|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Senator USA Ford przybyl do Polski z oficjalna wizyta. Przyjmuje go premier Andrzej Lepper, odbywa sie prezentacja: - Oto John Ford - polityk , wybitny maz stanu, skonczyl Uniwersytet w Yale. - Oto Andrzej Lepper - premier, maz Stanislawy, skonczyl 53 lata Oj stary pisząc takie kawały to wystawiasz laurke nie Lepperowi lecz sobie... Kawał pochodzi jeszcze z lat 70-tych i jest nader nieudolnie przerobiony - dotyczył którego z ówczesnych dygnitarzy bodaj Gomółki czy Gierka, to akurat nieistotne, następnie nie żaden senator Ford (chyba nawet takiego nie ma) lecz ówczesny prezydent USA Glen Ford, no i na koniec żona Leppera nie ma na imie Stanisława. Tak sie zastanawiam kto wyszedł na większergo tłumoka Lepper czy kolega.... Spokojnie, przeciek chodziło mu jedynie o "kawał" a nie o podawanie faktów historycznych...  ps. Gomułka piszemy przez "u" (otwarte), przynajmniej ten Gomułka /Władysław/ ps.2 w latach 70 "dygnitarzem" chyba już Gomułka żadnym nie był, bo w r. 70 zakończył swoje urzędowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Coś na rozluźnienie atmosfery  Dobra kampania "Kluczem Sukcesu" [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Warszawa, korek jak cholera. Rozmowa jednego taksówkarza z drugim przez radio: - "Ty słyszałeś? Porwali prezydenta Kaczyńskiego. Żądają 100 milionów dolarów albo go poleją benzyna i podpalą. Właśnie robimy ściepę... - "A po ile dają inni kierowcy?" - "A tak po 2-3 litry..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Maz przychodzi do domu i siada na kibelku. Tymczasem zona krzata się po mieszkaniu i slyszy, że z kibla dochodza jakies postekiwania. Mysli sobie: "Zrobie mezowi kawal i zgasze swiatlo". Gdy to juz zrobila z kibla slychac krzyk: - O Boze! Ratunku!!!. Przerazona otwiera drzwi i zapala swiatlo. A maz mowi: - Uff! Myslalem juz, że mi oczy pekly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 30 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
zaglądam CI przed chwilką do tematu "Matura 06/07" ..czytam sobie, po trochu suwakiem na dół, tak że było widac połowę avartata zostac_modem_MLS ..myślałem, ż ena prawde jakas mrówka mi chodzi po ekranie i odruchowo palcem w lewy dolny kąt monitora, ale było moje zdziwienie  ubaw po pachy  hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Znana wszystkim scena z golgoty. na krzyzu wisza trzy osoby, w tym jezus. obraca sie i szeptem do delikwenta po prawej: -psssst. hej ty! hej! no chodz tu! (delikwent probujac sie uwolnic) - eergh...mmmmmgh....nie moge, przywiazali mnie... - no sprobuj! dalej! uda ci sie! - gggrgh...nie da rady.... jezus obraca sie do sasiada po lewej i po cichu mowi: - hej! pssst. ty po lewej, chodz no tu! no chodz szybko! (gosc szarpiac ramionami probuje sie uwolnic) - aaaagh....mmm.....nie ma szans, jezusie. - uwierz w to! jezeli bardzo bedziesz probowal to na pewno ci sie uda! sasiad z lewej szarpie sie jeszcze przez chwile az w koncu, zmeczony mowi: - przepraszam, ale nie dam rady. wiezy za mocne. na co jezus zrezygnowany: - no trudno, sam bede mial zdjecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
kartka z przyszłości: 12 stycznia 2013-pierwsze posiedzenie komisji śledczej do sprawy afery euro 2012
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
A to prosto z IRC :
<knoot> Zresztą... chyba już nigdy nie zrozumiem ludzi w związkach. <knoot> Tyle pozorów, kłamstw, obłudy, żeby się przelecieć. <knoot> Podziwiam. <Corum> Zwiazek to znacznie wiecej niz "sie przeleciec". To cos jak karta stalego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
