Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
#120816 26/06/2003 12:29
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
co myślicie o meczu

Soderling - Elseneer

ciekawostką jest rozrzut kursów :

Profek - Elseneer 1.69 Soderling - 1.89

Expekt - Elseneer 2.17 Soderling - 1.64

ja osobiście skłaniam się ku Elseenerowi po jego przekonywującym zwycięstwie nad Kieferem. Soderling ograł Verkerka,który popełnił 89 niewymuszonych błędów.

Bonus: Unibet
#120817 26/06/2003 12:46
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał elenes:
[qb]Dokic-Gagliardi 2 za 3.6 polecam!
Dokic jest w katastrofalnej formie i zobaczycie ze odpadnie albo teraz albo w nastepnej rundzie.
A Gagliardi w 1 poradzila sobie ladnie. A kursik 3.6 piechota niechodzi POLECAM![/qb]
Witam!!!

Przyznam, ze najprawdopodbniej rownież zdecyduje sie na Gagliardi. Jednak w pierwszej rudzie nei wiem czy poradziła sobie tak ladnie. Podobnie jak Dokic, Gagliardi równiez zagrala 3 setowy pojedynek z S. Cohen-Aloro 6:2 4:6 6:3
Jednak za taki kurs (bet365 daje 5.00) warto zaryzykowac mała stawkę...

#120818 26/06/2003 12:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
z wymienionych graczy tylko russel to cienias
stepanek i karlovic to są solidni zawodnicy
odpuść tego poppa zaki nie wyjdziesz na tym źle
pozdrawiam

#120819 26/06/2003 13:22
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Mały systemik dla tych,którzy obstawiają sensacje w Wimbledonie.

2 2 1
2 2 1
2 2 1
2 1 2
1 2 2
Koszt systemiku 10 zł / 5 zakładów/Jeden zakład
daje 100% wygranej w wypadku trafienia 4-ch,lub 3-ch dwójek.W przypadku trafienia 2-ch dwójek szansa wygranej wynosi 50%.Wada systemu : Kursy muszą być wysokie,takie jak np w meczu Dokić - Cagliardi

#120820 26/06/2003 13:26
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Przepraszam nie moja wina,system jest żle przepisany przez serwer

#120821 26/06/2003 13:26
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
Typy na dziś:
Nalbandian, Kucera, Moodie
Granville, Sharapova, Kuznetsova
Niespodzianki: Morigami i Schett

#120822 26/06/2003 13:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Elooooooooo

Na dzisiaj mam cos takiego ale nei jestem za bardzo pewny ..... moze cos mi odradzicie.......

El Aynaoui Y. - Massu N. @1.30
Nalbandian D. - Sa A. @1.35
Moodie W. - Niemeyer F. @1.45
Stepanek R. - Draper S. @1.35
Sharapova M. - Bovina E. @1.45

Co o tym sądzicie???

#120823 26/06/2003 13:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
W systemie który podałem wyżej nastąpiło blędne przetworzenie danych.To co jest podane , jest oczywiście bez sensu.

#120824 26/06/2003 13:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Mam pytanie.
Który mecz jest pewniejszy może się wypowiedzieć ktoś kto śledził mecze na zywo i wie w jakiej formie sa zawodnicy. Mianowicie
Moodie Wesley - Niemeyer F 1 czy
Blake James - Sargsian 1

Blake w jakiej jest formie ??

Poza tym pewniakami wydają się być na dzisiaj Nalbadian, Kucera i Stepanek. Na kogo z tej trójki uważać ??

Dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#120825 26/06/2003 13:56
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
No i 4. dzień na wimledonie czas zacząc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Na początek co myślicie o takich meczach i takich typach: :zobacz:
Rochus O - Dupuis 1 1.95
Grali raz ze sobą:
2002 Wroclaw, CH, Hard, S
Poland Hard S Dupuis 3 6 4 6
ale to o niczym nie świadczy, Rochus wyeleminował Corię, wiec... co o tym sądzicie?
Escude - Ferrero 1.82 1.92
tutaj zdania są podzielone, z jednej strony escude jest bez formy, z drugiej Ferrero to Hiszpan, co moim zdaniem wcale nie musi oznaczać złą grę na trawie. Przecież rok temu Aregntyńczyk Nalbandian dotarł do finału... Ich h2h jest bardzo czytelne: na clayu wygrał Hiszpan, na hardzie Francuz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
I jeszcze jeden ciekawy meczyk:
Söderling R - Elseneer 1.64 2.17
Tu bym się bardziej skłaniał za Elseneerem (w pierwszej rundzie też na niego postawiłem), tymbardziej,że kurs jest kuszący... Obaj pierwszy raz grają ze sobą i pierwszy raz na Wimledonie, ale myślę, że młody Szwed nie będzie miał łatwego zadania, jak z popełniającym mnóstwo błędów Verkerkiem.
Co wy na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#120826 26/06/2003 13:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Quote
Oryginalnie wysłał jaca102:
[qb]Mam pytanie.
Który mecz jest pewniejszy może się wypowiedzieć ktoś kto śledził mecze na zywo i wie w jakiej formie sa zawodnicy. Mianowicie
Moodie Wesley - Niemeyer F 1 czy
Blake James - Sargsian 1

Blake w jakiej jest formie ??

