Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 19 1 2 12 13 14 15 16 18 19
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Trzeba nalezec do PGS aby wiedziec jakie sa szanse na Zwyciestwo czyli 14-ke smile to co tu jest powiedziane na forum to prawie nic....

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Originally Posted by mały mis
Wszystko tajne łamane przez poufne Ha! Ha! Ha!
Widac nie ma sie czym chwalic!!!!
Mały mis czy Ty wywlekasz wszystko co sie dzieje w Twojej rodzinie np .Ile razy... ?

Originally Posted by mały mis
Ściema i tyle !!!!
Jeleni szukają cwaniaczki za ich kase swoje urojone pomysły realizowac !!!!
Głupich nie trzeba szukac sami sie znajdą Ha! Ha! Ha!

Czy akceptujesz te wiedzę że Niemcy jednak wygrywają ?
Czy nie widzisz tego że "cwaniaczki " sami w tym uczestniczą
ze swoją kasą
Mały mis masz rację głupich nie trzeba szukać ... masz rację i spójrz /tak jak ja / w lustro

Mały mis masz jeszcze jakieś pomysły na dokopywanie nam jak nie? to Ci podrzucę

P.o.z


Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
Ale jazda !!! Ha!! ha!!
Trzymacie mnie przy zdrowiu ha!! ha!! ha!! laugh laugh laugh
Masoneria przy Was to małe Miki ha!! ha!! ha!! laugh laugh laugh
Pękam ze śmiechu !!!! Ha!! ha!!
Ale ubaw!!!"Trzeba należec do grupy" laugh
Lepszy kabaret niż Ani Mru Mru laugh laugh laugh


Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
Nie no mały misiu ty ich chyba nie lubisz laugh
Nie ma co zaśmiecać tematu takimi głupimi docinkami..
A wracając do tej przyszłej czternastki(ale mówie o takiej wartej kilka tysięcy euro)to czekam na poinformowanie nas bo tyle to chyba uchylicie rąbka tajemnicy smile
Życze jeszcze raz sukcesu i nie przejmujcie się co poniektórymi wypowiedziami bo zawiść ludzka nie zna granic piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 74
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 74
Originally Posted by mały mis
Ale jazda !!! Ha!! ha!!
Trzymacie mnie przy zdrowiu ha!! ha!! ha!! laugh laugh laugh
Masoneria przy Was to małe Miki ha!! ha!! ha!! laugh laugh laugh
Pękam ze śmiechu !!!! Ha!! ha!!
Ale ubaw!!!"Trzeba należec do grupy" laugh
Lepszy kabaret niż Ani Mru Mru laugh laugh laugh
Gosciu wyluzuj smile O co ci w ogole chodzi ?? To sprawa grupy ludzi ktora sie zebrala co sie stanie z ich kasa.. I gdzie beda sie wygrzwali za zarobione E, kiedy ty bedziesz sie trzep.. tzn bedziesz trzepal dywan bo juz wiosna stary i porzadki trza robic.. Pozdro

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
dajcie spokój temu małemu misowi, jest po prostu mały i tyle. to jest cena demokracji, że każdy może się wypowiedzieć a po tym w jaki sposób to robi można poznać człowieka. dopóki nikogo nie obraża musimy go tolerować i tyle.

forthar, tu nie chodzi o to że mamy jakies tajemnice, myślę że każdy z grupy chętnie tu napisze o naszych wynikach, możemy tu podyskutować o typach, ale nie ma potrzeby pisać tu ile każdy z nas wpłacił kasy, czy podawać nasze dane. To wszystko robimy na zamkniętym forum dla osób zainteresowanych. Tam jest tylko grupa osób naprawdę zainteresowanych, więc nie ma jałowych dyskusji w stylu misiów, dużych czy małych. Jeśli chodzi o wyniki to po pierwszej kolejce organizowanej w pośpiechu i na wariackich papierach jesteśmy kilka złotych do przodu, więc to dobra prognoza na przyszłość.

pozdrowienia dla wszystkich.

Dołączył: May 2005
Posty: 42
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 42
mały misiu bardzo mały ciekawe ze napinasz sie
przed komputerem ale twoje prawo leczyc kompleksy
vide mały!odpusc sobie bo nic tu nie wnosisz do
tematu oprocz steku bzdur.
a jesli ktos mysli ze wygrana kasuje sie za 1szym razem to gratuluje:)
czasami to nie ma sily na takich palantow!
pozdrawiam
R.

Dołączył: May 2005
Posty: 42
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 42
moderatorze widzisz a nie grzmisz:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
mały misiu -kto Ci zalazl za skore??????????????

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Informuję wszystkich wszem i wobec, że Niemcy szykuja się z mega-kuponem na supertoto 5 maja - zebrali coś koło 5600€, już puścili za 1250 z 10%-ym rabatem.
No to mamy poważną konkurencję! A patrząc na zasoby finansowe to będzie walka Davida z Goliatem (pamiętajcie kto wygrał w Biblii wink ).

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"Pitersson"-szukam analogii w historii i data 5.05.to dla Niemców tuż,tuż przed rocznicą kapitulacji...Więc głowa do góry!

Dołączył: Apr 2007
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 16
Czy można jeszcze zgłosić gotowość do udziału w PGS?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Maruder wykończysz wszystkich .
procedury znasz !
To ciekawa poza jaką przyjąłeś jeszcze takiej nie spotkałem ...
P.o.z

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Zastanawiajac się nad nieoczekiwanymi wygranymi i przegranymi niektorych drużyn pomyslało mi się coś takiego .

