Oryginalnie wysłał Aimarl:
(...)karlovic już prowdzi w setach 2-0 więc chyba wygrałem
Tak sobie myślałem czemu Karlović w****ł 3 seta i jeszcze nie liczę kasy. Niesamowite , ale już wiem !!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bo jakaś bladzia napisała , że zgarnęła kupę kasy , bo Karlović pewnie wygra :eek:
Aimarl jeżeli przez Ciebie prze***jebię to Cię znajdę i zgwałcę ... kijem ... bo pedałem nie jestem.
Ps. Nie obrażaj się przyjacielu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , żartuję, nie skacz z mostu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale "nie mów hop za nim nie przeskoczysz".
Jeżeli wygra Karlović - w co zaczynam wątpić , to na jutro:
Granville L. - Perebiynis T. 1.50
Daniilidou E. - Pierce M. 1.50
Sharapova M. - Bovina E. 1.50
Kuznetsova - Cho Y. 1.35
coś z tego wyrzucić , dwa , może jedno i będzie kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />