Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 48 z 72 1 2 46 47 48 49 50 71 72
1985karas #1198016 06/05/2007 07:23
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
a jakiego kupic sobie dosc ciekawego bramkarza?? czy on ine gra wielkiej roli??

Bonus: Unibet
1985karas #1198434 06/05/2007 17:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Kolejny dobry juniorek wyszedł z mojej szkółki.Oto on:


Sławomir Chytry (160744500)
Lat 17, zadowalający stan formy
Jest sympatyczny, zrównoważony i nieuczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca przeciętny.

Specjalność: nieprzewidywalny

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 240
Pensja: 2 880 zł/tydzień
Właściciel: WENECJA



Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: nędzny
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: nędzny

KIDD #1198852 06/05/2007 20:27
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
No panowie dzieki za podpowiedzi,bo dzi wygralem 3-2 a przegrywalem 2-0:P ustawilem mniej wiecej tak jak mowilicioe i sie udalo:D dzieki:)
No i kupilem 3 nowych zawodnikow:)

Lars Klötern [1 ostrzeżenie]
TSI = 640, lat 18, kiepski stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca fatalny [techniczny]

Kondycja: nędzny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: przeciętny Podania: nędzny
Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: zadowalający
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: słaby

Laurent Schümperli
TSI = 430, lat 18, słaby stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca przeciętny

Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: kiepski
Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: kiepski
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: kiepski


Maurycy Deluga [1 ostrzeżenie]
TSI = 340, lat 18, przeciętny stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby [techniczny]

Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: kiepski
Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: nędzny
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: słaby

Co o nich sadzicie?/ i kogo jeszcze dokopic?? a moze jakis bramkarz By mi sie przydal??

1985karas #1198935 06/05/2007 20:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Masz zamiar trenować rozgrywanie ?

Na jakich pozycjach chcesz ich ustawiać ?

KIDD #1199238 06/05/2007 21:54
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
no mam zamiar trenowac rozegranie:) dwoch gralo w ataku z poleceniem na skrzydlo,a trzeci na obronie i ofensywa:)...

1985karas #1199260 06/05/2007 21:58
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
a co ja Twoim zdaniem powinienem z nimi zrobic?? na jakich pozycjach maja zagrac??
a moze mam kogo kupic??
a co z tym bramkarzem??

1985karas #1200011 07/05/2007 01:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Jeśli już kupujesz zawodników, których nie trenujesz to raczej kupuje sie zawodników starszych, którzy grają lepiej dzięki swojemu doświadczeniu. Tylko na pozycje trenowane kupuje sie młodzików.

Jakiego bramkarza masz teraz i ile masz kasy?

Pokaż zawodników, których w tym meczu trenowałeś.

KIDD #1200292 07/05/2007 02:41
Dołączył: May 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 20
Mam do was taką sprawę, otóż potrzebuje pieniędzy na bramkarza, kupowałem z myślą że będę mógł wziąć kredyt, jednak nie mam jeszcze licencji prezesa i tego kredytu na zawodnika nie wezmę. Może ktoś kupiłby ode mnie byle jakiego zawodnika? Za cenę trochę wyższą od normalnej? A ja się potem odwdzięczę kupując także byle którego zawodnika i oddając fundusze. Mój klub to Stawiak gryfice.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177

Finanse

Gotówka: 452 612 zł (445 384) zł
Sponsorzy: zadowoleni
Klub kibica: 210 fanów
Fani: zadowoleni


W tym tygodniu

Przychody Wydatki
Widzowie 74 098 Stadion 28 400
Sponsorzy 92 498 Pensje 61 424
Odsetki 0 Odsetki 0
Tymczasowe 0 Tymczasowe 0
Personel 84 000
Juniorzy 0
Razem przychody 166 596 Razem wydatki 173 824
Oczekiwany dochód/strata -7 228


Poprzedni tydzień

Przychody Wydatki
Widzowie 0 Stadion 28 400
Sponsorzy 89 462 Pensje 52 880
Odsetki 0 Odsetki 0
Tymczasowe 1 920 Tymczasowe 257 554
Personel 84 000
Juniorzy 0
Razem przychody 91 382 Razem wydatki 422 834
Dochód/strata z poprzedniego tygodnia -331 452

To jest moja kasa cala i bilas z ostatnich tygodni:)

1985karas #1200651 07/05/2007 04:45
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
Trenuje rozegranie:)
a trenowalem nowo pozyskanych zawodnikow i rezte jaka sklecilem na mecz..
mam Ci ich wszystkich pokazac???

