|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
a jakiego kupic sobie dosc ciekawego bramkarza?? czy on ine gra wielkiej roli??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Kolejny dobry juniorek wyszedł z mojej szkółki.Oto on:
Sławomir Chytry (160744500) Lat 17, zadowalający stan formy Jest sympatyczny, zrównoważony i nieuczciwy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca przeciętny.
Specjalność: nieprzewidywalny
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 1 240 Pensja: 2 880 zł/tydzień Właściciel: WENECJA
Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny Skrzydłowy: kiepski Defensywa: nędzny Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: nędzny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
No panowie dzieki za podpowiedzi,bo dzi wygralem 3-2 a przegrywalem 2-0:P ustawilem mniej wiecej tak jak mowilicioe i sie udalo:D dzieki:) No i kupilem 3 nowych zawodnikow:)
Lars Klötern [1 ostrzeżenie] TSI = 640, lat 18, kiepski stan formy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca fatalny [techniczny]
Kondycja: nędzny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: przeciętny Podania: nędzny Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: zadowalający Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: słaby
Laurent Schümperli TSI = 430, lat 18, słaby stan formy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca przeciętny
Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: kiepski Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: kiepski Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: kiepski
Maurycy Deluga [1 ostrzeżenie] TSI = 340, lat 18, przeciętny stan formy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby [techniczny]
Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: nędzny Podania: kiepski Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: nędzny Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: słaby
Co o nich sadzicie?/ i kogo jeszcze dokopic?? a moze jakis bramkarz By mi sie przydal??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Masz zamiar trenować rozgrywanie ?
Na jakich pozycjach chcesz ich ustawiać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
no mam zamiar trenowac rozegranie:) dwoch gralo w ataku z poleceniem na skrzydlo,a trzeci na obronie i ofensywa:)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
a co ja Twoim zdaniem powinienem z nimi zrobic?? na jakich pozycjach maja zagrac?? a moze mam kogo kupic?? a co z tym bramkarzem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Jeśli już kupujesz zawodników, których nie trenujesz to raczej kupuje sie zawodników starszych, którzy grają lepiej dzięki swojemu doświadczeniu. Tylko na pozycje trenowane kupuje sie młodzików.
Jakiego bramkarza masz teraz i ile masz kasy?
Pokaż zawodników, których w tym meczu trenowałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2007
Posty: 20 |
Mam do was taką sprawę, otóż potrzebuje pieniędzy na bramkarza, kupowałem z myślą że będę mógł wziąć kredyt, jednak nie mam jeszcze licencji prezesa i tego kredytu na zawodnika nie wezmę. Może ktoś kupiłby ode mnie byle jakiego zawodnika? Za cenę trochę wyższą od normalnej? A ja się potem odwdzięczę kupując także byle którego zawodnika i oddając fundusze. Mój klub to Stawiak gryfice.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Finanse
Gotówka: 452 612 zł (445 384) zł Sponsorzy: zadowoleni Klub kibica: 210 fanów Fani: zadowoleni
W tym tygodniu
Przychody Wydatki Widzowie 74 098 Stadion 28 400 Sponsorzy 92 498 Pensje 61 424 Odsetki 0 Odsetki 0 Tymczasowe 0 Tymczasowe 0 Personel 84 000 Juniorzy 0 Razem przychody 166 596 Razem wydatki 173 824 Oczekiwany dochód/strata -7 228
Poprzedni tydzień
Przychody Wydatki Widzowie 0 Stadion 28 400 Sponsorzy 89 462 Pensje 52 880 Odsetki 0 Odsetki 0 Tymczasowe 1 920 Tymczasowe 257 554 Personel 84 000 Juniorzy 0 Razem przychody 91 382 Razem wydatki 422 834 Dochód/strata z poprzedniego tygodnia -331 452
To jest moja kasa cala i bilas z ostatnich tygodni:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Trenuje rozegranie:) a trenowalem nowo pozyskanych zawodnikow i rezte jaka sklecilem na mecz.. mam Ci ich wszystkich pokazac???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Kazimierz Tatko (157457319) Lat 20, przeciętny stan formy, lekko kontuzjowany (zdolny do gry) Jest przyjemny, z charakterem i uczciwy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca przeciętny.