CZY KTOKOLWIEK BRAŁ POD UWAGę NATURALNE CYKLE BIOLOGICZNE ?
/Intelekualny / Fizyczny itd ...

Dla mnie jest to odkrycie!i nie spotkałem się z takim podejściem

Myślę sobie w ten sposób że zespół jako zbiorowość zbiegiem czasu na wskutek wspólnego harmonogramu zajęć dopasowywuje się do jednego wspólnego cyklu i w zgodzie z nim funkcjonuje .

Wiedza o tym powinna z jednej strony dawać możliwość wytłumacznia niektórych niespodziewanych wyników z drugiej powinna wspomagać przyszłe typowanie .

Jeśli wykuczyć poza sportowe machlojki jeśli odrzucić indywidualne zdarzenia z życia prywatnego kluczowych graczy .
to zostaje nam ten element prognozowania .

Należąło by więc zrobić taką analizę z historii gier poszczególnych zespołów ujmującą niespodzianki kiedy one występowały i czy da się to opisać w jakiś cykl .

Gdyby to było prawdziwe to popatrzcie jaki oręż dostajemy do ręki z jednej strony mamy drużynę słabszą lecz "na fali " obu cykli a z drugiej strony lepsza drużyna lecz w dołku
I jak obstwić to zdarzenie ?

/Ciągle zastanawiam się czy to nie jest idiotyzm większy niż to dzisiejsze Święto wink a może coś w tym jest ... /
P.o.z

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
xyzen --> z całym szcunkiem, 1000 czynników wpływa na wynik meczu (tyle razy to było omawiane), po co brać cykle biologiczne pod uwagę skoro one powinny być DOSKONALE widoczne na boisku, w statystykach i/lub w wynikach, o wiele ważniejszy czynnik to pogoda - ale nikto tutaj nie bierze pod uwagę jakoś pogody

pytanie pod namysł (głęboki) : dlaczego nie zdarzyła się jeszcze taka sobota żeby w całej Europie padały tylko zwycięstwa gospodarzy we wszystkich ligach? czy kiedyś się to wydarzy? jeśli uważacie, że nie odpowiedźcie na najważniejsze pytanie: DLACZEGO to się nie wydarzy? co jest tego przyczyną? gdzie tkwi problem?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"xyzen"-zastosowaniem wykresów naturalnych cykli biologicznych do określenia "formy dnia" zacząłem zajmować się w 1982r.-a więc 25 lat temu.Zapewniam Cię,że nie mają zastosowania w sportach zespołowych-bo pomimo zbiorowości jaką jest drużyna nie ulegają one uśrednieniu czy dostosowaniu się a biegną cały czas swoim rytmem, zaś ich początkiem trwania jest moment odcięcia pępowiny jako początek samodzielnego istnienia jednostki ludzkiej. Owszem,w sportach indywidualnych jak najbardziej ma sens analizowanie fazy poszczególnych cykli-nawet jeden z azjatyckich portali sportowych prowadzi takie wykazy w oparciu o cykle a także program tenisowy "On court" też ma tę opcję.
Jako ciekawostkę podam Ci,że pamiętny-najlepszy w karierze-mecz
Zbigniewa Bońka na Mudialu'82 w Hiszpanii z Belgią,w którym strzelił 3 bramki wypadł w dniu krytycznym 2z3 faz jego biorytmu.
Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Jeszcze tytułem dopowiedzenia:
W takich zbiorowościach kobiet jak np.zakony,internaty,więzienia,drużyny sportów zespołowych itd. gdzie czas wspólnego przebywania z sobą jest szczególnie duży obserwuje się zjawisko ujednolicenia się cykli miesiączkowych i występowanie ich dokładnie w tym samym czasie wśród zdecydowanej większości przedstawicielek takiej społeczności.
Zjawisko to odkryła para angielskich lekarzy zajmujących się zdrowiem kobiet-sióstr jednego z tamtejszych zakonów.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
No własnie ja przez te nieuregulowane cykle miesiączkowe nigdy nie gram na kobiety bez względu o jaka dysyplinę chodzi: ; )

Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Ha!! Ha!!Ha!! laugh laugh laugh
To jednak prawda iż kilku z inicjatorów PSG występuje na tym Forum pod kilkoma nickami.Kto sie raz sparzył to na zimne dmucha.Ostrzeżenia i dobre rady Wam nie wystarczają ...
No cóż bawcie sie dobrze ale jak powiedział F. Dzierżyński ufaj ale kontroluj bo nie takie przekręty znamy.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by mały mis
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Ha!! Ha!!Ha!! laugh laugh laugh
To jednak prawda iż kilku z inicjatorów PSG występuje na tym Forum pod kilkoma nickami.Kto sie raz sparzył to na zimne dmucha.Ostrzeżenia i dobre rady Wam nie wystarczają ...
No cóż bawcie sie dobrze ale jak powiedział F. Dzierżyński ufaj ale kontroluj bo nie takie przekręty znamy.
"mały misiu"-jak już urośniesz to dowiesz się,że autorem cytowanego przez Ciebie powiedzenia"nada wieric no i prewierac"
jest jednak towarzysz "Kobe",bardziej znany pod innym nickiem....
jako Stalin-czyli w oryginale Josif Wisarionowicz Dżugaszwili.
P.s.:sam teraz widzisz,że trzeba jednak sprawdzać...
(zanim się walnie jak chory w kubeł).
Z 1-majowym pozdrowieniem!edi8

Strona 14 z 19 1 2 12 13 14 15 16 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Sensei, betowiec, aker, alfa, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1