Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Jako typowy leser tenisowy zapytam czy:

Davenport - Fernandez 1.14 4.50

jest pewne?

Muszę zagrać coś za 50 euro by dostać kolejne 10 i potrzebuję suresuresurebeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a na dziś nic innego nie znalazłem.

Bedę wdzięczny za pomoc, mecz jest o 19 więc prosiłbym troszkę wcześniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
W sumie expertem nie jestem ale...
davenport widocznie ejst w sztosie
ja gram na 2-0 za 1,3
a za 1,14 mysle ze zagralbym (oczywiscie prawa fizyki sa rozne i wszystko jest mozliwe)
Kiedys i Hewitt wywalil za 1.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
No i mecz się dzisiaj odbył i weszedł: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(6) Y. Kafelnikov - A. Voinea 6-3 6-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
no i dupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> nie zagrałem tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

trudno - trzeba czekać na pogoń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

6:4 6:4 więc 2:0 ekspert jakich mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dzięki i by tak częściej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!
Jestem tu nowy, ale gram juz pare ladnych lat i calkiem dobrze mi to wychodzi... Jak nie wierzycie, to sie sami przekonajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zaczynam typami na dzis:
#1 Arazi-Mutis 1 1,5 :5gw:
Arazi choc jest nizej w rankingu jest w dobrej formie poza tym za nim przemawia to ze gra u siebie...( Maroko ).To z pewnoscia mu doda skrzydel...

#2 Kafelnikov-Davydenko 1 1,65 :4gw:
Kafel jeszcze nie stracil w tym turnieju seta a w dodatku wygrywa je znacznie...Gra ze swoim rodakiem od ktorego wydawaloby sie ze jest znacznie lepszy...W tym sezonie slabo mu idzie ale chlopak chyba sie wzial za siebie i wahania formy ma juz za soba!Poza tym gra na ulubionej nawierzchni-cegle!

#3 El Aynaoui-Massu 1 1,3 :4gw:
El Aynaoiu podobnie jak Arazi gra u siebie, ponadto Massu jest w tym sezonie gorzej dysponowany niz w poprzednim. Wydaje mi sie, ze El Aynaoui nie wygra tego turnieju, aczkolwiek na tym poziomie rozgrywek powinien sobie poradzic. Mimo to, ze jego serwis i pozostale atuty (sila) nie beda mialy na cegle tak duzego znaczenia.

#4 Hrbaty-Browne 1 1,35 :4gw:
Hrbaty gra na swojej ulubionej nawierzchni, bo tylko na niej odnosi sukcesy i potrafi wygrywac. Gra z malo znanym kwalifikantem, ktorego czas juz nadszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i nie powinien awansowac dalej.

#5 Mirnyi-Lopez 2 1,8 :2gw:
Nie jestem do konca pewien tego typu, aczkolwiek za piataka bym postawil.
Podstawowy atut Bulgara, jakim niewatpliwie jest serwis nie ma na cegle tak duzego znaczenia. Zawodnik ten zdazyl sie o tym przekonac we wczesniejszych spotkaniach, gdzie byl zmuszony do rozgrywania 3. seta. Za Lopezem przemawia to, ze w jego krwi plynie hiszpanska krew, a jak mi wiadomo Hiszpanie dobrze sobie radza, na wolnych nawierzchniach.

#6 Gonzalez-Calleri 2 1,95 :3gw:
Gonzalez ostatnio prezentuje przecietna forme, a jego nieslychanie silny forhand (najsilniejszy na swiecie) nie odegra znaczacej roli w konfrontacji z dobrze dysponowanym Callerim. Tymbardziej, ze Argentynczyk ostatnio ma dobra passe i prawdopodobnie nie zamierza jej przerwac z Chilijczykiem.

Za chwilke tenis damski...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zagłoba w pełni się z Tobą zgadzam.Co powiesz o deblu
329 RuaP/Sua-Bovi/Stub? Prof. 1 1.44??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jak juz mowilem pora na tenis w wykonaniu pan:
#1 S.Williams-Dokic 1 1,1 :5gw:
Stawiajcie na Serene bo jest po prostu najlepsza!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#2 Davenport-Zvonareva 1 1,2 :4gw:
Lindsay jest w tej konfrontacji faworytka mimo ze Zvonareva bardzo dobrze sie spisuje w tym turnieju.Jak komus nie odpowiada kurs(1,2)to nie ryzykujcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#3 Henin-Pierce 2 3,0 :1gw:
No wiec tak...Zdecydowana faworytka w tym spotkaniu jest zdaniem opinii publicznej i bukow Belgijika Henin.Ja bym sie z tym nie zgodzil.Jak macie odwage to postawcie na Francuzke.Po niedawnej kontuzji nie widac juz sladu i jest to odczuwalne w tym turnieju.Pokonala juz wiele faworytek i moze rowniez teraz sprawic niespodzianke...Nie lubie jej bo ma duza dupe i nic sobie z tego nie robi, moze mi to wynagrodzi poprzez wygrana z Henin.W koncu nie ma turniejow bez niespodzianek...A za taki kurs moze sie oplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#4 Hatuchova-Harkleroad 2 2,7 :2gw:
Harkleroad jest wielka nadzieja Amerykanow. Mimo niskiego rankingu (100 poz) robi wielkie postepy. Pokonala juz w tym turnieju takie zawodniczki jak Loit, Bovina, Shaughnessy. Moze czas wiec na himeryczna, choc utytulowana Slowaczke... To ryzykowny krok.

POWODZENIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał wojas:
[qb]Zagłoba w pełni się z Tobą zgadzam.Co powiesz o deblu
329 RuaP/Sua-Bovi/Stub? Prof. 1 1.44??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Ten debel powinien wejsc. W koncu ta para jest na pierwszym miejscu w rankingu deblistek, ponadto Suarez prezentuje swietna forme w ostatnich tygodniach. Stubbs tez jest w czubie tabeli deblistek, a Bovina chetnie by sie zrehabilitowala za porazke jakiej doznala z Harkleroad. Upatrywalbym tu 3 sety. Mozna postawic.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mirnyj nie Bułgar tylko Białorusin. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Arazi-Mutis 1 1.55 prof.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał A.S. Romek:
[qb]Arazi-Mutis 1 1.55 prof.[/qb]
Też stawiałem na Marokańczyka obyśmy się a nim nie przejechali, pierwszy set 6-3 Mutis , drugim serwis Araziego 30-30 przy stanie 5-4 dla Mutisa:(
5-5 Arazi jeszcze uratował d..pę

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał Yzerman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał A.S. Romek:
[qb]Arazi-Mutis 1 1.55 prof.[/qb]
Też stawiałem na Marokańczyka obyśmy się a nim nie przejechali, pierwszy set 6-3 Mutis , drugim serwis Araziego 30-30 przy stanie 5-4 dla Mutisa:(
5-5 Arazi jeszcze uratował d..pę[/qb]
6-5 dla Mutisa i znów nerwówa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał Yzerman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Yzerman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał A.S. Romek:
[qb]Arazi-Mutis 1 1.55 prof.[/qb]
Też stawiałem na Marokańczyka obyśmy się a nim nie przejechali, pierwszy set 6-3 Mutis , drugim serwis Araziego 30-30 przy stanie 5-4 dla Mutisa:(
5-5 Arazi jeszcze uratował d..pę[/qb]
6-5 dla Mutisa i znów nerwówa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
TIE-BREAK (wierzę bardziej w sędziów niż w Araziego;) ):
Arazi - Mutis 1-0; 2-0; 3-0; 3-1; 3-2; 4-2; 5-2; 5-3; 5-4; 5-5; 5-6; 6-6; 8-8; 8-9; 9-9; 10-9; 11-9!!!!!!!!! i mam nadzije ze w 3-cim ecie Mutis opadnie z sił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
No i trafione: H. Arazi - O. Mutis 3-6 7-6 6-4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 80
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 80
Yzerman chyba dostał zawału po meczu Araziego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale wygraną napewno zwinie rodzina - hehehe.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
B
bub Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
Quote
Oryginalnie wysłał rob71:
[qb]Yzerman chyba dostał zawału po meczu Araziego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale wygraną napewno zwinie rodzina - hehehe.[/qb]
Zebys wiedzial, co teraz przezywam sledzac El Aynaoui-Massu :eek: typ: 1
Przed chwila bylo 6-4; 3-6; 4-5 i 30-40, ale jakos sie wybronil i jest 5-5 w trecim secie...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
B
bub Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
Ufffff...
Dla takich chwil warto stawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
El Aynaoui - Massu 4-6; 6-3; 7-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Wygrał El Aynaoui <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> miałem taki kupon z dwoma Marokańczykami sądząc, że u siebie powinni wygrać przynajmniej na tym poziomie drabinki turniejowej ale nie sądziłem, że tak trudno im to przyjdzie ale najważniejsze, że sobie poradzili i napewno nie tylko mnie tym ucieszyli.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał rob71:
[qb]Yzerman chyba dostał zawału po meczu Araziego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale wygraną napewno zwinie rodzina - hehehe.[/qb]
Hehehe gdybyś postawił 400 EURO na dwóch Marokańczyków to też dostawałbyś zawału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 80
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 80
do Yzerman'a: Najbardziej podobał mi tekst: "TIE-BREAK (wierzę bardziej w sędziów niż w Araziego;) ): " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - czasami faktycznie trudno kierować się logiką i trudno wierzyć w umiejętności zawodników - wtedy trzeba zostawić wszystko w rękach sędziego - hehehehe

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka), 2,055 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,820
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1