1985karas #1200663 07/05/2007 04:48
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177


Kazimierz Tatko (157457319)
Lat 20, przeciętny stan formy, lekko kontuzjowany (zdolny do gry)
Jest przyjemny, z charakterem i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca przeciętny.

Specjalność: nieprzewidywalny

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 020
Pensja: 6 320 zł/tydzień
Właściciel: WKSWielun
Kartki: 0
Kontuzje: lekko kontuzjowany


Kondycja: zadowalający Bramkarz: przeciętny
Rozgrywanie: fatalny Podania: nędzny
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: fatalny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: przeciętny

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

a to jest moj podstawowy bramkarz...

1985karas #1200698 07/05/2007 04:57
Dołączył: May 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 20
Bramkarz porażkowy;] skoro masz tyle kasy to kup sobie przynajmniej zadowalającego. Ty go chociaż masz u mnie jest taki bramkarz, że jak się patrzy na listę zawodników to nie wiadomo który to:D Dlatego błagam was o pomoc finansową, dziś przejąłem drużynę jest 6 w IX lidze ale kupiłem dobrych piłkarzy i sądzę, że będzie dobrze tylko przez te zakupy nie ma kasy na golkipera.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Bramkarza zadowalającego kup z jakimś doświadczeniem (minimum słabym). To nie jest wielki koszt. Szukaj jednak takiego, żeby nie miał za dużej pensji bo w Twojej sytuacji, nawet oszczędność tych 6-8 tys tygodniowo ma znaczenie.

1985karas #1200952 07/05/2007 05:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by 1985karas
Trenuje rozegranie:)
a trenowalem nowo pozyskanych zawodnikow i rezte jaka sklecilem na mecz..
mam Ci ich wszystkich pokazac???


W treningu rozgrywania trenują Ci środkowi pomocnicy (na ogół trzech) i skrzydłowi (łapia po pól treningu). Tak więc Ci napastnicy i obrońca kupieni przez Ciebie nie trenowali. Zaliczyli mecz, zaliczyli ułamkową część treningu ale nie trenowali bo nie grali na pozycjach trenowanych.

KIDD #1201025 07/05/2007 05:57
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
to jak mam zrobic ,zeby oni wzystcy trenowali to rozegranie?? i czy to jest jednak dobry trening?? bo juz sam nie wiem co ma robic teraz??/

KIDD #1201044 07/05/2007 06:03
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
Originally Posted by KIDD
Originally Posted by 1985karas
Trenuje rozegranie:)
a trenowalem nowo pozyskanych zawodnikow i rezte jaka sklecilem na mecz..
mam Ci ich wszystkich pokazac???


W treningu rozgrywania trenują Ci środkowi pomocnicy (na ogół trzech) i skrzydłowi (łapia po pól treningu). Tak więc Ci napastnicy i obrońca kupieni przez Ciebie nie trenowali. Zaliczyli mecz, zaliczyli ułamkową część treningu ale nie trenowali bo nie grali na pozycjach trenowanych.
czyli co teraz powinienem zrobci najlepiej dla swojego zespolu?? poprzewstawiac tych co kupilem?? czy co dokaldnie ?? jzu sie pogubilem,a mylalem,ze jest dobrze:P eheh

1985karas #1201066 07/05/2007 06:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Powinieneś kupić zawodników do treningu rozgrywania. I to jak najszybciej - jeśli kupisz do środy i wystawisz ich w sparingu to zaliczą juz pierwszy trening.

Niech Ci ktoś napisze jakich ludzi najlepiej kupić - ja nigdy rozgrywania nie trenowałem więc mogę Ci napisać, ale lepiej niech napisze ktoś kto się bardziej zna na tym treningu.

KIDD #1201071 07/05/2007 06:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
http://www.databased.at/hattrick/x-files/ - tu masz o tym kto trenuje przy jakim rodzaju treningu.

KIDD #1201230 07/05/2007 07:34
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
Dzieki za wszystkie informacje,myle,ze powinienem sobie kogos kupic do srody i juz powinno byc dobrze:)

1985karas #1201232 07/05/2007 07:36
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
kurde troche tego tam jest,ale po angielsku,w sumie rozumiem co tam jest napiane,ale moze ktos mi cos dopowie albo pomoze,zapytam na forum HT

Strona 48 z 72 1 2 46 47 48 49 50 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, JelineK, Sensei), 863 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,155
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1