Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#120776 25/06/2003 22:09
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
poprzedni temat już pełny otwieram więc nowy

Bonus: Unibet
#120777 25/06/2003 22:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
Quote
cos na jutro z Unibetu:
Petrova, N - Widjaja, A 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2:0
Suarez, P - Malejewa, M 2 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 2:1
Federer, R - Koubek, S 1 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3:0

Kurs 1.68

nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
no i wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#120778 25/06/2003 23:30
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Sluiter-Popp 2 2.45
Bo słucham muzyki pop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Moodie-Niemeyer 1 1.5
Kanada jest dobra tylko w hokeja
I typ na piękną dziewczynę z syberii:
(Sharapova strasznie piszczy,jęczy przy grze jakby ją ktoś gwałcił z drugiej strony rozprasza to przeciwniczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Sharapova-Bovina 1 1.4

#120779 25/06/2003 23:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Roddick pokonal Rusedskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie stawialem tego meczu ale z wyniku bardzo sie ciesze.Bardzo mi sie podoba styl gry Roddicka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczycie namiesza on w tym turnieju moze nawet wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#120780 26/06/2003 00:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
został mi jeszcze karlovic-baccanel. i mam w kieszeni102 zł i 65 gr. przy wkładzie 22 zł karlovic już prowdzi w setach 2-0 więc chyba wygrałem wysłałem 2 kupony :
pierwszy:
roddick-rusedski 1 1.45
t.martin-kuerten 1 1.65
gambill-fish 2 1.78
kurs wyszedł 4.25 przy wkładzie 20 zł do wygrania 76.50zł
drugi:
t,martin-kuerten 1 1.65
karlovic baccanel. 1 1.38
nadal-childs 1 1.58
gambill-fish 2 1.78
saretta-calleri 1.63
schuttler-santoro 1 1.39
kurs wyszedł 14.53i przy wkładzie 2 zł wygrałem 26.15 zł

#120781 26/06/2003 00:38
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Witam
Czy wie ktoś może gdzie pojawiły się już kursy na Wimbledon 3 rundę ? Interesuje mnie w szczególności Nadal , Roddick i Schuettler.
Którys internetowy buk zapodał już kursy ?
Z góry dziękuję.

#120782 26/06/2003 01:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Oryginalnie wysłał Aimarl:
[qb]został mi jeszcze karlovic-baccanel. i mam w kieszeni102 zł i 65 gr. przy wkładzie 22 zł karlovic już prowdzi w setach 2-0 więc chyba wygrałem wysłałem 2 kupony :
pierwszy:
roddick-rusedski 1 1.45
t.martin-kuerten 1 1.65
gambill-fish 2 1.78
kurs wyszedł 4.25 przy wkładzie 20 zł do wygrania 76.50zł
drugi:
t,martin-kuerten 1 1.65
karlovic baccanel. 1 1.38
nadal-childs 1 1.58
gambill-fish 2 1.78
saretta-calleri 1.63
schuttler-santoro 1 1.39
kurs wyszedł 14.53i przy wkładzie 2 zł wygrałem 26.15 zł[/qb]
nie chwal dnia przed zachodem słońca - Karlovic właśnie przegrał seta. Jakby Karlovic przegrał 2 nastepne sety to chyba bym sie załamał, juz mi dzis Mutis zrobił taki numer. To możliwe miec dwa razy dziennie takie pecha?

#120783 26/06/2003 01:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Oryginalnie wysłał Aimarl:
(...)karlovic już prowdzi w setach 2-0 więc chyba wygrałem
Tak sobie myślałem czemu Karlović w****ł 3 seta i jeszcze nie liczę kasy. Niesamowite , ale już wiem !!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bo jakaś bladzia napisała , że zgarnęła kupę kasy , bo Karlović pewnie wygra :eek:

Aimarl jeżeli przez Ciebie prze***jebię to Cię znajdę i zgwałcę ... kijem ... bo pedałem nie jestem.

Ps. Nie obrażaj się przyjacielu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , żartuję, nie skacz z mostu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale "nie mów hop za nim nie przeskoczysz".