Specjalność: nieprzewidywalny
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 1 020 Pensja: 6 320 zł/tydzień Właściciel: WKSWielun Kartki: 0 Kontuzje: lekko kontuzjowany
Kondycja: zadowalający Bramkarz: przeciętny Rozgrywanie: fatalny Podania: nędzny Skrzydłowy: nędzny Defensywa: fatalny Skuteczność: nędzny St.fragmenty: przeciętny
Goli w karierze: 0 Hattricków w karierze: 0 Ligowych goli w tym sezonie: 0 Pucharowych goli w tym sezonie: 0
a to jest moj podstawowy bramkarz...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2007
Posty: 20 |
Bramkarz porażkowy;] skoro masz tyle kasy to kup sobie przynajmniej zadowalającego. Ty go chociaż masz u mnie jest taki bramkarz, że jak się patrzy na listę zawodników to nie wiadomo który to:D Dlatego błagam was o pomoc finansową, dziś przejąłem drużynę jest 6 w IX lidze ale kupiłem dobrych piłkarzy i sądzę, że będzie dobrze tylko przez te zakupy nie ma kasy na golkipera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Bramkarza zadowalającego kup z jakimś doświadczeniem (minimum słabym). To nie jest wielki koszt. Szukaj jednak takiego, żeby nie miał za dużej pensji bo w Twojej sytuacji, nawet oszczędność tych 6-8 tys tygodniowo ma znaczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Trenuje rozegranie:) a trenowalem nowo pozyskanych zawodnikow i rezte jaka sklecilem na mecz.. mam Ci ich wszystkich pokazac??? W treningu rozgrywania trenują Ci środkowi pomocnicy (na ogół trzech) i skrzydłowi (łapia po pól treningu). Tak więc Ci napastnicy i obrońca kupieni przez Ciebie nie trenowali. Zaliczyli mecz, zaliczyli ułamkową część treningu ale nie trenowali bo nie grali na pozycjach trenowanych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
to jak mam zrobic ,zeby oni wzystcy trenowali to rozegranie?? i czy to jest jednak dobry trening?? bo juz sam nie wiem co ma robic teraz??/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Trenuje rozegranie:) a trenowalem nowo pozyskanych zawodnikow i rezte jaka sklecilem na mecz.. mam Ci ich wszystkich pokazac??? W treningu rozgrywania trenują Ci środkowi pomocnicy (na ogół trzech) i skrzydłowi (łapia po pól treningu). Tak więc Ci napastnicy i obrońca kupieni przez Ciebie nie trenowali. Zaliczyli mecz, zaliczyli ułamkową część treningu ale nie trenowali bo nie grali na pozycjach trenowanych. czyli co teraz powinienem zrobci najlepiej dla swojego zespolu?? poprzewstawiac tych co kupilem?? czy co dokaldnie ?? jzu sie pogubilem,a mylalem,ze jest dobrze:P eheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Powinieneś kupić zawodników do treningu rozgrywania. I to jak najszybciej - jeśli kupisz do środy i wystawisz ich w sparingu to zaliczą juz pierwszy trening.
Niech Ci ktoś napisze jakich ludzi najlepiej kupić - ja nigdy rozgrywania nie trenowałem więc mogę Ci napisać, ale lepiej niech napisze ktoś kto się bardziej zna na tym treningu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Dzieki za wszystkie informacje,myle,ze powinienem sobie kogos kupic do srody i juz powinno byc dobrze:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
kurde troche tego tam jest,ale po angielsku,w sumie rozumiem co tam jest napiane,ale moze ktos mi cos dopowie albo pomoze,zapytam na forum HT
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|