Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Pomagaliście już różnym użytkownikom kupować pralki, zmywarki i suszarki, a teraz przyszedł czas abyście pomogli mi kupić nowy telefon komórkowy.

Jako, że mój obecny aparat telefoniczny pamięta jeszcze epokę kamienia łupanego, a w temacie telefonii komórkowej jestem absolutna tabula rasa (kompletnie się tym nie interesuję i nie wiem na ten temat kompletnie NIC) siła wyższej konieczności sprawia, że jesteście moją jedyną deską ratunku.

W związku z tym, że jak już wspomniałem kompletnie nie znam się na telefonii komórkowej i nie wiem jakie możliwości dają obecnie komórki to moje wymagania nie są duże, a pole do popisu dla was całkiem spore...

Jedyne ograniczenia są następujące:
- cena do 1000 PLN (interesują mnie tylko nówki sztuki, oczywiście może być z Allegro)
- model w miarę nowy (czyli nie taki, który produkują już od 5 czy 10 lat)
- przyzwoitej jakości aparat fotograficzny (nie proście mnie o rozwinięcie pojęcia 'przyzwoitej jakości' bo ...nie umiem go rozwinąć)
- preferowany Sony Ericsson lub Nokia (ale wcale niekoniecznie)


Czekam na propozycje.

Osoba, z której propoyzcji skorzystam i zakupię proponowany przez nią telefon, w nagrodę otrzyma darmowy zakład na kwotę 0,5 PLN laugh do wykorzystania na moim koncie w Expekcie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K800i nawet bym sie nie zastanawial. Aparat 3,2 mpix

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,533
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,533
Likes: 11
Originally Posted by Kylo
K800i nawet bym sie nie zastanawial. Aparat 3,2 mpix

Dokładnie.

Juz nie musisz sie tomo zastanawiać wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
[Linked Image] [img526.imageshack.us]

Bierz SE grin Te telefony są jak czołgi tongue Moge Ci mój sprzedać, on już troche przeszedł, ale tobie też będzie dobrze służył laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Kylo
K800i nawet bym sie nie zastanawial. Aparat 3,2 mpix

Dokładnie.

Juz nie musisz sie tomo zastanawiać wink

Polecam tez sie nad nim zastanawiam smile Fajny aparat, Mp3, Radio z RDS mozliwosc rozbudowy pamieci smile wszystko co potrzebne

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Originally Posted by Kylo
K800i nawet bym sie nie zastanawial. Aparat 3,2 mpix

jak juz mozesz wykorzystac pule calego 1000 to ja zamiast k800i bym dolozyl i na allegro zlapiesz za 1000 N73
aparat ten sam symbian i do tego duzo rzeczy do wgrywania no i dla mnie jednak nokia to nokia smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,533
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,533
Likes: 11
Kamel ,ale masz eksponat grin Nie sądziłem,ze jeszcze sie ich używa wink

piwo piwo

żart oczywiście

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Nokia N70 lub SE k750i w każdym masz aparat 2MP z lampą błyskową i to chyba dość dobry aparat, karty pamięci, mp3 oraz www smile polecam cena under 1000 smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by rafal08
Kamel ,ale masz eksponat grin Nie sądziłem,ze jeszcze sie ich używa wink

piwo piwo

żart oczywiście


Jak to się nie używa. Se K700i to najpopularniejszy tel. w Polsce od czasu promocji w Erze laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak masz na abonament, i jestes w sieci juz jakis czas, mozesz taniej wymienic telefon. Oni daja rozne promocje, a jak Ci sie umowa konczy, to sie nawet mozna potargowac niezle.

