Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Marcel

Czy to nie jest przypadkiem Raven? laugh

Naprawde nie ma jak to wrzucac nie swoje fotki laugh

Natomiast ta --> http://www.fotka.pl/profil/czarna567/ wspaniala wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
haha teraz sie skapnalem dopiero laugh laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
http://foto1.m.onet.pl/_m/6642ab5163d2af9820dbd19e384287a9,21,19.jpg

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Kurfa, brak edycji...

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Originally Posted by Marcel
haha teraz sie skapnalem dopiero laugh laugh

Najlepsze, że podpisy pod zdjęciami typu "Nad morzem"; "U dziadków"; "Ulubione okularki". Buehehe laugh Tylko mnie zastanawia co za satysfakcję ma ta osoba smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by lupus
Natomiast ta --> http://www.fotka.pl/profil/czarna567/ wspaniala wink

czasem ja widuja jak na polibude jade tramwajem

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
http://www.fotka.pl/profil/RavenRiley/ <-- macie tutaj prawdziwe konto Raven i nie gadajcie smile

..a skoro już jesteśmy przy fotka.pl to tutaj i ja mam tutaj coś do powiedzenia smile

http://www.fotka.pl/profil/americaaa/ <-- średnio przepadam za blondynkami ale tą bym chętnie wyfiukał smile

http://www.fotka.pl/profil/magielnica23/ <-- żeby wszystkie panienki były tak przygotowane do opalania jak ona smile hehe

http://www.fotka.pl/profil/martabdg88/ <-- czysta poezja, mogłaby być matka moich dzieci smile ..a jak się komus nie podoba to jest pedałem tongue hehe

http://www.fotka.pl/profil/Madzi6262/ <-- widac, że trochę photoshopa tutaj było, ale i tak musi być niezła smile

http://www.fotka.pl/profil/ewulta/ <-- nie wiem jak ją skomentować smile

http://www.fotka.pl/profil/jolkajolkajolka/ <-- kawał cyca, uomatko!!!!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by gnacik
http://www.fotka.pl/profil/magielnica23/ <-- żeby wszystkie panienki były tak przygotowane do opalania jak ona \:\) hehe

http://www.fotka.pl/profil/martabdg88/ <-- czysta poezja, mogłaby być matka moich dzieci \:\) ..a jak się komus nie podoba to jest pedałem \:p hehe


Ta pierwsza jest zajebista! swietne cialko i widac ze fajnie sie nosi smile

a ta druga to moja dobra kumple. do LO z nia chodzilem wink
jej siostra to chyba jedna z najladniejszych dziewczyn w bydgoszczy jakie widzialem, jest kapitalna.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by gnacik
http://www.fotka.pl/profil/martabdg88/ <-- czysta poezja, mogłaby być matka moich dzieci smile ..a jak się komus nie podoba to jest pedałem tongue hehe
ale jak widać na jednej z fot ma chłopaka tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by gnacik
http://www.fotka.pl/profil/jolkajolkajolka/ <-- kawał cyca, uomatko!!!!

ja pier tongue hura

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
http://www.fotka.pl/profil/kropelka2006/ cos co powinno sie znalesc w dziale smieszne grin
A opis. Hihihi, heheh laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by lupus
http://www.fotka.pl/profil/kropelka2006/ cos co powinno sie znalesc w dziale smieszne grin
A opis. Hihihi, heheh laugh

ona lubi:
....ciasteczQa.... hehehehe niunia MNIAM... hehehehe kici...kici.. heheheheheh a prrrrrrrr.... heheheh

...jezdzic na imprezy w dresach.... heheheheh Niunia lecimy na balety w dresach.... hihihihhiihih i parQiet nasz hihihihhi

....wQrecac.... hehehehehehehehehe <-- ciekawe o co w tym jej chodzi smile



Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by lupus
http://www.fotka.pl/profil/kropelka2006/ cos co powinno sie znalesc w dziale smieszne grin
A opis. Hihihi, heheh laugh

A niech cię siur pokłuje tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by shane
Originally Posted by gnacik
http://www.fotka.pl/profil/martabdg88/ <-- czysta poezja, mogłaby być matka moich dzieci \:\) ..a jak się komus nie podoba to jest pedałem \:p hehe


a ta druga to moja dobra kumple. do LO z nia chodzilem wink
jej siostra to chyba jedna z najladniejszych dziewczyn w bydgoszczy jakie widzialem, jest kapitalna.

kolejny zlot w Bydgoszczy i Ty ją zapraszasz smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Zbigniew
Originally Posted by lupus
http://www.fotka.pl/profil/kropelka2006/ cos co powinno sie znalesc w dziale smieszne grin
A opis. Hihihi, heheh laugh

A niech cię siur pokłuje tongue

Panowie, dobry tez jest ten jej kochanie, patrzac na niego kazdy sie z kompleksow moze wyleczyc laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Jak to konto dla żartu chyba ktoś założył laugh

No nie wierzę, że coś takiego może mieć miejsce w realnym świecie laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ehhhh, dałem jej 3, komentarz i już mnie zablokowała i zresetowała swoją ocenę :/ Co za imbecyl...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
faktycznie to zrobila, ja dałem jej palanta, moze zrobmy akcje sabotażową i wszyscy dajmy jej pały - jakkolwiek dwuznacznie by to zabrzmiało wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wyzerowala sobie idiotka wszytkie oceny laugh

Ahahaah, co za pustak i teraz bedzie od nowa zbierac laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Originally Posted by lupus
http://www.fotka.pl/profil/kropelka2006/ cos co powinno sie znalesc w dziale smieszne grin
A opis. Hihihi, heheh laugh

Najlepsze jest to że ma 22 lata czyli już chyba troche z tego pisania przez Q i "koffam" powinna wyrosnąć.
Jakby miała z 15 lat to można to jeszcze spróbować zrozumieć ale to jest przegięcie albo jakaś prowokacja laugh
"Misiam Loffciam Mrusiam Tosiam Koffusiam Chrupciam Zabciam Kossiam Bumciam!!!! hihihhihihihihi" Można prosić słownik do tego bo za cholere nie wiem co to znaczy laugh

Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1