Jeżeli wygra Karlović - w co zaczynam wątpić , to na jutro:

Granville L. - Perebiynis T. 1.50
Daniilidou E. - Pierce M. 1.50
Sharapova M. - Bovina E. 1.50
Kuznetsova - Cho Y. 1.35
coś z tego wyrzucić , dwa , może jedno i będzie kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#120784 26/06/2003 01:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
Jak Schalken przegra a meczy juz 5 seta i dal przelamanie to mi glowa odpadnie. Co za pacjent!!

#120785 26/06/2003 01:30
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Po pierwszy secie myślałem że będzie łatwo, i co ,
****a robi z siebie pajaca. Tylko jedno słowo - ZA******LAJ !!!!

#120786 26/06/2003 01:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Asagoe.Ahh co to byla za nerwowka.Pierwszego seta Japonka przegrala do zera i myslalem ze juz jest po meczu.Tymczasem drugiego wygrala 6-4 i nadzieje zostaly przywrocone.Ponownie je stracilem w 3 secie bylo juz 5-2 dla Hantuchovej,miala przelamanie,pilki meczowe ale Asagoe doprowadzila do stanu 5-5.Po dlugiej walce wygrala 12-10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ogladalem ten mecz na DSF i myslalem ze naprawde dostane zawalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo.Jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Japonki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#120787 26/06/2003 01:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Ogladalem mecz Roddicka i moim zdaniem jest głownym faworytem do wygrania Wimbledonu... Pokonanie Rusedskiego to bardzo ciezka rzecz, a on to zrobi w 3 setach....

#120788 26/06/2003 01:49
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Jeśli schalken przejdzie tą rundę to zastanowię się czy nie postawić przeciw niemu w kolejnej.

Czy on qrwa stracił formę w ciągu kilku dni, albo olewa sobię grę ponieważ raz *******i a raz gra jak się należy. ????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#120789 26/06/2003 01:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
No i nareszcie pokazal ze umie grac tylko mu sie troche nie chcialo lubi denerwowac publicznosc dwa pod rzad przelamania dla schalkena!!!
Dawaj dawaj

#120790 26/06/2003 01:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
Dzisiaj był dobry dzień.
Trafione 4/5:
Fish, Seretta, Mirnyi, Gimelstob.
Tylko Kuerten nie wpadł. Ale kursy były za...te, a na Gimelstoba to już nawet nie mówią, coś z 3,7. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeszcze takiego dobrego dnia to chyba nie miałem. Chyba lepiej od Luigiego. A kto typowal na Clementa ten nie żyga na czarnej liście

#120791 26/06/2003 01:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla SCHALKENA ze sie nei poddal !!!1 Dzieki bogu nei umoczylem dzisiaj, a juz mialem takie zle mysli.............. uffffffff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na JUZNEGO!!!! Tylko ta ciota mi nie weszla ale cale szczescie zagralem rozpis.......

]
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#120792 26/06/2003 02:01
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
parę słów o meczu schalkena
schalken już leżał i kwiczał wystarczyło go przytrzymać ale lapenti tego nie umiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ekwadorczyk to obok kefira największa tenisowa ciota jaką znam i tylko temu holender zawdzięcza wygraną
wniosek: nawet tenisowa ciota czasem się na coś przydaje

#120793 26/06/2003 02:02
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Brawo dla cioty lapentiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#120794 26/06/2003 02:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
HUUUURAAAAAAAAAA slabiutko ale wygral schalken. nastepny jego mecz moze przyniesc mu smutek chyba ze sie zmobilizuje ledwo co dal rade. A mi wszedl kuponik:
Karlovic
Fish
Martin T
Tulyaganova
Rubin
Roddick
Schuttler
Schalken
Dechy
postawione 4 wyjete 72.20 wsp. 20.05
szkoda ze za tak malo zagralem

#120795 26/06/2003 02:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Hmmmmmmmm a co na jutro????????

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Akhu, alfa, Sensei, burbon, aker, forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1