kolejna porcja:
<JulitKa> Chejka :* <tohu> cześć. Nigdy z tobą nie pisałem więc moge zadać ci kilka pytań, które zadaje wszystkim ? <JulitKa> Jasne pytaj co chcesz ;] <tohu> Ile masz lat? <tohu> Ile ważysz? <tohu> jaki jest twój ulubiony kolor? <tohu> jaki jest twój ulubiony aktor? <tohu> jaka jest twoja ulubiona aktorka ? <tohu> jakie masz oceny w szkole ? <tohu> do której klasy chodzisz ? <tohu> miałaś kiedyś chłopaka ? <tohu> jeśli nie miałaś, to chcesz mieć czy nie ? <tohu> lubisz dzieci ? <tohu> ile czasu spędzasz przed komputerem ? <tohu> jak długo śpisz? <tohu> masz jakieś zwierzątka ? <tohu> jeśli masz to jakie ? <tohu> jeśli masz to jak sie one nazywają ? <tohu> co najbardziej lubisz robić ? <tohu> jakie lubisz jedzenie ? <tohu> czy jeśli zaszła by taka potrzeba to wyszła być za mnie ? <tohu> jakie lubisz kwiaty ? <tohu> cz chciała byś mieć dzieci ? <tohu> czy możesz mieć dzieci ? <tohu> czy jak byś się ze mną ożeniła to chciała byś adoptować dzieci ? <tohu> kim są twoi rodzice ? <tohu> ile zarabiają ? <tohu> jak duży masz dom ( w metrach kwadratowych ) <tohu> jak często sie myjesz ? <tohu> jaki masz komputer ? <tohu> ile masz gier ? <tohu> wolisz srebro czy złoto <tohu> czy jak byś miała ze mną dzieci to wyszła byś za mnie ? <JulitKa> ... *JulitKa has quit irc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
<exult> Pytanie do mężczyzn. Ostatnio dowiedziałam się od kolegi, że mężczyzni też czasami sikają na siedząco (gdy chcę się im tylko siku). Może to głupie pytanie, ale ja byłam lekko zszokowana i chciałabym się dowiedzieć czy to faktycznie prawda? <Loczek> Oczywiście... po co mamy męczyć nogi. Najfajniej sie siada na pisuarach, bo czasem ludzie tam dziwne rzeczy wrzucają i łaskoczą w dupke  <erton F> Podobno sa tacy, ja osobicie nigdy, nawet jak jestem bardzo pijany <cin3k7> Wolę na leżąco. Leżysz na plecach i walisz do góry. Super sprawa. <Deepdelver> Na siedząco to tylko w teatrze, bo nie wypada wychodzić w czasie spektaklu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
<twoja_stara> uzywal ktos kiedys kabla svideo o dlugosci ponad 10m? <ZyeahBunny> tak <ZyeahBunny> jako sznurek do prania sie nadaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
<leon>a ty na co zwracasz uwagę jak wybierasz masło w sklepie? <Nikus> Na kamery i ochronę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
<???> czesc jak mash na imie i skont jestes <ja> Lukasz, Szczecin <???> rozszesh troche <ja> L u k a s z , S z c z e c i n
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
<Olka_krzywy ryj> Wiesz totalna załamka idę dziś do mojej najlepszej przyjaciółki patrze na jej gadu gadu a ona mnie ma zapisana jako Brzydolina co o tym myślisz? <xaov>no wiesz...hom eeee rozumiem cię. <Olka_krzywy ryj>może ja naprawdę jestem brzydka? <xaov>nie wiem jak sama to oceń <Olka_krzywy ryj>A ty jak mnie podpisałeś <xaov>yyyy.... no olka <Olka_krzywy ryj>dobrze że chociaż ty jeteś dla mnie miły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Przeczytałem pierwszy, wychodzę z tematu, patrzę - jest nowy post. Wchodzę ponownie, przeczytałem i wychodzę. Patrzę, znowu jest - wchodzę i wychodzę. Patrzę - czwarty! Myślę: "nie ma bata, idę z psem, obstawiam jeszcze 3". Wygrałbym, gdyby ktoś wystawił kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
hehehe to juz nie bedzie bo tez z psem ide heheh
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|