Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Miami - Bulls
typ 2

Byczki pokazaly w meczach u siebie ze potrafia dobrze grac, sa zespolem graczy wyrownanych i na odpowiednim poziomie. Miami to Wade i Shaq - Wade po kontuzji nie blyszczy, Shaq gra normalnie, srednio, bez rewelacji. Reszta jest na sportowej emeryturce - potrafia zagrac dobry mecz, ale juz nie ta sama forma co kiedys.

Byczki powinni wygrac jeden z meczy w Miami - wtedy bez problemu podejda do meczy u siebie - dodatkowo swietowanie awansu u siebie jest dodatkowa motywacja. Byczki to druzyna wlasnego parkietu, wiec jedna wygrana na wyjezdzie powinna zalatwic sprawe awansu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
CHI Bulls v MIA Heat over 185/1,9 3/10GB

Jest to typ dla tych którzy zakładają że Miami wygra oraz dla tych którzy są zwolennikami grania pewnych trendów a nie meczy w których są one przełamywane.

Obrona Bulls zatrzymała Miami zarówno w meczu 1 jak i 2 jednak teraz zespół z Florydy wraca do domu i jeśli myśli o wygranej i przedłużeniu szans awansu musi dzisiaj zaplikować przeciwnikowi odpowiednią ilość punktów przed własną publicznością. Podobnie myślą buki ustawiając spread w wysokości 5,5 pkt.
Tendencje overową pomiędzy tymi dwoma zespołami widzieliśmy w 2 pierwszych meczach oraz w 5 ostatnich spotkaniach pomiędzy niemi gdzie czterokrotnie padł over.
Ponadto obrona Bulls nie jest tą samą formacją na wyjazdach co w domy, ponieważ w sezonie zasadniczym pozwalali rzucać sobie średnio 98 pkt poza włąsnym parkietem.
Uważam że zobaczymy mecz "na styku", w którym obie drużyny przekroczą 90 pkt.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
ponawiam pytanie , jak wam sie widzia awans golden, moze ktos ogladal mecz i cos wiecej powie bo z samych wynikow widac ze maja patent , kurs ciagle powyzej 2

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Netsi - Toronto (2-1) moim zdaniem ta rywalizacja skonczy sie w 5 lub 6 spotkaniach dla Kidda i spolki. Widzialem spotkanie numer 1 i 3 ... i nie wyobrazam sobie, zeby Dinozaury graly dalej. W spotkaniach w Kanadadzie... Netsi w obu przypadkach kontrolowali spotkania... w 4 kwartach raptors robily zryw... w 1 meczu nie udalo sie odrobic strat... w drugim juz tak. Wczoraj w NJ była istna demolka... mam wrazenie, ze gdyby Netsi musieli wygrac +40... to byloby wlasnie tyle. Roznica jednej klasy. Kidd pomimo problemu z kolanem jest wielkim graczem... Carter o ile w toronto przeszkadzała mu publika... o tyle wczoraj. hmmm.. czapki z głów. W meczu numer 4 zdecydowanie Netsi... kurs w granicach @1.6... biore.

Heat (0-3)... widzialem mecz 1 i sporo trzeciego. Wczoraj Heat przez 3 kwarty grali dobre zawody. Momentami naprawde dobrze bronili... byki byly bezdradne. Co mialo miejsce w 4 kwarcie ? Nie mam pojecia... bo przyspalem... laugh Wade wczoraj zagrał niezle zawody. Moim zdaniem sportowa zlosc mistrzów eksloduje... co zaowocuje 3 zwyciestwami z rzedu... a losy awansu rozstrzygną sie w meczu numer 7. Przed rozpoczeniem rywalizacji typowalem 4-2 dla Bulls... teraz wydaje mi sie to malo realne... albo 4-1... albo 3-4. Tak czuje. Nigdy w hisotirii nikt nie wyszedl z 0-3... kiedys musi byc ten pierwszy raz. Nomen omen ... w czwartym meczu zdecydowaniem stawiam na Heat po 1.73.

