|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jak dla mnie to też mecz na :5gw: dlatego zagrałam już tylko na to na Expekt!!! 3majcie kciuki za Nadala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Inny bardzo ładny mecz na jutro to pojedynek Dechy-Sugiyama. Stawiamy oczywiście na Dechy, która jest w dobrej formie, czego nie możnna na razie powiedziec o Azjatce, która na razie nie błyszczy. Najważniejsza sprawa, niecałe 2 tygodnie temu dziewczyny grały ze sobą na turnieju w Eastborne, i Dechy po 4 kolejnych porażkach h2h, odniosła tym razem zdecydowane zwycięstwo 6-1 7-5. Wygląda więc na pewne zwycięstwo Dechy i całkiem sympatyczny kursik (1,65 -sts, nie iwem jak gdzie indziej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
?Zastanawiam sie czy grac NADALA za grubsza kase jako singla czy dorzucic cos jeszcze do kuponu...oprocz NADALA nic wiecej takiego peewniejszego nie widze na jutro...... Jak myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał M4RK0: [qb]?Zastanawiam sie czy grac NADALA za grubsza kase jako singla czy dorzucic cos jeszcze do kuponu...oprocz NADALA nic wiecej takiego peewniejszego nie widze na jutro...... Jak myslicie?[/qb] No właśnie - kolajna osoba na "TAK" Chce usłyszeć jakiś dobry argument na "NIE" bo zaczynam się martwić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Nie ma zadnych ALE NADAL jest fawortytem i powienien wygrac...........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2003
Posty: 75 |
cześć jutro chcę postawić: Asagoe S. - Schiavone F. 1.65 Zvonareva V. - Tulyaganova I. 1.55 6:3 7:5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Rubin Ch. - Farina S. 1.25 Matevzic M. - Suarez P. 1.85 Dechy N. - Sugiyama A. 1.95 4:6 4:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bjorkman J. - Gimelstob J. 1.45 Srichaphan P. - Nadal R. 2.05
Ako: 25,92
co moze nie wejść ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
Oryginalnie wysłał M4RK0: [qb]?Zastanawiam sie czy grac NADALA za grubsza kase jako singla czy dorzucic cos jeszcze do kuponu...oprocz NADALA nic wiecej takiego peewniejszego nie widze na jutro...... Jak myslicie?[/qb] Do Nadala mozesz dozucic Schuettlera ktory powinien gladko sobie poradzic z Martinem.Kursik 1.65 tez niezly.Te 2 spotkania to dla mnie 99% pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
W sumie Matrin jest juz troszke stary i 3 runda to za daleko jak dla niego. Chuttler dobrze gra ostatnio chyba tak zagram,..........
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
obstawiajcie, obstawiajcie Nadala, przynajmniej kurs na Taja podniesiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
I znowu to samo - coraz bardziej się martwie - prosze więcej osób o wypowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jutro Tod MARTIN odprawi schuttlera !!Czas niemca dobiegł końca.......!! Jak dla mnie tod czuje sie znakomicie na trawie biega do siatki a schutler nie robi tego i to go zgubi !! Tod to wykorzysta !! i może sprawić niespodziankę !! Jak dla mine typ nr. 1 to TOD MARTIN !! :4gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: POZDRAWIAM !!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nadal to dla mnie pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Gump masz jakies ALE przeciwko NAdalowi??? Czy ten Schirphapan czy jakos tak ma jakies sznasen?? Wogule moim zdaniem..........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Oryginalnie wysłał MUSIK: [qb]Jutro Tod MARTIN odprawi schuttlera !!Czas niemca dobiegł końca.......!! Jak dla mnie tod czuje sie znakomicie na trawie biega do siatki a schutler nie robi tego i to go zgubi !! Tod to wykorzysta !! i może sprawić niespodziankę !! Jak dla mine typ nr. 1 to TOD MARTIN !! :4gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: POZDRAWIAM !!![/qb] TOD MARTIN jutro sie zegna z turniejem........ chyba ze wezmie jutro ze 3 VIAGRY to moze poszaleje przez 2 sety ale potem i tak umoczy..........
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Wreszcie gump ma jakieś "ALE" i to mi się podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Schuttler tez jest pewniakiem na jutro...ladnei wygrywa wszystkie mecze pokolei a TOD jest juz za stary,........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
Oryginalnie wysłał MUSIK: [qb]Jutro Tod MARTIN odprawi schuttlera !!Czas niemca dobiegł końca.......!! Jak dla mnie tod czuje sie znakomicie na trawie biega do siatki a schutler nie robi tego i to go zgubi !! Tod to wykorzysta !! i może sprawić niespodziankę !! Jak dla mine typ nr. 1 to TOD MARTIN !! :4gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: POZDRAWIAM !!![/qb] Wedlug mnie Martin jutro nie ma zadnych szans, to juz prawie dziadek ma nawet siwe wlosy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z bedacym w dobrej formie Schuttlerem przejebie jak malo.Dla mnie wygrana Niemca w 3 setach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał lukboj: [qb] Oryginalnie wysłał M4RK0: [qb]?Zastanawiam sie czy grac NADALA za grubsza kase jako singla czy dorzucic cos jeszcze do kuponu...oprocz NADALA nic wiecej takiego peewniejszego nie widze na jutro...... Jak myslicie?[/qb] No właśnie - kolajna osoba na "TAK" Chce usłyszeć jakiś dobry argument na "NIE" bo zaczynam się martwić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] na niekorzysć Nadala przemawiają moim zdaniem brak doświadczenia młody wiek i jeszcze jedno w cyklu ATP Nadal najdalej dochodził do 2 rundy dobra dosyc tych bzdur Nadal jutro wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
A wiec na jutro mam cos takiego!!!!
Schuttler R. - Martin T. @1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Srichaphan P. - Nadal R. @ 2 .05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jutro buki daja nam 2 przyzwoite prezenty w postaci zajebiscie duzych kursow na tak 2 pewniki....... No nic trzeba korzystac z takich okazji... POWODZENIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Ja sie zastanawiam nad meczykiem Schalken-Hanescu. Schalken coprawda wygral turniej, ale teraz najlepiej niegra dwie 5-setowki. A Hanescu narazie 2 odprawil w 3 latwych setach, ma malo niewymuszonych, sporo asow. Kurs na Hanescu 4.5 w profie zachecajacy. A co wy o tym sadzicie???
|
|
|
Link skopiowany do schowka