Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
#120836 26/06/2003 16:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
O. Rochus - Dupuis...1...1.99...Expekt......5/10

W pierwszym meczu Belg miał tylko 9 niewymuszonych błędów, przy 43 wygranych piłkach.

Sluiter - Popp...1...57...Unibet......6/10

Popp odwrotnie, 20 wygranych piłek przy 60 błędach.

Sprem - Morigami...1...1.7...Prof.....6/10

Bonus: Unibet
#120837 26/06/2003 16:15
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Vitaycie

+ 100%
Nalbandian - Sa1.25 - 3.75 Lepszy na trawie i lepsza forma

Ferrer - Novak 5.00 - 1.15 Novak nie może tego przegrać

Llodra - Henman 4.10 - 1.22 Może być więcej niż 3 sety ale to wygra

++ 85%

Sluiter - Popp 1.57 - 2.33 = Sluiter jest w lepszej formie i to wygra

Sharapova - Bovina 1.40 - 2.75 =

+++ ???

O Rochus - Dupuis 1.75 - 2.00 = Tak samo jak Sluiter, ale ...

Escude - Ferrero 1.80 - 1.95 = W Unibecie np kurs spadł z 2.20 do 1.95 i moim zdaniem Ferrero to wygra, Ferrero to nie Kuerten na trawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

El Aynaoui - Massu 1.25 - 3.75 = El Aynaoui nie imponuje swoją formą w przeciwieństwie do dobrej Massu

Dokic - Gagliardi 1.20 - 4.00 = Tu nie można mówić o formie Dokic ponieważ ona jej NIE MA. Zaczyna podążać w ślady Kurnikowej. ALe czy Gagliardi to wykorzysta ??

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#120838 26/06/2003 16:22
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Oto moje typy na dziś (kursy expekt):
Suzuki - Kucera 2 1.20
Nalbandian, David - Sa 1 1.25
Draper S - Stepanek Radek 2 1.26
Henman - Llodra 1 1.17
Blake James - Sargsian 1 1.44
Moodie Wesley - Niemeyer F 1 1.43

I kilka po wyższych kursach:
Escude - Ferrero 2 1.95
Rochus O - Dupuis 1 1.99
Söderling R - Elseneer 2 2.25

Wczoraj było pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: oby dziś nie było gorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#120839 26/06/2003 17:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
NIESPODZIANKI
Granville-Perebiynis 2
Raymond-Weingartner 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#120840 26/06/2003 18:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Forma Danilidou to jest naprawdę żenada!!!. Gdy przegrała przed Wimbledonem z jakąś frajerką i wtopiłem naprawdę ładny kuponik, myślałem że celowo sobie odpuściła żeby odpoćżąc przed Wimbledonem. Tymczasem dziś jak gra z Pierce to chyba nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać. Zresztą małe statystyki Greczynki
Double Faults -10
Unforced Errors- 17
Pierce ma w tym momencie odpowiednio 0 i 5
Dobrze że tym razie na te durne greckie babsko postawiłem tylko symbolicznie

#120841 26/06/2003 18:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
..... a może to Pierce jest w takiej genialnej formie? a skąd ja mam to wiedzieć gdy patrze tylko jak się przełaczają cyferki na monitorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#120842 26/06/2003 23:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Quote
Oryginalnie wysłał M4RK0:
[qb]Elooooooooo

Na dzisiaj mam cos takiego ale nei jestem za bardzo pewny ..... moze cos mi odradzicie.......

El Aynaoui Y. - Massu N. @1.30 + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Nalbandian D. - Sa A. @1.35 + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Moodie W. - Niemeyer F. @1.45 + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Stepanek R. - Draper S. @1.35 + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Sharapova M. - Bovina E. @1.45 + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Co o tym sądzicie???[/qb]
Cora lepiej mi idzie, wczoraj jeden mecz nie wszedl......dzisiaj wszystkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#120843 27/06/2003 00:15
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Quote
Oryginalnie wysłał Suomi:
[qb]Sluiter-Popp 2 2.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bo słucham muzyki pop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Moodie-Niemeyer 1 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kanada jest dobra tylko w hokeja
I typ na piękną dziewczynę z syberii:
(Sharapova strasznie piszczy,jęczy przy grze jakby ją ktoś gwałcił z drugiej strony rozprasza to przeciwniczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Sharapova-Bovina 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: I 3/4 kasy straconej na Wimbledonie odrobiłem.

