Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 18 1 2 6 7 8 9 10 17 18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Originally Posted by Logan
Przed pierwsza wyplata z MB na konto bankowe, trzeba przechodzic weryfikacje?

Tylko musisz wpisać dane konto. Ja dopiero po jakimś czasie użytkowania zatwierdziłem adres itp.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
th0mas, yaaho czekam takjak Wy od drugiego maja i nic, to moja pierwsza wypłata na konto ale już po weryfikacji jestem, dam znać jak dojdzie...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Weryfikaja sluzy tylko do zwiekszenia limitow na koncie MB?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by th0mas
Ehhh widzę, że nie tylko mi tak długo idzie kasa z MB na konto.

Zleciłem ją w środę w zeszłym tygodniu i dalej nic. Wszystko co możliwe mam w MB zweryfikowane. Zazwyczaj kasa szła maksymalnie 2-3 dni, a tu już piąty dzień mad

Po czyjej stronie może być zwłoka? MB czy przy księgowaniu w banku?

mam dokladnie to samo, wyplata na konto zlecona 2 maja i kasy nie widac jeszcze w banku, po drodze byl 3 maja i weekend, to mysle, ze kasa jutro bedzie (a moze jeszcze dzisiaj wieczorem? ), jak sie pojawi u Ciebie to napisz na forum, a zwloka jest pewnie po stronie mb, byc moze nie maja za duzo kasy na koncie w polskim banku

moje obliczenia okazaly sie prawidlowe smile kasa juz jest na inteligo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Logan
Weryfikaja sluzy tylko do zwiekszenia limitow na koncie MB?

tak

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Ja również dzisiaj kasę otrzymałem smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
Pomocy, mam problem.
Zrobilem dzis depozyt (nie pierwszy w tym miesiacu) z konta Inteligo na Moneybookers. Wpisalem kwote oraz kod z karty kodow. OK. Przez przypadek zamknalem okno. Kwota zosala pobrana z rachunku, ale nie pojawila sie na Moneybookers. Co robic? Dzwonilem do banku, powiedzieli, ze to wina Moneybookers. Dodzwonic sie do nich nie moge, uzylem wiec formularza: https://www.moneybookers.com/app/faqmessaging.pl?node_id=8

Slusznie? Moze jutro wszystko sie wyjasni?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Originally Posted by bestbets
Pomocy, mam problem.
Zrobilem dzis depozyt (nie pierwszy w tym miesiacu) z konta Inteligo na Moneybookers. Wpisalem kwote oraz kod z karty kodow. OK. Przez przypadek zamknalem okno. Kwota zosala pobrana z rachunku, ale nie pojawila sie na Moneybookers. Co robic? Dzwonilem do banku, powiedzieli, ze to wina Moneybookers. Dodzwonic sie do nich nie moge, uzylem wiec formularza: https://www.moneybookers.com/app/faqmessaging.pl?node_id=8

Slusznie? Moze jutro wszystko sie wyjasni?

No jesli zamknales okno po kliknieciu ok.. transakcja juz dobiegla do konca tak wiec teraz opoznia sie tylko i wylacznie MB.. tak wiec nie ma tu winy banku.. tylko MB..

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Wyplacilem z MB kase na konto (inteligo) 8 maja, myslicie ze na jutro powinna juz byc?

Zaznaczam ze to pierwsza wyplata z MB na konto jaka robie, ale to chyba nie ma zadnego znaczenia, nie?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Originally Posted by shane
Wyplacilem z MB kase na konto (inteligo) 8 maja, myslicie ze na jutro powinna juz byc?

Zaznaczam ze to pierwsza wyplata z MB na konto jaka robie, ale to chyba nie ma zadnego znaczenia, nie?

Ja na pierwsza wypłate czekałem 4 dni robocze a kolejną zleciłem w ten poniedziałek ok 13 a w środe kasa była juz w banku

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Własnie doszlo :PIWO:

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Teraz dopiero sprawdziłem z jakiego konta została mi kasa przelana. Mianowicie chodzi o bank w Londynie czyli zagraniczny oddział MB. Widocznie dlatego wypłata szła tak długo.

Pozdro.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
Originally Posted by Danielos
Originally Posted by bestbets
Pomocy, mam problem.
Zrobilem dzis depozyt (nie pierwszy w tym miesiacu) z konta Inteligo na Moneybookers. Wpisalem kwote oraz kod z karty kodow. OK. Przez przypadek zamknalem okno. Kwota zosala pobrana z rachunku, ale nie pojawila sie na Moneybookers. Co robic? Dzwonilem do banku, powiedzieli, ze to wina Moneybookers. Dodzwonic sie do nich nie moge, uzylem wiec formularza: https://www.moneybookers.com/app/faqmessaging.pl?node_id=8

Slusznie? Moze jutro wszystko sie wyjasni?

No jesli zamknales okno po kliknieciu ok.. transakcja juz dobiegla do konca tak wiec teraz opoznia sie tylko i wylacznie MB.. tak wiec nie ma tu winy banku.. tylko MB..

Problem w tym, ze wcisnalem ok po wpisaniu kodu i zamknalem okno, a powinno wyswietlic sie jeszcze cos w stylu 'platnosc zostala przekazana do Moneybookers' i przycisk OK. Do tej pory zero odzewu...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by th0mas
Teraz dopiero sprawdziłem z jakiego konta została mi kasa przelana. Mianowicie chodzi o bank w Londynie czyli zagraniczny oddział MB. Widocznie dlatego wypłata szła tak długo.

Pozdro.

mi kasa przyszla z Bre Banku, wyslana z konta o numerze 20114010100000327056001001 (11401010 - ten numer swiadczy o tym, ze to jest konto BreBanku), konto jest zarejestrowane na: MONEYBOOKERS LIMITED C3 CAIRNGORM HOUSE,MERIDIAN GATE, 203 MARSH WALL, LONDON E14 9YT

tak wiec na 100% wysylaja oni kase z konta w polsce

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
zrobiłem wpłatę w Banku Spółdzielczym na moje konto w mb w poniedziałek.. do tej pory jej nie ma na koncie.. to normalne czy mają jakieś problemy techniczne?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by _zvonimir_
zrobiłem wpłatę w Banku Spółdzielczym na moje konto w mb w poniedziałek.. do tej pory jej nie ma na koncie.. to normalne czy mają jakieś problemy techniczne?


Spokojnie.Do jutra kasa będzie na koncie.
Jak nie , to zaczniesz się dopiero niepokoić.
Sam również wpłacam przez BS i różnie bywało z zaksięgowaniem.
Najszybciej dwa dni ,najdłużej cztery.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
hmmm a to że wpłacałem w okienku jako zwykłą wpłatę a nie z mojego osobistego konta może robić jakieś problemy?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by _zvonimir_
hmmm a to że wpłacałem w okienku jako zwykłą wpłatę a nie z mojego osobistego konta może robić jakieś problemy?

Nie wiem ,zawsze wpłacam przelewem ze swojego konta.
Nigdy nie miałem problemów.

Dołączył: May 2007
Posty: 4
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 4
Co to jest numer rozliczeniowy banku?? MB każe to wpisać przy dodawaniu konta na które chcę wypłacić środki a ja nie wiem co to jest niestety...??

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

Strona 8 z 18 1 2 6 7 8 9 10 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Lukasz111, rafal08, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, burbon, betowiec), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,920
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1