Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20
HAGIi #1179819 30/04/2007 19:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
http://www.fotka.pl/profil/SoniCeX93/

pierwsze zdjęcie, gangsterzy ode mnie z miasta laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
z ziOmalami na pOdwOrQ laugh part 1

laugh laugh laugh

nOcnY #1180000 30/04/2007 21:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Pamela laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Z nieśmiertelnego Onetu:

"Polska a Holandia, czyli dlaczego jesteśmy wyjątkowi
Miejsce: Holandia. Problem: brak stadionu. Rozwiązanie: Buduje się stadion.
Miejsce: Polska. Problem: brak stadionu. Rozwiązanie:...

Po pięcioletniej dyskusji na temat budowy stadionu Premier obiecuje budowę obiektu na 3 mln (a co?!). Uroczysta Msza w intencji budowy stadionu. Ogłoszony przetarg wygrywa firma nie ta, która powinna - organizuje się następny przetarg. Dochodzi do wewnętrznych spięć w koalicji rządowej w kwestii wyboru patrona stadionu. Premier obiecuje koalicjantowi objęcie Ministerstwa Lotów Kosmicznych, koalicjant idzie na kompromis. Powstaje Ministerstwo Lotów Kosmicznych. Uroczysta Msza w intencji nowego ministerstwa. Uroczysta Msza w intencji Patrona Stadionu. Przetarg znów wygrywa niewłaściwa firma. Rząd zgłasza projekt Ustawy O Budowie Stadionów, przyznając wyłączność firmom świętokrzyskim. Drugi koalicjant zapowiada, że nie poprze ustawy. Powstaje Ministerstwo Spraw Różnych, ustawa przechodzi. Ze względu na dodatkowe koszty stadion będzie na 1 mln (wystarczy) za to położony będzie w najatrakcyjniejszym miejscu w Polsce - w Gosiewie (dobre połączenie kolejowe). Toruńskie radio oskarża rząd o walkę z kościołem. Dwie uroczyste Msze w intencji Ministerstwa Spraw Różnych. Na polu, na którym ma powstać stadion, w nocy pojawiają się dwa kretowiska. Premier w telewizyjnym orędziu do narodu demaskuje lewicowo-liberalny układ kretowiskowy, sejm powołuje Komisję Śledczą. Wszyscy Polacy powyżej czwartego roku życia składają oświadczenia, że nie są kretami. Uroczyste poświęcenie pola. Powstaje pierwszy obiekt - stadionowa kaplica. Ze względu na podwyższone koszty stadion będzie na 10 tys. ale z wygodnymi krzesełkami. Zyta ogłasza, że znalazła dodatkowe 500 mln w budżecie (zawieruszyły się pod nazwą stypendia dla młodych sportowców) - rusza rozbudowa kaplicy. Przylatuje Prezydent, by wbić pierwszy szpadel. W dwugodzinnym przemówieniu obnaża całą prawdę o zaniedbaniach III RP w dziedzinie budowy stadionów i podkreśla, że dopiero dzięki IV RP tysiąc osób bedzie mogło cieszyć się z nowego stadionu. Brak szpadla. Msza w intencji odnalezienia szpadla. Maciarewicz rusza w Polskę, Ziobro ustanawia sądy pięciominutowe, Giertych zwiększa lotne trójki do siły lotnych plutonów, oba F-16 przewozimy w rejon wschodniej granicy. Kurski ma dowody, że szpadel ukradł wujek Tuska i ukrył go w kotłowni centrali PZU. Kurski tłumaczy, że łatwo pomylić szpadel z szuflą. Premier wywala Kurskiego z PiSu, a na jego miejsce przyjmuje skruszonego Kurskiego. Powstaje projekt utworzenia Strategicznej Rezerwy Szpadli w Norwegii. Ze wzgledu na koszt norweskich szpadli projekt budowy boiska treningowego zostaje czasowo zawieszony.
Zgłaszamy akces do organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Premier w telewizyjnym orędziu do narodu zapowiada budową pięćdziesięciu stadionów na 6 mln widzów każdy. Uroczysta Msza w intencji MŚ.

