Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by mały mis
...
I nie bierzcie tak na serio co wcześniej pisałem.To tylko z dobrej woli abyście wszystko dobrze bez ślepego entujazmu dokładnie zrealizowali...

... a łykasz jak młody bociek. laugh

Widać MiSIE z wyszukiwarek korzystać nie potrafią.

tym razem
Polska : Niemcy
- ??? : - 5k EUR


Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
łyknąles jak pelikan buehehe.... to bylo pisane ironicznie.....

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
teraz to bys chcial byc z Nami a tak to zwymyslalbys Nas wszystkich od...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Panowie mam przeczucie że w tą sobotę 14-tka będzie nasza i oby jedna, dwa razy było blisko a teraz.... Kto z nami nie gra niech traci, a już na pewno mały miś smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
Kolego to co Ty czujesz jest mało istotne wink Oczywiście życze Wam wsystkiego najlepszego, ale troszke pokory też by się przydało...i jeżeli już traficie tą czternastke(dobrze płatną) to będzie cos bo na razie to mnie troszke drażnia Wasze buńczuczne wypowiedzi, bo w życiu nic nie przychodzi łatwo...Pozdrawiam i nie odbirajcie tego przypadkiem jako ataku na Waszą grupę.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Wiem że to mało realne ale dwa razy w życiu wyśniły mi się dokładne wyniki NBA a zaznaczam że rzadko cokolwiek mi się śni. Coprawda było to dawno temu ale jednak smile Tym razem trafiona 14 mi się nie śniła ale jestem pełny wiary w wygraną a to połowa drogi do sukcesu. Zresztą zebrane doświadczenia naszej grupy z ostatnich weekendów wskazują że będzie coraz lepiej. A swoją drogą przy braku 14, dwie dobrzez płatne 13 + kilkanaście 12 i kilkadziesitą 11 też mogą przynieść niezłą kaskę smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Originally Posted by dawideczek_79
Wiem że to mało realne ale dwa razy w życiu wyśniły mi się dokładne wyniki NBA a zaznaczam że rzadko cokolwiek mi się śni. Coprawda było to dawno temu ale jednak smile

Mam nadzieje, ze ten sen sie znow sprawdzi !!! powaznie smile ciekaw jestem czy wtedy NBA zagrales u buka ??? pozdro PGS all.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
Dzień Dobry! smile smile smile
Ja do Ciebie Saris grzecznie a Ty sie naśmiewasz. To znaczy ,że nic nie trafiliście i jesteście sflustrowani. A jak uprzedzałem, że takie wahania nastrojów będą to sie obrażacie. crazy crazy crazy
Czemu sie nie chwalicie Waszymi wynikami? Ja np za ok 100pln
trafiłem 13 (Reading wypadł). Taka spółka jak Wasza musi byc transparentna i otwarta bo nikt nowy i o zdrowych zmysłach nie wejdzie do niej tylko zwykły hura optymista a to Was daleko nie zaprowadzi. Czemu tu nie pisze Andrzej Kmicic -jedyny spec od systemów, który potrafi strategie niezłą obrac.
Mimo wszystko walczcie dalej ale nie róbcie z tego Zakonu Pełnego Samych Tajemnic bo to droga do końca ciekawej inicjatywy.
Ze sportowym pozdrowieniem. papa papa papa

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Ooooo kogo my tu znowu mamy smile Nasz maly misio heheh. Nikt sie nie obraza. Gratuluje trafienia 13-ki, ale jakos Ci nie wierze smile pozdrawiamy wszyskich misiow malych i duzych laugh

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Nasze wyniki to:

1 kolejka : niewielki plus !!!
2 kolejka : wtopa !!!

3 kolejka:
Czy 13 maja bedzie szczesliwy dla Nas ??? smile 3 podejscie smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Mały mis .Twoja ocena przeszłośći jest dość ralistyczna i zbliżona do prawdy . W przeciwiństwie do Twojego złego wieszczenia.
Więcej optymizmu i więcej wiary w ludzi Kolego wink
P.o.z

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Dzis 3 podejscie i do 3 razy sztuka $$$$ moneta $$$$

Kupon juz wyslany laugh

Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
No to Panowie jak Wam poszło?Mam nadzieje że ta 10 jest i stratni nie jesteście.A swoją drogą musicie przyznać,że tak łatwo nie jest a i okres do zarabiania kokosów też nie najlepszy.Życze sukcesu i przede wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Za 10-ke nie placa !!! poleglismy, zreszta jak i cala Europa. nie bylo zadnej 14-ki oraz 13-ki a tylko 1----12-ka. Zespoly takie jak Roma, Barcelona, Liverpool pokazaly swoaja wartosc laugh

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Niemiecka liga też trzyma poziom czyli beka totalna. Myślę, że jednak końcówki będą trudne to uchwycenia. Wydaje mi się, że wakacje (lato) to czas żeby sie zastanowić nad systemmai, pomysłami na grę, żeby na jesień być przygotowanym z gotowym planem gry.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Ustrzelenie czegos wiekszego to tylko kwestia czasu, mam nadzieje niedalekiego smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by saris
Ustrzelenie czegos wiekszego to tylko kwestia czasu, mam nadzieje niedalekiego smile
Mam nadzieję,że nie miałeś na myśli bizona Andrzeja Leppera bo to nasz brat mniejszy(bizon oczywiście... grin).
Pozdrawiam.edi8

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
smile smile smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Forthar dziękuję Ci za Twoje zdroworozsądkowe podejście , przynajmniej Ty nas nie dołujesz A nawet nas wspierasz . WIdać że też wierzysz że to sie może udać .
Ze wzajemnościa równie i Tobie powodzenia życzę . Jeśli ponad pół miliona jest puszczonych zakładów i wszystkie jak spod sztampy . To o czym to świadczy ????
Czy nie jest tak że Typerzy mają instynkt stadny ?
Czy nie jest tak że potrzebne jest inne podejście/myślenie ??
No tłuką mi się po głowie tego typu pytania .
Może ktoś postawić jaką diagnozę ?
Co jest źle ??

P.o.z

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
4 podejscie w Supertoto:

Wyniki Grupy:

5--->> 12-ek placonych po 20.65 EURO

26--->> 11-ek placonych po 4.36 EURO

Jest coraz lepiej. Minimalnie braklo do sukcesu.

Padla tylko 1 --->> 14-ka ale nie u Nas :/

Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Sensei, betowiec, aker, alfa, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1