|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Sluchaj mac-ref... CO widzisz zlego w zagraniu Agasiego w kombinacie, na faworytow w 1 rundzie...I to takich murowanych za duza stawke? He? Bo jak dla mnie to jest raczej pewny pieniadz... Fakt ze trafienie akurat agasiego albo federera albo ferrero to zaden powod do chwaly. Ale ty chyba, podajesz typki na forum na sucho, aby sie sprawdzic. A ja sie staram cosik wyjac z tego interesa... Wiec niemow mi "to moze sie nauczymy grac". Bo kazdego kto powie ze porazke agasiego mozna bylo przewidziec normalnie wysmieje!!! p.s. Przewidziec to mozna bylo porazke Venus z Mauresmo. I tam kto gral V lecial only na nazwisko...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
sluchaj elenes.... powiem krotko: "no coment" podaj lepiej jakis typ na jutro z kursem powyzej 1.5... (bez obrazy ale wiecej nie bede wracal do tego tematu) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Robredo-Chela 2 2.0 WilliamHill Costa-Clement 2-0 1.55 GB Prosze podalem ale grubej forsy bym na nie nie postawil. Jedynie tyle zeby sie sprawdzic.Wiesz bez ryzyka to sie latwo gra, ale jak masz postawic wiekszosc swojej kasy to juz nie tak banalnie...Obstawianie a typowanie to tez dwie rozne sprawy... Wiesz ja tez sie z nikim niezamierzam tu klocic. Ani udowadniac nic nikomu, chce tylko powiedziec ze roznymi systemami mozna grac... I to ze ktos obstawia niskie kursy wcale nieoznacza ze jest pierwszym lepszym ktory, wzial gazetke i wyczytal o Aggasi jest nr.1 postawie na niego. Tenis stawiam juz od dlugiego czasu, w sumie od Ostatniego Us Open. I patrzac na swoje wyniki, doszedlem do wniosku ze oplaca sie grac niskie kursy...Trzeba miec tylko troche szczescia...I rozsadku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A jezeli ty wolisz grac na typy pow 1,5 itp prosze bardzo twoja sprawa. Peace
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Elenes ten temat jest do podawania typow w konkursie!!Aha i nie zgodze sie odnosnie Shaughnessy bo Zuluaga jest w bardzo dobrej formie ostatnio.A graniu takich kursow jak 1.1 szczegolnie w tenisa jestem zdecydowanie przecwiny.
czas na typ zastepczy zamiast debelka dem/mysz
Ljubicic Ivan CRO - Ferrer David ESP
Tie-break in match ? No 1.45
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330 |
Witam...Chłopaki elenes,mac-ref...nie kłóćcie sie...wiem że jak coś nie wychodzi to są nerwy...Agasi to mały wypadek przy pracy,może chciał przegrać,może szykuje sie na inny turniej,nawet nie musze szukać,ale utkneło mi gdzieś w pamieci że już kiedyś tak właśnie sie zdarzyło.Tenisista nr.1 wygrywa całe turnieje a czesto odpada w kwalifikacjach(dać 100 baniek razy 6-czysty zysk koniec) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: ------------------------------------------------- Ferrer, David vs Ljubicic, Ivan..2..1.71 (Multibet) Novak, Jiri vs Hrbaty, Dominic..1..1.50(Expekt) Clement, Arnaud vs Costa, Albert..2..1.30(Expekt) ------------------------------------------------- coś mam takie przeczucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mantilla, Felix vs Fish, Mardy..2..3.75(Expekt)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
#2 Zuluaga - Shaughnessy 2.02 #3 Ljubicic - Ferrer 1.5 #4 Likhovtseva - Chladkova 1.85 (gb)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Profesional #3 Hantuch./Rubin-Schett/Schnyder 1 (1.62) Berlin #4 Myskina - Zvonareva 1 (1.55) Barlin
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 767 |
Witam #4 Nieminen J. v Davydenko N typ 1 @1.7 (sts)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
#3 Kuznecova - Schnyder 1 1.7 sts #4 Chladkova - Lichovceva 1 1.75 sts
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
prof. 1.Lichovceva-Chladkova 2 (1.73)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
prof. 2.Kafelnikov-Galimberti 1 (1.45) 3.Nieminen-Davydenko 1 (1.62)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
elenes, mac-ref i mbraders znajdźcie sobie inny temat (np. typy na tenis) i nie zaśmiecajcie  tematu konkursowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
zacznę od tego ,że wczorajsze kursy były oczywiście z GB-dopiero przegłądałem i zobaczyłem ,że ich nie podałem-a na dzisiaj: SHAUGHNESSY-ZULUAGA 2 2,10 GB. NIEMINEN-DAVYDENKO 1 1,62 PROF. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
#3 1.70 Schuttler R. v Ferreira W. /GB/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
#3 7.05.03 Gamebookers Shaughnesy M. - Zuluaga F. 2 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330 |
------------------------------------------------- Ferrer, David vs Ljubicic, Ivan..2..1.71(Multibet) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Novak, Jiri vs Hrbaty, Dominic..1..1.50(Expekt) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Clement,Arnaud vs Costa,Albert..2..1.30Expekt) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ako:3,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ------------------------------------------------- To był moj debiut tenisa,juz uciekam i nie bede Wam przeszkadzał...Powodzenia w konkursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
#3 Baw Novak Jiri CZE - Schüttler Rainer GER 1 1.46
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
#4 Centerbet NIEMINEN, Jarkko - VERKERK, Martin 1 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
#5 Nieminen - Verkerk 1.46 #6 Mikaelian - Hantuchova 2.6 (cb)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
#4 8.05.2003 Gamebookers Schuttler R. - Novak J. 2 1.51
#5 8.05.2003 Gamebookers Zvonareva V. - Danilidou E. 1 1.82
#6 8.05.2003 Profesjonal Bryan/Bryan - W.Ferreira/Kafelnikov 1 1.55
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|