Poza tym pewniakami wydają się być na dzisiaj Nalbadian, Kucera i Stepanek. Na kogo z tej trójki uważać ??

Dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Moim zdaniem pewneijszy jest:

Moodie Wesley - Niemeyer F

#120827 26/06/2003 14:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
Czy ktoś wie dlaczego kurs na Rochusa w expekcie wzrósł z 1,9 do 1,99????? Nogę złamał (czy coś innego)?

#120828 26/06/2003 14:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Grabek:
[QB]No i 4. dzień na wimledonie czas zacząc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Na początek co myślicie o takich meczach i takich typach: :zobacz:
Rochus O - Dupuis 1 1.95
Grali raz ze sobą:
2002 Wroclaw, CH, Hard, S
Poland Hard S Dupuis 3 6 4 6
ale to o niczym nie świadczy, Rochus wyeleminował Corię, wiec... co o tym sądzicie?

Wyeliminowanie Corii to nie sztuka na trawie, W tym spotkaniu nie można wzkazać zdecydowanego faworyta. Trochę lepszy jest chyba francuz - wiecej grał w karierze na trawie, ale on ma już 30lat. Natomiast Belg, no cóż wiadomo że oni tak jak holendrzy trawy się nie boją, jest młody i żądny sławy, wieć nie zdziwiłbym się jakby ten mecz wygrał. Im dłużej bedzie to spotkanie trwało tym większe jego szanse.

#120829 26/06/2003 14:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
El Aynaoui - Massu &#0124; 7:6 3:6 7:6 6:4 &#0124; <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
D. Ferrer - Novak &#0124; 2:6 5:7 3:6 &#0124; <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Draper - Stepanek &#0124; 6:7 3:6 1:6 &#0124; <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Henman - Llodra &#0124; 6:4 6:4 6:3 &#0124; <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

kurs: 2.12

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#120830 26/06/2003 14:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
S.Williams - Callens &#0124; 6:4 6:4 &#0124; <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Martinez - Schett &#0124; 6:2 6:4 &#0124; <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Capriati - Mikaelian &#0124; 6:2 6:1 &#0124; <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Raymond - Weingartner &#0124; 6:3 6:0 &#0124; <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

kurs: 1.70

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#120831 26/06/2003 14:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Wczoraj okazało sie ze zrobilem bład stawiając na pewniejsze mecze niz na niespodzianki (Gimelstob,Hanescu,Fukarek/Luxa - wie ktos czemu tą pare tak płacili) ale cóz juz po zawodach . Dzis proponuje Schett,Dupuis,,Escude,Moodiego i jakies fajne bomby np.Arthurs i Llodra. Pozdrawiam!!!

#120832 26/06/2003 14:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Szkoda wczorajszej porazki youzhnego nizbyt wiem jaki powów byl jego tak slabej gry z lopezem no coz ale to sport .
Nalbandian-Sa 1 tak jak Nalbandian poradzil sobie z bilorusinem tak teraz brazylijczyka ogra.Sa nie jest specjalistą od trawy i nic specjalnego na niej nie reprezentuje w pierwszej rundzie pokonal puerte który byl w beznadziejnej formie a w 2 secie dal krecza za to nalbi wygral 3-0.Nalbandian gra duzo lepiej na trawie od brazylijczyka dlatego ogra go w podobny sposób co voltchova.
Kucera-Suzuki 1 Kucera juz wygrywal z Suzukim co prawda na innej nawierzchni ale Suzuki na trawie nie potrafi grać o jak pokazują statystyki za to kucera gra w porównaniu do Suzukiego co najmniej o klase lepiej na trawie.Sam fakt ze juz z nim wygrywal i reprezentuje teraz dobrą formę pozwoli na pokonanie Suzukiego zwlaszcza na trawie na której Suzuki nic specjalnego nie reprezentuje.
Danilidou-Pierce 1 Dani gra bardzo dobrze na graasie w tym roku jeszcze nic specjalnego nie pokazala ale z pewnością nie zaprzestanie na 2 rundzie wimbledonu zwlaszcza ze jako przeciwniczke ma Mary Pierce która na trawie gra zadko i zarazem przeciętnie a newet slabo[10-9].
Sharapova-Bovina 1 co tu duzo mówić sharapova jest w świetnej formie na trwie w tegorocznych turniejach za to bovina nie reprezentuje nic [1-2] .Sharapova juz pokazywala ze potrafi wygrywac z najlepszymi i napewno będzie chciala zajśc duzo dalej co umozlywi jej pokonanie Eleny Boviny która ledwie co przeszla 1 runde. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#120833 26/06/2003 14:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
Ja dzisiaj proponuję tylko dwa typy:
Escude - Ferrero 1 1.87 expekt 4j
Rochus - Dupuis 1 1.99 expekt 4j