Przynajmniej gust masz dobry z SE smile
puke Nokia grin

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by gnacik
Nokia N70 lub SE k750i w każdym masz aparat 2MP z lampą błyskową i to chyba dość dobry aparat, karty pamięci, mp3 oraz www smile polecam cena under 1000 smile

K750i za ok 500-600zl kupisz spokojnie nowke, dokupisz 1gb karte i mozna sie bawic smile

sam taki mam tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Mam telefon na kartę także interesuje mnie zakup tylko i wyłącznie samego telefonu bez zadnych starterów i innych tego typu dupereli.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Lupus mogę wiedzieć dlaczego jesteś takim przeciwnikiem Nokii ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Pierwszym telefonem jakim bym ci polecił to sonny erikson W810i po prostu kombajn multimedialny karta pamiec 512 mb napewno spłeni twoje zachcianki , telefony dobre nie psują się

Cechy i funkcje

Aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli z funkcją automatycznego ustawiania ostrości
Obsługa wiadomości email, tekstowych i graficznych
EDGE — szybki dostęp do Internetu
Kompletny zestaw muzyczny
Obrazy

4xZbliżenie cyfrowe
Animowane tapety
Aparat o rozdzielczości 2 megapiksela
Automatyczna regulacja ostrości
Obraz tapety
Photo light
Rejestrowanie nagrań wideo
Strumieniowe przesyłanie obrazu wideo
VideoDJ™
Wideoklip
Wyświetlacz wizjera
Zintegrowany aparat fotograficzny
Komunikacja

Bluetooth™
Fast port
GPRS
Obsługa połączenia USB
Pamięć masowa USB
Podczerwień
Synchronizacja z komputerami PC
Technologia EDGE
Organizer

Budzik
Kalendarz
Kalkulator
Kontakty
Książka telefoniczna
Memory Stick
Menedżer plików
Minutnik
Połączenia konferencyjne
Stoper
Synchronizacja aplikacji PIM
Tryb głośnomówiący
Uwagi
Wymiana wizytówek
Zadania

Jedyna wkurzająca rzecz przy sonny eriksonach to joysticki które lubią się psuć


2 telefonem będzie Nokia 7373
Podoba mi sie ogolnie jego wyglad a tak to ma co kazdy telefon lecz z tych dwoch wybralbym raczej sonny eriksona

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jak telefon to tylko z systemem operacyjnym czyli Symbianem. Osobiście polecam Nokie N70:
http://www.mobile.inspiracja.com/Nokia,N70phone.php

Soniacze się lubią psuć, joisticki padają prędzej czy później a to, że aparat ma więcej MPx wcale nie oznacza, że faktycznie będzie robił lepsze zdjęcia.

Mając w telefonie Symbiana mamy właściwie nieograniczone możliwości i możemy do niego wgrać wszystko czego nam trzeba...


Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by Kameleon
[Linked Image] [img526.imageshack.us]

Bierz SE grin Te telefony są jak czołgi tongue Moge Ci mój sprzedać, on już troche przeszedł, ale tobie też będzie dobrze służył laugh

kalemełon ma racje nawet piwo nim otwierałem poważnie:D

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,533
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,533
Likes: 11
kalemełon

laugh laugh laugh

rybek nie pij tego piwa laugh piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jak pisze Goget nie ma co się pchać w SE. Sam jestem użytkownikiem takiego 'padła' smirk i juz wymiekam.
Niedługo trzeba to zmienić.

Weź sobie Nokie N73 - dobry telefon, sam się zastanawiam w najbliższym czasie czy go nie nabyć cool

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
rybek ---> a myślisz czemu na dole jest taki wyszczerbiony grin Pamiętam jak w tamtym roku ostro we Władku popiliśmy, obudziłem się rano nic nie pamiętając i zacząłem telefonu szukać. Nigdzie w namiocie nie było no to dobra...zgubiłem. Wychodze przed namiot, a on sobie leży obok ogniska, a kumpel nim piwo otwiera laugh laugh i mówi, że wczoraj mu pozwoliłem tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by rafal08
kalemełon

laugh laugh laugh

rybek nie pij tego piwa laugh piwo
lubie to słowo tak samo jak DINOZARŁY laugh twórczość po pijaku mam niezłą laugh

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, forty, Lukasz111, Akhu, rymoholik, alfa, rafal08, Sensei, betowiec, aker, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,687 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1