Jeśli ch..."> Jeśli ch...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
#121036 29/06/2003 17:23
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Lamberciak jakoś tak się składa, że w każdym meczu się z Tobą nie zgadzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeśli chodzi o Bjorkmana to myślę że Szwed jest w dobrej formie, do tej pory stracił tylko 1 seta, fakt, że trudniejszego faworyta miał dopiero w 3. rundzie, jednek i tu łatwo poradził sobie z Gimelstobem. Mirnyj natomisat męczył się z Karloviciem, małe kłopoty miał też z Ljubiciciem. Ponadto Szwed w swojej karierze na Wimledonie dotarł najdalej właśnie do 4. rundy, w tym roku ma dużą szansę poprawić to osiągnięcie.

Schalken-Schuttler
Przyznam, że coraz bardziej przekonujecie mnie do Schalkena, tyle, że jakoś nie wydaje mi siężeby Niemiec aż tak źle czuł się na trawie...

Czemu Nalbandian powinien odpaść już z Kucerą? Rok temu udowodnił, że Argeńtyńczycy lub Hiszpanie mogą grac dobrze na trawie. Uwierzył w to także Ferrero, który bardzo się poprawił w grze na trawie i wcale nie zdziwiłbym się gdyby w ćwierćfinale Wimledonie spotkali się Argentyńczyk z Hiszpanem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
h2h nalbandiana i henmana 2-0 na korzyść argentyńczyka, h2h ferrero i grosjeana 2-0 na korzyść Hiszpana...

Co do Poppato myślę, że sprawił on już wystarczająco dużo niespodzianek jak na jedenk turniej, czas wracać do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Proszę o jakieś opinie w stosunku do mojej argumentacji :zobacz:

Bonus: Unibet
#121037 29/06/2003 17:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Na poniedzialek proponuje:
004 Schalken - Schuttler 1 :5gw:
Wg. mnie jest to 100% jedynka!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#121038 29/06/2003 19:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Co do Poppa to w 2000 byl w 1/4 i mysle ze teraz tez osiagnie cwiercfinal .Dzieki niemieckim stacjom widzialem go w akcji i musze powiedziec ze gra naprawde bardzo pewnie , widac ze na trawie czuje sie dobrze .Takze ja bym postawil na niego.Oprocz tego Bjorkman ktoremu lezy styl gry "Bestii". Mysle ze Schalken takze wygra.
Jesli chodzi o mecz Henman - Nalbandian to Tim nie mial narazie zbyt wymagajacych przeciwnikow ale mysle ze sobie poradzi zreszta w Wimbledonie zawsze zachodzi daleko - ostatni nadzieja Anglikow.Ferrero - Grosjean - Seba w bardzo dobrej formie i mysle ze jest faworytem tej rozgrywki . Wydaje mi sie ze na Agassiego jest troche za maly kurs bo Mark to nie jest jakis amator i jak ma swoj dzien to jest w stanie wygrac z kazdym wiec tego bym nie polecal.

#121039 29/06/2003 19:41
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
osobiście zagram, że henman osiągnie półfinał-2,6 w unibecie-po pierwsze zakładam jego zwycięstwo z nalbadianem, po drugie zagra ze zwycięzcą ferrero-grosjean gdzie też ma spore szanse,najwyżej jak będę czuł smród w ćwierćfinale to zagram na kontrę np 3-1,3-2 na jego przeciwnika gdzie kursy będą na pewno wysokie.

