|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Przed pierwsza wyplata z MB na konto bankowe, trzeba przechodzic weryfikacje? Tylko musisz wpisać dane konto. Ja dopiero po jakimś czasie użytkowania zatwierdziłem adres itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
th0mas, yaaho czekam takjak Wy od drugiego maja i nic, to moja pierwsza wypłata na konto ale już po weryfikacji jestem, dam znać jak dojdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Weryfikaja sluzy tylko do zwiekszenia limitow na koncie MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ehhh widzę, że nie tylko mi tak długo idzie kasa z MB na konto. Zleciłem ją w środę w zeszłym tygodniu i dalej nic. Wszystko co możliwe mam w MB zweryfikowane. Zazwyczaj kasa szła maksymalnie 2-3 dni, a tu już piąty dzień Po czyjej stronie może być zwłoka? MB czy przy księgowaniu w banku? mam dokladnie to samo, wyplata na konto zlecona 2 maja i kasy nie widac jeszcze w banku, po drodze byl 3 maja i weekend, to mysle, ze kasa jutro bedzie (a moze jeszcze dzisiaj wieczorem? ), jak sie pojawi u Ciebie to napisz na forum, a zwloka jest pewnie po stronie mb, byc moze nie maja za duzo kasy na koncie w polskim banku moje obliczenia okazaly sie prawidlowe  kasa juz jest na inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Weryfikaja sluzy tylko do zwiekszenia limitow na koncie MB? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Ja również dzisiaj kasę otrzymałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204 |
Pomocy, mam problem. Zrobilem dzis depozyt (nie pierwszy w tym miesiacu) z konta Inteligo na Moneybookers. Wpisalem kwote oraz kod z karty kodow. OK. Przez przypadek zamknalem okno. Kwota zosala pobrana z rachunku, ale nie pojawila sie na Moneybookers. Co robic? Dzwonilem do banku, powiedzieli, ze to wina Moneybookers. Dodzwonic sie do nich nie moge, uzylem wiec formularza: https://www.moneybookers.com/app/faqmessaging.pl?node_id=8Slusznie? Moze jutro wszystko sie wyjasni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
Pomocy, mam problem. Zrobilem dzis depozyt (nie pierwszy w tym miesiacu) z konta Inteligo na Moneybookers. Wpisalem kwote oraz kod z karty kodow. OK. Przez przypadek zamknalem okno. Kwota zosala pobrana z rachunku, ale nie pojawila sie na Moneybookers. Co robic? Dzwonilem do banku, powiedzieli, ze to wina Moneybookers. Dodzwonic sie do nich nie moge, uzylem wiec formularza: https://www.moneybookers.com/app/faqmessaging.pl?node_id=8Slusznie? Moze jutro wszystko sie wyjasni? No jesli zamknales okno po kliknieciu ok.. transakcja juz dobiegla do konca tak wiec teraz opoznia sie tylko i wylacznie MB.. tak wiec nie ma tu winy banku.. tylko MB..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Wyplacilem z MB kase na konto (inteligo) 8 maja, myslicie ze na jutro powinna juz byc?
Zaznaczam ze to pierwsza wyplata z MB na konto jaka robie, ale to chyba nie ma zadnego znaczenia, nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
Wyplacilem z MB kase na konto (inteligo) 8 maja, myslicie ze na jutro powinna juz byc?
Zaznaczam ze to pierwsza wyplata z MB na konto jaka robie, ale to chyba nie ma zadnego znaczenia, nie? Ja na pierwsza wypłate czekałem 4 dni robocze a kolejną zleciłem w ten poniedziałek ok 13 a w środe kasa była juz w banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Teraz dopiero sprawdziłem z jakiego konta została mi kasa przelana. Mianowicie chodzi o bank w Londynie czyli zagraniczny oddział MB. Widocznie dlatego wypłata szła tak długo.
Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204 |
Pomocy, mam problem. Zrobilem dzis depozyt (nie pierwszy w tym miesiacu) z konta Inteligo na Moneybookers. Wpisalem kwote oraz kod z karty kodow. OK. Przez przypadek zamknalem okno. Kwota zosala pobrana z rachunku, ale nie pojawila sie na Moneybookers. Co robic? Dzwonilem do banku, powiedzieli, ze to wina Moneybookers. Dodzwonic sie do nich nie moge, uzylem wiec formularza: https://www.moneybookers.com/app/faqmessaging.pl?node_id=8Slusznie? Moze jutro wszystko sie wyjasni? No jesli zamknales okno po kliknieciu ok.. transakcja juz dobiegla do konca tak wiec teraz opoznia sie tylko i wylacznie MB.. tak wiec nie ma tu winy banku.. tylko MB.. Problem w tym, ze wcisnalem ok po wpisaniu kodu i zamknalem okno, a powinno wyswietlic sie jeszcze cos w stylu 'platnosc zostala przekazana do Moneybookers' i przycisk OK. Do tej pory zero odzewu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Teraz dopiero sprawdziłem z jakiego konta została mi kasa przelana. Mianowicie chodzi o bank w Londynie czyli zagraniczny oddział MB. Widocznie dlatego wypłata szła tak długo.
Pozdro. mi kasa przyszla z Bre Banku, wyslana z konta o numerze 20114010100000327056001001 (11401010 - ten numer swiadczy o tym, ze to jest konto BreBanku), konto jest zarejestrowane na: MONEYBOOKERS LIMITED C3 CAIRNGORM HOUSE,MERIDIAN GATE, 203 MARSH WALL, LONDON E14 9YT tak wiec na 100% wysylaja oni kase z konta w polsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
zrobiłem wpłatę w Banku Spółdzielczym na moje konto w mb w poniedziałek.. do tej pory jej nie ma na koncie.. to normalne czy mają jakieś problemy techniczne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
zrobiłem wpłatę w Banku Spółdzielczym na moje konto w mb w poniedziałek.. do tej pory jej nie ma na koncie.. to normalne czy mają jakieś problemy techniczne? Spokojnie.Do jutra kasa będzie na koncie. Jak nie , to zaczniesz się dopiero niepokoić. Sam również wpłacam przez BS i różnie bywało z zaksięgowaniem. Najszybciej dwa dni ,najdłużej cztery.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
hmmm a to że wpłacałem w okienku jako zwykłą wpłatę a nie z mojego osobistego konta może robić jakieś problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
hmmm a to że wpłacałem w okienku jako zwykłą wpłatę a nie z mojego osobistego konta może robić jakieś problemy? Nie wiem ,zawsze wpłacam przelewem ze swojego konta. Nigdy nie miałem problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2007
Posty: 4 |
Co to jest numer rozliczeniowy banku?? MB każe to wpisać przy dodawaniu konta na które chcę wypłacić środki a ja nie wiem co to jest niestety...??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|