Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
#120856 27/06/2003 02:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jak dla mnie to też mecz na :5gw: dlatego zagrałam już tylko na to na Expekt!!! 3majcie kciuki za Nadala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#120857 27/06/2003 02:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Inny bardzo ładny mecz na jutro to pojedynek Dechy-Sugiyama. Stawiamy oczywiście na Dechy, która jest w dobrej formie, czego nie możnna na razie powiedziec o Azjatce, która na razie nie błyszczy. Najważniejsza sprawa, niecałe 2 tygodnie temu dziewczyny grały ze sobą na turnieju w Eastborne, i Dechy po 4 kolejnych porażkach h2h, odniosła tym razem zdecydowane zwycięstwo 6-1 7-5.
Wygląda więc na pewne zwycięstwo Dechy i całkiem sympatyczny kursik (1,65 -sts, nie iwem jak gdzie indziej)

#120858 27/06/2003 02:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
?Zastanawiam sie czy grac NADALA za grubsza kase jako singla czy dorzucic cos jeszcze do kuponu...oprocz NADALA nic wiecej takiego peewniejszego nie widze na jutro...... Jak myslicie?

#120859 27/06/2003 02:50
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał M4RK0:
[qb]?Zastanawiam sie czy grac NADALA za grubsza kase jako singla czy dorzucic cos jeszcze do kuponu...oprocz NADALA nic wiecej takiego peewniejszego nie widze na jutro...... Jak myslicie?[/qb]
No właśnie - kolajna osoba na "TAK"

Chce usłyszeć jakiś dobry argument na "NIE" bo zaczynam się martwić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#120860 27/06/2003 02:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Nie ma zadnych ALE NADAL jest fawortytem i powienien wygrac...........

#120861 27/06/2003 03:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 75
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 75
cześć jutro chcę postawić:
Asagoe S. - Schiavone F. 1.65
Zvonareva V. - Tulyaganova I. 1.55 6:3 7:5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Rubin Ch. - Farina S. 1.25
Matevzic M. - Suarez P. 1.85
Dechy N. - Sugiyama A. 1.95 4:6 4:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Bjorkman J. - Gimelstob J. 1.45
Srichaphan P. - Nadal R. 2.05

Ako: 25,92

co moze nie wejść ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#120862 27/06/2003 03:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Quote
Oryginalnie wysłał M4RK0:
[qb]?Zastanawiam sie czy grac NADALA za grubsza kase jako singla czy dorzucic cos jeszcze do kuponu...oprocz NADALA nic wiecej takiego peewniejszego nie widze na jutro...... Jak myslicie?[/qb]
Do Nadala mozesz dozucic Schuettlera ktory powinien gladko sobie poradzic z Martinem.Kursik 1.65 tez niezly.Te 2 spotkania to dla mnie 99% pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#120863 27/06/2003 03:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
W sumie Matrin jest juz troszke stary i 3 runda to za daleko jak dla niego. Chuttler dobrze gra ostatnio chyba tak zagram,..........

#120864 27/06/2003 03:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
obstawiajcie, obstawiajcie Nadala, przynajmniej kurs na Taja podniesiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#120865 27/06/2003 03:07
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
I znowu to samo - coraz bardziej się martwie - prosze więcej osób o wypowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#120866 27/06/2003 03:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jutro Tod MARTIN odprawi schuttlera !!Czas niemca dobiegł końca.......!! Jak dla mnie tod czuje sie znakomicie na trawie biega do siatki a schutler nie robi tego i to go zgubi !! Tod to wykorzysta !! i może sprawić niespodziankę !! Jak dla mine typ nr. 1 to TOD MARTIN !! :4gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: POZDRAWIAM !!!

#120867 27/06/2003 03:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nadal to dla mnie pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#120868 27/06/2003 03:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Gump masz jakies ALE przeciwko NAdalowi??? Czy ten Schirphapan czy jakos tak ma jakies sznasen?? Wogule moim zdaniem..........

#120869 27/06/2003 03:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Quote
Oryginalnie wysłał MUSIK:
[qb]Jutro Tod MARTIN odprawi schuttlera !!Czas niemca dobiegł końca.......!! Jak dla mnie tod czuje sie znakomicie na trawie biega do siatki a schutler nie robi tego i to go zgubi !! Tod to wykorzysta !! i może sprawić niespodziankę !! Jak dla mine typ nr. 1 to TOD MARTIN !! :4gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: POZDRAWIAM !!![/qb]
TOD MARTIN jutro sie zegna z turniejem........ chyba ze wezmie jutro ze 3 VIAGRY to moze poszaleje przez 2 sety ale potem i tak umoczy..........

#120870 27/06/2003 03:14
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Wreszcie gump ma jakieś "ALE" i to mi się podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#120871 27/06/2003 03:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Schuttler tez jest pewniakiem na jutro...ladnei wygrywa wszystkie mecze pokolei a TOD jest juz za stary,........

#120872 27/06/2003 03:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Quote
Oryginalnie wysłał MUSIK:
[qb]Jutro Tod MARTIN odprawi schuttlera !!Czas niemca dobiegł końca.......!! Jak dla mnie tod czuje sie znakomicie na trawie biega do siatki a schutler nie robi tego i to go zgubi !! Tod to wykorzysta !! i może sprawić niespodziankę !! Jak dla mine typ nr. 1 to TOD MARTIN !! :4gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: POZDRAWIAM !!![/qb]
Wedlug mnie Martin jutro nie ma zadnych szans, to juz prawie dziadek ma nawet siwe wlosy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z bedacym w dobrej formie Schuttlerem przejebie jak malo.Dla mnie wygrana Niemca w 3 setach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#120873 27/06/2003 03:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał M4RK0:
[qb]?Zastanawiam sie czy grac NADALA za grubsza kase jako singla czy dorzucic cos jeszcze do kuponu...oprocz NADALA nic wiecej takiego peewniejszego nie widze na jutro...... Jak myslicie?[/qb]
No właśnie - kolajna osoba na "TAK"

Chce usłyszeć jakiś dobry argument na "NIE" bo zaczynam się martwić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
na niekorzysć Nadala przemawiają moim zdaniem brak doświadczenia młody wiek i jeszcze jedno w cyklu ATP Nadal najdalej dochodził do 2 rundy
dobra dosyc tych bzdur Nadal jutro wygra

#120874 27/06/2003 03:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
A wiec na jutro mam cos takiego!!!!

Schuttler R. - Martin T. @1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Srichaphan P. - Nadal R. @ 2 .05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jutro buki daja nam 2 przyzwoite prezenty w postaci zajebiscie duzych kursow na tak 2 pewniki....... No nic trzeba korzystac z takich okazji... POWODZENIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#120875 27/06/2003 03:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Ja sie zastanawiam nad meczykiem Schalken-Hanescu.
Schalken coprawda wygral turniej, ale teraz najlepiej niegra dwie 5-setowki.
A Hanescu narazie 2 odprawil w 3 latwych setach, ma malo niewymuszonych, sporo asow.
Kurs na Hanescu 4.5 w profie zachecajacy.
A co wy o tym sadzicie???

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1