z glownych czynnikow?
masz zamiar przyjechec czy piszesz zeby sobie postow ponabijac?

Chce dogonic Krajana w liczbie postow. smirk

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Rozwiązań dojazdu do Smardzewic jest wiele. Warszawa ma bezpośredni nawet pociąg do Tomaszowa Mazowieckiego, ale on kursuje chyba raz dzienie, ale to także nie jest przeszkoda. Można PKS-em jechać z Dworca Zachodniego jedzie tylko dwie godziny cena to student 12,6 złoty a normalny 18 złoty. Bajka tanio i prawie dojeżdzamy do miejsca docelowego. W Tomaszowie trzeba przesiąść się w lokalny, ale to koszt zapewne około maks 5 złoty. Tak jak widzimy wyjazd dla Warszawy kosztował by nas tylko 23 złote w jedną stronę co daje 46 złote w dwei strony. Podobnie Łódź nie zapłaci wiele. Gorzej wygląda sytuacja z innymi aglomeracjami: Gdańsk, Poznań czy Wrocław. Myślę, że także Kraków wiele nie zapłaci. Moim zdaniem jest to fajna lokalizacja. Napisałem już plan podróży dla Warszawy i okolic. Reszta regionów musiałby jechać przez Łódź, ale to żaden problem Katowice i Gdańsk mają pośpiecha jadącego przez Łódź. Cena pociągu to dla studentów około 33 złoty a normalny 49 złoty. Z miasta włókienniczego mają PKS do samych Smardzewic. Tak jak pisał Pankasa i ja jestem za tym samym. Miało być południe Polski i będzie tylko trochę w centrum. Drugi zlot możemy zrobić w Jasieni. W końcu w zeszłym roku bawiliśmy się na dwóch. Podejmijcie decyzję. Ja jestem za Smardzewicami.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Ja osobiście za propozycją Bazyla jestem, jesli załatwi jak nie rób Ignor i ok.
pzdr

Ps. no chyba że: http://www.przyjezierze.pl/index.php?menu=ostronie

Plaża, bar,y zajebista baza noclegowa, dojazd dobry bo to centum kraju, ogólnie coś w stylu Skorzęcina, jest boisko, kort(hard of course:), sitkówka plażowa, sprzęty wodne itd itp.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Jest tak ,zadzwonił do mnie przed chwilą Maxxey i powiedział ,że jeżeli chodzi o J.Sulejowskie to podejmie się organizacji tego gdyż zna właścicieli ośrodków/domków i załatwi dla nas fajne miejsce i co tylko będziemy chcieli. Wspominał o jakijś innej miejscowości niż Smardzewice ,ale zapomniałem jaka smile. Jeżeli decydujecie się na taki wariant to na początku tygodnia Maxxey poda jakieś konkrety i można się szykować do zlotu grin

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
dobra, pisac, kto gdzie chce jechac.
tylko prosze zeby nie wpisywaly sie osoby ktore nie pojada...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by bazyl
dobra, pisac, kto gdzie chce jechac.
tylko prosze zeby nie wpisywaly sie osoby ktore nie pojada...

Za Kaszubami, Bazyl organizator.

Ps. Tak popatrzyłem to z 3miasta nad to j. Sulejowskie ciężki dojazd.
Pzdr

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Czemu ciężki dojazd ? Z Trójmiasta bezpośrednie połączenia do Piotrkowa Tryb.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Originally Posted by Mr joke
Originally Posted by bazyl
dobra, pisac, kto gdzie chce jechac.
tylko prosze zeby nie wpisywaly sie osoby ktore nie pojada...

Za Kaszubami, Bazyl organizator.

Ps. Tak popatrzyłem to z 3miasta nad to j. Sulejowskie ciężki dojazd.
Pzdr

Najlepiej to może gdzieś na Długiej, pod Neptunem ? Niezła sztuczka Kameleona z Gdyni. W sondzie wyrażnie widać, jakie miejsce jest na pierwszym miejscu, aż tu nagle, niz gruchy, ni z pietruchy okazuje się, że wszystko ma odbyć się gdzieś w okolicy Trójmiasta. Jak dla mnie wygoda i prywata, nie liczenie się ze zdaniem wiekszosci (co ta sonda??) i brak jakiegokolwieg spojrzenia na sytuacje z perspektywy innych.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by Jonathan Sarkos
Originally Posted by Mr joke
Originally Posted by bazyl
dobra, pisac, kto gdzie chce jechac.
tylko prosze zeby nie wpisywaly sie osoby ktore nie pojada...

Za Kaszubami, Bazyl organizator.

Ps. Tak popatrzyłem to z 3miasta nad to j. Sulejowskie ciężki dojazd.
Pzdr




Najlepiej to może gdzieś na Długiej, pod Neptunem ? Niezła sztuczka Kameleona z Gdyni. W sondzie wyrażnie widać, jakie miejsce jest na pierwszym miejscu, aż tu nagle, niz gruchy, ni z pietruchy okazuje się, że wszystko ma odbyć się gdzieś w okolicy Trójmiasta. Jak dla mnie wygoda i prywata, nie liczenie się ze zdaniem wiekszosci (co ta sonda??) i brak jakiegokolwieg spojrzenia na sytuacje z perspektywy innych.