#120844 27/06/2003 00:19
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
I coś na jutro,żeby wyjść na plus
F.Lopez-Saretta 1 1.68
Felek jak na Hiszpana nieżle sobie radzi na trawie,a więc jutro pożegnamy ostatniego Brazylijczyka.
Asagoe-Schiavone 1 1.6
Japonka wygrała z Hantuchovą i już coś to znaczy mało tego obroniła meczbole, a na Włoszce już zarobiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A poza tym Federer Go Go

#120845 27/06/2003 00:38
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A i na Zvonareve jest dobry kurs 1.6.No ,ale nie widziałem jeszcze jak gra Vera na trawie.Chyba sobie poradzi z Tulyaganovą jak sądzicie???

#120846 27/06/2003 00:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Moim zdaniem na jutro zajebistym pewniakiem jest NADAL i to za 2.05 (STS). Srichaphan P. ledwo co wygral z Mutisem .... a on nie jest zbyt wymagajacym przeciwnikiem........ Nadal w sumie nei mial zbyt wymagajacych przeciwnikow ale i tak wydaje mi sie faworytem tego spotkania!! Co o tym sadzicie??

#120847 27/06/2003 01:43
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
Typy najutro:
Asagoe, Dechy
Suarez, Bjoerkman, Nadal, Martin

#120848 27/06/2003 01:45
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
IMO...Nadal zrobi tajowi z dupy jesień średniowiecza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdy inny wynik jak 3-0 dla hiszpana będzie dla mnie niespodzianką. Po tym co Srichaphan ostatnio odwala ( męczarnie z kelnerami typu Mutis czy Logtins ) nie widzę dla niego szans w spotkaniu z młodym ,dynamicznym i "naładowanym" Nadalem.

#120849 27/06/2003 02:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919

#120850 27/06/2003 02:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 75
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 75
Co myslicie o spotkaniu
Federer-Fish czy moze dojsc tu do niespodzianki?
Fish i jego stawka zacheca do ryzyka 3.4 .yo.
HmMmm??

#120851 27/06/2003 02:22
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Kolejny udany dzień na kortach w Londynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Zawiódł mnie tylko Blake i po części Elseener, reszta moim typów zgodnie z planem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jutro 3. runda i same ciekawe mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wstępnie proponuję :zobacz: :
Federer
Nadal
Schuttler ??
Saretta ??
Björkman
Co o tym myślicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#120852 27/06/2003 02:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Nalbandian-Sa 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kucera-Suzuki 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Stepanek-Draper 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
El Aynaoui-Massu 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Capriati-Mikaelian 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dokic-Gagliardi 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dzien mozna powiedziec udany nie weszla tylko Gagliardi ktora mialem jaka singielka.

#120853 27/06/2003 02:23
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał bzyk64:
[qb]IMO...Nadal zrobi tajowi z dupy jesień średniowiecza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdy inny wynik jak 3-0 dla hiszpana będzie dla mnie niespodzianką. Po tym co Srichaphan ostatnio odwala ( męczarnie z kelnerami typu Mutis czy Logtins ) nie widzę dla niego szans w spotkaniu z młodym ,dynamicznym i "naładowanym" Nadalem.[/qb]
Ludzie Ja nie widze tu nic innego jak pewna "1" na Nadala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A kursy są max wysokie począwszy od expekt & GB: 1.95 do aż 2.00 w UNIBECIE i u Hilla :eek: :eek: :eek:

Niech mnie ktoś obleje kubłem zimnej wody jeśli się myle ale taki mecz i taki kurs to chyba duży prezent od buków - czekam przedewszystkim na głosy na "NIE" bo argumentów na "TAK" mam już pod dostatkiem a ciągle kolejne przychodzą mi do głowy :eek:

Ludzie nie spać tylko pisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#120854 27/06/2003 02:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
a na expect na Robredo jest kurs 6,05
czemu tak wysoki? przeciez to niezły zawodnik i wcale nie musi przegrac z Roddickiem

co z nim nie tak?

#120855 27/06/2003 02:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 45
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 45
fakt faktem bracia ze tutaj tylko NADAL moze wygrac... warto obstawic ten meczyk... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jak dla mnie :5gw:

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1