#121040 29/06/2003 19:55
Dołączył: May 2003
Posty: 35
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 35
WITAM WSZYSTKICH I MAM PYTANIE? CZY ZNA KTOS STRONKI O STATYSTYKACH TENISA NP:
DEBLA(MIX),SINGLA.
PROSZE O POMOC I DZIEKI Z GORY .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#121041 29/06/2003 22:45
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Witam!
Moje typy na poniedziałek (Prof):
#1 Bjorkman-Mirnyi 1 @1.62 :4gw:
Wszystko przemawia za Bjorkmanem 6-1 h2h, 54/28 stosunek meczy na trawie, podczas gdy Mirnyi 11/13. Tegoroczne wyniki również, strata tylko 1 seta. Zwyciestwo Bjorkmana maxymalnie w 4 setach
#2 Roddick-Srichaphan 1 @1.12 :5gw:
Dla mnie Roddick jest zwycięzca tegorocznego Wimbledonu
#3 Federer-F.Lopez 1 @1.11 :5gw:
Roger odpadnie dopiero w meczu z Roddickem w połfinale
#4 Schalken-Schuettler 1 @1.52 :4gw:
Tutaj odsyłam do posta kolegi Bzyka, pod ktorym sie całkowicie podpisuje, max 4 sety
#5 Henman-Nalbandian 1 @1.46 :4gw:
Wprawdze h2h 0-2, ale tegoroczna Forma Nalbandiana pozostawia wiele do życzenia. Tim robi mniej niewymuszonych bledów (10 z Soderlingiem), podczas gdy David z Kucera aż 106!!, poza tym Henman Lepiej serwuje. David przegra w 4ech setach
#6 Ferrero-Grosjean 1 @1.68 :3gw:
hmm... Cieżki mecz h2h 2-0 dla Ferrero, Grosjean popełnia mniej niewymuszonych błędów i lepiej serwuje, z kolei tegoroczne wyniki Ferrero robia wrażenie. Po bardzo cieżkim 5setowym meczu Juan Carlos awansuje do Ćwierćfinału
#7 O.Rochus-Popp 2 @1.80 :3gw:
Kolejny b.cieżki mecz. Panowie ze soba jeszcze nie grali. Popp na trawie 12/5, Rochus 11/8. Popp b.mało niewymuszonych błędów. Lepiej serwuje. Tegoroczne wyniki również na korzysc Poppa. Zwycięstwo w 4 setach
#8 Agassi-Philippoussis 1 @1.27 :5gw:
h2h 6-1 dla Andre. Agassi dużo mniej błędów. Agassi przegra dopiero z Roddickiem w Finale
Pozdrawiam, Życze powodzenia i prosze o wasze opinie!
P.S Babki pozniej, ide na piwo

#121042 30/06/2003 01:48
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Zgadzam się całkowicie jeśli chodzi o mecze #1, #2, #3, #8, a także częściowo: #5 i #6. W pozostałych dwóch meczach skłaniałbym się ku Rochusowi i Schuettlerowi... ale... już sam nie wiem... najprawdopodobniej zostawie te mecze w spokoju.

#121043 30/06/2003 01:54
Dołączył: Nov 2002
Posty: 185
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 185
...wiecie jak to jest, są dwie szkoły:Albo wejdzie albo niewejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Jednak moim zdaniem typy Greya Foxa są możliwe do wejścia i ja chyba się skuszę i tak symbolicznie za 5 zeta je popchnę(choć znając moją pazerność dołoże pewnie jeszcze kobiety.Tu kursy nie są może za duże ale same jedynki dość pewne, choć granie na Davenport przy takim kursie jest chyba bez sensu...no chyba że ktoś lubi srać w gacie prze około 1,5 godziny dla paru groszy.Moim zdaniem Venus pokona Zvonariewą choć i w tym przypadku kurs nie oddaje chyba tak naprawde relacji między tymi lalami...)

#121044 30/06/2003 02:04
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
z kobiet jedynie stawiam (prof):
#267 Sharapova-Kuzentsova 1 @1.61 :5gw:
Pewna gra na turnieju, fajna dupeczka z niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Wygra w 2óch setach.
Pozdrawiam

#121045 30/06/2003 04:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
Czy ktos mógłby mi napisać argumentacje dlaczego Sharapova wygra?
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#121046 30/06/2003 04:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Na jutro pewnym wydaje mi się over 41.5 gemów w meczu Schalken - Schuettler. Kurs 1.83 [ WorldWager [worldwager.com]] wygląda na całkiem niezły value bet. Tym bardziej, że obaj są "walczakami" i byćmoże nie obędzie się w tym spotkaniu bez 5- ciu setów.

Pozdrawiam
Garrett

#121047 30/06/2003 04:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Quote
Oryginalnie wysłał trizi:
[qb]Czy ktos mógłby mi napisać argumentacje dlaczego Sharapova wygra?
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Ta dupa po prostu wygra.
Bez komentarza.
(Swoją drogą niezła dupcia)

#121048 30/06/2003 04:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
Pewnie ze niezła dupcia, az gały wychodzą :eek:

#121049 30/06/2003 04:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
Ryan jakie masz jeszcze typki na jutro?????

#121050 30/06/2003 06:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Takie jak moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#121051 30/06/2003 06:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Podobne typki na pewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
więc tak
Sharapa (laseczka)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Clijsters,Serena(finalistki) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Roddick,Agassi(finalisci)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Henman,Schalken(polfinalisci)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Opisy jak wyzej to tylko zebranie najbardziej moich zdaniem meczy o dobrym % na TAK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
p.s.Musi wejsc!

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1