Mavs (1-2)... 0-3 w sezonie zasadniczym z GSW... w play offach mialo byc inaczej... a nie jest. Tutaj nie widzialem zadnego spotkania wiec troche wrozenie z fusów. Zapowiada sie 7 spotkan... chyba, że Mavs nie wytrzyma tempa... laugh Po cichu wydaje mi sie, ze rywalizacja skonczy sie 4-3 dla Mavs. Avery Johnson musi w koncu znalesc jakis zloty srodek. Musi znalesc recepte na swojego mistrza. 1.85 na Mavs biore... bo "Mavs musi". W przypadku niepowodzenia jeszcze sie zlapie awans Mavs... a potem pozostanie juz tylko granie na Houston... przeciwko GSW polfinale konferencji. Pfu Pfu Pfu... zespol idealny musi w koncu cos pokazac... i powinno to miec miejsce w niedziele.

Głóny tripel grany solidnie.

Z innych spotkan...

Spurs... wciaz nie potrafie sie przekonac do brylek... Spurs to jednak klasa sama w sobie... i przy dobrej "transmyszyn difens" i opowiednie wolnym tempie gry... to goscie powinni być górą.

Suns... takiej rywalizacji jak przed rokiem nie przewiduje... w meczu numer 3 udalo mi sie ustrzelic Lakers win... ale teraz juz tak wesolo byc nie powinno. Chyba, ze Kobe...

Pistons... głupcze z Orlando... przesun sie... mistrz nadchodzi.

Houston... 4 gracze punktowali w meczu numer 3. Ewenement. Kolejny wspanialy mecz Kirlienko... sam Boozer chyba nie wystarczy, zeby przeskoczyc niemislosiernie mocnych i zmobilizonych rakiet. Mecz 4 i 5 powinien pasc ich lupem.

Wizards... przed poczatkiem rywalizacji typowalem 4-0 Cavs... ale cos mi mowi, ze czarodzieje wyczarują sobie chociaz 1 spotkanie. Czy mecz 3 czy 4 ? Ciezko powiedziec.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Gdzie mozna grac awans Mavs w tej chwili :? Bo moje 5.40 na GSW moze juz nadawac sie do kontry...

Detroit mistrzem? W życiu wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz Denver Nuggets - San Antonio Spurs
Typ: 2 (-2.5 pkt)
Kurs: 2.00
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

kosz Washington Wizards - Cleveland Cavaliers
Typ: 2 (5 pkt)
Kurs: 1.91
Buk: Gamebookers
Stawka: 5/10

W pierwszym spotkaniu play-off San Antonio zagrało kiepsko. Słaba gra na tablicach oraz przeciętna skuteczność sprawiły, że pierwszy mecz padł łupem Nuggets. Jednak już dwa dni później „Ostrogi” zagrały odmienione i udowodniły, że są klasową drużyną. Takową w moich oczach nie jest Denver, które oprócz strzeleckich umiejętność Iversona i Anthonego oraz notujących sporo zbiórek Camby’ego i Nene nie ma do zaoferowania nic więcej. Indywidualne harce pierwszej dwójki w starciu z niezwykle skuteczną i zespołową obroną San Antonio prędzej, czy później muszą się skończyć. Dlatego też liczę, że w dzisiejszym spotkaniu podopieczni Gregga Popovicha zrewanżują się za spotkanie nr 1 i wyjdą na prowadzenie w rywalizacji.
Co zaś się tyczy Clevelend Cavaliers, to z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy powiedzieć, iż są już oni jedną nogą w drugiej rundzie. Dwa zwycięstwa na własnym parkiecie oraz zdekompletowana drużyna „Wizards”, to główne przesłanki, które każą mi sądzić, że ta rywalizacja zakończy się w czterech spotkaniach. Także dzisiaj nie zanosi się by stołeczni mieli cieszyć się z wygranej. „Kawalerzyści” znowu zapewne będą niepodzielnie panować na tablicach, zaś w obliczu braku Arenasa i Butlera odpowiedź z obwodu będzie znikoma. Sam Jamison wiele nie wskóra, dlatego też kilku(nastu)punktowa wygrana gości powinna stać się faktem.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Miami Heat (-3,5) @1.94 exp
Miami Heat ML @1.57 exp