Kolego sam głosowałem za Górami Stołowymi, tylko jakos nie było nikogo chętnego do organizacji(czemu sie nie zgłosiłeś????) Bazyl (z Warszawy) zaproponował Kaszuby, trochę ludzi się zadeklarowało, nikt zbyt nie buczał, to nie wiem kolego po co się tak burzysz(nie widziałem abyś coś zaproponował)
Przecież wszystkim chodziło żeby ktos chciał organizować, zgłosił się Bazyl i Zeberek i ok.
---> Panie Kasa sorry, fakt jest bezpośredni do PT, chodziło mi o czas 8h i jeszcze przesiadki na pkse (Szczypior tylko nie pisz że ty jechałeś 12h:))
To tyle
pzdr

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
No dokładnie około 7h jedzie pociąg z 3miasta ,ale jakby wypadła opcja Gór Stołowych to przecież podróż byś miał podobnie czasowo...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja do Poznania jade 8h, wiec na Kaszuby, jako, ze tam nie ma stacji najpiew do Gdanksa, a potem odbijac spowrotem wink
Wiec to bedzie jakies 13h minimum w jedna strone, a nie chce spedziec wiecej czasu w podrozy samemu po to by zobaczyc wasze doslownie na chwile wink

7 czerwca jest Boze Cialo, potem piatek, to sie chyba pracuje, sam nie wiem jeszcze jak to bedzie wygladalo, ale jesli mialbym szanse pojechac, to bym bardzo chcial smile

Rzuciliscie haslo z gorami stolowymi, i dziwicie sie, ze nikt tam nie organizuje, ale tez nikt kto jest stamtad sie nie wypowiedzial wink

Za kaszubami znow nie jest tak duzo osob, oprcz tych co mieszkaja na pomorzu.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Kasa, Lupusja napisałem odp. na post Bazyla kto jest za czym i tyle, wyraziłem też swoja opinię, że dojazd cięzki bo długi bardzo( jeśli stołowe to np. do Kudowy jedzie pocią i jesteś bez przesiadek itd, ale nie o tym), a tu jakieś ataki, tak to zlotu raczej nie zrobimy.
pzdr.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Jonathan Sarkos
Originally Posted by Mr joke
Originally Posted by bazyl
dobra, pisac, kto gdzie chce jechac.
tylko prosze zeby nie wpisywaly sie osoby ktore nie pojada...

Za Kaszubami, Bazyl organizator.

Ps. Tak popatrzyłem to z 3miasta nad to j. Sulejowskie ciężki dojazd.
Pzdr

Najlepiej to może gdzieś na Długiej, pod Neptunem ? Niezła sztuczka Kameleona z Gdyni. W sondzie wyrażnie widać, jakie miejsce jest na pierwszym miejscu, aż tu nagle, niz gruchy, ni z pietruchy okazuje się, że wszystko ma odbyć się gdzieś w okolicy Trójmiasta. Jak dla mnie wygoda i prywata, nie liczenie się ze zdaniem wiekszosci (co ta sonda??) i brak jakiegokolwieg spojrzenia na sytuacje z perspektywy innych.

laugh laugh laugh

To organizuj....ja pojade, ale jakoś nie widziałem żebyś specjalnie się do tego garnął, a osoby które wyraziły chęć organizacji wybrały Kaszuby. Masz okazje, organizuj.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Quote
Kolego sam głosowałem za Górami Stołowymi, tylko jakos nie było nikogo chętnego do organizacji(czemu sie nie zgłosiłeś????) Bazyl (z Warszawy) zaproponował Kaszuby, trochę ludzi się zadeklarowało, nikt zbyt nie buczał, to nie wiem kolego po co się tak burzysz(nie widziałem abyś coś zaproponował)
Przecież wszystkim chodziło żeby ktos chciał organizować, zgłosił się Bazyl i Zeberek i ok.
---> Panie Kasa sorry, fakt jest bezpośredni do PT, chodziło mi o czas 8h i jeszcze przesiadki na pkse (Szczypior tylko nie pisz że ty jechałeś 12h:))
To tyle
pzdr

Joke nie musisz do Piotrkowa jedziesz do Łodzi i PKS-em. Ja dziwie się bardzo, że Warszawa jest za Kaszubami nie wiem czy sobie zdajecie, że jeśli tam pojedziemy to my, Kraków, Wrocław, Katowice spędzimy cały dzień w pociągu. TLK z Warszawy do Lęborka jedzie 6h o ile nie będzie spóźnienia. A to nie koniec drogi bo jeszcze trzeba czymś doijechać na miejsce. Myślę, że południu Polski coś się należy i zlot powinnien być w Smardzewicach. Trójmiasto od dawna mówiło, że chętni by wyrwali się z Pomorza. Dlatego też dziwie się skąd teraz chcą tam zostać. W końcu Kaszuby to też Pomorze. Myślę, że trzeba sondę zrobić na te dwa miejsca. Są chętni organizatorzy nie lud wypowie się. Obawiam się po prostu jednego Kraków, Śląsk, Wrocław zrezygnują z przyjazdu na Kujawy a powinniśmy mieć to w rozwadze. Smardzewice są w stanie pogodzić całą Polskę.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
dobra, wycofuje swoja propozycje. ktos innych niech cos gdzies organizuje. mi wszystko jedno gdzie bo i tak wszedzie pojade.

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1