~orwell "


Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Na wycieczkę rowerową wyruszyło dwóch wariatów. Jadą... jadą... Nagle jeden zatrzymuje się i spuszcza powietrze z kół.
- Co ty robisz? - pyta drugi.
- A siodełko było za wysoko - odpowiada tamten.
Na to ten drugi zamienia miejscami kierownicę z siodełkiem. Teraz ten co spuszczał powietrze, zdziwiony pyta się:
- A co ty wyprawiasz?
- Zawracam, z takim idiotą jak ty nie jadę dalej!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
- Dlaczego pszczoly z calej Polski polecialy do Unii Europejskiej?
- Bo poczuly lipe...

-------------

W szkole pani na matematyce:
- Johann, podaj definicje trojkata.
Wstaje Jasio i mowi:
- Dyrektywa UE/12345678/2002/Mat.
- Pala! UE/12345678/2002/Mat to kwadrat!


----------------

Na budowie slychac okrzyk:
- Franek, podaj kur.. ta cegle!
Przechodzacy ksiadz zwraca uwage:
- Moz tak delikatniej ?
- Dobra - Franek, podaj kur.. cegielke!

----------------------

Wpada Lepper do chinskiej restauracji w Brukseli. Mija chwilka - kelner przynosi paleczki, a Lepper na caly glos:
- A co ja beben zamawialem?!

-----------------------

Senator USA Ford przybyl do Polski z oficjalna wizyta.
Przyjmuje go premier Andrzej Lepper, odbywa sie prezentacja:
- Oto John Ford - polityk , wybitny maz stanu, skonczyl Uniwersytet w Yale.
- Oto Andrzej Lepper - premier, maz Stanislawy, skonczyl 53 lata










Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://www.smog.pl/wideo/9535/spiewajaca_papuga/

Jeszcze komentarz:
"Ja poswiecam dla swego ptaka duzooo czasu:D mecze go, dusze, tarmosze, az zwymiotuje. Ale spiewac nie chce ;]"

Kylo #1183122 01/05/2007 21:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
[Linked Image] [fotosik.pl]

nic tylko grać smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 815
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 815
po dluuuugiej nieobecnosci na forum - powracam z..... zobaczcie sami smile

http://video.google.pl/videoplay?docid=-8487034389457946576&q=chusteczka

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by carvenko
po dluuuugiej nieobecnosci na forum - powracam z..... zobaczcie sami smile

http://video.google.pl/videoplay?docid=-8487034389457946576&q=chusteczka
widac ze cie nie bylo bo to stare juz laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Originally Posted by carvenko
po dluuuugiej nieobecnosci na forum - powracam z..... zobaczcie sami smile

http://video.google.pl/videoplay?docid=-8487034389457946576&q=chusteczka

Trochę mnie zamurowało, ciekawa sprawa z tą babką.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

nOcnY #1184517 02/05/2007 03:14
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

shane #1185346 02/05/2007 07:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Kylo #1185581 02/05/2007 16:32
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by micha$

no nie wiem bo narazie faceci licytuja laugh

shane #1185629 02/05/2007 17:22
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520

#1186264 02/05/2007 21:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by Hornblower
Senator USA Ford przybyl do Polski z oficjalna wizyta.
Przyjmuje go premier Andrzej Lepper, odbywa sie prezentacja:
- Oto John Ford - polityk , wybitny maz stanu, skonczyl Uniwersytet w Yale.
- Oto Andrzej Lepper - premier, maz Stanislawy, skonczyl 53 lata
Oj stary pisząc takie kawały to wystawiasz laurke nie Lepperowi lecz sobie... Kawał pochodzi jeszcze z lat 70-tych i jest nader nieudolnie przerobiony - dotyczył którego z ówczesnych dygnitarzy bodaj Gomółki czy Gierka, to akurat nieistotne, następnie nie żaden senator Ford (chyba nawet takiego nie ma) lecz ówczesny prezydent USA Glen Ford, no i na koniec żona Leppera nie ma na imie Stanisława. Tak sie zastanawiam kto wyszedł na większergo tłumoka Lepper czy kolega....

Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 1,005 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1