Mistrzowie dzisiaj na mega-musiku, i choć pewnie już sami sobie zdają sprawę że czas powoli żegnać się z play-offem to jednak dziś przed własną publicznością powinni zachować resztki honoru i odprawić z kwitkiem Chicago. Wade i Shaq bedą musieli w dwójkę pokonać Bullsów, moim zdaniem im się uda. Zresztą ekipa Scotta Skilesa na pewno wie, że jedna wtopa przy 3-0 i perspektywie dwóch meczy w własnej hali im specjalnie 'nie zaszkodzi' - nie mówie że Chciago coś tutaj odpuści, ale w końcu kiedyś słabszy mecz zagrać muszą. smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by muppet
Gdzie mozna grac awans Mavs w tej chwili :? Bo moje 5.40 na GSW moze juz nadawac sie do kontry...

Detroit mistrzem? W życiu wink


w pinnacle 1.465 (ja to biore za 10/10) na mavs, w gb 1.45

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
to teraz macie nawet 2,64 na dallas w Betfair tongue dobrze ze skontrowalem przed meczem ze strata, juz chyba nie ma szans zeby wyciagneli na 4-3

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
No to teraz jestesmy w domu grin
BARON DAAAVIIISSS

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz Denver Nuggets - San Antonio Spurs
Typ: 2 (-1.5pkt)
Kurs: 1.95
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

Powtórka z rozrywki. Inaczej bowiem nie można nazwać mojego typu na San Antonio. Oglądałem mecz numer 3 i doprawdy dziwię się jak „Ostrogi” mogły przegrać w spotkaniu numer 1. „Bryłki” grają szaloną koszykówkę, w której za zdobywanie punktów odpowiadają Anthony i Iverson. Szczególnie ten pierwszy momentami gra niezwykle samolubnie, no co goście znaleźli bardzo prostą metodę podwajając Carmelo. Z kolei „Spurs” prezentują niezwykle zespołową koszykówkę, a z Parkerem na rozegraniu praktycznie żadna akcja nie jest przypadkowo. Również ławka San Antonio prezentuje się o wiele lepiej niż w zespole Denver, gdyż Horry, czy Ginobli doskonale zastępują graczy pierwszopiątkowych. Argumentów za „Ostrogami” takich, jak doświadczenie, opanowanie, czy zgranie mógłbym wymieniać jeszcze długo. Tylko po co... Dla mnie pewna dwójka.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
SA Spurs v DEN Nuggets

Nuggets dzis wygraja poniewaz tak jak mawial szaranowicz trzeba sprzedac wiecej hamburgerow i coli.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 201
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 201
a propo nba i wielkiej drużyny z dallas.. widziałem na wielu forach chyba też tu.. jak to niektórzy piali z zachwytu na tą drużyna mówiąc że o to jest drużyna którą można przyrównać do wielkiej drużyny chicago bulls z lat 90 nazywając ją drużyna bez takich indwidualności jak M.j czy Pippen ale z idealną 5.....no i co ja widze w 1 rundzie stan 1-3........ może że jeszcze wyciągną ale osobiściee wszelkie te zachwyty nad dallas dla mnie były bez sensu po tym co pokazali w pierwszych 4 meczach.

Jeśli idzie o dzisiejszy dzień w nba to można probówać cleveland ale nie po takim kursie 1,35 lepiej poczekać na live i spróbować jak będzie możliwość w betfair po 1,55-1,65 minimum... , mysle że dziś rozstrzygnie się sprawa awansu do 4 rundy, z tym że nie bęedzie to łatwe zwycięstwo cleveland ...więc jak dla mnie grać tylko po lepszym kursie na live

Osobiście wezme też lekko linie +5,5 na utah w meczu z houston . Dzisiejszy mecz powinien być szalenie wyrównany bo może okazać się kluczowy w tej rywalizacji
Stawka jednak mała 2/10 kurs 2.10 betfair

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Awans Dallas 2,50 w Pinnacle - łakomy kąsek.