Wczoraj była duża wygrana, to dzisiaj lepiej grać ostrożnie. Lepiej nie kusic losu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#120834 26/06/2003 15:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Moje typy na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nalbandian-Sa 1 1.3
Kucera-Suzuki 1 1.27
Stepanek-Draper 1 1.32
El Aynaoui-Massu 1 1.35
Capriati-Mikaelian 1 1.07

i jedna niepodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dokic-Gagliardi 2 3.4

#120835 26/06/2003 16:04
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
HMM, MOZE TO KOMUS POMOZE: BOVINA W MECZU PIERWSZEJ RUNDY ZAPODALA OKOLO 50 NIEWYMUSZONYCH BLEDOW I MIALA TYLE SAMO (MNIEJ WIECEJ) WINERSOW NATOMIAST MARIA ZACZELA OD PODOBNEGO WYCZYNU BODAJ 7-7 ALE JUZ POTEM ROBILA ZNACZNIE MNIEJ NIEWYMUSZONYCH --NATOMIAST HARKLOAD ROBILA BARDZO MALO NIEWYMUSZONYCH BLEDOW , ZRESZTA PODOBNIE JAK PRZECIWNICZKA BOWINY (17 MIALA JAPONKA), HARKLOAD MIALA ICH O ILE PAMIETAM OKOLO 2 PRZY WYNIKU 2-1 DLA MARII W 1 SECIE --POTEM ZACZELA POPELNIAC ICH TROSZKE WIECEJ I PRZEGRALA GLADKO, BOWINA TO ZAWODNICZKA KTORA GRA CALY CZAS DO PRZODU I SAM SPOSOB GRY WYMUSZA NA NIEJ BLEDY I RACZEJ Z TEGO POWODU DZIS POWINNA PRZEGRAC--PO ZA TYM JESZCZE JEDNO MARIA TO WICEMISTRZYNI JUNIOREK WIMBLEDONU 2002 (O ILE SIE NIE MYLE PRZEGRALA Z STRYCOWA W FINALE , JEDNAK OD TEGO CZASU STRYCOWA ZATRZYMALA SIE W ROZWOJU A MARIA SMIGNELA DO PRZODU ZNACZNIE). NATOMIAST JESLI CHODZI O SODERLINGA TO BARDZO PEWNIE TRZYMAL SERWIS W MECZU Z VERKIEM WIEC DZIS BELGOWI BEDZIE TRUDNO GO PRZELAMAC --A NIE DA SIE UKRYC ZE BELG MIAL KILKA POWAZNYCH PROBLEMOW W MECZU 1 RUNDY NA SWOIM PODANIU -- NO I PROPONUJE POSZUKAC W JUNIORSKICH DOKONANIACH SODERLINGA BO NIE JESTEM PEWNA ALE ON CHYBA WYSOKO ZACHODZIL ZAROWNO NA WIMBLEDONIE JAK I NA KORTACH TWARDYCH. NATOMIAST JUZ TERAZ OSTATNI WYWOD --J.C.FERRERO BARDZO POPRAWIL ZAROWNO SERWIS JAK I GRZE NA TWARDYCH NAWIERZCHNIACH OD ZESZLEGO ROKU I WTOPY Z MORISSONEM--MOGA TO POTWIERDZIC WSZYSCY KTORZY WIDZIELI JEGO MECZE Z SZANGHAJU Z MASTERSA WIEC NIE JESTEM PEWNA CZY ESCUDE BEDZIE MIAL Z NIM LATWA PRZEPRAWE JA OSOBISCIE STAWIALABYM NA DUZE PROBLEMY FRANCUZA KTORY POZA 1 SERWISEM NIE MA ZBYT DOBRYCH NOTOWAN U MNIE I JESLI NIE UTRZYMA GO NA POZIOMIE OKOLO 80%(OCZYWISCIE PRZY ZALOZENIU ,ZE TEN 1 SERWIS BEDZIE MU WCHODZIL ZE SKUTECZNOSCIA OKOLO 60% W KORT), TO MYSLE ZE FERRERO MOZE SPRAWIC NIESPODZIANKE -- ISTOTNIE PEWNIE W MIARE WYGLADA NANDI I KAROL KUCERA, ORAZ CHYBA EMINEM- KTORY JEDNAK JAK DLA MNIE JEST FAWORYTEM NUMER 1 DO ODPADNIECIA W NASTEPNEJ RUNDZIE (Z GALWANIM MOZE MU BYC WSTYD JESZCZE)

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1