Widział ktoś więcej?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Do Borinho: Nieiwiem tylko kto tak wychwalał pod niebiosa to Dallas: )? Ja mam jedną zasade po zakończeniu sezonu zasadniczego odkreślam grubą kreską to co w tym sezonie sie stało i niepatrząc wstecz analizuje spotkania w PO. Przeciesz czy w hokeju czy w koszykówce często zdarzało się ze druzyna pierwsza po sezonie zasadniczym odrazu w 1 parze PO gładko dostawała 0:4 i do domu....Osobiscie wcale nie mysle ze Dallas juz sa na straconej pozycji zostały 3 spotkania przy czym nr 1 i nr 3 bedzie rozgrywane na parkiecie Dallas a tylko jedno na parkiecie Golden STATE ( i to własnie bedzie kluczowe) dzis Dallas nie ma co dotykac ze wzgledu na mizerny kurs ale mysle ze SKUSZE SIE na DALLAS na awans po kursie 2.5 lub na win Dallas w nastepnym meczu.... Jak narazie to jedyne co mi sie rzuca w oczy to ped na granie na AWANS GOLDEN. POZDRAWIAM GRACZY

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by Giertyszek
Awans Dallas 2,50 w Pinnacle - łakomy kąsek.

Widział ktoś więcej?

W GB widzę 2,36 a Pinna spadło już 2,45.

Gra ktoś jeszcze poza mną aw. Dallas? smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Niedługo Giertyszek dowiemy sie czy to był Łakomy kąsek czy poprostu zwykła podpucja na którą sie złapalismy..POZDRAWIAM: )

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Avery niezadowolony z Dirka

Zobacz również...
Graham straci miejsce w NBA? (01.05.2007, 13:02)
Niepowodzenie motywuje Mariona (01.05.2007, 13:43)
NBA w Chinach? (01.05.2007, 09:16)
Zo jeszcze nie wie (01.05.2007, 08:56)
Niepewna przyszłość Haywooda (01.05.2007, 08:42)

Gwiazda z Dallas i prawdopodobnie MVP obecnego sezonu gra bardzo źle w serii z Warriors. Zamiast ciągnąć całą drużynę, to jest gdzieś w cieniu. W związku z tym w poniedziałek udzielił wypowiedzi, która wyraźnie nie spodobała się trenerowi Johnsonowi.



Nowitzki, który zdobywa średnio 20 punktów przy fatalnej skuteczności z gry (40%) powiedział: - Nie pozwalają mi na zbyt dużo, więc muszę skupić się na innych rzeczach – pomagać więcej w obronie, walczyć na tablicach tak mocno, jak tylko się da, by uzyskać kilka dodatkowych okazji do zdobycia punków. Jeśli będę mógł oddać rzut, to spróbować trafić, a jeśli nie, to podać piłkę i pozwolić komuś innemu rzucić.

Każdy, kto pamięta Avery'ego z czasów, gdy grał, wie, że był bardzo twardym i wygadanym zawodnikiem. Nigdy nie odpuszczał, więc nić dziwnego, że takie komentarze Dirka go irytują. Przecież od niego oczekuje się, że będzie liderem Mavs, kimś kto weźmie piłkę w swoje ręce i wygra mecz.

- Jestem zmęczony słuchaniem o braku pewności siebie oraz o tym, jak oni (Warriors – dop. red.) uniemożliwiają mu jego grę. (...) Nie bylem najlepszym graczem i nie miałem najlepszych umiejętności, ale nikt nie mógł pozbawić mnie pewności siebie. Potrzebujemy by wszyscy nasi zawodnicy byli pewni siebie i uparcie dążyli do celu. To jest to, co chcę zobaczyć jutro. Jeśli nie zobaczę tego na porannym treningu przed meczem, to będę bardzo niezadowolony... Musimy wierzyć w siebie i być naprawdę pewnymi tego, co robimy – powiedział Johnson.

żródło: http://www.e-basket.pl/News__Avery_niezadowolony_z_Dirka__38976

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Toronto point guard T.J. Ford, who is suffering from flu-like symptoms, didn't practice Monday.

"He's tired, he hasn't been able to eat," Mitchell said. "We just sent him home."


wink

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Czyzby w NBA "handlowalo sie" meczami ze wzgledu na ogladalnosc wink ?!
Przegrac decydujace 3 min i 7 sek 0-15 ?! Szok to co zrobilo dzis GSW.
Ciekawe czy to sie na nich nie odbije w nastepnym (-ych ) meczach.

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, rymoholik, Sensei, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,281 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,693
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1